Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν και ήταν στα γιαπονοκορεατοκινεζικα θεωρώ οτι εινα γνήσιο απο τα συμφραζόμενα!Αν υπήρχε κ κάτι στα αγγλικά θα ήμουν πολύ ευγνώμων!!

 

Κάνε translate όλη τη σελίδα με το google chrome.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάνε translate όλη τη σελίδα με το google chrome.

 

Οοοκ ευχαριστω

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παίδες ευχαριστώ ειναι από Αυστρία το δικό μου!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Οοοκ ευχαριστω

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παίδες ευχαριστώ ειναι από Αυστρία το δικό μου!

 

Το cid get δεν δουλεύει σε αρουταριστα τλφ;;Εγώ από εκεί το είδα και είναι Ζινεντιν Ζινταν

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Το cid get δεν δουλεύει σε αρουταριστα τλφ;;Εγώ από εκεί το είδα και είναι Ζινεντιν Ζινταν

 

Εμμμ τι ειναι αυτο Δν σε έπιασα ;;Δν ειμαι γνωστής σε θέματα ρουτ κτλ

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το cid get δεν δουλεύει σε αρουταριστα τλφ;;Εγώ από εκεί το είδα και είναι Ζινεντιν Ζινταν

Δουλευει.Ο φιλος για καποιο λογο ηθελε καποιο επισημο site, για να δει αν το τηλεφωνο ειναι "κανονικο"

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου έχει πλάκα γιατί μιλάς για μια περίπτωση που το One (όποιο Οne και να βάλεις) έχει πλεονέκτημα λόγω του Zoe.

 

 

Δέχομαι την γνώμη σου,απλα εγώ δεν μπόρεσα με το μ8 να κανω αυτο που πολυ εύκολα κανω με το 5σ,η με το s5.και δεν ειναι οτι δεν το έψαξα η δεν έπαιξα με της ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εμμμ τι ειναι αυτο Δν σε έπιασα ;;Δν ειμαι γνωστής σε θέματα ρουτ κτλ

Cid getter free app στο play store

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Cid getter free app στο play store

 

Α οκ τωρα σε έπιασα κ σε ευχαριστώ για την διευκρίνηση ;)

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ιδιαιτερα χαρούμενος:p .....κολλητός ήθελε να πάρει IPhone....τον λέω,που πας με 4 ίντσες σήμερα ?

 

Η το 930 θα πάρεις η το M8.......το δικό σου πιο είναι λέει...το M7 απαντώ και το M8 είναι καλύτερο :lol:

 

Το M8 λέει θα πάρω χωρίς δεύτερη σκέψη....το πήρε και είναι φυσικά ευχαριστημένος.......το απόγευμα έρχεται σπίτι να του μάθω το Sense ;)

 

 

Τι να πει κανεις....η πωλήτρια στο γερμανό (είχε επιδότηση) είπε ότι τις πρώτες δυο φορες να το αφήσει να ξεφορτιστεί εντελώς :wacko::wacko:

Edited by Imperia
Link to comment
Share on other sites

http://theunlockr.com/2014/05/07/gain-s-htc-one-m8-video/

αυτον τον οδηγο χρησιμοποιησα φιλε μου

 

Καλημέρα δυστυχώς όσο και εάν προσπάθησα με αυτόν τον τρόπο και ένα άλλο που βρήκα το δικό μου δεν έγινε s off θα το ξαναψαξω βέβαια

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα δυστυχώς όσο και εάν προσπάθησα με αυτόν τον τρόπο και ένα άλλο που βρήκα το δικό μου δεν έγινε s off θα το ξαναψαξω βέβαια

Sunshine 25$

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ξέρουμε Αναργυρε τίποτα πιο φτηνό;

Τζαμπατζικο μην τα θες ολα δικα σου

Nα υποθέσω ότι αυτό το κάνει πολύ εύκολα?

Έχεις καποιo link?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2792487

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Τζαμπατζικο μην τα θες ολα δικα σου

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2792487

 

Αργύρη δεν μπορεί θα υπάρχει και κάτι άλλο χαχαχαχαχαχα θα την βρω την άκρη δεν είναι καιρός για έξοδα εν όψη διακοπών

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Αργύρη δεν μπορεί θα υπάρχει και κάτι άλλο χαχαχαχαχαχα θα την βρω την άκρη δεν είναι καιρός για έξοδα εν όψη διακοπών

Αν υπήρχε θα το ήξερε αυτός, αυτό είναι το κακό :p

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ιδιαιτερα χαρούμενος:p .....κολλητός ήθελε να πάρει IPhone....τον λέω,που πας με 4 ίντσες σήμερα ?

 

Η το 930 θα πάρεις η το M8.......το δικό σου πιο είναι λέει...το M7 απαντώ και το M8 είναι καλύτερο :lol:

 

Το M8 λέει θα πάρω χωρίς δεύτερη σκέψη....το πήρε και είναι φυσικά ευχαριστημένος.......το απόγευμα έρχεται σπίτι να του μάθω το Sense ;)

 

 

Τι να πει κανεις....η πωλήτρια στο γερμανό (είχε επιδότηση) είπε ότι τις πρώτες δυο φορες να το αφήσει να ξεφορτιστεί εντελώς :wacko::wacko:

 

Και στη wind τα ίδια λένε ακόμα. Λογικά είναι γραμμή των εταιρειών.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Το πόρισμα το δικό μου μετά από ένα μήνα συμβίωσης με το m8.

Απίστευτα ενοχλητικό η υπερευαισθησία της οθόνης, κυρίως σε όσους το χρησιμοποιούμε άνευ θήκης και protector.

Είναι πανέμορφο. Πάει σφαίρα. Η φωτογραφική δεν με ενδιαφέρει εμένα και τέλος το μεγάλο του υπέρ είναι τα ηχεία.

Απλά τέλεια.

Υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι με την υπερευαισθησία; Με κάποια αναβάθμιση ίσως;

3>4
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς πόσο εύκολα ξεκλειδώνει η συσκευή από stand by? Ναι είναι ευαίσθητο αλλά πάντα δουλεύει κι εμένα μου αρέσει αυτό.. Δεν νομίζω να κάνει κάτι η HTC σε αυτό το θέμα, κι εμένα στην τσέπη καμιά φορά ξεκλειδώνει
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς πόσο εύκολα ξεκλειδώνει η συσκευή από stand by? Ναι είναι ευαίσθητο αλλά πάντα δουλεύει κι εμένα μου αρέσει αυτό.. Δεν νομίζω να κάνει κάτι η HTC σε αυτό το θέμα, κι εμένα στην τσέπη καμιά φορά ξεκλειδώνει

Εννοώ πως έχω απενεργοποιημένο το motion launch χάνοντας έτσι όλα τα καλούδια που προσφέρει επειδή ξεκλειδώνει με το παραμικρό. :(

Edited by Stoupi
3>4
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ πως έχω απενεργοποιημένο το motion launch χάνοντας έτσι όλα τα καλούδια που προσφέρει επειδή ξεκλειδώνει με το παραμικρό. :(

 

Μια από τα ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Προχθές το είχα στην τσέπη και δεν ήξερα ότι πιάνει τόσο εύκολα.

Είχα πολλές δουλειές στο κέντρο και έτσι δεν το χρησιμοποίησα.

 

Όταν πάω να το ανοίξω. Βλέπω να έχει φτιάξει 5 home screens με widgets παρακαλώ. Χαχα,Α

Είχα βγάλει το εσωτερικό του Τζιν κάπου στις πέντε φωτογραφίες και είχα καλέσει δύο φίλους που είχα να μιλήσω και πολύ καιρό(εντάξει είναι που είναι τρομερό το τηλέφωνο προσπαθεί να με φέρει κοντά στους παλιούς φίλους)

Το παίρνω με χιούμορ και ηρεμία. Είναι ένα θέμα αλλά με θήκη pouch δεν έχω θέμα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο προβλημα είχα και στο g3.βεβαια είχα εξοικειωθεί γιατί το είχα συναντήσει και στο μ8.απλα είναι πολυ εκνευριστικο και ελπίζω να βρεθεί κάποια λύση,γιατί είσαι υποχρεωμένος να κουβαλάς τσαντάκι,ή να το κρατάς συνέχεια στο χέρι.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο προβλημα είχα και στο g3.βεβαια είχα εξοικειωθεί γιατί το είχα συναντήσει και στο μ8.απλα είναι πολυ εκνευριστικο και ελπίζω να βρεθεί κάποια λύση,γιατί είσαι υποχρεωμένος να κουβαλάς τσαντάκι,ή να το κρατάς συνέχεια στο χέρι.

 

dot view case και λυθηκε το προβλημα νομιζω

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...