Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Settings > Notification drawer > Select and order tiles

Από εκεί θα το βάλεις στο notification drawer και να ενεργοποιήσεις και το Advanced location settings.

 

Δεν το βρίσκω, δεν είναι ακριβώς έτσι εμένα το μενού.. :wacko:

Kαλά, δεν πειράζει, θα το κάνω the hard way, δεν είναι και κάτι που χριεάζεται να γίνεται και συνέχεια άλλωστε...

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδιά καλημέρα.είχε κάποιος θέμα με dead screen?το παθα σημερα και το τηλέφωνο παπαλα και μου εχει σπάσει τα νευρα!πως μπορώ να επικοινωνήσω με αυτούς γιατί δεν μπορώ να βγάλω άκρη!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα.είχε κάποιος θέμα με dead screen?το παθα σημερα και το τηλέφωνο παπαλα και μου εχει σπάσει τα νευρα!πως μπορώ να επικοινωνήσω με αυτούς γιατί δεν μπορώ να βγάλω άκρη!

Ποιά έκδοση android έχεις?

Link to comment
Share on other sites

ΤΗΝ CYANOGEN και έχω πάθει αυτό και δεν ξέρω τι να κανω.

 

Για δοκιμασε κατι τετοιο...

 

http://www.oneplushub.net/2015/02/solution-low-battery-or-full-black.html?m=0

Link to comment
Share on other sites

 

το θέμα είναι οτι μου αναβει ( δεν ξέρω αν ειδες το βιντεο που σου εστειλα ) αλλα δεν βλεπω τιποτα να τρεχει...κρατωντας παρατεταμενα το power κανει επενεκινηση χωρις παλι να βλεπω κατι...ο τυπος λεει να σβησει εντελως αλλα πως το κανω αυτο?

Link to comment
Share on other sites

ΤΗΝ CYANOGEN και έχω πάθει αυτό και δεν ξέρω τι να κανω.

 

Εννοούσα 4.4.4? 5.0.2? Ρωτάω γιατί εγώ είχα θέμα με την 4.4.4.. 2 φορές μου είχε τύχει να μην ανταποκρίνεται η μισή οθόνη..τη μια φορά η αριστερή μεριά και την άλλη η δεξιά..Μετά έκανα update στην 5.0.2 2Ι3 και λύθηκαν όλα τα προβλήματα..Μπορεί βέβαια να είναι διαφορετικό το δικό σου πρόβλημα..δε γνωρίζω..

Link to comment
Share on other sites

Εννοούσα 4.4.4? 5.0.2? Ρωτάω γιατί εγώ είχα θέμα με την 4.4.4.. 2 φορές μου είχε τύχει να μην ανταποκρίνεται η μισή οθόνη..τη μια φορά η αριστερή μεριά και την άλλη η δεξιά..Μετά έκανα update στην 5.0.2 2Ι3 και λύθηκαν όλα τα προβλήματα..Μπορεί βέβαια να είναι διαφορετικό το δικό σου πρόβλημα..δε γνωρίζω..

καταρχην ευχαριστω για την ανταποκριση..την 5 φορουσε της cyanogen χωρις root.

 

----- προσθήκη μηνύματος 111 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καταρχην ευχαριστω για την ανταποκριση..την 5 φορουσε της cyanogen χωρις root.

πως επικοινωνω με δαυτους?

Link to comment
Share on other sites

καταρχην ευχαριστω για την ανταποκριση..την 5 φορουσε της cyanogen χωρις root.

 

----- προσθήκη μηνύματος 111 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

πως επικοινωνω με δαυτους?

 

https://oneplus.net/gr/support/ticket/submit

Link to comment
Share on other sites

παιδια να σας ρωτησω.. εχω το opo 64 gb κανα 7μηνο σκεφτομαι να κανω καμια τραμπα μαλλον με meizu mx4. αξιζει λετε η πισωγυρισμα θα ναι? ξερω τι εχει το ενα και το άλλο απλα δεν το χω δουλέψει το meizu και λόγω έλλειψης roms κτλ λεω μηπως το βαρεθω.ποια η γνωμη σας?
Link to comment
Share on other sites

παιδια να σας ρωτησω.. εχω το opo 64 gb κανα 7μηνο σκεφτομαι να κανω καμια τραμπα μαλλον με meizu mx4. αξιζει λετε η πισωγυρισμα θα ναι? ξερω τι εχει το ενα και το άλλο απλα δεν το χω δουλέψει το meizu και λόγω έλλειψης roms κτλ λεω μηπως το βαρεθω.ποια η γνωμη σας?

 

Καμμία μα καμμία σύγκριση ανάμεσα στα 2 κινητά. Περάσαν απο τα χέρια μου και τα 2 ή μάλλον το opo περασε και έμεινε, ενώ το MX4 πέρασε και δεν ακούμπησε. Ποιότητα κατασκευής, σταθερότητα & επιδόσεις που ουτε κάν τα βάζεις δίπλα δίπλα. Μείνε με το opo...

Link to comment
Share on other sites

παιδια να σας ρωτησω.. εχω το opo 64 gb κανα 7μηνο σκεφτομαι να κανω καμια τραμπα μαλλον με meizu mx4. αξιζει λετε η πισωγυρισμα θα ναι? ξερω τι εχει το ενα και το άλλο απλα δεν το χω δουλέψει το meizu και λόγω έλλειψης roms κτλ λεω μηπως το βαρεθω.ποια η γνωμη σας?

 

Τα είχα και τα 2 κινητά. Το mx4 δε συγκρίνεται με το oneplus. Υπερτερεί σχεδόν σε όλα. Η οθόνη του καταπληκτική με μεγαλύτερη ανάλυση απ του oneplus και κυρίως χωρίς τις κιτρινίλες στο κάτω μέρος της οθόνης. Πιο ελαφρύ, ασύγκριτα καλύτερη κάμερα, πιο βολικό στο μέγεθος και με αυτόματη ηχογράφηση των κλήσεων που δεν έχει το oneplus. Επίσης είναι και πιο δυνατός ο επεξεργαστής του. Το oneplus 2 όμως είναι όντως καλύτερο του mx4. Κατ εμέ...πήγαινε σε mx4.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω λιγο! Σας εχει προεγκατεστημενη την εφαρμογη google wallet στην 2Ι3 cm 5.0.2 μαμα? Ρωταω, γιατι εμενα μου λεει πως δεν ειναι καν διαθεσιμη για την χωρα μου.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω λιγο! Σας εχει προεγκατεστημενη την εφαρμογη google wallet στην 2Ι3 cm 5.0.2 μαμα? Ρωταω, γιατι εμενα μου λεει πως δεν ειναι καν διαθεσιμη για την χωρα μου.

 

Αυτήν την απορία την έχω και εγώ

Digital-Doctor.blogspot.gr
Link to comment
Share on other sites

Αυτήν την απορία την έχω και εγώ

 

Η φαση ειναι κατι πειραξα και πλεον μου την εμφανιζει και απο κει που ελεγε δεν ειναι διαθεσιμη, τωρα μου λεει να την κανω και ενημερωση. Τοσο καιρο δεν την ειχα να φαινεται στις σελιδες μου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.. Μια απορία.. Έχοντας αφήσει το κινητό στον ήλιο στην παραλια, όταν το πήρα στα χέρια μου, η θερμοκρασία της μπαταρίας ήταν 47 βαθμοί.. Βέβαια όλα τρέχουν μια χαρά.. Πρέπει να ανησυχώ για κάτι;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.. Μια απορία.. Έχοντας αφήσει το κινητό στον ήλιο στην παραλια, όταν το πήρα στα χέρια μου, η θερμοκρασία της μπαταρίας ήταν 47 βαθμοί.. Βέβαια όλα τρέχουν μια χαρά.. Πρέπει να ανησυχώ για κάτι;

 

Λογικο δεν το βλεπεις ολο αυτο που αναφερεις με την θερμοκρασια και τον ηλιο?

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα στην παραλία και ειδικά όταν η τσάντα που το έχω μέσα είναι στον ήλιο, βαράει σαραντάρια...

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Χθες έπεσε το one και ράγισε λίγο η οθόνη απο κάτω,πρωτη φορά που το ριξα και ράγισε.που μπορω να αγορασω να οθόνη?η μπορω να το στείλω για επισκευή?
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να εχει ξανα ειπωθει..επεσαν κατι σταγονες νερο στο 1+1 και εμειναν εκει για αρκετη ωρα,το εβαλα μεσα σε ρυζι να τραβηξει υγρασια αλλα εχει ακομα θεματα..σε αυτη την περιπτωση ξερουμε κανεναν στην θεσσαλονικη που να μπορει να δει τι ακριβως θελει και να το φτιάξει;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που το άνοιξες είναι τελειωμένο

Έπρεπε από την αρχή να το δώσεις για καθαρισμό πλακέτας και αντικατάσταση μπαταρίας

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξερει κανείς πως μπορώ να συνδέσω το ημερολόγιο του Hotmail?

Ενώ τα εμαιλ τΑ βλέπει κανονικά, με το ημερολόγιο δεν τα καταφέρνει και τόσο καλά!

Έχει κανείς καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που το άνοιξες είναι τελειωμένο

Έπρεπε από την αρχή να το δώσεις για καθαρισμό πλακέτας και αντικατάσταση μπαταρίας

Που να το εδινα;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για το ηλίθιο των ερωτήσεων αλλά backup κανεις απο τα αντίγραφα ασφαλείας απλά? Επίσης πέρνοντας τις αναβαθμίσεις που βγάζει κάθε τόσο χάνεις τα δεδομένα σου κτλ μιλάω για τα nigtly bacon? Edited by Farmx
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...