Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οκ, σορρυ αλλά μόνο σε αυτό μπορούσα.

Δεν υπαρχει λογος να μου ζητας συγνωμη και σε ευχαριστω για την πληροφορια σχετικα με την μπαταρια. Στο ανεφερα απλα γιατι μου αναφερες οτι μου ειχες απαντησει και για να μην θεωρηθει οτι κανω spam.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά μία ερώτηση. Εχει κυκλοφορήσει η 64αρα έκδοση ή τα κινέζικα μαγαζιά τάζουν φούμαρα? Γιατι ενδιαφέρομαι για την 64αρα αλλά δεν θέλω να περιμένω κανά δίμηνο με δεσμευμένα τα λεφτά μου.
Link to comment
Share on other sites

gkanos,το λευκο η το μαυρο πηρες?τι αισθηση εχει στο χερι,γλυστραει η μαγκωνει?το μαυρο φαινεται να ειναι σαγρε,ωραια αισθηση
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε το merimobiles, πρέπει να το έχει σε καλύτερη τιμή από το το2c απ' ότι είδα!

Απο ότι βλέπω είναι πιο φτηνό στο to2c... :confused:

Link to comment
Share on other sites

276 βγαίνει στο to2c και αν επιλέξετε ems μεταφορά αλλα 16 ευρώ

Αυτήν την τιμή βλέπω εγώ...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

276 βγαίνει στο to2c και αν επιλέξετε ems μεταφορά αλλα 16 ευρώ

Αυτήν την τιμή βλέπω εγώ...

Παιδια σε κάποιο προηγούμενο πόστ είχε αναφερθεί να ψωνισουμε με δολάρια για να μας έρθει πιο φτηνα...θυμάστε κάτι ηή ξέρετε κάτι ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελικα μάλλον απο vickmall το κόβω που έχω ακούσει τα καλύτερα και έχει ίδια τιμη με το to2c.

Link to comment
Share on other sites

Απο ότι βλέπω είναι πιο φτηνό στο to2c... :confused:

 

Έχεις δίκιο, η 64gb έκδοση μόνο είναι πιο φθηνή στο merimobiles!

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, η 64gb έκδοση μόνο είναι πιο φθηνή στο merimobiles!

70ευρω διάφορα γιατι να τα δώσω... :wacko: επίσης αυτο που βλέπω είναι ότι άμα αγοράσω σε δολαριο και η συναλλακτική του PayPal γίνει στην δική μου τράπεζα θα μου βγει 271, κάτι. Συμφωνείται?

Link to comment
Share on other sites

έχει αναφερθεί και αν το έχω καταλάβει καλά, κάνεις primary το δολάριο στο paypal και έρχεται πιο οικονομικά η ισοτιμία
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ειμαι και εγω ετοιμος να το αγορασω.

Αλλα ειμαι αναμεσα σε 2 περιπτωσεις.

 

--> http://28mobile.com/Product/View/68838/oneplus-one-16gb-white-4g/

 

--> http://www.aliexpress.com/item/OnePlus-One-Smartphone-Quadcore-5-5-Screen-2-5GHz-Qualcomm-Snapdragon-801-MSM8974AC-8-13MP-Camera/1890092359.html

 

Τι προτεινετε?

Link to comment
Share on other sites

@gkanos

 

Καταρχήν μεγεια και ελπίζω να το χαρείς. Οπότε σου είναι εύκολο μπορείς να ποσταρεις κάποιες πιο αναλυτικές πληροφορίες για την διάρκεια της μπαταρίας καθώς και την χρήση που έκανες. Πιο συγκεκριμένα το γράφημα της μπαταρίας, το χρόνο της οθόνης και των κλήσεων εάν έκανες και κάποια στοιχεία για το usage. Αν ήταν δλδ μόνο σε wifi η είχες και 3-4g πόση ώρα κλπ. Σε ευχαριστώ.

 

Κατά πάσα πιθανότητα θα το παραγγείλω και εγώ βέβαια απλά να έχω μια ιδέα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ειμαι και εγω ετοιμος να το αγορασω.

Αλλα ειμαι αναμεσα σε 2 περιπτωσεις.

 

--> http://28mobile.com/Product/View/68838/oneplus-one-16gb-white-4g/

 

--> http://www.aliexpress.com/item/OnePlus-One-Smartphone-Quadcore-5-5-Screen-2-5GHz-Qualcomm-Snapdragon-801-MSM8974AC-8-13MP-Camera/1890092359.html

 

Τι προτεινετε?

το aliexpress

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την γνωμη σου,και για τον seller απτον alliexpress τι λες? Ειναι εμπιστος?

ναι φαινεται καλος με 100% feedback και θετικα μηνυματα προσφατα...

εχεις και το aliexpress που σε προστατευει αρκετα καλα....αυτος για να παρει τα χρηματα σου πρεπει να παραλαβεις πρωτα και να ενημερωσεις οτι ολα ειναι ΟΚ

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω αγόρι. Επίσης σου έχουν έρθει καθόλου αναβαθμίσεις?

 

Τις πρώτες μέρες είχα μια μεγάλη αναβάθμισει και μερικές μικρότερες. Μετα δεν έχω δει άλλη.

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά θα το πάρουμε κάποτε έστω και σε δυο μήνες??έχει αρχίσει και κουράζει το όλο θέμα με τη διαθεσιμότητα..
Link to comment
Share on other sites

Τις πρώτες μέρες είχα μια μεγάλη αναβάθμισει και μερικές μικρότερες. Μετα δεν έχω δει άλλη.

 

Το τηλέφωνο σου είναι ρουταρισμένο?το ρούταρες και έχεις τις αναβαθμίσεις ή χωρίς?

Link to comment
Share on other sites

ναι φαινεται καλος με 100% feedback και θετικα μηνυματα προσφατα...

εχεις και το aliexpress που σε προστατευει αρκετα καλα....αυτος για να παρει τα χρηματα σου πρεπει να παραλαβεις πρωτα και να ενημερωσεις οτι ολα ειναι ΟΚ

 

Φευγει παραγγελια,σε ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου κατ'αρχην δεν πρεπει να ανησυχεις με το θεμα αναβαθμιση. Θα αναβαθμιζεται ασφαλως! Και οχι μονο αυτο! Εχουν και forum στο xda. Οποτε θα δεις και αλλες rom εκτος απο την cyanogenmod. Το 4G δουλευει μια χαρα εδω! Μονο στην Αμερικη υπαρχει προβλημα με κατι συχνοτητες,

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο σου είναι ρουταρισμένο?το ρούταρες και έχεις τις αναβαθμίσεις ή χωρίς?

It's unroofed. In factory defaults.

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

It's unroofed. In factory defaults.

unroofed! εξαιρετικη λεξη! :rolleyes:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιο απο τα παιδιά που το έχουν παραλάβει να μας δώσει πληροφορίες για το GPS σε πραγματικές συνθήκες , το χρησιμοποιώ συχνά και θα ήθελα να ξέρω πως ανταποκρίνεται και πόσο " ταλαιπωρεί " την μπαταρία.
Link to comment
Share on other sites

Ναι πράγματι υπάρχει και Ελλάδα και το έμαθα εντελώς τυχαία από ένα τηλ. που έκανα.

Σε τσέπη εγώ παιδεύομαι να το βάλω, διότι είναι λίγο ψηλό, αλλά είναι απίστευτα πιο συμμαζεμένο έναντι άλλων συσκευών, όπως Note 3, LG G2. Νυχτερινή φωτογραφία έβγαλα και ναι είναι μια χαρά, αρκετά δυνατό το φλάς του.

 

Με το ένα χέρι κουμαντάρετε καθόλου;

Χμμ.. μετά βίας, αλλά δεν το θεωρώ ακατόρθωτο να βολέψει λίγο παραπάνω κάποιον με μεγαλύτερα χέρια από τα δικά μου.

Θήκη έχω μια φθηνή universal για την ώρα. Προστατευτικό οθόνης ακόμη δεν θέλω να του βάλω, δεν έχει και τόση ανάγκη, αντέχει.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

οτι αλλη πληροφορια μπορεις να μας δωσεις για το κινητο, καλοδεχουμενη. εγω παντως εχω πειστει πλεον και θα το παραγγειλω αμεσα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...