Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είδα οτι άνοιξε ευρωπαικό warehouse για αποστολή στην Ευρώπη χωρίς δασμούς/τέλη κλπ σε 2 μέρες (προφανώς υπάρχει διαθεσιμότητα)

ΠΡΟΣΟΧΗ: Δεν είναι official και αποστέλλει τα Κινέζικα!!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΠΡΟΣΟΧΗ: Δεν είναι official και αποστέλλει τα Κινέζικα!!

Έτσι όπως το λες θα νομίζει κανείς ότι εμείς που έχουμε πάρει από Κίνα είναι μαϊμού..

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

τελικά το http://oneplus.eu/ τι είναι? να παραγγείλουμε από εκεί ή κινεζομάγαζο?

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρεται ξεκάθαρα στις περιγραφές οτι δεν περιλαμβάνει το λογοτυπο cyanogen και προφανώς δεν καλυπτεται απο τα 2 χρόνια εγγύησης των αντίστοιχων ευρωπαικών μοντέλων. Απλά είναι διαθέσιμο για άμεση αγορά απο όσους δεν θέλουν να περιμένουν τις 20 μέρες των κινέζικων αποστολών, τις προσκλήσεις κλπ. Τουλάχιστον εγω έτσι το καταλαβαίνω...
Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως το λες θα νομίζει κανείς ότι εμείς που έχουμε πάρει από Κίνα είναι μαϊμού..

Προφανώς και δεν είναι μαϊμού, αλλά δε θα κάτσω να αναφέρω και τις διαφορές τους ενώ έχουν ειπωθεί άπειρες φορές...

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Είδα οτι άνοιξε ευρωπαικό warehouse για αποστολή στην Ευρώπη χωρίς δασμούς/τέλη κλπ σε 2 μέρες (προφανώς υπάρχει διαθεσιμότητα)

 

Ας ελέγξει όποιος έχει όρεξη τι κόστος αποστολής δίνουν; Γιατί αντίστοιχα ιταλικά site για άλλα τηλέφωνα χτυπάνε 50άρικα έξτρα...

Link to comment
Share on other sites

Ας ελέγξει όποιος έχει όρεξη τι κόστος αποστολής δίνουν; Γιατί αντίστοιχα ιταλικά site για άλλα τηλέφωνα χτυπάνε 50άρικα έξτρα...

 

 

38,40 με UPS

Link to comment
Share on other sites

Μόνο με UPS στέλνουν;[/Choose a shipping option

 

EU Warehouse Express 2-5 days Delivery by UPS DHL GLS, without customs issue. The fastest

€ 38.40

Registered Air Mail From China 7-20 days normally, Russia 25-60days normally The best price

€ 15.20

EMS From China 4-15 working days

€ 37.60

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και το δικο μου επιτελος (το 64ρι)! Σημερα εβαλα και την official μεμβρανη της OPO οτι και να λεμε το κινητο ειναι κουκλι :)

 

Να ρωτησω κατι αφελες. Αμα κανεις μια αγορα μεσω invite ανοιγει ο δρομος να ξανααγορασεις αν θες χωρις προσκληση;

(Σκεφτομαι να παρω και ενα για τον αδερφο μου) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μου άρεσε πολύ αυτό με το double-tap, εγώ έκανα το ανάλογο και για να κλείνει.

Mε Nova launcher και κατεβάζεις μια εφαρμογή που λέγεται turn off.. οπότε πας στο Nova launcher και του λες όταν κάνεις double-tap να φέρνει το shortcut του turnoff.. δουλεύει άψογα!! Τα σπάει!!

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Επειδή μου άρεσε πολύ αυτό με το double-tap, εγώ έκανα το ανάλογο και για να κλείνει.

Mε Nova launcher και κατεβάζεις μια εφαρμογή που λέγεται turn off.. οπότε πας στο Nova launcher και του λες όταν κάνεις double-tap να φέρνει το shortcut του turnoff.. δουλεύει άψογα!! Τα σπάει!!

Οι περισσότεροι αυτό έχουμε ;)

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Επειδή μου άρεσε πολύ αυτό με το double-tap, εγώ έκανα το ανάλογο και για να κλείνει.

Mε Nova launcher και κατεβάζεις μια εφαρμογή που λέγεται turn off.. οπότε πας στο Nova launcher και του λες όταν κάνεις double-tap να φέρνει το shortcut του turnoff.. δουλεύει άψογα!! Τα σπάει!!

 

Δεν χρειάζεται Nova. Το έχει από "μαμά" να κλείνει με double tap πάνω στην status bar.

 

Ρυθμίσεις-Γραμμή Κατάστασης-Διπλό χτύπημα για αναστολή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται Nova. Το έχει από "μαμά" να κλείνει με double tap πάνω στην status bar.

 

Ρυθμίσεις-Γραμμή Κατάστασης-Διπλό χτύπημα για αναστολή.

Κατι φυσικά που δε βολεύει καθόλου, τους περισσότερους φαντάζομαι :)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα κι εγώ το 1+1. ☺ Πολύ ποιοτική συσκευή για τα λεφτά της με απίθανη αίσθηση στην υφή το back cover. Μεγάλη σε μέγεθος αλλά βολεύει στο χέρι.

Πήρε όλες τις αναβαθμίσεις σε 33R.

Η κιτρινιλα στο κάτω μέρος φαίνεται ειδικά στο Tapatalk.

Δύο ερωτήσεις στα γρήγορα, μέσα στο App Drawer δε μπορούμε να φτιάξουμε φακέλους;

Η μπάρα με το Google search στη Home screen δε βγαίνει;

Edited by bill_viper

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα κι εγώ το 1+1. ☺ Πολύ ποιοτική συσκευή για τα λεφτά της με απίθανη αίσθηση στην υφή το back cover. Μεγάλη σε μέγεθος αλλά βολεύει στο χέρι.

Πήρε όλες τις αναβαθμίσεις σε 33R.

Η κιτρινιλα στο κάτω μέρος φαίνεται ειδικά στο Tapatalk.

Δύο ερωτήσεις στα γρήγορα, μέσα στο App Drawer δε μπορούμε να φτιάξουμε φακέλους;

Η μπάρα με το Google search στη Home screen δε βγαίνει;

Σωστά τα ερωτήματα σου αλλά έτσι για την ιστορία σκέφτεσαι να το δουλέψεις έτσι στοκ όπως είναι?

Αν θέλεις την γνώμη μου βάλε nova φτιάξε τα εικονίδια σου όπως θέλεις εσύ και κάνε το τηλέφωνο σου να φαίνεται διαφορετικό από την στοκαδουρα της oneplus one.

Φιλικά...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα κι εγώ το 1+1. ☺ Πολύ ποιοτική συσκευή για τα λεφτά της με απίθανη αίσθηση στην υφή το back cover. Μεγάλη σε μέγεθος αλλά βολεύει στο χέρι.

Πήρε όλες τις αναβαθμίσεις σε 33R.

Η κιτρινιλα στο κάτω μέρος φαίνεται ειδικά στο Tapatalk.

Δύο ερωτήσεις στα γρήγορα, μέσα στο App Drawer δε μπορούμε να φτιάξουμε φακέλους;

Η μπάρα με το Google search στη Home screen δε βγαίνει;

 

καλοριζικο,τελικα η κιτρινιλα ειναι σε ολα.το ευρωπαικο πηρες?

Edited by geo35
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα κι εγώ το 1+1. ☺ Πολύ ποιοτική συσκευή για τα λεφτά της με απίθανη αίσθηση στην υφή το back cover. Μεγάλη σε μέγεθος αλλά βολεύει στο χέρι.

Πήρε όλες τις αναβαθμίσεις σε 33R.

Η κιτρινιλα στο κάτω μέρος φαίνεται ειδικά στο Tapatalk.

Δύο ερωτήσεις στα γρήγορα, μέσα στο App Drawer δε μπορούμε να φτιάξουμε φακέλους;

Η μπάρα με το Google search στη Home screen δε βγαίνει;

 

Η μπάρα βγαίνει. Αν κρατήσεις πατημένη την οθόνη σου βγάζει ένα μενού επιλογών. Από εκεί μπορείς να επιλέξεις αν θα κρατήσεις τη search bar.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά τα ερωτήματα σου αλλά έτσι για την ιστορία σκέφτεσαι να το δουλέψεις έτσι στοκ όπως είναι?

Αν θέλεις την γνώμη μου βάλε nova φτιάξε τα εικονίδια σου όπως θέλεις εσύ και κάνε το τηλέφωνο σου να φαίνεται διαφορετικό από την στοκαδουρα της oneplus one.

Φιλικά...

 

Τον Nova Prime τον εχω αγορασει 2 χρονια τωρα αλλα προτιμω να μη βαζω επιπλεον πραγματα στη συσκευη ενω κανω ηδη τη δουλεια μου. Τοτε τον χρησιμοποιουσα στο Μ7 επειδη δε μου αρεσε το Sense. Μαλιστα εχω αγορασει και καμια 10ρια icon packs αλλα και παλι θελω τον stock του 1+1.

 

 

 

 

 

καλοριζικο,τελικα η κιτρινιλα ειναι σε ολα.το ευρωπαικο πηρες?

 

 

Ναι, κατευθείαν με invite από την OnePlus. Πάντως η κιτρινίλα δεν είναι ενοχλητικη.

 

 

 

 

Η μπάρα βγαίνει. Αν κρατήσεις πατημένη την οθόνη σου βγάζει ένα μενού επιλογών. Από εκεί μπορείς να επιλέξεις αν θα κρατήσεις τη search bar.

 

Τελικά αυτό το βρήκα πριν λίγο. Όσον αφορά τους φακέλους στον App Drawer?

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...