Jump to content

blogging @ myphone.gr: Υπάρχει πιθανότητα αύξησης τιμής του iPhone6; [POLL]


DINFUN
 Κοινοποίηση

Είστε διατεθειμένοι να πληρώσετε περισσότερα για μεγαλύτερο iPhone;  

249 members have voted

  1. 1. Είστε διατεθειμένοι να πληρώσετε περισσότερα για μεγαλύτερο iPhone;

    • Φυσικά, είναι λογικό να αυξηθεί η τιμή του
      65
    • Εξαρταται, από τα επιπλέον χαρακτηριστικά
      64
    • Μόνο στην ίδια τιμή θα αγοράσω την επερχόμενη συσκευή
      69
    • Δεν θα την αγοράσω, θα κρατήσω το iPhone 5/5S
      51


Recommended Posts

Poll της Apple δεν ειναι. Poll του myphone στο section "Αποψεις" ειναι και ως αυτό, λογιζεται ως ελεύθερο προς όλους μας να μπαίνουμε και να συμμετέχουμε ελεύθερα.

 

Αλλά και στο section της apple να ηταν, το ίδιο ισχύει (θέλω να πιστεύω).

 

Λεγοντας poll της apple φυσικα και δεν εννοω οτι ειναι ΤΗΣ apple η οτι μονο οσοι εχουν apple θα ψηφισουν.Αυτο που εκανε ο φιλος ομως δεν εχει νοημα και εννοειται ειναι εμπρηστικο και ασκοπο.Αν δε σε ενδιαφερει καν κατι δεν υπαρχει λογος να μπεις να το πεις κα να ζητησεις κιολας να μπει η επιλογη δε με ενδιαφερει καν.Ποσο μαλλον οταν νομιζεις πως εξηγεις λογους αλλα εν τελη δεν εξηγεις τπτ.Ειναι σα να ειμαι σε αθλητικο φορουμ και να εχει poll ποιος θα παρει το κυπελλο κ γω να γκρινιαζω που δεν εχει επιλογη δεν μου καιγεται καρφι γιατι δε γουσταρω τετοιες ομαδες.Φιλε αχιελφς76 καμμια μυγα,αν συζητουσαμε σε αλλο τοπικ περι android ios θα βλεπες πως υποστηριζω σαν χρηστης και τα 2.Το ιδιο θα λεγα αν εμπαινε καποιος με idevice σε poll για το s5 για να ζητησει να μπει επιλογη δε με ενδιαφερει καν.Οταν βγει το 6αρι βγες κ πες δε μ'αρεσε για τους χ,ψ λογους,κανεις δεν θα σου επιτεθει (τουλαχιστον οχι εγω)

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 117
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επρεπε να υπάρχει και επιλογή για μη χρήστες του iphone.

 

 

  • Δεν θα την αγοράσω. (σκέτο)

 

Σωστά θεώρησα με το δεν θα την αγοράσω, θα παραμείνω με το παλιό πως κάλυπτα και τους μη χρήστες iphone, αν και στα στατιστικά προσμετράται ούτως ή άλλως η επιλογή "δεν".

 

Τελικά φαίνεται πως οριακά υπερισχύει το μόνο στην ίδια τιμή θα την αγοράσω :)

Link to comment
Share on other sites

Το λέω από την άποψη ότι υπάρχουν υποψήφιοι πελάτες και από άλλες πλατφόρμες (win, android, blackberry) και αυτοί δεν θα παραμείνουν στα 5/5s αφού έχουν άλλα. :) Την τελευταία ψήφισα κι εγώ αλλά είναι λάθος το συμπέρασμα που βγαίνει μιας και δεν έχω 5/5s.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Για να επιστρεψουμε on topic βρισκω πολυ ανησυχητικο το οτι η πλειοψηφια δεν εχει κανενα προβλημα να ανεβει η τιμη. Τι διαολο ρε παιδια,πλακα κανουμε? Να πεσει η τιμη,να ακολουθησει πτωση και στα android κ θα μαστε ολοι ευχαριστημενοι. Δεν μπορω να καταλαβω πως σκεφτεστε μερικοι. Ουτε 10 λεπτα δεν εχει περιθωριο να ανεβει η τιμη. Ειναι ηδη σε υπεραξια και με το παραπανω.Αν βγει 800+ κ το παρει ο κοσμος με μαθηματικη ακριβεια το 8αρι θα χει χιλιαρικο+ οσο δηλαδη πηρα το macbook pro. Eιχα δωσει 499 για iphone 3gs απο μεγαλο μαγαζι κ τοτε οντως ηταν κατι το μοναδικο κ ανεπαναληπτο.Το να παμε σχεδον στα διπλασια μεσα σε 5 χρονια και σε καιρο κρισης δειχνει τη βλακεια που μας δερνει.Και για οποιον ειπε τι 700 τι 800 ας μας δανεισει το εξτρα κατοσταρικο.Ολοι οσοι πηραν iphone δεν ειναι οι τυποι που πηγαν για πλακα κ σκασαν τα 700+. Αλλοι στερηθηκαν τα παντα γιατι το μερακι τους ειναι η τεχνολογια,τα μαζεψαν ευρω ευρω,πουλησαν παλιες συσκευες κ με το ζορι φτασαν το φθηνοτερο σκρουτσομαγαζο οποτε λογιες τυπου τι 700 τι 800 ειναι αρρωστες.Δεν ζουμε στην Ελβετια.

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Για να επιστρεψουμε on topic βρισκω πολυ ανησυχητικο το οτι η πλειοψηφια δεν εχει κανενα προβλημα να ανεβει η τιμη. Τι διαολο ρε παιδια,πλακα κανουμε? Να πεσει η τιμη,να ακολουθησει πτωση και στα android κ θα μαστε ολοι ευχαριστημενοι. Δεν μπορω να καταλαβω πως σκεφτεστε μερικοι. Ουτε 10 λεπτα δεν εχει περιθωριο να ανεβει η τιμη. Ειναι ηδη σε υπεραξια και με το παραπανω.Αν βγει 800+ κ το παρει ο κοσμος με μαθηματικη ακριβεια το 8αρι θα χει χιλιαρικο+ οσο δηλαδη πηρα το macbook pro. Eιχα δωσει 499 για iphone 3gs απο μεγαλο μαγαζι κ τοτε οντως ηταν κατι το μοναδικο κ ανεπαναληπτο.Το να παμε σχεδον στα διπλασια μεσα σε 5 χρονια και σε καιρο κρισης δειχνει τη βλακεια που μας δερνει.Και για οποιον ειπε τι 700 τι 800 ας μας δανεισει το εξτρα κατοσταρικο.Ολοι οσοι πηραν iphone δεν ειναι οι τυποι που πηγαν για πλακα κ σκασαν τα 700+. Αλλοι στερηθηκαν τα παντα γιατι το μερακι τους ειναι η τεχνολογια,τα μαζεψαν ευρω ευρω,πουλησαν παλιες συσκευες κ με το ζορι φτασαν το φθηνοτερο σκρουτσομαγαζο οποτε λογιες τυπου τι 700 τι 800 ειναι αρρωστες.Δεν ζουμε στην Ελβετια.

 

Παρότι η Apple θα μπορούσε να αυξήσει την τιμή πιστεύω δεν θα το κάνει. Θελει να εισαγάγει άλλον έναν κωδικό στα υπάρχοντα προϊόντα της, το iWatch, οπότε δεν θα ρισκάρει να εξαντλήσει οικονομικά τη βάση των πωλήσεων της (χρήστες που την ακολουθούν). Ο ντόρος γίνεται περισσότερο για να έλθει ως ανακούφιση η μη αύξηση της τιμής του. Επιφυλάξεις κρατάω για το μεγαλύτερο σε οθόνη μοντέλο όταν έρθει. Προσωπική αποψη πάντα :)

Link to comment
Share on other sites

Παρότι η Apple θα μπορούσε να αυξήσει την τιμή πιστεύω δεν θα το κάνει. Θελει να εισαγάγει άλλον έναν κωδικό στα υπάρχοντα προϊόντα της, το iWatch, οπότε δεν θα ρισκάρει να εξαντλήσει οικονομικά τη βάση των πωλήσεων της (χρήστες που την ακολουθούν). Ο ντόρος γίνεται περισσότερο για να έλθει ως ανακούφιση η μη αύξηση της τιμής του. Επιφυλάξεις κρατάω για το μεγαλύτερο σε οθόνη μοντέλο όταν έρθει. Προσωπική αποψη πάντα :)

 

Αν το δεις απ την σκοπια του μαρκετινγκ επειδη τα σπουδασαμε κιολας θα ηταν μια μεγαλη νικη για την apple αν διεδιδε παντου οτι θα ειναι 100 ευρω ακριβοτερο επειδη μεγαλωσε η οθονη και δεν ξερω τι αλλο και εν τελη να το αφηνε στο ιδιο (ακομα παραπανω αν εκανε την εκπληξη να το ριξει κιολας) Ο κοσμος αρχιζει να λεει πως αξιζει τα 100 παραπανω κ αυτοι που κραζουν σιγουρα θα σκεφτονται ρε μπας κ τα αξιζει.Ετσι οταν βγει στα ιδια θα φαινεται φθηνο κ ευκαιρια συγκεντρωνοντας ετσι περισσοτερους πελατες.Ολη η ουσια ειναι η τοποθετηση.Αν σε κανει να νιωσεις πως με 700 παιρνεις κατι που κανονικα θα πρεπε να κανει 800 σε κερδιζει κ συνεχιζεις να αγαπας την καλη apple. Win win λοιπον

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Αν το δεις απ την σκοπια του μαρκετινγκ επειδη τα σπουδασαμε κιολας θα ηταν μια μεγαλη νικη για την apple αν διεδιδε παντου οτι θα ειναι 100 ευρω ακριβοτερο επειδη μεγαλωσε η οθονη και δεν ξερω τι αλλο και εν τελη να το αφηνε στο ιδιο (ακομα παραπανω αν εκανε την εκπληξη να το ριξει κιολας) Ο κοσμος αρχιζει να λεει πως αξιζει τα 100 παραπανω κ αυτοι που κραζουν σιγουρα θα σκεφτονται ρε μπας κ τα αξιζει.Ετσι οταν βγει στα ιδια θα φαινεται φθηνο κ ευκαιρια συγκεντρωνοντας ετσι περισσοτερους πελατες.Ολη η ουσια ειναι η τοποθετηση.Αν σε κανει να νιωσεις πως με 700 παιρνεις κατι που κανονικα θα πρεπε να κανει 800 σε κερδιζει κ συνεχιζεις να αγαπας την καλη apple. Win win λοιπον

 

αν ομως εισαι ψαγμενος δεν τα πιστευεις αυτα

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιθανή κίνηση.η επόμενη κίνηση θα είναι να βγάζει το 5ς με 8 gb σκληρό,όπως μας συνηθίζει η εταιρία,να πέσει η τιμή του και να σταθεροποιηθεί εκεί.
Link to comment
Share on other sites

Αν το δεις απ την σκοπια του μαρκετινγκ επειδη τα σπουδασαμε κιολας θα ηταν μια μεγαλη νικη για την apple αν διεδιδε παντου οτι θα ειναι 100 ευρω ακριβοτερο επειδη μεγαλωσε η οθονη και δεν ξερω τι αλλο και εν τελη να το αφηνε στο ιδιο (ακομα παραπανω αν εκανε την εκπληξη να το ριξει κιολας) Ο κοσμος αρχιζει να λεει πως αξιζει τα 100 παραπανω κ αυτοι που κραζουν σιγουρα θα σκεφτονται ρε μπας κ τα αξιζει.Ετσι οταν βγει στα ιδια θα φαινεται φθηνο κ ευκαιρια συγκεντρωνοντας ετσι περισσοτερους πελατες.Ολη η ουσια ειναι η τοποθετηση.Αν σε κανει να νιωσεις πως με 700 παιρνεις κατι που κανονικα θα πρεπε να κανει 800 σε κερδιζει κ συνεχιζεις να αγαπας την καλη apple. Win win λοιπον

 

Επειδή οφείλουμε να είμαστε ρεαλιστές όμως δεν νομίζω ότι η Apple θα κινηθεί σε αυτό το σενάριο αλλά αντιθέτως θα υποστηρίξει ότι επειδή έχει μεγαλύτερη οθόνη και κάποια καινούρια functionality θα ανέβει η τιμή. Έστω και 100 δολάρια = ευρώ. Άλλωστε η κίνηση αυτή έρχεται μετά από έρευνα αγοράς και σίγουρα η συγκεκριμένη ερώτηση έχει γίνει προκαταβολικά. :-)

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω Αρουτη,και γω ετσι πιστευω θα γινει και θα ειναι εγκλημα κατι τετοιο.Πιστευω η αυξηση θα ειναι ισοποση με την αυξηση 4s,5. Και βεβαια αν η αυξηση θα ναι 100 δολαρια εδω θα γινει 100 ευρω γιατι τοσο βλακες ειναι και ειμαστε. Εχει αρκετα περιθωρια βελτιωσης το 5s και κυριως στην οθονη και την αναλυση του οποτε πιστευω εχουν το πατημα για να δικαιολογησουν τιμη.Εξαλλου πλεον κοστιζει το ιδιο με το γκαλαξι και η φυσην αλαζονικη apple δεν νοητε να μην εχει το τιμολογιακα ακριβοτερο προιον. Ετσι κ αλλιως υπαρχει το σκρουτζ,αν ανεβει 100 ευρω το πολυ πολυ να περιμενουμε κανα διμηνο παραπανω για να το παρουμε αν θα αξιζει τον κοπο και κατι μου λεει πως μετα απο καιρο θα πρωταγωνιστησει.Δεν εχει κανενα περιθωριο να δωσει minor tweaks κ απλα μεγαλυτερη οθονη

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω Αρουτη,και γω ετσι πιστευω θα γινει και θα ειναι εγκλημα κατι τετοιο.Πιστευω η αυξηση θα ειναι ισοποση με την αυξηση 4s,5. Και βεβαια αν η αυξηση θα ναι 100 δολαρια εδω θα γινει 100 ευρω γιατι τοσο βλακες ειναι και ειμαστε. Εχει αρκετα περιθωρια βελτιωσης το 5s και κυριως στην οθονη και την αναλυση του οποτε πιστευω εχουν το πατημα για να δικαιολογησουν τιμη.Εξαλλου πλεον κοστιζει το ιδιο με το γκαλαξι και η φυσην αλαζονικη apple δεν νοητε να μην εχει το τιμολογιακα ακριβοτερο προιον. Ετσι κ αλλιως υπαρχει το σκρουτζ,αν ανεβει 100 ευρω το πολυ πολυ να περιμενουμε κανα διμηνο παραπανω για να το παρουμε αν θα αξιζει τον κοπο και κατι μου λεει πως μετα απο καιρο θα πρωταγωνιστησει.Δεν εχει κανενα περιθωριο να δωσει minor tweaks κ απλα μεγαλυτερη οθονη

 

 

Γιατι δεν εχει περιθωρια;;

Οταν ολοι γυρω κανουν βηματακια καθε χρονο( βλ. S5) φυσικα και εχει περιθωρια.

 

Επισης, οταν η σαμσουγκ αυξανει τις τιμες (αρχικα, γιατι μετα κανουν βουτια) η απλ χαζη ειναι;; Δεν τα βλεπει;

 

Μακαρι να δωσει ενα ακομη superphone στην ιδια ή και σε χαμηλοτερη τιμη βεβαια, αλλα βλεπω οτι εχει γινει καρτελ..

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνω Γιαννη.Για μενα δεν εχει τα περιθωρια να δωσει κατι πολυ χλιαρο και σαν χρηστης ios θα πρεπε να το σκεφτεσαι κ συ ετσι.Αν η apple αφουγκραστει πως ο κοσμος θα το παρει οπως κ να χει θα σου πασαρει ξαναζεσταμενο φαγητο.Η οθονη για αρχη πρεπει να ανεβασει αναλυση και ευκρινια οπωσδηποτε.Καποτε λεγαμε οτι τα apple εχουν τις καλυτερες οθονες,πλεον ειναι πολυ παλιες και μακραν ξεπερασμενες απ τον ανταγωνισμο.Αυτη τη στιγμη με τις χλιαρες κινησεις στο στρατοπεδο του android παρουσιαζετε μια ευκαιριαρα στην apple να ξανανεβει στο θρονο του καλυτερου τηλεφωνο κατι που δεν ξαναγινε μετα το iphone 4. Αυτη ειναι η στιγμη που πρεπει να πατησει γκαζι και να πει παρε και μεγαλυτερη αλλα λογικου μεγεθους οθονη,παρε και touch id με μεγαλυτερη χρησιμοτητα,παρε πολυ καλυτερη αναλυση,παρε σημαντικες αλλαγες στο ios 8,παρε την καλυτερη καμερα,παρε μικρα bezels και σημαντικοτερα παρε επιτελους και μια καλη μπαταρια.Το κανει κ τους αφηνει ολους πισω της.Στο techblog lounge που εγινε στην πολη μου συζητησα λιγο με τον Κωστα Βλαχακη που κανει τα hands on στην πολυ πετυχημενη σελιδα του και αυτο που μου πε και ο ιδιος ειναι πως πραγματικα δεν εχει περιθωρια να μην βελτιωθει το iphone κ αυτο πρεπει να εκπεμπετε πρωτα απο εμας τους κατοχους και τους μελλοντικους κατοχους του επομενου

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνω Γιαννη.Για μενα δεν εχει τα περιθωρια να δωσει κατι πολυ χλιαρο και σαν χρηστης ios θα πρεπε να το σκεφτεσαι κ συ ετσι.Αν η apple αφουγκραστει πως ο κοσμος θα το παρει οπως κ να χει θα σου πασαρει ξαναζεσταμενο φαγητο.Η οθονη για αρχη πρεπει να ανεβασει αναλυση και ευκρινια οπωσδηποτε.Καποτε λεγαμε οτι τα apple εχουν τις καλυτερες οθονες,πλεον ειναι πολυ παλιες και μακραν ξεπερασμενες απ τον ανταγωνισμο.Αυτη τη στιγμη με τις χλιαρες κινησεις στο στρατοπεδο του android παρουσιαζετε μια ευκαιριαρα στην apple να ξανανεβει στο θρονο του καλυτερου τηλεφωνο κατι που δεν ξαναγινε μετα το iphone 4. Αυτη ειναι η στιγμη που πρεπει να πατησει γκαζι και να πει παρε και μεγαλυτερη αλλα λογικου μεγεθους οθονη,παρε και touch id με μεγαλυτερη χρησιμοτητα,παρε πολυ καλυτερη αναλυση,παρε σημαντικες αλλαγες στο ios 8,παρε την καλυτερη καμερα,παρε μικρα bezels και σημαντικοτερα παρε επιτελους και μια καλη μπαταρια.Το κανει κ τους αφηνει ολους πισω της.Στο techblog lounge που εγινε στην πολη μου συζητησα λιγο με τον Κωστα Βλαχακη που κανει τα hands on στην πολυ πετυχημενη σελιδα του και αυτο που μου πε και ο ιδιος ειναι πως πραγματικα δεν εχει περιθωρια να μην βελτιωθει το iphone κ αυτο πρεπει να εκπεμπετε πρωτα απο εμας τους κατοχους και τους μελλοντικους κατοχους του επομενου

 

Συμφωνώ απόλυτα.

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνω Γιαννη.Για μενα δεν εχει τα περιθωρια να δωσει κατι πολυ χλιαρο και σαν χρηστης ios θα πρεπε να το σκεφτεσαι κ συ ετσι.Αν η apple αφουγκραστει πως ο κοσμος θα το παρει οπως κ να χει θα σου πασαρει ξαναζεσταμενο φαγητο.Η οθονη για αρχη πρεπει να ανεβασει αναλυση και ευκρινια οπωσδηποτε.Καποτε λεγαμε οτι τα apple εχουν τις καλυτερες οθονες,πλεον ειναι πολυ παλιες και μακραν ξεπερασμενες απ τον ανταγωνισμο.Αυτη τη στιγμη με τις χλιαρες κινησεις στο στρατοπεδο του android παρουσιαζετε μια ευκαιριαρα στην apple να ξανανεβει στο θρονο του καλυτερου τηλεφωνο κατι που δεν ξαναγινε μετα το iphone 4. Αυτη ειναι η στιγμη που πρεπει να πατησει γκαζι και να πει παρε και μεγαλυτερη αλλα λογικου μεγεθους οθονη,παρε και touch id με μεγαλυτερη χρησιμοτητα,παρε πολυ καλυτερη αναλυση,παρε σημαντικες αλλαγες στο ios 8,παρε την καλυτερη καμερα,παρε μικρα bezels και σημαντικοτερα παρε επιτελους και μια καλη μπαταρια.Το κανει κ τους αφηνει ολους πισω της.Στο techblog lounge που εγινε στην πολη μου συζητησα λιγο με τον Κωστα Βλαχακη που κανει τα hands on στην πολυ πετυχημενη σελιδα του και αυτο που μου πε και ο ιδιος ειναι πως πραγματικα δεν εχει περιθωρια να μην βελτιωθει το iphone κ αυτο πρεπει να εκπεμπετε πρωτα απο εμας τους κατοχους και τους μελλοντικους κατοχους του επομενου

 

 

Χαρη, δεν λεω το θα ηθελα εγω προσωπικα σαν χρηστης.

Την πραγματικοτητα σχολιαζω.

Αν δεις, ολοι φετος εκαναν οικονομια δυναμεων. Δεν ειναι ετσι;;

 

 

Μακαρι η απλ να μην κανει και να δωσει κατι τρομερο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Χαρη, δεν λεω το θα ηθελα εγω προσωπικα σαν χρηστης.

Την πραγματικοτητα σχολιαζω.

Αν δεις, ολοι φετος εκαναν οικονομια δυναμεων. Δεν ειναι ετσι;;

 

 

Μακαρι η απλ να μην κανει και να δωσει κατι τρομερο.

 

Την οικονομία δυνάμεων που έκαναν οι υπόλοιποι φέτος, κάνει η apple 2 χρόνια τώρα. Αυτό που λένε τα παιδιά είναι οτι δεν την παίρνει να κάνει και φέτος οικονομία αλλά πρέπει να δώσει κάτι δυνατό(μεγαλύτερη και καλύτερη οθόνη, καλύτερη μπαταρία και λοιπα)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λεω ειναι να μη το βλεπουμε λες και ειναι πολεμος λεγοντας δεν εδωσε ο ανταγωνιστης οποτε ειμαι ηδη καβατζωμενος αν δεν δωσω κ γω. Πρεπει παντα να απαιτουμε το καλυτερο και το περισσοτερο αλλιως θα συνεχισουμε να τρωμε κονσερβα σε ολα τα brands. Mαρκετινιστικα με την μικρη μου εμπειρια βλεπω μια τρελη ευκαιρια να ορθωνετε στην apple για να βγει μπροστα και να μην ξανακοιταξει πισω.Ελπιζω να την αρπαξει και με τα 2 χερια και να μας κανει λιγο πιο χαρουμενους.Εξαλλου τελειο δεν θα γινει κανενα απ τα 2. Εγω αυτο που ελεγα πριν το g2 και το λεω κ τωρα ειναι προσεξτε την lg.Ο κοσμος ηταν σκεπτικος αλλα μετα το g2 ολοι πλεον εχουν στραμενα και εκει τα βλεμματα με πολυ προσοχη. Mετα την πολυ καλη εμπειρια του g2 ο κοσμος δεν βλεπει την lg σαν φτωχο συγγενη πλεον και μαζι με την apple ειναι τα ερωτηματικα μου για το αν εκμεταλευτουν τα βηματα στο πλαι που εκανε η sony η htc και η samsung. Μεσα απ την καρδια μου ελπιζω το καλυτερο να μην το ειδαμε για φετος και κατι μεσα μου λεει πως ετσι ειναι ;)

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...