Jump to content

[S5] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Galaxy s5 G900H (octacore)το εχει παρει κανενας?χωρις το 4 g κλασσικα!!!39000 στο λενε
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 79
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το S5 το πήρα στα 550 ευρώ από kaizer shop ελληνικής αντιπροσωπείας (Vodafon) την περασμένη Πέμπτη.

Το αγόρασα περισσότερο από περιέργεια για να δω πως είναι ένα καλό android. Μέχρι πρότινος είχα iPhone 4s και τώρα έχω το 5s.

Σαν μέσος χρήστης (όχι πολύ ψαγμένος) είμαι ευχαριστημένος με την λειτουργία και τη σταθερότητα του iOS.

Αφού τα δουλέψω και τα δύο παράλληλα θα δω ποιο τελικά και αν, θα πουλήσω, μια που μέχρι στιγμής υπάρχει αγοραστής για το iPhone, αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι πρέπει να το δώσω. Θα δούμε...

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα είναι να πάρω ελληνικής αντιπροσωπίας ή ευρωπαϊκής;

 

οποιο βρεις καλητερη τιμη.κατα τα αλλα το ιδιο ειναι .

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

οποιο βρεις καλητερη τιμη.κατα τα αλλα το ιδιο ειναι .

 

Ποια η διαφορά τους;

Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορά τους;

 

το ενα ειναι προορισμένο για Ελλάδα το αλλο ειναι για κάποια αλλη ευρωπαϊκή χώρα.αλλα βασικα ειναι το ιδιο γιατι όποιο και να προτιμήσεις εχει κανονικά δυο χρόνια εγγύηση απο samsung hellas.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά σκέφτομαι να το πάρω από το open 365 όπου δίνει τη δυνατότητα να το βάλω και σε δόσεις μέσω πιστωτικής. Έχει αγοράσει κανένας από κει; Στο νήμα του S4 είδα ότι παιδιά που είχαν πάρει από κει το S4 έμειναν ευχαριστημένοι. Από ότι βλέπω έχει το μπλε που με ενδιαφέρει και είναι και Ευρωπαϊκό οπότε καλή φάση και για τις αναβαθμίσεις.

Δημήτρης

...THE BRINGER OF RAIN...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που η τιμή του στο skroutz έπεσε στα 470 αξίζει να το πάρω ?

 

Νομίζω θα πέσει ακόμα περισσότερο τώρα που θα βγάλουν και τα galaxy alpha, f, prime κλπ. Σεπτέμβριο 350 το πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Στα 379 ευρώ εδώ http://www.i-buy.gr/index.php?target=products&product_id=161504

 

Edit: Έπεσε το link οπότε μάλλον επρόκειτο περί κάποιου λάθους. Ήταν πολύ καλό για να ναι αληθινό.

Edited by Scorpionste
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Ναι αλλά αν δεν είναι ευρωπαϊκής προέλευσης τι γίνεται οέο; Κάτι για Σιγκαπούρη λέει, οπότε λογικά δεν είναι ευρωπαϊκό, τουτέστιν πάπαλα εγγύηση!

Link to comment
Share on other sites

We offer 12 months Manufacturer Warranty. + Δινει 30 μερες doa ο πωλητης εχει 100% feedback

Δεν νομιζω να αποτελει ρισκο η αγορα απο εδω....

 

Ναι φίλε μου, αλλά θα πρέπει να το στείλεις σε αυτόν, αν ο τύπος είναι Σιγκαπούρη, καληνύχτα, εγώ μιλάω για τις Ελληνικές αντιπροσωπείες service της samsung.

Edited by Ancient_Flame
Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου, αλλά θα πρέπει να το στείλεις σε αυτόν, αν ο τύπος είναι Σιγκαπούρη, καληνύχτα, εγώ μιλάω για τις Ελληνικές αντιπροσωπείες service της samsung.

 

αφού λέει Manufacturer Warranty είναι εργοστασιακή εγγύηση. δεν σημαίνει ότι πρέπει να το στείλεις στο εργοστάσιο για να στο φτιάξουνε. η εργοστασιακή εγγύηση καλύπτεται από όλους τους επίσημους συνεργάτες της σαμσουνγκ

Link to comment
Share on other sites

αφού λέει Manufacturer Warranty είναι εργοστασιακή εγγύηση. δεν σημαίνει ότι πρέπει να το στείλεις στο εργοστάσιο για να στο φτιάξουνε. η εργοστασιακή εγγύηση καλύπτεται από όλους τους επίσημους συνεργάτες της σαμσουνγκ

 

και τι γίνεται με τα region lock? εκτός ευρώπης......

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

πρόκειτε σύντομα να ταξιδέψω στο dubai και έχω δει στο internet για εκδόσεις 4g και 32gb. μάλιστα εντόπισα και κατάστημα κοντά στο ξενοδοχείο που έχει διαθέσιμες συσκευές.

αν αγοράσω κάτι τέτοιο, θα δουλεύει σαν 4g στην ελλάδα/ευρώπη?

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση: Μόλις το παρήγγειλα από ενα σκρουτζομαγαζο (tokinito.gr). Κοίταξα όμως τώρα και ενώ γραφει ευρωπαϊκό, στο μοντέλο λέει g900 σκετο. Υπάρχει περίπτωση να είναι με τον exynos και οχι με τον 801? Γιατί θέλω μόνο με τον 801.. Δυστυχώς ούτε στον επεξεργαστή γραφει ποιος είναι.. Από οσο ξέρω Ευρώπη έρχεται μόνο το g900f με τον 801, ή κάνω λάθος?

Ευχαριστώ,

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση: Μόλις το παρήγγειλα από ενα σκρουτζομαγαζο (tokinito.gr). Κοίταξα όμως τώρα και ενώ γραφει ευρωπαϊκό, στο μοντέλο λέει g900 σκετο. Υπάρχει περίπτωση να είναι με τον exynos και οχι με τον 801? Γιατί θέλω μόνο με τον 801.. Δυστυχώς ούτε στον επεξεργαστή γραφει ποιος είναι.. Από οσο ξέρω Ευρώπη έρχεται μόνο το g900f με τον 801, ή κάνω λάθος?

Ευχαριστώ,

 

Αν γράφει ευρωπαϊκό είναι 100% το g900f.

Όλα τα μαγαζιά το g900f έχουν αλλά δεν ξέρω γιατί γράφουν g900 σκετο. Και να ήθελες αυτό με τον exynos, δεν υπήρχε ελπίδα να το βρεις στην χώρα μας και με εγγύηση κανονικά.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Αν γράφει ευρωπαϊκό είναι 100% το g900f.

Όλα τα μαγαζιά το g900f έχουν αλλά δεν ξέρω γιατί γράφουν g900 σκετο. Και να ήθελες αυτό με τον exynos, δεν υπήρχε ελπίδα να το βρεις στην χώρα μας και με εγγύηση κανονικά.

Ok ευχαριστώ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρεται ενα φίλος αλλά είναι ακριβό ακόμα

... πότε περιμένουμε να φτάσει σε μια "λογική" τιμή στο σκρούτζ;

 

Εξαρτάται τι εννοείς "λογική". Τέλος του έτους θα πέσει στα 400 ευρώ και μέσα στο 2015 άντε να πάει 350. Το S4 κάνει τώρα 315 και ο "διάδοχος" του κυκλοφορεί εδώ και 5 μήνες...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S5] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...