Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εντάξει τι να κάνουν και αυτοί? Αν δεν τπυς έρθει rma απο τα κεντρικά, αυτοί θα φλασαρουν και θα ξαναφλασαρουν software! Αφού δεν ξέρουν τι φταίει!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Τα δικαιώματα των καταναλωτών είναι συγκεκριμένα όμως.

 

 

 

συμφωνω αλλα η σμαρτεκ δε μπορει να κανει κατι αν δεν υπαρξει επισημη επιδιορθωση.το προβλημα ειναι γενικο παγκοσμιως και υπαρχει σε τοσα forum στο εξωτερκο. αρα η αδιαφορει η samsung η δεν υπαρχει λυση(δηλ δε μπορουν να βρουν τι φταιει). εγω παντως εχω απογοητευτει απο samsung και την ειχα σε τοση εκτιμηση... οποτε το επομενο κινητο με τπτ samsung

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και μπορεί. Αν δε μπορεί να επιδιορθώσει το θέμα, refund. Απλά και ξάστερα.

 

Η google δηλαδή γιατί το επιδιόρθωσε στα nexus 5?

 

https://code.google.com/p/android/issues/detail?id=60058 εδώ η google παραδέχεται πως είναι θέμα λογισμικού, και πως υπεύθυνος είναι ο εκάστοτε κατασκευαστής για την επιδιόρθωση του bug.

 

Μπορούμε κάπως να χρησιμοποιήσουμε αυτή τη δήλωση?

Edited by Chris85
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κρυφό μενού μέσα από το οποίο μπορώ να ανεβάσω την ένταση του μικροφώνου; έτσι ώστε να μην χρειαστεί να φλασαρω;
Link to comment
Share on other sites

το θεμα με τη μαυρη καμερα δεν το εχουν μονο τα S5 αλλα και άλλα πιο φτηνα μοντελα της samsung. Εμενα αρχισε να μου το παρουσιαζει μετα τη τοποθετηση της lolipop 5
:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Απλά απαράδεκτοι!!!. Firmware update ξερω να κάνω κι εγώ μέσω odin... φοβεροί τεχνικοί!!! Και να το ξαναστειλεις Firmware update κι όλα ok.

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Το έχουν πάει ήδη αρκετοί. Λύση μηδέν. ΓΤ να το πάω αφού update κάνω και μόνος μου

Άλλο πράγμα ένας ένας και άλλο να μαζευτούν 10 άτομα και να πάνε να τους πουν τι τρέχει ρε παιδιά 10 συσκευές με το ίδιο πρόβλημα ;

Link to comment
Share on other sites

Για δοκιμαστε στον dialer * #34971539# να δουμε ποια verzion cameras εχουν τα s5...

Isocell vs *sony IMX 240?και μετα πατηστε isp verz

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Για δοκιμαστε στον dialer * #34971539# να δουμε ποια verzion cameras εχουν τα s5...

Isocell vs *sony IMX 240?και μετα πατηστε isp verz

 

 

 

LSI_S5K2P2XX για rear camera

Link to comment
Share on other sites

Εδώ λέει ότι η ίδια κάμερα χρησιμοποιειται και στο Note 4 Exynos.

 

http://www.androidheadlines.com/2014/11/exynos-powered-galaxy-note-4-features-rear-facing-isocell-camera.html

Link to comment
Share on other sites

Εδώ λέει ότι η ίδια κάμερα χρησιμοποιειται και στο Note 4 Exynos.

 

http://www.androidheadlines.com/2014/11/exynos-powered-galaxy-note-4-features-rear-facing-isocell-camera.html

 

 

 

το note 4 εχει καλυτερη καμερα(τουλαχιστον σε φωτος με χαμηλο φωτισμο) την εχω χρησιμοποιησει αρα κατι δε μου παει καλα

Link to comment
Share on other sites

Απλα και στο s6 μισα εχουν τον αιαθητηρα τις sony imx 240 και αλλα τις isocell samsung...αυτοειχε εμφανιστει και στα s4 i9500 (rs)sony imx 135 και s4 i9505 ®...στο s5 λογικα εχουν μονο τον isocell,αλλα θελω να δω αν υπαρχει και καποιο με τον αισθητηρα τις sony...
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Απλα και στο s6 μισα εχουν τον αιαθητηρα τις sony imx 240 και αλλα τις isocell samsung...αυτοειχε εμφανιστει και στα s4 i9500 (rs)sony imx 135 και s4 i9505 ®...στο s5 λογικα εχουν μονο τον isocell,αλλα θελω να δω αν υπαρχει και καποιο με τον αισθητηρα τις sony...

 

Εμας τι εχει δηλαδη ;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Αμα γραφει LSI_S5K2P2XX* ειναι isocell αλλιως γραφει sony imx 240

 

 

Δηλ το πρόβλημα είναι στις isocell κάμερες η το λες υποθετικα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει κανενα προβλημα,απλα να δουμε τι αισθητηρες βαλανε πανω στις νεες ναυαρχιδες
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Προχθες ήρθε αναβαθμιση 400mb....το κινητο πραγματικα ειναι καλυτερο και απο τοτε που το αγορασα!επανήλθε το αθορυβο στη μπαρα,ιχνος lag πραγματικα όμως ίχνος,και ελευθερη ram πλέον το λιγότερο 500 mb!!!!

Το εχω απο Σεπτεμβρη και οπως πάει δεν σκεφτομαι να το αλλάξω ουτε στο.....μακρινό μέλλον!Ειλικρινά μετα το update είναι το τελειο πλέον κινητο!Αυτα...ήθελα απλα να μοιραστώ τη χαρα μου!!!

 

Για την συγκεκριμενη αναβαθμιση πως μπορω να την παρω και εγω? Πηγαινω στην ενημερωση λογισμικου, παταω και μου λεει οτι εχω το πιο προσφατο λογισμικο! Κανω κατι λαθος? Δεν εχω κανει ροοτ η οτιδηποτε αλλο! Αγορασμενο κινητο πριν ενα μηνα!

Link to comment
Share on other sites

Ισως δεν ειναι διαθεσιμη η αναβάθμιση ακομα για τη χωρα προελευσης της συσκευής σου.Δες στο sammobile ποια ειναι η πιο προσφατη εκδοση λογισμοκου για τη χωρα προελευσης!
Link to comment
Share on other sites

Για την συγκεκριμενη αναβαθμιση πως μπορω να την παρω και εγω? Πηγαινω στην ενημερωση λογισμικου, παταω και μου λεει οτι εχω το πιο προσφατο λογισμικο! Κανω κατι λαθος? Δεν εχω κανει ροοτ η οτιδηποτε αλλο! Αγορασμενο κινητο πριν ενα μηνα!

 

Ισως δεν ειναι διαθεσιμη η αναβάθμιση ακομα για τη χωρα προελευσης της συσκευής σου.Δες στο sammobile ποια ειναι η πιο προσφατη εκδοση λογισμοκου για τη χωρα προελευσης!

 

To κινητο ειναι αγορασμενο απο το γερμανο με brand της cosmote μεσα. Υπαρχει καποια ενημερωση για το ποτε να αναμενω το update?

Link to comment
Share on other sites

To κινητο ειναι αγορασμενο απο το γερμανο με brand της cosmote μεσα. Υπαρχει καποια ενημερωση για το ποτε να αναμενω το update?

Καλύτερα φλασαρε μια αγγλική ρομ που παίρνει και πρώτη τις ενημερώσεις, να είσαι κομπλέ

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το off topic αλλα ψάχνω το θεμα με τα gear s,gear fit της Samsung.ευχαριστω.
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εντοπίζω μερικά "σκαλώματα" στην εφαρμογή της κάμερας. Κυρίως όταν πάω να ανοίξω μέσα από εκεί το gallery σκαλώνει για λίγα δευτερόλεπτα και μετά ανοίγει. Αυτό το daemon που λέτε κλπ δεν το βλέπω κάπου.

Phone History:

1) Sony Ericsson K700 2) Sony Ericsson W610 3) Sony Ericsson C902 4) Sony Ericsson Xperia Ray 5) Nokia Lumia 925 6) Samsung Galaxy S5+ 7) Samsung Galaxy S9

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...