Jump to content

Coolpad F1 (8297W)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ, οκ, το παίρνω πίσω!! :lol: Απλά, όσο περνάει ο καιρός τόσο σιγουρεύομαι ότι η κάθε συσκευή F1 "προτιμά" κάποιο ξεχωριστό λογισμικό!!

 

Έχω περάσει και δοκιμάζω την τελευταία AOSP Maucat που ανέβηκε σήμερα! (Έτσι περνάς την τελευταία βραδιά του έτους αν σε κλείσει το απαγορευτικό μακριά από την κοπέλα και την οικογένειά σου! :rolleyes: ) Μου αρέσει πολύ, αν και δεν έχει περάσει πολλές δοκιμασίες! Δεν είναι πεντακάθαρη AOSP, καθώς έχει ενσωματωμένο τον Apex Launcher, αλλά αυτό της προσφέρει όμορφη περιήγηση και χρώματα! Στις τελευταίες τρεις ώρες, η οθόνη είναι αναμμένη δύο ώρες και τρία λεπτά και η μπαταρία είναι στο 69%! Μου φαίνεται πολύ καλή, αν αναλογιστεί κανείς κιόλας ότι μετά το φλασάρισμα η μπαταρία ήταν στο 95% και του βγάζω τα μάτια κατεβάζοντας εφαρμογές! Όσο για τα led, λειτουργούν κανονικά με όλα τα προκαθορισμένα χρώματα (δεν έχω δοκιμάσει custom)! Στα αρνητικά, ενώ έχει την ελληνική γλώσσα, για κάποιον λόγο το μενού των ρυθμίσεων επιμένει να το εμφανίζει στα αγγλικά, ενώ οι ταχύτητες του WiFi είναι αισθητά αργές και εμφανίζει το NVRAM WARNING στο μενού του Wifi. Δεν έχω περάσει ακόμα το WiFi fix, αλλά θα το κάνω! Επίσης, έχει μικρύνει ελαφρώς τις γραμματοσειρές, αλλά και όλα τα μενού και μπορεί να ενοχλήσει αυτό κάποιους. Σήμα έχω φουλ, αλλά δεν έχω μετακινηθεί, οπότε δε μπορώ να εξάγω ασφαλή συμπεράσματα...

 

Σε πρώτη φάση φαίνεται πολύ όμορφη, οπότε θα την κρατήσω για να την δοκιμάσω και περαιτέρω!

 

Καλή Πρωτοχρονιά, λεβέντες και λεβέντισσες! Με το καλό να μας μπει!

 

Έδιτ: Έκλεισα και άνοιξα ξανά το WiFi και δείχνει να πηγαίνει σφαίρα τώρα...

Εχεις δοκιμασει για τα 7 χρωματα στο led?

Παιρνει xposed?

Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 26,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • azuli

    1779

  • jpower73

    3461

  • mixanikosgr

    890

  • grgz

    1033

Top Posters In This Topic

Καλή Χρονιά με Αγάπη Υγεία και Ευτυχία για όλους παιδιά!!!:yahoo:
Γνώση είναι να ξέρεις ότι η ντομάτα κατατάσσεται στα φρούτα. Σοφία είναι να μην τη βάλεις στη φρουτοσαλάτα.
Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά με Αγάπη Υγεία και Ευτυχία για όλους παιδιά!!!:yahoo:

 

Επισηs Φιλαρακι....!!!:lol:

 

Για Παμε Μια τωρα...βρηκα αυτο το sd adapter για microsd απο φιλαρακι...

 

http://postimg.org/image/hkfc6z1c3/

 

δεν μου το διαβαζει το cardreader καθολου..εχω αλλαξει ολα τα usb να δω αν διαβασει..τιποτα μα τιποτα..!!Απαντησειs τηs βλεπω απο αυριο βραδυ και μετα..βγαινουμε τωρα λεμε..παμε να τα σπασουμε ολα εξω...!Ετσι!Καλη Χρονια σε ολουs!

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά. Με υγεία και ευτυχία. Ότι επιθυμείτε. Φίλε algorithm η ρομ σου τα σπάει. Μόλις περαστηκε. Ανθρώπινη σαν όλα τα άλλα κινητά. Όχι αυτό που είχα πριν το κινέζικο. Ευχαριστούμε πολύ. Με την μπαταρία αυτό που παρατήρησα είναι ότι με κινητό σε standby Mode για 6 ώρες ύπνο δεν κατανάλωσε ούτε ένα τις εκατό Edited by Sotirisglns
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη χρονια σε ολους

Ξερει κανεις γιατι στην τελευταια ρομ του maucat

α. Στις εισερχομενες κλησεις εκτος απ το κουδουνισμα,δεν εμφανιζεται τιποτα στην οθονη,ουτε αριθμος,ουτε ονομα ουτε φωτο

β. Γιατι δεν μπορω απο ρυθμισεις/ασφαλεια να βαλω κωδικο pin για ξεκλειδωμα.οταν το επιλεγω λεει οτι το settings σταματησε και δεχεται σαν ρυθμιση μονο το slide

Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη χρονια σε ολους

Ξερει κανεις γιατι στην τελευταια ρομ του maucat

α. Στις εισερχομενες κλησεις εκτος απ το κουδουνισμα,δεν εμφανιζεται τιποτα στην οθονη,ουτε αριθμος,ουτε ονομα ουτε φωτο

β. Γιατι δεν μπορω απο ρυθμισεις/ασφαλεια να βαλω κωδικο pin για ξεκλειδωμα.οταν το επιλεγω λεει οτι το settings σταματησε και δεχεται σαν ρυθμιση μονο το slide

Καλημερα και καλη χρονια.καπου ειχα διαβασει οτι σε ορισμενες ρομ θελει να απενεργοποιησεις τα πιν στο πρωτο μπουταρισμα γιατι δημιουργουν ορισμενα bug

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, παιδάκια!! Καλή χρονιά με υγεία, αισιοδοξία και πολλά φλασαρίσματα!! :p

 

πρεπει να βαλεις και το fix γιατι θα εχεις αποσυνδεσεις λογικα..

Αυτο με τις γραμματοσειρες,δεν τις εχει μικρυνει απλα,εχει αλλαξει ολη την αναλυση της οθονης,κατι που θα κανει και μερικες εφαρμογες ασυμβατες..!Αν δεν σ αρεσει υπαρχει ευκολο fix.

Η rom ειναι κορυφη,το 3g σου δουλευει καλα?

 

ΥΓ : εγω πιστευω οτι η συσκευη εχει το ιδιο hardware σε ολους,δεν υπαρχει κατι επισημο που να λεει το αντιθετο (τουλαχιστον για τα coolpad).Το αν καθεται η δεν καθεται καλα μια rom ειναι για μενα αποκλειστικα θεμα σωστης εγκαταστασης της rom,εφαρμογων και xposed modules,oπου αυτα τα 2 τελευταια οντως ειναι εντελως διαφορετικα απο χρηστη σε χρηστη και μπορουν να δημιουργησουν προβληματα που δεν θα τα εχει αλλος..

 

Επιβεβαιώνω ότι έχω θεματάκια με το 3g! Το είδα αφού απάντησες, γιατί μέχρι εκείνη την ώρα δούλευα μονάχα WiFi! Για την ακρίβεια, όταν μπαίνω στο ίντερνετ μέσω Chrome καθυστερεί απελπιστικά και τις περισσότερες φορές δεν ανοίγει τελικά η σελίδα! Οι εφαρμογές με τα μηνύματα (What's App, Viber, Messenger) λειτουργούν κανονικά, αλλά αυτό μάλλον οφείλεται στο πολύ μικρό μέγεθος του κάθε μηνύματος. Κανονικά λειτούργησαν και το in.gr και windguru, αν και με καθυστέρηση. Να σημειώσω ότι εδώ που είμαι έχουμε 9 μποφόρ από χθες και η σύνδεση δεν υποστηρίζει καν 3g! Δεν ξέρω κατά πόσο παίζει ρόλο κάτι τέτοιο, αλλά το απόγευμα θα έχω σύνδεση 3g και θα δοκιμάσω και εκεί! Επίσης, επιβεβαιώνω ότι από δωμάτιο σε δωμάτιο αλλάζει πολύ η σύνδεση στο δίκτυο! Πχ, στο δωμάτιό μου έχω φουλ σήμα, ενώ στην τουαλέτα 1 γραμμή! (Εννοείται ότι παίρνω το κινητό στην τουαλέτα!!! :D ) Το ΣουΚού θα συγκρίνω τις γραμμές του σήματος με το Coolpad της κοπέλας μου που φοράει τη v4 repack του Laek και θα σας πω!

 

@thervisis Για την μικρη γραμματοσειρα και γενικοτερα τα μικρα εικονιδια διορθωσε το μεσα απο το build.prop αλλαζοντας την τιμη του ro.sf.lcd_density σε 320 .

 

Σε ευχαριστώ πολύ, φίλε μου, για την άμεση απάντησή σου! Φαντάζομαι αυτά που γράφεις τα επεξεργάζομαι με Notepad;; Δε μπορώ να πω ότι με χαλάει αυτό που έχει κάνει ο maucat, ίσα ίσα δίνει μία πολυτελή εικόνα στο κινητό, αφού έχουν μικρύνει η κατάσταση του σήματος και τα υπόλοιπα εικονίδια (WiFi, μπαταρία) στη γραμμή εργασιών!

 

Εχεις δοκιμασει για τα 7 χρωματα στο led?

Παιρνει xposed?

 

Επιβεβαιώνω ότι λειτουργούν και τα 7 χρώματα στα led, αλλά δεν έχω δοκιμάσει custom colour!

 

Δεν έχω ασχοληθεί (ακόμα) με το Xposed, αλλά φαντάζομαι ότι θα λειτουργεί, αλλά όχι στο 100%, αφού όπως έχουμε πει η συγκεκριμένη ROM δεν είναι πεντακάθαρη AOSP... Αν έχει δοκιμάσει κανένας άλλος,ας μας πει!

 

Καλημερα και καλη χρονια σε ολους

Ξερει κανεις γιατι στην τελευταια ρομ του maucat

α. Στις εισερχομενες κλησεις εκτος απ το κουδουνισμα,δεν εμφανιζεται τιποτα στην οθονη,ουτε αριθμος,ουτε ονομα ουτε φωτο

β. Γιατι δεν μπορω απο ρυθμισεις/ασφαλεια να βαλω κωδικο pin για ξεκλειδωμα.οταν το επιλεγω λεει οτι το settings σταματησε και δεχεται σαν ρυθμιση μονο το slide

 

Φίλε, στις εισερχόμενες κλήσεις μού εμφανίζει κανονικά αριθμό καλούντος και την εικόνα του, αλλά τα εμφανίζει στο φόντο και με πιο χαμηλή φωτεινότητα! Στο προσκήνιο έχει το δαχτυλίδι για να απαντήσεις! ...και επιβεβαιώνω ότι ούτε και εμένα με αφήνει να βάλω κωδικό pin για ξεκλείδωμα! Δεν το χρησιμοποιώ, αλλά το προσπάθησα όταν διάβασα το μήνυμά σου!

 

Για όσους δεν έχουν διαβάσει τα προηγούμενα, μιλάμε για την AOSP Maucat που ανέβηκε χθες, 31.12.2014! Υπάρχει λινκ μερικά μηνύματα πιο πάνω...

 

Σας αφήνω! Πάω για φαγητό στη θεία μου!! Ετοιμάστε τις σόδες!! :rolleyes:

Έλα, μωρή Coolpadάρααααα!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, παιδάκια!! Καλή χρονιά με υγεία, αισιοδοξία και πολλά φλασαρίσματα!! :p

 

 

 

Επιβεβαιώνω ότι έχω θεματάκια με το 3g! Το είδα αφού απάντησες, γιατί μέχρι εκείνη την ώρα δούλευα μονάχα WiFi! Για την ακρίβεια, όταν μπαίνω στο ίντερνετ μέσω Chrome καθυστερεί απελπιστικά και τις περισσότερες φορές δεν ανοίγει τελικά η σελίδα! Οι εφαρμογές με τα μηνύματα (What's App, Viber, Messenger) λειτουργούν κανονικά, αλλά αυτό μάλλον οφείλεται στο πολύ μικρό μέγεθος του κάθε μηνύματος. Κανονικά λειτούργησαν και το in.gr και windguru, αν και με καθυστέρηση. Να σημειώσω ότι εδώ που είμαι έχουμε 9 μποφόρ από χθες και η σύνδεση δεν υποστηρίζει καν 3g! Δεν ξέρω κατά πόσο παίζει ρόλο κάτι τέτοιο, αλλά το απόγευμα θα έχω σύνδεση 3g και θα δοκιμάσω και εκεί! Επίσης, επιβεβαιώνω ότι από δωμάτιο σε δωμάτιο αλλάζει πολύ η σύνδεση στο δίκτυο! Πχ, στο δωμάτιό μου έχω φουλ σήμα, ενώ στην τουαλέτα 1 γραμμή! (Εννοείται ότι παίρνω το κινητό στην τουαλέτα!!! :D ) Το ΣουΚού θα συγκρίνω τις γραμμές του σήματος με το Coolpad της κοπέλας μου που φοράει τη v4 repack του Laek και θα σας πω!

 

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ, φίλε μου, για την άμεση απάντησή σου! Φαντάζομαι αυτά που γράφεις τα επεξεργάζομαι με Notepad;; Δε μπορώ να πω ότι με χαλάει αυτό που έχει κάνει ο maucat, ίσα ίσα δίνει μία πολυτελή εικόνα στο κινητό, αφού έχουν μικρύνει η κατάσταση του σήματος και τα υπόλοιπα εικονίδια (WiFi, μπαταρία) στη γραμμή εργασιών!

 

 

 

Επιβεβαιώνω ότι λειτουργούν και τα 7 χρώματα στα led, αλλά δεν έχω δοκιμάσει custom colour!

 

Δεν έχω ασχοληθεί (ακόμα) με το Xposed, αλλά φαντάζομαι ότι θα λειτουργεί, αλλά όχι στο 100%, αφού όπως έχουμε πει η συγκεκριμένη ROM δεν είναι πεντακάθαρη AOSP... Αν έχει δοκιμάσει κανένας άλλος,ας μας πει!

 

 

 

Φίλε, στις εισερχόμενες κλήσεις μού εμφανίζει κανονικά αριθμό καλούντος και την εικόνα του, αλλά τα εμφανίζει στο φόντο και με πιο χαμηλή φωτεινότητα! Στο προσκήνιο έχει το δαχτυλίδι για να απαντήσεις! ...και επιβεβαιώνω ότι ούτε και εμένα με αφήνει να βάλω κωδικό pin για ξεκλείδωμα! Δεν το χρησιμοποιώ, αλλά το προσπάθησα όταν διάβασα το μήνυμά σου!

 

Για όσους δεν έχουν διαβάσει τα προηγούμενα, μιλάμε για την AOSP Maucat που ανέβηκε χθες, 31.12.2014! Υπάρχει λινκ μερικά μηνύματα πιο πάνω...

 

Σας αφήνω! Πάω για φαγητό στη θεία μου!! Ετοιμάστε τις σόδες!! :rolleyes:

 

σε μενα μονο το δαχτυλιδι φαινεται.πως μπορω να το κανω να φαινονται ολα?

Το 3g σε εμενα παει σφαιρα

Edited by suzukis
Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε μενα μονο το δαχτυλιδι φαινεται.πως μπορω να το κανω να φαινονται ολα?

Το 3g σε εμενα παει σφαιρα

 

Είμαι σε σπίτι, όπου πιάνει 3g (δύο γραμμές) και δεν έχω κανένα θέμα με το ίντερνετ... Μπορεί να είναι τυχαίο, μπορεί και όχι!

 

Τις σόδες τις φέρατε;;

Έλα, μωρή Coolpadάρααααα!!!
Link to comment
Share on other sites

Aosp maucat...μέτρια μέχρι στιγμής... Το σήμα κάνει λίγα νερά...το θετικό σε σχέση με την infocus οτι έχει πληρη πρόσβαση στην sd card
Link to comment
Share on other sites

Aosp maucat...μέτρια μέχρι στιγμής... Το σήμα κάνει λίγα νερά...το θετικό σε σχέση με την infocus οτι έχει πληρη πρόσβαση στην sd card

 

 

Καλή χρονιά παιδιά!!

 

Μπορεί να μου πει κάποιος γιατί εμένα μου έδειχνε μόνο την 1 κάρτα?χρειάζεται να κάνω κάτι η δεν πέρασε σωστά?

:X
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν "έκατσε" καλά! Αν θέλεις ξανά πέρνα την και δοκίμασε να απενεργοποιησεις από πριν τα πιν!
Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα η maucat οταν με καλουν ακουγεται μονο ο ηχος,ουτε ονομα,ουτε φωτο ουτε αριθμος,μαυρη οθονη.και στο κλειδωμα θελω να βαλω.pin και μου λεει η εφαρμογη settings σταματησε.δεχεται μονο το slide.

υπαρχει λυση η να την ...στειλω??

Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρόνια με υγεια και απο εμένα.2 ερωτήσεις

Έχει κανεις σας Linux συνδέει το τηλ και το αναγνωρίζει κανονικά;;;;

Εγώ και η γυναικα έχουμε f1 laek v3 πρεπει να κάνω σε κάποιο απο τα 2 το fix για το WiFi η και στα 2 η σε κανένα....ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα η maucat οταν με καλουν ακουγεται μονο ο ηχος,ουτε ονομα,ουτε φωτο ουτε αριθμος,μαυρη οθονη.και στο κλειδωμα θελω να βαλω.pin και μου λεει η εφαρμογη settings σταματησε.δεχεται μονο το slide.

υπαρχει λυση η να την ...στειλω??

Σχετικα με την κληση υπαρχει λυση. Πρεπει να αλλαξεις τον dialer. Εχει ανεβει εδω απο ενα παιδι αλλα τωρα δεν το εχω ευκαιρο. Με λιγο ψαξιμο θα το βρεις λογικα.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα η maucat οταν με καλουν ακουγεται μονο ο ηχος,ουτε ονομα,ουτε φωτο ουτε αριθμος,μαυρη οθονη.και στο κλειδωμα θελω να βαλω.pin και μου λεει η εφαρμογη settings σταματησε.δεχεται μονο το slide.

υπαρχει λυση η να την ...στειλω??

 

το gravity box διορθώνει το θεμα με την κλήση!το θεμα με τα settings pin εγω το έλυσα Απενεργοποιώντας απο πριν τα πιν και στις δυο καρτες!

Link to comment
Share on other sites

το gravity box διορθώνει το θεμα με την κλήση!το θεμα με τα settings pin εγω το έλυσα Απενεργοποιώντας απο πριν τα πιν και στις δυο καρτες!

 

δεν εχω θεμα με τις sim,τα pin των καρτων τα εχω απενεργοποιημενα απο την στιγμη που πηρα τις καρτες.με το κλειδωμα του τηλεφωνου εχω θεμα

Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω θεμα με τις sim,τα pin των καρτων τα εχω απενεργοποιημενα απο την στιγμη που πηρα τις καρτες.με το κλειδωμα του τηλεφωνου εχω θεμα

Έχεις δίκιο!!! Ψάχνω να δω αν υπάρχει λυση

Link to comment
Share on other sites

Νέα A310 ;

4.4.032.P0.141106.8297W_I01 , 717.68 MB από moulnisky

η η 31 σε πλήρες πακέτο;

Κανείς άποψη;

 

Μαζί δίνει και το LWDEB16.2.10.1.1T25A0712_M552.zip που περιέχει το LWDEB16.2.10.1.1T25A0712_M552.src

http://support.moulnisky.com/index.php?dir=Micromax/00_A%20Serie/A310/Software%20Versions/V3_07.11.14/

Τί είναι;

Καμία decrapified version της v3 παίζει πουθενά ή την παράτησαν οι devs?

Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα η maucat οταν με καλουν ακουγεται μονο ο ηχος,ουτε ονομα,ουτε φωτο ουτε αριθμος,μαυρη οθονη.και στο κλειδωμα θελω να βαλω.pin και μου λεει η εφαρμογη settings σταματησε.δεχεται μονο το slide.

υπαρχει λυση η να την ...στειλω??

η λυση για τον dialer βρεθηκε εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5846727#post5846727

Αν υπαρχει και τροπος να μην εμφανιζεται αυτοματα το πληκτρολογιο ακομα καλυτερα.

τωρα μενει για το ξεκλειδωμα με pin...

Edited by suzukis
Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είμαι με τη mlais 1028 by fefe. Μια στο τόσο (κάθε 2-3 μέρες) στο άσχετο μου πετάει ένα εικονίδιο στην αρχική οθόνη, δεξιά από το widget του κεντρικού ρολογιού. Όταν το πατήσω προσπαθεί να κατεβάσει ένα περίεργο apk. Έχω απεγκαταστησει ότι κινέζικο υπήρχε στο Titanium backup. Γνωρίζει κανείς τι κινεζοvirus είναι αυτός; Να ανησυχώ για τα προσωπικά μου δεδομένα ή να το αγνοήσω μιας και βαριέμαι να αλλάζω ξανά rom?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους.

 

Χθες, ξαφνικά, παρουσίασε σε φίλο μου άσπρες γραμμές κάθετες στην οθόνη

[ATTACH]54800[/ATTACH]

 

Γκοόγκλαρα λίγο και τα αποτελέσματα λένε για ελαττωματικό panel ή μπαταρία αλλά έβαλα την δικιά μου στο τηλέφωνό του και έκανε τα ίδια.

Καμία ιδέα (αλλαγή ρομ?) πριν το στείλω πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξε ρομ, σε περιπτωση που ειναο softwareικο το θεμα

 

Ετσι οπως το βλεπω ομως, μαλλον ειναι το πανελακι

Ισως να εχει σπασει

Μηπως το εκατσε το κινητο?

Το βαζει στην κωλοτσεπη και γενικα μεσα στις τσεπες του παντελονιου?

Μηπως πατηθηκε απο καποιο βαρυ αντικειμενο?

 

Αν δεν ειναι θεμα οθονης παντως, τοτε με αλλαγη ρομ θα πρεπει να στρωσει

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξε ρομ, σε περιπτωση που ειναο softwareικο το θεμα

 

Ετσι οπως το βλεπω ομως, μαλλον ειναι το πανελακι

Ισως να εχει σπασει

Μηπως το εκατσε το κινητο?

Το βαζει στην κωλοτσεπη και γενικα μεσα στις τσεπες του παντελονιου?

Μηπως πατηθηκε απο καποιο βαρυ αντικειμενο?

 

Αν δεν ειναι θεμα οθονης παντως, τοτε με αλλαγη ρομ θα πρεπει να στρωσει

 

Δεν έχει σπάσει κάτι άλλα παρατήρησα οτι κατά την διάρκεια κλήσης οι κάθετες γραμμές έφυγαν και σιγά σιγά επανερχόταν.

Κανένας αισθητήρας ? Επίσης όταν έβγαλα screenshot δεν υπήρχαν οι γραμμές!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σπάσει κάτι άλλα παρατήρησα οτι κατά την διάρκεια κλήσης οι κάθετες γραμμές έφυγαν και σιγά σιγά επανερχόταν.

Κανένας αισθητήρας ? Επίσης όταν έβγαλα screenshot δεν υπήρχαν οι γραμμές!!!

 

για να σου φυγει καθε ενδοιασμος για την οθονη, αν εχεις την μαμισια ρομ, παρε μπακαπ και περνα μια καστομ!

enjoy your life...:p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...