Jump to content

Coolpad F1 (8297W)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα.υπαρχει ρυθμιση η εφαρμογη,που να απενεργοποιει το wifi οταν το τηλεφωνο μπαινει σε αναστολη λειτουργιας και σβηνει η οθονη του?ειμαι με την 4.4.2v4
Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 26,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • azuli

    1779

  • jpower73

    3461

  • mixanikosgr

    890

  • grgz

    1033

Top Posters In This Topic

Εδώ η 联通版大神F1-EMUI2.3-10.13

Να ρωτήσω αν και αυτή θέλει το patch "fix Modem3g Coolpad F1" και τι κάνει αυτό το patch;

 

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει πριν το βάλω και μετά δεν ξέρω τι θα γίνει;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.υπαρχει ρυθμιση η εφαρμογη,που να απενεργοποιει το wifi οταν το τηλεφωνο μπαινει σε αναστολη λειτουργιας και σβηνει η οθονη του?ειμαι με την 4.4.2v4

 

xposed framework + ds battery απο τα modules

One+ One --- iPAD 3 --- Xperia Neo V --- HTC Hero --- HTC Touch Cruise --- Nokia N95 --- Nokia 6680 --- Nokia 6310i
Link to comment
Share on other sites

Στο κομμάτι μπαταρίες σύμφωνα με το wikipedia, οι τυπικές Li-ion μπαταρίες σβήνουν το κινητό στα 3.2V και η τυπική τιμή τους για να φορτίσουν είναι τα 3.6V. Το γεγονός ότι οι Ινδοί αποφάσισαν να πουσάρουν την μπαταρία παραπάνω και να ρίξουν την τιμή φόρτισης στα 3.4V δεν τους δίνει καλύτερη rom, απλά αυτοί την ξεζουμίζουν παραπάνω από όσο πρέπει. Αν δείτε ακόμα και η a310 rom δεν πρέπει να βγάζει παραπάνω από 6-7 ώρες οθόνη στα 3.6V(αυτό είναι περίπου το 50% έτσι), μέγεθος συγκρίσιμο και με άλλες rom(πχ η προηγούμενη mlais 4.4.3 που φοράω, την έχω φτάσει περίπου στις 6,5 ώρες οθόνη στο 15% που είναι γύρω στα 3680mV σε μέρα που δεν έπαιζα παιχνίδια πάνω από μισή ώρα). Καλό θα ήταν οι κάτοχοι άλλων κινητών, κυρίως σχετικά επώνυμων, να γράψουν την τάση που το κινητό τους πέφτει στο 0% περίπου. Εγώ το μόνο που μπορώ να προσθέσω είναι πως το ZTE v967s που είχα πάλι στα 3.6V ήθελε φόρτιση.

 

Επίσης το κομμάτι callibration δεν υφίσταται στο android. Άτομα από την google το έχουν πει, γι' αυτό και έφυγε η επιλογή από cwm. Περισσότερα εδώ. Γενικά διάβαζα threads στο xda από αρχές 2012 που έπεφτε αυτός ο μύθος στο android. Αν το ψάξετε στο google θα δείτε αρκετές πληροφορίες κι εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν σου κάνει ο exdialer κατέβασε από το xda τον kk-dialer και δοκίμασε

 

Ο kk-dialer δεν ειναι αυτός που έχει ήδη εγκατεστημένο ο leak;

Οπτικά μου μοιάζει, http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2587872

Nokia 3510i - Motorola L7 - Nokia 5800 - Samsung Galaxy S Advance - CoolPad F1
Link to comment
Share on other sites

Ο kk-dialer δεν ειναι αυτός που έχει ήδη εγκατεστημένο ο leak;

Οπτικά μου μοιάζει, http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2587872

 

δεν εχω laek δεν ξερω τι εχει ... :worry:

ο ex dialer η o one dialer δεν σου κανουν ;

One+ One --- iPAD 3 --- Xperia Neo V --- HTC Hero --- HTC Touch Cruise --- Nokia N95 --- Nokia 6680 --- Nokia 6310i
Link to comment
Share on other sites

....... Χρησιμοποιώ τα Xiaomi Pistons σαν ακουστικά .....

 

grgz (και όποιος άλλος έχει τα πίστονς) πές μου σε παρακαλώ αν έχεις την καλοσύνη γιατί στο thread των pistons δεν απαντάει κανείς, το kevlar wire είναι ανθεκτικό σε τράβηγμα μόνο? αντέχει? μπερδεύεται? σε περίπτωση που κάποιος το δαγκώσει θεωρείς ότι κόβεται εύκολα? (χαζή ερώτηση αλλά οι γάτες μου, μου έχουν φάει πολλάααα ακουστικά) Sorry για το offtopic αλλά ψάχνω απάντηση αν είναι να τα παραγγείλω και βρίσκω μόνο reviews για τα ακουστικά και κανένα για τα χαρακτηριστικά αντοχής του. Ευχαριστώ!

 

Επίσης στην unicom (τα χρώματα υπέροχα όντως) μετά απο 3-4 ρεσταρτ δεν μου ζητούσε να βάλω κωδικό στην σιμ, και ενώ την είχε ενεργοποιημένη, έβγαινε pin required, χωρίς να μπορώ να το εισάγω πουθενά, και έψαξα παντού. Είχε κάνείς τέτοιο πρόβλημα ή περάστηκε στραβά ? σκέφτομαι να την ξαναβάλω μιας και μου άρεσε πολύ...

Edited by Aelin
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω laek δεν ξερω τι εχει ... :worry:

ο ex dialer η o one dialer δεν σου κανουν ;

 

Θα τους δοκιμασω αργοτερα γιατι τωρα ειμαι στο γραφειο.

 

Σε ευχαριστω παντως!

Nokia 3510i - Motorola L7 - Nokia 5800 - Samsung Galaxy S Advance - CoolPad F1
Link to comment
Share on other sites

Στο κομμάτι μπαταρίες σύμφωνα με το wikipedia, οι τυπικές Li-ion μπαταρίες σβήνουν το κινητό στα 3.2V και η τυπική τιμή τους για να φορτίσουν είναι τα 3.6V. Το γεγονός ότι οι Ινδοί αποφάσισαν να πουσάρουν την μπαταρία παραπάνω και να ρίξουν την τιμή φόρτισης στα 3.4V δεν τους δίνει καλύτερη rom, απλά αυτοί την ξεζουμίζουν παραπάνω από όσο πρέπει. Αν δείτε ακόμα και η a310 rom δεν πρέπει να βγάζει παραπάνω από 6-7 ώρες οθόνη στα 3.6V(αυτό είναι περίπου το 50% έτσι), μέγεθος συγκρίσιμο και με άλλες rom(πχ η προηγούμενη mlais 4.4.3 που φοράω, την έχω φτάσει περίπου στις 6,5 ώρες οθόνη στο 15% που είναι γύρω στα 3680mV σε μέρα που δεν έπαιζα παιχνίδια πάνω από μισή ώρα). Καλό θα ήταν οι κάτοχοι άλλων κινητών, κυρίως σχετικά επώνυμων, να γράψουν την τάση που το κινητό τους πέφτει στο 0% περίπου. Εγώ το μόνο που μπορώ να προσθέσω είναι πως το ZTE v967s που είχα πάλι στα 3.6V ήθελε φόρτιση.

 

Επίσης το κομμάτι callibration δεν υφίσταται στο android. Άτομα από την google το έχουν πει, γι' αυτό και έφυγε η επιλογή από cwm. Περισσότερα εδώ. Γενικά διάβαζα threads στο xda από αρχές 2012 που έπεφτε αυτός ο μύθος στο android. Αν το ψάξετε στο google θα δείτε αρκετές πληροφορίες κι εκεί.

 

εγω περιμενω ακομα καποιο λινκ που να λεει οτι για την συγκεκριμενη μπαταρια και τον controller που χρησιμοποιει η coolpad οτι αμα το cutoff της μπαταριας ειναι στα 3.4 αντι στα 3.6 χαλαει η μπαταρια,αλλα δεν το βλεπω πουθενα.

 

Και κατι σημαντικο:Eπειδη παρακολουθουσα με πολυ προσοχη την αποφορτιση,η a310 οταν εφτασε στο 1% ηταν στα 3,6v ,αποδεκτο? Στο 1% εκατσε τουλαχιστον ενα μισαωρο με μουσικη να παιζει απο τον Player προσπαθωντας να την τελειωσω.Τοτε και μονο τοτε επεσε κατω απο τα 3,6V και εφτασε στα 3,4V σε μιση και πανω ωρα.

 

Τι παει να πει αυτο?Για μενα οτι η εταιρια πολυ εξυπνα εδωσε ενα ''backup'' γι αυτους που πανε να μεινουν απο μπαταρια και αντι να κλεισει το τηλ στα 3,6 το αφησε να φτανει στα 3,4 δινοντας στο 1% εξτρα αντοχη.

 

Για μενα ειναι πολυ καλο αυτο.Γιατι αν το εχεις αγχος οτι θα χαλασει η μπαταρια, οταν φτανεις στο 2%-1% το σβηνεις αν θες και ειναι ακομα στα 3,6! Αν δεν σε νοιαζει βαζεις στην τσεπη αλλα 30-45λεπτα και το αφηνεις να σβησει στα 3,4 .Εχεις επιλογη!

 

Επισης ξαναλεω η a310 ειναι official rom oχι καποια custom που εκανε καποιος στο δωματιο του,ειναι η rom που η micromax πουλαει μια απο τις πιο δημοφιλης συσκευες της,και η Micromax δεν ειναι μικρη και αγνωστη εταιρια.

 

Επισης για το calibration.Kαι μονο που κανεις μια πληρης φορτιση,πληρης αποφορτιση και μετα παλι πληρης φορτιση ακολουθωντας αυτα που λεει το app η μπαταρια ερχεται στα ισια της πιστευω.Eμενα παντως ηρθε και δεν με νοιαζει αν ειναι μυθος η οχι!

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

@azuli εάν δεν είσαι σίγουρος για κάτι δεν είναι καλό να τραβάς και πιθανός άλλους χρήστες μαζί σου

a battery voltage of 3.7V/cell (unloaded) tells you that you have used 80% of the batteries capacity. Most manufacturers recommend not discharging below 80% so your answer is any flying time that results in the battery being above 3.7V/cell after landing is OK.

 

Here is a voltage chart vs remaining capacity.

 

By cell

4.00V--84%

3.96---77%

3.93---70%

3.90---63%

3.86---56%

3.83---48%

3.80---43%

3.76---35%

3.73---27%

3.70---21%

3.67---14%

 

The % can vary by as much as 5% depending on the brand/age/condition of the battery.

 

You can see that 3.9V only uses 37% of the batteries capacity.

 

ελπίζω καταλαβαίνεις ότι παντού στο νετ λένε μην αφήνετε τις μπαταρίες κάτω από 10% έτσι;

το 1% backup για μια ώρα απλά μου έφτιαξες την μέρα :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

α και μπορείς ελεύθερα να έχεις όσα placebo θες :p

 

One+ One --- iPAD 3 --- Xperia Neo V --- HTC Hero --- HTC Touch Cruise --- Nokia N95 --- Nokia 6680 --- Nokia 6310i
Link to comment
Share on other sites

@azuli εάν δεν είσαι σίγουρος για κάτι δεν είναι καλό να τραβάς και πιθανός άλλους χρήστες μαζί σου

 

 

ελπίζω καταλαβαίνεις ότι παντού στο νετ λένε μην αφήνετε τις μπαταρίες κάτω από 10% έτσι;

το 1% backup για μια ώρα απλά μου έφτιαξες την μέρα :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

α και μπορείς ελεύθερα να έχεις όσα placebo θες :p

 

 

εισαι απο αυτους που προτιμανε να ψαξουν ενα random (και ασχετο) αρθρο στο ιντερνετ για να υποστηριξουν την αποψη τους παρα να κανουν την επαληθευση μονοι τους,ε?Γεμισαμε ειδικους επι των γενικων νομιζω.

Εγω ειμαι απο αυτους που κανουν την επαληθευση μονοι τους και τα αποτελεσματα τα εγραψα αναλυτικοτατα.Εσυ μπορεις να πιστευεις οτι θελεις αλλα οι αριθμοι αλλα λενε,sorry.

 

----- προσθήκη μηνύματος 113 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το 1% backup για μια ώρα απλά μου έφτιαξες την μέρα

 

τι δεν καταλαβες?

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω το εξης θεμα με την laek v4 kernel v3.Οταν ενεργοποιω την μεταφορα δεδομενων στην καρτα που ειναι τοποθετημενη για 3g δεν ενεργοποιητε καθολου ενω αν ενε/ργοποιησω την μεταφορα δεδομενων στην καρτα που ειναι για τηλεφωνα ενεργοποιουντε κανονικα εστω και χωρις 3g!!!!Εχει κανεις καμια ιδεα???
Link to comment
Share on other sites

το κακω ειναι οτι καταλαβα :lol:

 

αν καταλαβαινεις και ελληνικα διαβασε τι εγραψα για το τεστ που εκανα και προσπαθησε να καταλαβεις και τι εγραψα.Αν οχι, αν ποτε δεις την μπαταρια σου στο 10% να κλεισεις το τηλεφωνο σου αμεσως γιατι μπορει να μπει το κακο πνευμα μεσα και να σου φορμαρει το boot!LoL

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

αν καταλαβαινεις και ελληνικα διαβασε τι εγραψα για το τεστ που εκανα και προσπαθησε να καταλαβεις και τι εγραψα.Αν οχι, αν ποτε δεις την μπαταρια σου στο 10% να κλεισεις το τηλεφωνο σου αμεσως γιατι μπορει να μπει το κακο πνευμα μεσα και να σου φορμαρει το boot!LoL

 

με τα ελληνικά μια δυσκολία την έχω η αλήθεια είναι, οπότε μπορεί να δυσνόησα τις εμπεριστατωμένες τεχνικές σου αναλύσεις

για τα άλλα ναι πάω με την πεπατημένη οδό γιατί δεν είμαι Δον Κιχώτης

http://blocs.xtec.cat/dqvisual/files/2013/04/DQ-B1A-Carri%C3%B3n-%C3%81ngel.jpg

One+ One --- iPAD 3 --- Xperia Neo V --- HTC Hero --- HTC Touch Cruise --- Nokia N95 --- Nokia 6680 --- Nokia 6310i
Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε να σας το πω ακόμα μια φορά,μια παραπανω φόρτιση μονο καλό θα κάνει στην μπαταρία. Οποτε μην πολυαανχωνεσται τόσο πολύ πια παιδιά.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

εγω περιμενω ακομα καποιο λινκ που να λεει οτι για την συγκεκριμενη μπαταρια και τον controller που χρησιμοποιει η coolpad οτι αμα το cutoff της μπαταριας ειναι στα 3.4 αντι στα 3.6 χαλαει η μπαταρια,αλλα δεν το βλεπω πουθενα.

 

Και κατι σημαντικο:Eπειδη παρακολουθουσα με πολυ προσοχη την αποφορτιση,η a310 οταν εφτασε στο 1% ηταν στα 3,6v ,αποδεκτο? Στο 1% εκατσε τουλαχιστον ενα μισαωρο με μουσικη να παιζει απο τον Player προσπαθωντας να την τελειωσω.Τοτε και μονο τοτε επεσε κατω απο τα 3,6V και εφτασε στα 3,4V σε μιση και πανω ωρα.

 

Τι παει να πει αυτο?Για μενα οτι η εταιρια πολυ εξυπνα εδωσε ενα ''backup'' γι αυτους που πανε να μεινουν απο μπαταρια και αντι να κλεισει το τηλ στα 3,6 το αφησε να φτανει στα 3,4 δινοντας στο 1% εξτρα αντοχη.

 

Για μενα ειναι πολυ καλο αυτο.Γιατι αν το εχεις αγχος οτι θα χαλασει η μπαταρια, οταν φτανεις στο 2%-1% το σβηνεις αν θες και ειναι ακομα στα 3,6! Αν δεν σε νοιαζει βαζεις στην τσεπη αλλα 30-45λεπτα και το αφηνεις να σβησει στα 3,4 .Εχεις επιλογη!

 

Επισης ξαναλεω η a310 ειναι official rom oχι καποια custom που εκανε καποιος στο δωματιο του,ειναι η rom που η micromax πουλαει μια απο τις πιο δημοφιλης συσκευες της,και η Micromax δεν ειναι μικρη και αγνωστη εταιρια.

 

Επισης για το calibration.Kαι μονο που κανεις μια πληρης φορτιση,πληρης αποφορτιση και μετα παλι πληρης φορτιση ακολουθωντας αυτα που λεει το app η μπαταρια ερχεται στα ισια της πιστευω.Eμενα παντως ηρθε και δεν με νοιαζει αν ειναι μυθος η οχι!

 

Πες τα ρε αζουλι, πες τα ρε αζουλι.....

Σε προηγούμενα ποστ μου, εχω ανεβασει φωτο με την συμπεριφορά της μπαταρίας σε συνθήκες πλήρους αποφορτισης.

Ξενύχτι με πάνω από 8 ώρες οθονη συνεχώς.

Τα γραφα αλλά.... (κάποιοι ειχαν θεμα με τα σοτς που ανεβαζα)

Τεσπα.

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Ας πω και εγω για την δικη μου μπαταρια...

Λοιπον 4.4.2v4 με κερνελ v3.

Βγηκε απ την πριζα στις 5.30 το πρωι και τχρα μετα απο 8 ωρες ειναι στο 55% 3.842v,με wifi μονιμα ανοιγμενο και οθονη 3+30 ωρες ως τωρα.αν ειναι οκ η οχι το ολο πραγμα δεν ξερω...

Βλεπω ομως οτι στην καταναλωση ειναι παντα δευτερο οι υπηρεσιες google.αν το απενεργοποιησω,θα επηρεασει σε κατι τις εφαρμογες η γενικοτερα την λειτουργια του τηλεφωνου?

Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση από ponemeno >

 

Εδώ η 联通版大神F1-EMUI2.3-10.13

Να ρωτήσω αν και αυτή θέλει το patch "fix Modem3g Coolpad F1" και τι κάνει αυτό το patch;

 

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει πριν το βάλω και μετά δεν ξέρω τι θα γίνει;

Κάποιος να βοηθήσει; Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Πες τα ρε αζουλι, πες τα ρε αζουλι.....

Σε προηγούμενα ποστ μου, εχω ανεβασει φωτο με την συμπεριφορά της μπαταρίας σε συνθήκες πλήρους αποφορτισης.

Ξενύχτι με πάνω από 8 ώρες οθονη συνεχώς.

Τα γραφα αλλά.... (κάποιοι ειχαν θεμα με τα σοτς που ανεβαζα)

Τεσπα.

 

να παραπονιομαστε για μικρη διαρκεια μπαταριας να το καταλαβω,αλλα και για μεγαλη?!

Και μετα απο ολα αυτα που γραφτηκαν (οτι η αποφορτιση γινεται απολυτως φυσιολογικα μεχρι τα 3,6v μεχρι το 1% και μετα ΑΝ θες την αφηνεις να παει στα 3,4) υπαρχουν ατομα που σου λενε οχι μεγαλε θα χαλασει στο 1%.Λες και σε υποχρεωσε κανενας να το αφησεις να παει στο 1%. Αλλα ΑΝ εισαι καπου χωρις φορτιστη και παει οντως μεχρι εκει σου λεμε οτι δεν υπαρχει προβλημα γιατι μεχρι το 1% παιζεις εως τα 3,6..Τι να πεις..

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παράθεση από ponemeno >

 

Εδώ η 联通版大神F1-EMUI2.3-10.13

Να ρωτήσω αν και αυτή θέλει το patch "fix Modem3g Coolpad F1" και τι κάνει αυτό το patch;

 

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει πριν το βάλω και μετά δεν ξέρω τι θα γίνει;

Κάποιος να βοηθήσει; Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

χωρις το patch δεν θα σου διαβαζει την sim.To patch αν δεν το εχεις το εχω ανεβασει μερικες σελιδες πριν

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Γνωρίζεις κάποιος/κάποια από εδώ στο EMUI UNICOM πού βρίσκονται οι ρυθμίσεις στην κάμερα?
Link to comment
Share on other sites

να παραπονιομαστε για μικρη διαρκεια μπαταριας να το καταλαβω,αλλα και για μεγαλη?!

Και μετα απο ολα αυτα που γραφτηκαν (οτι η αποφορτιση γινεται απολυτως φυσιολογικα μεχρι τα 3,6v μεχρι το 1% και μετα ΑΝ θες την αφηνεις να παει στα 3,4) υπαρχουν ατομα που σου λενε οχι μεγαλε θα χαλασει στο 1%.Λες και σε υποχρεωσε κανενας να το αφησεις να παει στο 1%. Αλλα ΑΝ εισαι καπου χωρις φορτιστη και παει οντως μεχρι εκει σου λεμε οτι δεν υπαρχει προβλημα γιατι μεχρι το 1% παιζεις εως τα 3,6..Τι να πεις..

 

 

Τι να πω ρε φίλε,

Το προηγούμενο μου τηλέφωνο ηταν ενα inew v3.

Ομορφο, ελαφρυ, λεπτο, με τέλεια καμερα, αλλά η μπαταρία του δεν εβγαζε μερα.

Μεγιστο οθόνης 3 με 3 μισή ωρες.

Και δως του power bank. Και δως του 2 μπαταρία. Και δως του μόντες απο μπαταρια thl w8..

Και έρχομαι εδω και βγάζω τα διπλασια..!

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

να παραπονιομαστε για μικρη διαρκεια μπαταριας να το καταλαβω,αλλα και για μεγαλη?!

Και μετα απο ολα αυτα που γραφτηκαν (οτι η αποφορτιση γινεται απολυτως φυσιολογικα μεχρι τα 3,6v μεχρι το 1% και μετα ΑΝ θες την αφηνεις να παει στα 3,4) υπαρχουν ατομα που σου λενε οχι μεγαλε θα χαλασει στο 1%.Λες και σε υποχρεωσε κανενας να το αφησεις να παει στο 1%. Αλλα ΑΝ εισαι καπου χωρις φορτιστη και παει οντως μεχρι εκει σου λεμε οτι δεν υπαρχει προβλημα γιατι μεχρι το 1% παιζεις εως τα 3,6..Τι να πεις..

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

χωρις το patch δεν θα σου διαβαζει την sim.To patch αν δεν το εχεις το εχω ανεβασει μερικες σελιδες πριν

 

Το patch το έχω ήδη κατεβάσει αλλά δεν το έχω περάσει. Παρόλα αυτά το κινητό ανοίγει κανονικά και μπορώ να κάνω τηλεφωνική κλήση αλλά και να δεχτώ και από τις δύο κάρτες sim. Τι ακριβώς εννοείς δεν θα διαβάζει τη sim;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...