Jump to content

Coolpad F1 (8297W)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά, μια ερώτηση...πριν καποια post ο jpower ειχε αναφέρει κατι για μια 6αρα rom...ξερουμε αν την εχει ανεβασει πουθενά??? γιατι είμαι με τιν τελευτέα MIUI και μου κάνει κατι κουλά restart και η EMUI που δωκήμασα μου κάνει κουλά με το σήμα και το WiFi....έχουμε καμία άλλη rom να βάλω???

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 26,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • azuli

    1779

  • jpower73

    3461

  • mixanikosgr

    890

  • grgz

    1033

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά, μια ερώτηση...πριν καποια post ο jpower ειχε αναφέρει κατι για μια 6αρα rom...ξερουμε αν την εχει ανεβασει πουθενά??? γιατι είμαι με τιν τελευτέα MIUI και μου κάνει κατι κουλά restart και η EMUI που δωκήμασα μου κάνει κουλά με το σήμα και το WiFi....έχουμε καμία άλλη rom να βάλω???

Ευχαριστώ

 

με ποια emui είσαι? το wifi fix μήπως το διορθώνει? αλλά ίσως να το φτιάξει ίσως να μην έχεις wifi ;p

για την 6 δεν ξέρω κάτι είχε πει θα την ανεβάσει ;p o δάσκαλος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, παιδάκια!!

 

Είμαι εδώ και λίγες μέρες με την προτελευταία Miui του XS και παρατήρησα ότι έχει το γνωστό θεματάκι με την απώλεια σήματος!! Όταν χάσει, δηλαδή, το σήμα της κινητής, δεν επανέρχεται παρά μόνο αν το βάλω σε λειτουργία πτήσης και το επαναφέρω ή αν αλλάξω τη λειτουργία δικτύου, πχ από 2g σε 3g! Οπότε θα περάσω με καθαρή εγκατάσταση τη νέα έκδοση (και όχι με αναβάθμιση OTA) και θα επανέλθω με τα αποτελέσματα!

 

Αζούλι, έχεις παρατηρήσει τίποτα τέτοιο εσύ;;

 

Οχι,δεν ειχα ουτε αποσυνδεσεις ουτε τιποτα αλλο περιεργο με το σημα η τα data,λειτουργουν οπως πρεπει.Δεν ειχα ποτε προβλημα με το σημα στις miui,μονο σε lollipop και mm roms.

Kαι αυτη τη φορα δεν την εβαλα και καθαρη.

 

Εσυ πως την εβαλες,καθαρη η dirty?Και αν dirty τι ειχες απο κατω πριν?Εγω παλι του Xs ειχα απο κατω,δεν θα εκανα ποτε dirty με διαφορετικη rom απο κατω,ακομα και αν ηταν παλι Miui αλλα απο αλλον,πχ απο mtk-dev.

 

Μηπως ειχες καμια lollipop/mm απο κατω πριν και εβαλες την miui με dirty?

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

είμαι με τιν τελευτέα MIUI και μου κάνει κατι κουλά restart και η EMUI που δωκήμασα μου κάνει κουλά με το σήμα και το WiFi....έχουμε καμία άλλη rom να βάλω???

Ευχαριστώ

 

Εσυ για ποια Miui λες?Mηπως δεν ειχες κανει ολα τα wipes πριν την βαλεις?Οι kitkat roms δεν εχουν τετοια θεματα συνηθως.Μηπως ειχες απο κατω καμια lollipop/mm και δεν εκανες ολα τα wipes πριν πας στις αλλες?Μπορει να κληρονομησε τιποτα απο τα κουσουρια τους ετσι.

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

Η κινηταρα μας μου παρουσιάζει το εξης προβλημα .δεν αντιδράει σε τιποτα εκτος απο power+volume down οπου παρουσιάζει για λιγο ενα θαυμαστικό μεσα σε κοκκινο τριγωνο κ κατι κινεζικα απο κατω. Δεν εχω προσπαθήσει ακομα κατι γιατι διαβασα οτι μπορει να το βαλω σε πιο "βαθιά κατασταση".Θα ήμουν υπόχρεος σε οποιον θα μπορουσε να με βοηθησει
Link to comment
Share on other sites

Η κινηταρα μας μου παρουσιάζει το εξης προβλημα .δεν αντιδράει σε τιποτα εκτος απο power+volume down οπου παρουσιάζει για λιγο ενα θαυμαστικό μεσα σε κοκκινο τριγωνο κ κατι κινεζικα απο κατω. Δεν εχω προσπαθήσει ακομα κατι γιατι διαβασα οτι μπορει να το βαλω σε πιο "βαθιά κατασταση".Θα ήμουν υπόχρεος σε οποιον θα μπορουσε να με βοηθησει

 

εγω θα βαζα μια εργοστασιακη rom cpb με ygdp (οχι sp flash tools,μονο σαν τελευταια λυση) και μετα την rom που θελεις.Οδηγιες στην πρωτη σελιδα.

Link to comment
Share on other sites

Εσυ για ποια Miui λες?Mηπως δεν ειχες κανει ολα τα wipes πριν την βαλεις?Οι kitkat roms δεν εχουν τετοια θεματα συνηθως.Μηπως ειχες απο κατω καμια lollipop/mm και δεν εκανες ολα τα wipes πριν πας στις αλλες?Μπορει να κληρονομησε τιποτα απο τα κουσουρια τους ετσι.

 

 

στο κινητό λέει MIUI 8 7.1.19 beta, λες να κάνω μια καθαρή εγκατάσταση από την αρχή και να αλλάξω το recovery γιατί έχω το TWRP v2.7.0? αν μπορείς πες μου ποιο να βάλω για να μν έχω θέματα και ποια έκδοση να κατεβάσω μπας και καταφέρω να το συνεφέρω για λίγο ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

στο κινητό λέει MIUI 8 7.1.19 beta, λες να κάνω μια καθαρή εγκατάσταση από την αρχή και να αλλάξω το recovery γιατί έχω το TWRP v2.7.0? αν μπορείς πες μου ποιο να βάλω για να μν έχω θέματα και ποια έκδοση να κατεβάσω μπας και καταφέρω να το συνεφέρω για λίγο ακόμα.

ε ναι κανε να δεις τι παιζει.Εγω χρησιμοποιω twrp 3.0.2.0

Link to comment
Share on other sites

Οχι,δεν ειχα ουτε αποσυνδεσεις ουτε τιποτα αλλο περιεργο με το σημα η τα data,λειτουργουν οπως πρεπει.Δεν ειχα ποτε προβλημα με το σημα στις miui,μονο σε lollipop και mm roms.

Kαι αυτη τη φορα δεν την εβαλα και καθαρη.

 

Εσυ πως την εβαλες,καθαρη η dirty?Και αν dirty τι ειχες απο κατω πριν?Εγω παλι του Xs ειχα απο κατω,δεν θα εκανα ποτε dirty με διαφορετικη rom απο κατω,ακομα και αν ηταν παλι Miui αλλα απο αλλον,πχ απο mtk-dev.

 

Μηπως ειχες καμια lollipop/mm απο κατω πριν και εβαλες την miui με dirty?

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εσυ για ποια Miui λες?Mηπως δεν ειχες κανει ολα τα wipes πριν την βαλεις?Οι kitkat roms δεν εχουν τετοια θεματα συνηθως.Μηπως ειχες απο κατω καμια lollipop/mm και δεν εκανες ολα τα wipes πριν πας στις αλλες?Μπορει να κληρονομησε τιποτα απο τα κουσουρια τους ετσι.

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά είχα κάνει καθαρή εγκατάσταση την προτελευταία του Xs και τώρα έκανα καθαρή εγκατάσταση την τελευταία του Xs! Με τριπλά wipes κτλ! Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ Lollipop κτλ! Μόνο Kitkat! Το πρόβλημα παρουσιάζεται όταν πάω στο υπόγειο του σπιτιού των γονέων, όπου χάνει τελείως το σήμα, και επιστρέψω στο ισόγειο, οπότε δεν επαναφέρει το δίκτυο της κινητής, παρόλο που εμφανίζει να έχει σήμα! Μου το κάνει και η τελευταία του Xs, την οποία επαναλαμβάνω ότι εγκατέστησα με καθαρή εγκατάσταση! Προς το παρόν ξεπάγωσα ό,τι είχα παγώσει μέσω Titanium μπας και έχω πειράξει τίποτα που δεν έπρεπε! (Είχα παγώσει μόνο κινεζιές!) Και βλέπουμε...

Έλα, μωρή Coolpadάρααααα!!!
Link to comment
Share on other sites

http://s10.postimg.org/6g1lnmv0p/Screenshot_20170322_010410.png http://s10.postimg.org/5chhboadl/Screenshot_20170322_010417.png

 

http://s10.postimg.org/3urfmdg95/Screenshot_20170322_010427.png http://s10.postimg.org/op3s47amh/Screenshot_20170322_010433.png

 

http://s10.postimg.org/yhfn1c0ax/Screenshot_20170322_010444.png http://s10.postimg.org/qi6osivt5/Screenshot_20170322_010447.png

 

http://s10.postimg.org/hppq4uao9/Screenshot_20170322_010450.png http://s10.postimg.org/4qsifkfbd/Screenshot_20170322_010530.png

 

Stellio music player. (pro)

Ο λόγος που ανεβάζω ss: ο jetaudio plus που, ευρέως κυκλοφορεί στις 5αρες και 6αρεεμς ρομ, κάνει conflict με το Xiaomi mi band και οδηγεί σε Force close του Bluetooth Share με αποτέλεσμα να χάνονται μετρήσεις επιδόσεων (heart rate, steps κλπ...)

 

Εδω και ένα μήνα το έψαχνα.......!

 

(ειμαι σε Android 6, χωρίς αποσυνδέσεις κλπ κλπ κλπ. Ένα θεματακι που είχα με το bt, λύθηκε. Έκανα αλλαγή στα ril και στα Services τηλεφωνίας (με βοήθεια εξ ανατολάς;)) και παίζει καλά, μέχρι στιγμής. Η ρομ είναι σε φάση δοκιμής... Και απόλαυσης.. :))

 

Κάτι κουσουρακια, 2g/3g, vpn, ήχος ραδιόφωνο σε ηχείο, υπάρχουν. Αλλά, τα θεωρώ ασήμαντα μπροστά στις επιδόσεις και στην υψηλή αυτονομία..

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

ε ναι κανε να δεις τι παιζει.Εγω χρησιμοποιω twrp 3.0.2.0

 

που μπορώ να το βρω αυτό και ποια wipe να κάνω??? θέλω να αδειάσει όλο από τα πάντα...και η sd και η internal για να μν έχω θέματα με εφαρμογές που κρατάνε πολλά data και μου γεμίζουν την μνήμη.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά είχα κάνει καθαρή εγκατάσταση την προτελευταία του Xs και τώρα έκανα καθαρή εγκατάσταση την τελευταία του Xs! Με τριπλά wipes κτλ! Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ Lollipop κτλ! Μόνο Kitkat! Το πρόβλημα παρουσιάζεται όταν πάω στο υπόγειο του σπιτιού των γονέων, όπου χάνει τελείως το σήμα, και επιστρέψω στο ισόγειο, οπότε δεν επαναφέρει το δίκτυο της κινητής, παρόλο που εμφανίζει να έχει σήμα! Μου το κάνει και η τελευταία του Xs, την οποία επαναλαμβάνω ότι εγκατέστησα με καθαρή εγκατάσταση! Προς το παρόν ξεπάγωσα ό,τι είχα παγώσει μέσω Titanium μπας και έχω πειράξει τίποτα που δεν έπρεπε! (Είχα παγώσει μόνο κινεζιές!) Και βλέπουμε...

δοκιμασε να το βαλεις σε 2g only η 3g only η 3g preffered να δεις σε ποιο mode επανελχεται το σημα.Σε αλλες rom σου το εκανε αυτο?

 

Δεν εχω τετοιο θεμα οπως ειπα,το μεγαλυτερο τεστ γι αυτο ειναι το metro οπου εκει παθαινουν κοκομπλοκο ολες οι lollipop/mm αλλα με τις κιτκατ δεν υπαρχει τετοιο προβλημα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

που μπορώ να το βρω αυτό και ποια wipe να κάνω??? θέλω να αδειάσει όλο από τα πάντα...και η sd και η internal για να μν έχω θέματα με εφαρμογές που κρατάνε πολλά data και μου γεμίζουν την μνήμη.

για τσεκαρε στην πρωτη σελιδα,νομιζω εκει υπαρχουν ολα.Αν δεν βρεις κατι πες μου να στο ανεβασω.Το recovery!

 

Αν ειναι να βαλεις cpb εργοστασιακη δεν υπαρχουν wipes.Απλα βαζεις σωστα τα drivers και την περνας με ygdp.Τσεκαρε παλι πρωτη σελιδα

 

Μην ξεχασεις να αλλαξεις το recovery κατα την διαδικασια του ygdp,γραφει πως στον οδηγο.

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να το βαλεις σε 2g only η 3g only η 3g preffered να δεις σε ποιο mode επανελχεται το σημα.Σε αλλες rom σου το εκανε αυτο?

 

Δεν εχω τετοιο θεμα οπως ειπα,το μεγαλυτερο τεστ γι αυτο ειναι το metro οπου εκει παθαινουν κοκομπλοκο ολες οι lollipop/mm αλλα με τις κιτκατ δεν υπαρχει τετοιο προβλημα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

για τσεκαρε στην πρωτη σελιδα,νομιζω εκει υπαρχουν ολα.Αν δεν βρεις κατι πες μου να στο ανεβασω.Το recovery!

 

Αν ειναι να βαλεις cpb εργοστασιακη δεν υπαρχουν wipes.Απλα βαζεις σωστα τα drivers και την περνας με ygdp.Τσεκαρε παλι πρωτη σελιδα

 

Μην ξεχασεις να αλλαξεις το recovery κατα την διαδικασια του ygdp,γραφει πως στον οδηγο.

 

Το κάνει σε όλες τις περιπτώσεις (2g, 3g κτλ), παρόλο που έχω ξεπαγώσει τα πάντα! Το ενδιαφέρον της υπόθεσης είναι ότι, αν χάσει το σήμα για λίγη ώρα, πχ 2 λεπτά, έπειτα επανέρχεται. Αν, όμως, χάσει το σήμα για περισσότερη ώρα, πχ 10 λεπτά, τότε δεν επανέρχεται! Επόμενο βήμα είναι η εκ νέου καθαρή εγκατάσταση της rom! Αν το συνεχίσει, δε με νοιάζει ιδιαίτερα, καθώς εκεί που μένω δεν υπάρχει μετρό, ούτε καν ασανσέρ καλά καλά!! Αλλά είμαι τελειομανής, τι να κάνουμε;;

Έλα, μωρή Coolpadάρααααα!!!
Link to comment
Share on other sites

για τσεκαρε στην πρωτη σελιδα,νομιζω εκει υπαρχουν ολα.Αν δεν βρεις κατι πες μου να στο ανεβασω.Το recovery!

 

Αν ειναι να βαλεις cpb εργοστασιακη δεν υπαρχουν wipes.Απλα βαζεις σωστα τα drivers και την περνας με ygdp.Τσεκαρε παλι πρωτη σελιδα

 

Μην ξεχασεις να αλλαξεις το recovery κατα την διαδικασια του ygdp,γραφει πως στον οδηγο.

 

Στον οδηγό δεν έχει την έκδοση που μου είπες...έχει μονό την V2...και κάτι ακόμα, όταν βάλω την εργοστασιακή από τα Link που έχει στην πρώτη σελίδα, μετά ποια wipe να κάνω για να βάλω την MIUI, και ποια έκδοση να βάλω??? sorry για το πρήξιμο αλλά προσπαθώ να το κάνω να δουλέψει για κανένα δίμηνο ακόμα μέχρι να πάρω το leeco le max 2.

Link to comment
Share on other sites

Το κάνει σε όλες τις περιπτώσεις (2g, 3g κτλ), παρόλο που έχω ξεπαγώσει τα πάντα! Το ενδιαφέρον της υπόθεσης είναι ότι, αν χάσει το σήμα για λίγη ώρα, πχ 2 λεπτά, έπειτα επανέρχεται. Αν, όμως, χάσει το σήμα για περισσότερη ώρα, πχ 10 λεπτά, τότε δεν επανέρχεται! Επόμενο βήμα είναι η εκ νέου καθαρή εγκατάσταση της rom! Αν το συνεχίσει, δε με νοιάζει ιδιαίτερα, καθώς εκεί που μένω δεν υπάρχει μετρό, ούτε καν ασανσέρ καλά καλά!! Αλλά είμαι τελειομανής, τι να κάνουμε;;

 

Το προβλημα που περιγράφεις είναι υπαρκτό και υφίσταται στις ρομ του xs.

Αν υπάρχει και στις δικές μου, δεν ξέρω διότι κάθε βδομάδα τις αναβάθμιζα..

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα που περιγράφεις είναι υπαρκτό και υφίσταται στις ρομ του xs.

Αν υπάρχει και στις δικές μου, δεν ξέρω διότι κάθε βδομάδα τις αναβάθμιζα..

 

Φίλε Jpower, δεν είχα παρατηρήσει κάτι τέτοιο στις δικές σου! Το μόνο που με χάλασε με τις Miui που ανέβαζες και αναζήτησα εναλλακτικές είναι ότι μετά από λίγο καιρό, το κινητό άρχιζε και καθυστερούσε αρκετά! Μπορεί να φταίει το γεγονός ότι έχω αρκετές εφαρμογές εγκατεστημένες, αλλά κάτι τέτοιο δεν έχει παρουσιάσει με του Xs! Όσο για την απώλεια σήματος στου Xs, το καλό είναι ότι το πρόβλημα παρουσιάζεται όταν μείνω σε ένα χώρο χωρίς σήμα για αρκετή ώρα, πχ πάνω από ένα τέταρτο! Οπότε, ακόμα και στο μετρό δεν ξέρω αν θα συμβεί, καθώς το σήμα επανέρχεται σε αρκετούς σταθμούς ενδιάμεσα, άρα η απώλεια σήματος δεν ξεπερνάει τα 3-4 λεπτά! Σε ασανσέρ δε μου το έχει παρουσιάσει καθόλου! Στο μετρό δεν έχω μπει όσο είμαι στην Αθήνα τις τελευταίες μέρες!

 

Υ.Γ.: Εννοείται ότι περιμένουμε την τελευταία που δοκιμάζεις! Μπορείς να την ανεβάσεις και να σε βοηθήσουμε με τις δοκιμές, πάντως!!

Έλα, μωρή Coolpadάρααααα!!!
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει προβλημα με απωλεια σηματος τουλαχιστον με του xs που ειναι εντελως απειραχτη.Θεματα βγαζουν οι rom που ειναι σκαλισμενες.

 

Αν αργει να επανελθει το σημα ισως φταιει το σημα της περιοχης η η sim.

 

Εγω αλλαζα τις rom σαν εσωρουχα,το παραμικρο bug να εβρισκα.Για να εχω αραξει τοσους μηνες με την Xs παει να πει οτι κατι παει..καλα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στον οδηγό δεν έχει την έκδοση που μου είπες...έχει μονό την V2...και κάτι ακόμα, όταν βάλω την εργοστασιακή από τα Link που έχει στην πρώτη σελίδα, μετά ποια wipe να κάνω για να βάλω την MIUI, και ποια έκδοση να βάλω??? sorry για το πρήξιμο αλλά προσπαθώ να το κάνω να δουλέψει για κανένα δίμηνο ακόμα μέχρι να πάρω το leeco le max 2.

θα στην ανεβασω σε λιγο.

 

Για να βαλεις την custom rom μετα κανεις wipe dalvik,cache,system,data

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα εγώ έχω την MIUI 7.1.19 του jpower.

 

αφενώς παρατηρώ αυτό που λέει και ο φίλος από πάνω ότι δλδ έχει θέμα όταν φορτώνεται πολύ.

 

επίσης, έχω θέμα με το gps το οποίο χωρίς ιντερνετ δεν κλειδώνει ποτέ και με το bluetooth στο αυτοκίνητο που μερικές φορές δεν συνδέεται ενώ άλλες ναι.

 

υπάρχιε κάτι πιο stable να περάσω; να κάνω ξανά install την ίδια ρομ;

Link to comment
Share on other sites

Eνας φιλος εφερε το κινητο να το κοιταξω καθως δεν ξερω τι ακριβως εκανε και δεν ανοιγει αλλα παραμενει στην οθονη εναρξης. Εγκατεστησα τους drivers και περασα καθαρη εγκατασταση χρησιμοποιωντας τον οδηγο με το ygdp. Παρολο οτι τελειωνει σωστα αυτο δεν ξεκινα. Επισης παρατηρησα οτι βαζω το κινητο στο φορτιστη και αυτο δειχνει συνεχως την εικονα φορτισης αλλα στην ουσια δε φορτιζεται και δεν δειχνει καν το ποσοστο της μπαταριας να ανεβαινει. Υπαρχει ελπιδα να επανελθει;

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας.εχω το κινητο το οποιο εχω κανει root με το kingroot και τιποτε αλλο.πλεον το κινητο οταν εσβησε ανοιγει και δεν ξεκιναει να δουλεψει μενει αδρανες.προσπαθησα πατωντας volume + και power μου βγαζει ενα μενου 1)android 2)recovery 3)fastboot και 4) κατι κινεζικα αλλα οτι και να επιλεξω δεν γινεται τιποτα.μπορει καποιος να βοηθησει?
Link to comment
Share on other sites

Στη θεση σου θα δοκιμαζα να περασω νεα ρομ με sp flash η ygdp tool.

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

VPN λειτουργεί..... Με όλους τους browsers!

 

http://s8.postimg.org/d3ztna1r9/Screenshot_20170402_005208.png

image hosting

 

Android Marshmallow

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας.εχω το κινητο το οποιο εχω κανει root με το kingroot και τιποτε αλλο.πλεον το κινητο οταν εσβησε ανοιγει και δεν ξεκιναει να δουλεψει μενει αδρανες.προσπαθησα πατωντας volume + και power μου βγαζει ενα μενου 1)android 2)recovery 3)fastboot και 4) κατι κινεζικα αλλα οτι και να επιλεξω δεν γινεται τιποτα.μπορει καποιος να βοηθησει?

 

οτι χειροτερο ειναι το kingroot

περασε καινουργια ρομ οπως σου λεει ο φιλος πανω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το έχω το κινητό εδώ και 2 1/2 και δεν θέλω να το αποσύρω ακόμα... Δέθηκα μαζί του... :) Όμως άρχισε να διαμαρτύρεται εκεί που μιλάω αρχίζει και σιγά σιγά κατεβαίνει η ένταση του ακουστικού χωρίς να μπορώ να το επαναφέρω στο επόμενο τηλεφώνημα όλα καλά.. Αργότερα μπορεί να το ξανακάνει

Έχει τύχει σε κανέναν κάτι παρόμοιο; Πάω για καινούργια αναγκαστικά;

 

Στάλθηκε από το Coolpad 8297W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

VPN λειτουργεί..... Με όλους τους browsers!

 

http://s8.postimg.org/d3ztna1r9/Screenshot_20170402_005208.png

image hosting

 

Android Marshmallow

 

πως πανε οι δοκιμες? θα δουμε επιτελους καμια mm σωστη?

αν και εχω βολευτει με την miui την εχω ψιλοβαρεθει....μια αλλαγη την χρειαζομαστε!

enjoy your life...:p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...