Jump to content

Coolpad F1 (8297W)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους.

Μια βοηθεια θελω, φιλος ειναι κατοχος του coolpad και συνεχεια πεταει στην οθονη να φτιαξεις ενα password.Μου ζηταει αριθμο και email και κατι αλλα,τον αριθμο ομως δε τον παιρνει για να κανω create ουτε με +30 μπροστα.

 

Ξερει κανεις τι στο καλο ειναι αυτο το πραγμα η αν υπαρχει τροπος να σβηστει η να απενεργοποιηθει?

 

Καθε 3 κ λιγο ολο πεταγετσι μπροστα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 26,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • azuli

    1779

  • jpower73

    3461

  • mixanikosgr

    890

  • grgz

    1033

Top Posters In This Topic

Απολυτως καλα. :)

 

δηλαδή το παίρνω και out of the box βάζω τις sim και παίζουν όλα όπως πρέπει, έτσι;

Μην το πάρω και αρχίσω τις customiες επειδή δεν είμαι καθόλου σε τέτοια φάση. Θέλω να ασχοληθώ όσο το δυνατόν λιγότερο (καθόλου) και να θέλει απλά φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Μια βοηθεια θελω, φιλος ειναι κατοχος του coolpad και συνεχεια πεταει στην οθονη να φτιαξεις ενα password.Μου ζηταει αριθμο και email και κατι αλλα,τον αριθμο ομως δε τον παιρνει για να κανω create ουτε με +30 μπροστα.

 

Ξερει κανεις τι στο καλο ειναι αυτο το πραγμα η αν υπαρχει τροπος να σβηστει η να απενεργοποιηθει?

 

Καθε 3 κ λιγο ολο πεταγετσι μπροστα.

Ποια rom φοραει ο φιλος?

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δηλαδή το παίρνω και out of the box βάζω τις sim και παίζουν όλα όπως πρέπει, έτσι;

Μην το πάρω και αρχίσω τις customiες επειδή δεν είμαι καθόλου σε τέτοια φάση. Θέλω να ασχοληθώ όσο το δυνατόν λιγότερο (καθόλου) και να θέλει απλά φόρτιση.

Ναι κανονικα. Απλα αν θες να μεινεις με την official rom πρεπει να αφαιρεσεις τις κινεζιες αν δεν σε ενοχλουνε.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικα. Απλα αν θες να μεινεις με την official rom πρεπει να αφαιρεσεις τις κινεζιες αν δεν σε ενοχλουνε.

 

Θελει ρουτ για να αφαιρεθούν ή απλά τις σβήνω;

Link to comment
Share on other sites

Θελει ρουτ για να αφαιρεθούν ή απλά τις σβήνω;

Δεν θυμαμαι αν θελει root. Τις σβηνεις με μια εφαρμογη, θα ψαξω να δω ποια ειναι και θα σου πω.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

 

Το vickmall το στέλνει με αυτην την έκδοση: 412.015.Ρ0.140321.8297W και έκδοση build 62.

Η συγκεκριμένη rom είναι καλή, αρκετά smooth και γενικά με αυτήν μπορείς να δουλέψεις το τηλέφωνο χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα. Είναι root και με ένα προγραμματάκι όπως το link2SD ή το Titanium Back up μπορείς να απαλλαγείς εύκολα απο τις κινεζιές αν υπάρχουν. Έχει όμως απο την άλλη κάποια μικρο bugs που σε εμένα προσωπικά με εκνεύρισαν όπως η αδυναμία να λάβεις sms απο πάροχο η μη λειτουργία data usage κλπ.

Sony Ericsson GA 628-Sony Ericsson T10s-Nokia 8850-Panasonic X70-Motorola V3-Samsung D500-Sony Ericsson K750i-Sony Ericsson Hazel-Lenovo A660-Lenovo A820-Coolpad F1-THL 5000-Elephone P8000- Oukitel k6000 Plus - Xiaomi Redmi 9 4gb/64gb
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να υπάρχουν 1000 εφαρμογές που σου επιτρέπουν να βγάλεις τις system εφαρμογές, όλες φυσικά θέλουν root...

 

Υπάρχουν και μερικές ίσως που δεν θέλουν root, αλλά αυτές βγαίνουν και "κανονικά " χωρίς τη χρήση άλλης εφαρμογής...

 

Απορώ πάντως πως εν έτη 2014 κάποιοι δεν έχουν βασικά googling skills και περιμένουν να μάθουν από ποστ σε φορουμς...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το vickmall το στέλνει με αυτην την έκδοση: 412.015.Ρ0.140321.8297W και έκδοση build 62.

Η συγκεκριμένη rom είναι καλή, αρκετά smooth και γενικά με αυτήν μπορείς να δουλέψεις το τηλέφωνο χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα. Είναι root και με ένα προγραμματάκι όπως το link2SD ή το Titanium Back up μπορείς να απαλλαγείς εύκολα απο τις κινεζιές αν υπάρχουν. Έχει όμως απο την άλλη κάποια μικρο bugs που σε εμένα προσωπικά με εκνεύρισαν όπως η αδυναμία να λάβεις sms απο πάροχο η μη λειτουργία data usage κλπ.

 

Αρκετά παλιά είναι αυτή η Ρομ, στο modaco έχει πολύ νεωτερες, ίσως χωρίς Ελληνικα βέβαια...

 

Και από to2c με την ίδια ρομ στέλνουν πάντως....

Link to comment
Share on other sites

 

Απορώ πάντως πως εν έτη 2014 κάποιοι δεν έχουν βασικά googling skills και περιμένουν να μάθουν από ποστ σε φορουμς...

 

Να μην απορείς καθόλου, κι αν βαριέσαι να απαντήσεις, απλά να μην απαντάς. Οι ερωτήσεις γίνονται για να τις απαντήσουν όσοι έχουν όρεξη να δίνουν απαντήσεις. Πήξαμε στους ξερόλες εδώ μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλα μου φαίνεται καποιοι εχουμε αγοράσει το ιδιο κινητο από το ιδιο μαγαζι και εχουμε εντελως διαφορετική αποψη …

Παραπανω διαβάζω πως με την official δεν υπάρχει κανενα θεμα και μαλιστα αν εχει αγοραστεί από το vickmall σίγουρα δεν θα υπαρξει προβλημα.

Εγω αυτό το διαψεύδω κατηγορηματικά…

Την συσκευή μου την αγορασα πριν τρεις βδομαδες από το vick εχω δοκιμάσει άλλες τρεις αναβαθμιζόμενες εκδοσεις της official και ακομα και σημερα υπάρχουν προβληματα που δεν εχουν λυθει.

Σίγουρα η official είναι πιο όμορφη από την aosp ( φλερτάρει σε εμφάνιση με την Miui) αλλα τα προβληματα παραμένουν.

Για τον φιλο που ρωτησε παραπανω η μονη official που εχει ελληνικά είναι αυτή που αγοραζεις την συσκευή και μπορεις να το παραγγειλης ρουταρισμενο ώστε να βγαλεις εφαρμογες που δεν χρειάζεσαι.

Ολες οι άλλες official δεν εχουν ελληνικα και μπορει μεν να τρεχουν καλυτέρα από την official που ερχεται η συσκευη, αλλα τα προβλήματα που εχω περιγράψει σε προηγούμενες σελιδες παραμενουν.

Συγκεκριμένα υπαρχει θεμα με αρκετες εφαρμογές και μαλιστα μονο με οσες είναι αγορασμενες .

8 στις 10 εφαρμογες που είναι επαναλμβανω αγορασμένες και εχουν μαζι με το αρχικό app και το unlocker τους , μετα από κάθε επανεκκίνηση εξαφανίζονται και θελουν εκ νεου κατεβασμα από το play.

Συγκεκριμένα οι παρακατω εφαρμογές αντιμετωπίζουν το προβλημα που περιγραφω.

All cast premium

Helium

Zooper

Ex dialer pro

GMD Gestures

Swype keyboard

Qloud media

Cyberon voice commander

Fancy widget unlocker

Solid explorer unlocker

Power amp unlocker

και υποθετω και άλλες αλλα δεν εχω φροντίσει να περασω ολες τις αγορασμένες μου εφαρμογες.

Σε free εφαρμογες δεν υπαρχει θεμα.

Επίσης στο ραδιόφωνο όταν θλεις να πληκτρολογήσεις χειροκίνητα την συχνότητα της αρεσκείας με το που κανεις tab πανω στην συχνότητα αυτο παντα κρασαρει .

Από οσους χρησιμοποιούν την συσκευη απορω μεχρι σήμερα που κανεις δεν εχει αναφερθεί στα παραπανω .

Δεν αντιμετωπίζει κανεις τα παραπάνω θεματα;

 

Μονο με την aosp που εχει επισης ελληνικα το κινητο δουλεύει αψογα αλλα δυστυχώς σε αυτή δεν έχουμε τα ομορφα εικονίδια και το πιο προσεγμένο interface και σίγουρα η καμερα του κινητου με την aosp είναι πολύ κακη.

Με την miui επισης με ελληνικα εχουμε πολύ ωραιο Interface πολύ καλη αποδοση καμερας ( η καλυτερη που εχω δει με οσες δοκιμες εχω κανει) αλλα πολλα lags ειδικα στο ανοιγμα και κλεισιμο των φακελων.

Τα λαγκαρισματα και η δυσκοιλιότητα του launcher της Miui με εκαναν να ξαναγυρισω στην aosp που μεν δεν δινει την καλυτερη καμερα αλλα εχω αποφασίσει πλεον πως με αυτην την συσκευή δεν πρόκειται να βγαλω φωτογραφίες και ετσι δεν με πειράζει για καθημερινή χρήση.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ telmusic, ήσουν κατατοπιστικοτατος. Αυτα ήθελα να μάθω, επειδη μου πρότειναν αυτο το κινητό σε αλλο νημα, αλλα δεν ήθελα να κάτσω να γκουκλαρω 90 σελίδες που μιλανε για καστομ ρομ ώστε να βρω τις βασικές αυτές πληροφορίες.
Link to comment
Share on other sites

 

Μονο με την aosp που εχει επισης ελληνικα το κινητο δουλεύει αψογα αλλα δυστυχώς σε αυτή δεν έχουμε τα ομορφα εικονίδια και το πιο προσεγμένο interface και σίγουρα η καμερα του κινητου με την aosp είναι πολύ κακη.

Με την miui επισης με ελληνικα εχουμε πολύ ωραιο Interface πολύ καλη αποδοση καμερας ( η καλυτερη που εχω δει με οσες δοκιμες εχω κανει) αλλα πολλα lags ειδικα στο ανοιγμα και κλεισιμο των φακελων.

Τα λαγκαρισματα και η δυσκοιλιότητα του launcher της Miui με εκαναν να ξαναγυρισω στην aosp που μεν δεν δινει την καλυτερη καμερα αλλα εχω αποφασίσει πλεον πως με αυτην την συσκευή δεν πρόκειται να βγαλω φωτογραφίες και ετσι δεν με πειράζει για καθημερινή χρήση.

 

Κατ' αρχήν φίλε μου να διευκρινήσουμε οτι, οτι ειπώθηκε πριν σχετικά με την official rom αφορούσε την custom rom με την οποία στέλνει το vickmall το κινητό η οποία έχει ελληνικά και root και όχι τις άλλες official με αγγλικά και κινέζικα. Για την custom του vickmall λοιπόν επιβεβαιώνω και εγώ για το πρόβλημα που ανέφερες και εσύ για το ραδιόφωνο. Εξάλλου όπως είπα και εγώ αυτή η rom έχει αρκετά ψιλό bugs όπως το ραδιόφωνο το data usage το οποίο κρασάρει, υπάρχει πρόβλημα ασυμβατότητας με τα google maps, τα sms απο πενταψήφια νούμερα και αν τα ψάξω και άλλο είμαι βέβαιος οτι θα υπάρχου και άλλα. Παρόλα αυτά όμως επειδή ο φίλος ρώτησε αν με την συγκεκριμένη rom θα μπορεί να χρησιμοποιήσει άμεσα το τηλέφωνο χωρίς πολλά πολλά πιστεύω οτι σε γενικές γραμμές είναι μια αρκετά αξιοπρεπείς rom για τα δικά μου δεδομένα. Το wifi είναι καλό το Gps ικανοποιητικό, με τις κλήσεις και τα sms δεν είχα παρατηρήσει θέματα όπως και με το 3g. Τώρα για το θέμα που αναφέρεις με τις χαμένες εφαρμογές μετά απο επανεκίνηση δεν μπορώ να πάρω θέση διότι δεν έχω καμία απο τις εφαρμογές που προανέφερες. Πάντως εγώ με εγκατέστημένα τα MX player Pro, Greenify Donate, Root Explorer, Titanium Back up Pro και Ζarchiver Donate δεν παρατήρησα αυτό το φαινόμενο μετά απο reboot.

Sony Ericsson GA 628-Sony Ericsson T10s-Nokia 8850-Panasonic X70-Motorola V3-Samsung D500-Sony Ericsson K750i-Sony Ericsson Hazel-Lenovo A660-Lenovo A820-Coolpad F1-THL 5000-Elephone P8000- Oukitel k6000 Plus - Xiaomi Redmi 9 4gb/64gb
Link to comment
Share on other sites

Μα και εγώ για την official που έρχεται το κινητό αναφέρομαι.

Σημειώνω απλώς πως μετά από τρεις εβδομάδες χρήσης και εμφάνιση νέων ρομ που βασίζονται στην official τα προβλήματα παραμενουν

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ telmusic, ήσουν κατατοπιστικοτατος. Αυτα ήθελα να μάθω, επειδη μου πρότειναν αυτο το κινητό σε αλλο νημα, αλλα δεν ήθελα να κάτσω να γκουκλαρω 90 σελίδες που μιλανε για καστομ ρομ ώστε να βρω τις βασικές αυτές πληροφορίες.

Να ρωτήσω πιο κινητό έχεις;

Το f1 για να μην παρεξηγηθώ δεν είναι καθόλου κακο.

Αντιθέτως για τα χρήματα που ζητά είναι απίθανη συσκευή.

Πραγματικά απίθανη όμως γίνεται ακόμα πιο πολύ με την aosp

Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος λέει σίχαμα οπτικά την AOSP, ρε θα μας τρελαίνεται τελείως εδώ μέσα με αυτά που διαβάζουμε...

 

Καλά κάνουν δλδ οι εταιρίες και μας έχουνε πεθάνει στο lag και στο bloat, αυτό θέλει ο κοσμος....

 

Γιατί θα τρελαθείς, επειδή δεν μου αρέσει η AOSP;

 

Μάλλον εγώ θα τρελαθώ με την επικρατούσα άποψη ότι το κινητό με τη stock rom είναι για πέταμα. Παραπληροφόρηση σε όλο της το μεγαλείο.

 

Να ρωτήσω κάτι για το τηλέφωνο.

Εγώ δεν έχω σκοπό να αρχίσω να πειραματίζομαι με καστομ ρομ αν το πάρω. Έτσι όπως έρχεται από το εργοστάσιο είναι οκ για χρήση; Εχει Ελληνικά εγκατεστημένα; Θα χρειαστεί να κάνω κάποια κίνηση εγώ ή όχι;

 

Επίσης, επειδή δεν έχω σκοπό να διαβάσω 90+ σελίδες, βγάζει τίποτε προβλήματα που πρέπει να γνωρίζω;

 

Και να τι εννοώ, ο φίλος εύλογα απορεί αν το κινητό είναι οκ όπως έρχεται.

 

Μια χαρά είναι, δοκίμασέ το πρώτα και αν κάπου δεν καλύπτεσαι τότε προχωράς σε αλλαγή rom.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τις εφαρμογές που "φεύγουν" μετά από reboot, (όχι πάντα) , με την official 029 που τρέχω τελευταία, προσθέσετε το Nova launcher prime (paid) και το beautiful widgets premium (paid)

Δεν με νοιάζει ιδιαίτερα όμως καθώς μια στο τόσο κάνω reboot, ίσως βάλω και κάποιο macro να τις ξανακάνει install κάθε φορά να τελειώνω. :p

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εγώ θα τρελαθώ με την επικρατούσα άποψη ότι το κινητό με τη stock rom είναι για πέταμα. Παραπληροφόρηση σε όλο της το μεγαλείο.

Παραπανω αναφέρονται τα προβληματα που εχει η offιcial και μονο αυτα...

Παραπληροφόρηση υπαρχει οταν δεν αναφέρονται τα προβληματα και οχι οταν αναφέρονται.

 

Σχετικά με τις εφαρμογές που "φεύγουν" μετά από reboot, (όχι πάντα) , με την official 029 που τρέχω τελευταία, προσθέσετε το Nova launcher prime (paid) και το beautiful widgets premium (paid)

Δεν με νοιάζει ιδιαίτερα όμως καθώς μια στο τόσο κάνω reboot, ίσως βάλω και κάποιο macro να τις ξανακάνει install κάθε φορά να τελειώνω. :p

Δοκιμασα αυτες τις εφαρμογες να τις περασω στην sd με την ελπιδα να λυθει το προβλημα και παρατήρησα πως στην διαχείριση αυτες οι εφαρμογες δεν ειναι εγκατεστημένες,

Δηλαδη ενω κατεβαίνουν και δειχνει οτι γινεται εγκατάσταση μετα οταν παμε στην διαχείριση εφαρμογων δεν υπαρχουν πουθενα.

Εντελως κουφο.

Link to comment
Share on other sites

Παραπανω αναφέρονται τα προβληματα που εχει η offιcial και μονο αυτα...

Παραπληροφόρηση υπαρχει οταν δεν αναφέρονται τα προβληματα και οχι οταν αναφέρονται.

 

Άλλο λέω εγώ και άλλο εσύ.

 

Ντε και καλά δηλαδή όποιος το πάρει πρέπει να του αλλάξει rom; Και όχι μόνο αυτό, αλλά η rom που θα βάλει να αρέσει και σε κάποιους εδώ μέσα.

 

Υπάρχουν και κάποιοι που χρησιμοποιούν το 5% των δυνατοτήτων του hardware, χρησιμοποιώντας το περισσότερο ως τηλέφωνο, και αυτοί σίγουρα καλύπτονται από την stock rom.

 

Όποιος δεν είναι ικανοποιημένος, φυσικά και είναι ελεύθερος να βάλει ό,τι θέλει.

 

Αυτή είναι η ομορφιά των custom roms και του android γενικότερα.

Link to comment
Share on other sites

Άλλο λέω εγώ και άλλο εσύ.

 

Ντε και καλά δηλαδή όποιος το πάρει πρέπει να του αλλάξει rom; Και όχι μόνο αυτό, αλλά η rom που θα βάλει να αρέσει και σε κάποιους εδώ μέσα.

 

Υπάρχουν και κάποιοι που χρησιμοποιούν το 5% των δυνατοτήτων του hardware, χρησιμοποιώντας το περισσότερο ως τηλέφωνο, και αυτοί σίγουρα καλύπτονται από την stock rom.

 

Όποιος δεν είναι ικανοποιημένος, φυσικά και είναι ελεύθερος να βάλει ό,τι θέλει.

 

Αυτή είναι η ομορφιά των custom roms και του android γενικότερα.

 

Δεν θα ήθελα να το συνεχίσω αλλά καλό είναι να προσέχουμε όταν κατηγορούμε αόριστα μιλώντας για παραπληροφόρηση.

Μιλάμε για smartphones που ως γνωστόν με αυτά μπορείς να κάνεις δεκάδες πράγματα από το να παίρνεις μόνο τηλέφωνο να δέχεσαι κλήσεις και να στέλνεις μυνήματα.

Όταν ενδιαφέρεται κάποιος να αγοράσει μια συσκευή σκοπός του είναι να μάθει εάν κάτι δεν πάει καλά και όχι αν παίρνει μόνο τηλέφωνο.

Οι επιπλέον πληροφοριες δίνουν πιο ολοκληρωμένη άποψη .

Από παραπληροφόρηση πιο πολύ κινδυνεύουμε από τους χρήστες που χρησιμοποιούν μονο το 5% των δυνατοτήτων της συσκευής τους παρά από αυτούς που τις ξεψαχνιζουν

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ήθελα να το συνεχίσω

 

Αλλά το κάνεις.

 

Ο άλλος λέει σίχαμα οπτικά την AOSP, ρε θα μας τρελαίνεται τελείως εδώ μέσα με αυτά που διαβάζουμε...

 

Καλά κάνουν δλδ οι εταιρίες και μας έχουνε πεθάνει στο lag και στο bloat, αυτό θέλει ο κοσμος....

 

Στην τελική η όποια απάντησή μου πήγαινε σ' αυτόν και όχι σε σένα οπότε σταμάτα.

Edited by grgz
Link to comment
Share on other sites

Για χαλάρωσε λιγάκι που θα μου πεις να σταματήσω

Δεν θα σου πάρω και την άδεια για να γράψω.

 

Το ίδιο ακριβώς ισχύει και για σένα.

 

Δεν έχω κάτι μαζί σου, τελείωσε εδώ.

Edited by grgz
Link to comment
Share on other sites

Παιδια με το συμπαθιο αλλα το χαλασατε! Πανω που ειχε ξεκινησει μια ωραια συζητηση. μπας και καταλαβουμε κι εμεις κατι που ενδιαφερομαστε να το αγορασουμε!
Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Ο καθένας επέλεξε κ συνεπώς δουλεύει το τηλ για το σκοπό που το πήρε.

Για κάποιους μια rom είναι πιο καλη απο μια αλλη για το πως χρειάζεται το τηλ.

Υπάρχει γενικά μια που πραγματικα το κάνει Τηλέφωνο; Χωρίς προβλήματα γενικά; Αν υπάρχει ας παρουσιαστεί γιατί ως τώρα δε βλέπω φώς.

Στη τελική γιατί οι νέες official δε παιζουν πολύγλωσσες αφού το τηλ είναι κ για εκτός Κίνας παρα μονο έβγαλαν μια στην αρχη, 015 νομίζω.

Λοιπον εγώ το πήρα απο Alli και ήρθε με aosp,τη κράτησα όσο επρεπε άλλαξα πολλές κ επέλεξα αυτή που βόλευε εμένα κ οχι για να το κάνω μόστρα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κινητό το παρηγγειλα απο vickmall 10 Ιουλίου με root και multilanguage και εδώ και 3 μέρες το έχω στα χέρια μου.

Το κινητό είναι πολύ καλό μερικά θεματακια που έχει η ROM είναι τα data usage(μετρητής δεδομένων)που δεν ανοίγει καθόλου αλλά δεν το χρησιμοποιώ καθόλου έτσι κι αλλιως.

Δεν ανοίγει η εφαρμογή video οπου αντικαταστάθηκε απο MX player και όλα κομπλε.

Ο ήχος στο YouTube δεν ηταν πολύ δυνατός αλλά με το viper4 έστρωσε.

Τα sms απο τον πάροχο έρχονται κανονικα (εκτός και αν δεν κατάλαβα καλά τι εννοειτε).

Τα google maps δουλεύουν κανονικά όπως επίσης και το GPS(αν και δεν δουλεύω τέτοιες εφαρμογές και δεν είμαι ο καταλληλότερος για αξιολογήσει του GPS .

Η κάμερα θα μπορούσε να βγαζε καλύτερες φωτο αν και δεν είναι κακή.

Εγώ θα το κρατήσω με την stock για λίγο καιρό και πιστευω δεν θα εχω κανένα πρόβλημα (ο χρονος θα δειξει:p)

Αυτά με λιγα λογια,για περισσότερα σε λίγο καιρο:cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...