Jump to content

Redmi Note 3G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε deliopoulos, βρήκε σήμερα η συσκευή μου το update σου, το κατέβασε αλλά δεν κάνει την εγκατάσταση, όλο βγάζει Install Zip Update Failed.

 

Πρώτη φορά που γίνεται αυτό με δική σου ΡΟΜ, την κατεβάζει, πατάω reboot, ξεκινάει το unzip και με παραξενεύει ότι πάει από το 1% στο 99% αμέσως, και μετά βγάζει το παραπάνω μήνυμα που σου έγραψα.

 

Τι έγινε;;

 

ΥΓ: Άσχετο αλλά μου δημιουργεί προβλήματα στις εφαρμογές.... Πως αδειάζω το Interval Storage, μεταφέροντας εφαρμογές στην SD card ρε παιδιά, θυμίστε μου λίγο....

Φίλε deliopoulos, δώσε μια βοήθεια για να βάλω το update σου, όλο Failed βγάζει.....

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δοκίμασε να κατεβάσεις το αρχείο HMNoteW_TWRP2.8.2.0_a25f1de597.zip που βρίσκεται στο λογαριασμό μου στο basketbuild.

Εγκατέστησε το μέσω του recovery που ήδη έχεις.

Κάνε επανεκκίνηση σε recovery.

Πάρε ένα αντίγραφο ασφαλείας.

Δοκίμασε να κάνεις τώρα εγκατάσταση την νέα rom.

 

Αντίγραφο ασφαλείας θα πρέπει να πάρεις και να διαγράψεις τα προηγούμενα για να είσαι σίγουρος ότι θα έχεις αντίγραφο που θα λειτουργεί με το recovery που έχεις.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κατεβάσεις το αρχείο HMNoteW_TWRP2.8.2.0_a25f1de597.zip που βρίσκεται στο λογαριασμό μου στο basketbuild.

Εγκατέστησε το μέσω του recovery που ήδη έχεις.

Κάνε επανεκκίνηση σε recovery.

Πάρε ένα αντίγραφο ασφαλείας.

Δοκίμασε να κάνεις τώρα εγκατάσταση την νέα rom.

 

Αντίγραφο ασφαλείας θα πρέπει να πάρεις και να διαγράψεις τα προηγούμενα για να είσαι σίγουρος ότι θα έχεις αντίγραφο που θα λειτουργεί με το recovery που έχεις.

Λοιπόν, κατέβασα το TWRP που έχεις, μα δεν γίνεται να το εγκαταστήσω, δεν το βλέπει.....Με βγάζει πάντα στο Install Update. Zip και δεν μου δίνει επιλογή για να διαλέξω εγώ αρχείο...

 

Δοκίμασα και από το Update μενού, install update package, διάλεξα το δικό σου TWRP αρχείο για να αντικαταστήσω το υπάρχον Mi-Recovery 2.0.1 που έχω (αυτό είχε η προηγούμενη σου ΡΟΜ), μα πάλι τα ίδια, με βγάζει πάντα στο Install Update. Zip και από το 1% αμέσως στο 99% και μετά Failed to install the update - update.zip signature verification failed....

 

Απορώ γιατί τόσο μπέρδεμα αυτή τη φορά, αφού κάθε φορά την δική σου έκδοση βάζω με update....

 

Help....

 

:(

Edited by topmar

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο έχεις το original recovery και οχι twrp. Οπότε η διαδικασία είναι διαφορετική.

Απο το αρχείο που κατέβασες χρειάζεσαι το recovery.img και θα πρέπει να ακολουθήσεις την διαδικασία που περιγραφεται στην αρχή του θέματος "Εγκατάσταση TWRP Recovery (by SSO)

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο έχεις το original recovery και οχι twrp. Οπότε η διαδικασία είναι διαφορετική.

Απο το αρχείο που κατέβασες χρειάζεσαι το recovery.img και θα πρέπει να ακολουθήσεις την διαδικασία που περιγραφεται στην αρχή του θέματος "Εγκατάσταση TWRP Recovery (by SSO)

 

Ευχαριστώ.....μόλις το δοκιμάζω...

 

Update: Μόλις εγκατέστησα το TWRP 2.8.2.0 και πήρα backup στην κάρτα SD......μετά κάνω reboot και μπαίνω κανονικά στο κινητό.....ψάχνω πάλι για update OTA και τη βρίσκει την έκδοση....πατάω install update και βγάζει ότι δεν έχω αρκετό χώρο στη συσκευή (!!!)....

 

Κάνω τρίπλα και επιλέγω εγώ το update package, που είναι η κατεβασμένη ΡΟΜ σου μετονομαζόμενη σε update.zip.....τη δέχεται, κάνει restart σε TWRP Recovery και ξεκινάει το update......τελειώνει η διαδικασία του TWRP και ξανά restart κάνει, ανοίγει και βγάζει το λογότυπο Mi και από κάτω την μπάρα προόδου εγκατάστασης ....τελειώνει και αυτό και ανοίγει επιτέλους το κινητό με την 5.8.13 ΡΟΜ σου...!!!

 

Ευχαριστώ ξανά για την βοήθεια!!

Edited by topmar

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί αλλά η ROM δεν μπορεί να περαστεί και έχω δοκιμάσει με σχεδόν όλα τα διαθέσιμα TWRP recovery.

Κάτι άλλο παίζει και δεν γίνεται τίποτα.

Παραμένω στην παλιά 5.8.6 από τα παιδιά στο xiaomi-miui.gr μέχρι να βγεί η 5.8.20:(

WIND for EVER :!:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί αλλά η ROM δεν μπορεί να περαστεί και έχω δοκιμάσει με σχεδόν όλα τα διαθέσιμα TWRP recovery.

Κάτι άλλο παίζει και δεν γίνεται τίποτα.

Παραμένω στην παλιά 5.8.6 από τα παιδιά στο xiaomi-miui.gr μέχρι να βγεί η 5.8.20:(

Τι ακριβώς συμβαίνει με το δικό σου; Σε ποιο σημείο κολλάει;

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση

Λόγω διακοπών και περιορισμένης σύνδεσης στο διαδίκτυο η έκδοση 5.8.20 θα καθυστερήσει λίγο.

Ήδη (από χθες) έχω ξεκινήσει να την ανεβάζω. Όμως η ταχύτητα είναι πολύ αργή. Ελπίζω μέσα στην μέρα να έχει ανέβει.

Link to comment
Share on other sites

.....

 

ΥΓ: Άσχετο αλλά μου δημιουργεί προβλήματα στις εφαρμογές.... Πως αδειάζω το Interval Storage, μεταφέροντας εφαρμογές στην SD card ρε παιδιά, θυμίστε μου λίγο....

 

Καλημέρα, γιαυτό κάτι παιδιά;;

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Εχω αυτο το κινητο απο τον ιανουαριο και τωρα τον αυγουστο παρουσιαστηκε ενα προβλημα με την μπροστινη καμερα του κινητου.

Το κουμπι για την μπροστινη καμερα δεν υπαρχει καν στην εφαρμοη της καμερας του κινητου. Μολις ανοιγει η εφαρμογη εμφανιζεται στιγμιαια και εξαφανιζεται. Δοκιμασα να κατεβασω και αλλες εφαρμογες καμερας απο το play store αλλα σε ολες οταν επελεγες να ανοιξεις την μπροστινη καμερα δεν λειτουργουσε. Με μια προχειρη ματια στο ιντερνετ ειδα οτι κι αλλοι χρηστες ειχαν/εχουν το ιδιο προβλημα και κανοντας επαναφορα ρυθμισεων 'η root-αροντας και βαζοντας αλλη rom δεν λυνει το προβλημα. Μερικοι χρηστες λενε οτι ειναι προβλημα του συνδεσμου της μπροστινης καμερας και οτι μπορει να εχει χαλαρωσει και αλλοι για προβλημα της μητρικης.

Ειχε ποτε κανεις σας τετοιο προβλημα?

Σε περιπτωση που το επιστρεψω για φτιαξιμο που ειναι το κοντινοτερο service center της xiaomi? Το κινητο αν θυμαμαι καλα το ειχα παρει απο το b2cbuying.com αλλα αν εχει εγγυηση θα ειναι απο την ιδια την xiaomi σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση

Λόγω διακοπών και περιορισμένης σύνδεσης στο διαδίκτυο η έκδοση 5.8.20 θα καθυστερήσει λίγο.

Ήδη (από χθες) έχω ξεκινήσει να την ανεβάζω. Όμως η ταχύτητα είναι πολύ αργή. Ελπίζω μέσα στην μέρα να έχει ανέβει.

Τελικά μετά από πολλές προσπάθειες κατάφερα και ανέβασα την έκδοση 5.8.20, μέσω ftp από το κινητό μου!!! Ήταν τελικά πιο δύσκολο από οτι περίμενα λόγω περιορισμένης σύνδεσης στο διαδίκτυο. Ευτυχώς που υπάρχουν διάφορα ελεύθερα δίκτυα και το κινητό αυτόματα ανέβαζε όταν συνδεόταν σε αυτά.

 

Χρησιμοποίησα την εφαρμογή FTP Express. Εάν κάποιος έχει να προτείνει κάποια άλλη εφαρμογή ftp με αυτόματη επανασύνδεση και resume ας μου στείλει μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ το link2sd και λύθηκαν όλα αυτά τα προβλήματα.

 

Το εγκατέστησα αλλά δεν ξέρω πως να το χρησιμοποιήσω....βγάζει Second Partition Not Found και έχει ως επιλογή την μετακίνηση..... Μα πατώντας πάνω της, με βγάζει σε μια άλλη καρτέλα του λειτουργικού και δεν κάνει τίποτα άλλο ...

 

Μήπως εννοούσες την έκδοση Pro της εφαρμογής αυτής;

Edited by topmar

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Το εγκατέστησα αλλά δεν ξέρω πως να το χρησιμοποιήσω....βγάζει Second Partition Not Found και έχει ως επιλογή την μετακίνηση..... Μα πατώντας πάνω της, με βγάζει σε μια άλλη καρτέλα του λειτουργικού και δεν κάνει τίποτα άλλο ...

 

Μήπως εννοούσες την έκδοση Pro της εφαρμογής αυτής;

 

Για να δουλέψει το ling2sd στο Note 3G πρέπει την κάρτα sd σου να της δημιουργήσεις 2 primary partitions βάζοντας την στον υπολογιστή σου και χρησιμοποιώντας το εργαλείο MiniTool Partition Wizzard που θα το βρεις δωρεάν στο διαδίκτυο. Το ένα partition θα είναι windows FAT32 και το άλλο ext4. Το μέγεθος του δεύτερου (ext4) θα το καθορίσεις εσύ και θα είναι αυτό που θα ενοποιηθεί εικονικά με την εσωτερική σου μνήμη (εγώ το είχα στα 3GB).

Αφού δημιουργήσεις τα 2 partitions θα βαλεις την καρτα στο κινητό, θα το ανοίξεις και θα τρέξεις κατευθείαν το ling2sd. Αυτό αμέσως θα δει το ext4 partition και θα σου ζητήσεις να το ορίσεις (να το κάνεις MOUND). Θα επιλέξεις φυσικά EXT4. Αμέσως μετά θα έχεις την δυνατότητα να συνδέεις τις εφαρμογές που θες στο EXT4 partition της εξωτερικής κάρτας γιατί το τηλέφωνο θα την βλέπει σαν εσωτερική μνήμη. ΠΡΟΣΟΧΗ δεν θα επιλέγεις μεταφορά στην SD για μια εφαρμογή, αλλά ΣΥΝΔΕΣΗ. Είναι το ίδιο (θα μεταφερετε στην εξωτερική) αλλά μόνο έτσι το κάνει η εφαρμογή. Καλό είναι να μη συνδέεις εφαρμογές συστήματος αλλά μόνο αυτές που εσύ έχεις εγκατασρήσει και πάλι μόνο αυτές που δεν ζητάνε μεγάλες ταχύτητες όπως παιχνίδια, γιατί θα πηγαίνουν σερνάμενα, λόγω του ότι η ταχύτητα της εξωτερικής μνήμης είναι δεκάδες φορές πιο αργή από την εσωτερική FLASS μνήμη του κινητού.

ΕΠίσης κάθε φορά που θα βάζεις νέα ρομ θα εξαφανιζονται τα εικονίδια από τις εφαρμογές που συνδεσες στην sd. Για να τα επαναφέρεις θα ανοίγεις το linq2sd και θα επιλέγεις από αριστερά πάνω την επιλογή Mound new partition ή κάτι τέτοιο.

Edited by GR_MAcedon
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την επεξήγηση φίλε μου.....

 

Μόλις εμφανίστηκε και το εβδομαδιαίο update στην 5.8.27, το οποίο κατεβάζω τώρα....

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Λόγω 3ήμερης αργίας στην Κίνα η εβδομαδιαία έκδοση κυκλοφόρησε χθες (επίσημα σήμερα).

Οπότε η έκδοση αυτής της βδομάδας είναι η 5.9.1 και όπως πάντα θα βρίσκεται στον λογαριασμό μου στο BasketBuild

Μιας και η έκδοση αυτής της βδομάδας επίσημα είναι πάρα πολύ "φτωχή", είχα χρόνο να ασχοληθώ με τη εφαρμογή "Θέματα".

Ολοκληρώθηκε η μετάφραση της εφαρμογής και διορθώθηκε σε αρκετά σημεία. Επίσης υπάρχει και μια έκπληξη που ελπίζω να αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με την ένδειξη της μπαταρίας λύθηκε?

Κάποιες φορές δεν το έχω καθόλου το πρόβλημα όπως σήμερα όμως θα πρέπει να απαντήσουν ομαδικά όσοι χρησιμοποιούν τις εκδόσεις μου.

Γιατί εκεί που νομίζω ότι το έχω διορθώσει εκεί επανεμφανίζεται!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κατέβασα το update σου και θα το εγκαταστήσω τώρα....

 

ΥΓ: Έχεις ασχοληθεί με το Redmi Note 2 καθόλου στο θέμα των ΡΟΜ; Μόλις το παρήγγειλα προς αντικατάσταση του υπάρχοντος... :)

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κατέβασα το update σου και θα το εγκαταστήσω τώρα....

 

ΥΓ: Έχεις ασχοληθεί με το Redmi Note 2 καθόλου στο θέμα των ΡΟΜ; Μόλις το παρήγγειλα προς αντικατάσταση του υπάρχοντος... :)

Δεν την έχω αυτή την συσκευή και δεν μπορώ να κάνω δοκιμές.

Έχω μόνο Redmi 1S, Redmi 2 και Redmi Note 3G

Link to comment
Share on other sites

Δεν την έχω αυτή την συσκευή και δεν μπορώ να κάνω δοκιμές.

Έχω μόνο Redmi 1S, Redmi 2 και Redmi Note 3G

Έλα να σου δώσω την δικιά μου για πειραματόζωο......όταν την πάρω στα χέρια μου.... Χαχαχαχα

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά απέκτησα ένα πρόβλημα με το recovery (TWRP)!!!

Φαίνεται να μου κόβει την οθόνη και δεν μπορώ να σύρω (swipe) προς τα δεξια για να εκτελέσω κάποια λειτουργία (Install, Backup, Restore), επειδή δεν φαίνεται όλη η διαδρομή προς τα δεξιά.

Δοκίμασα και έβαλα το CWM και σε αυτό δεν υπάρχει πρόβλημα. Δεν ξέρω βέβαια αν με αυτό μπορώ να κάνω τα απαραίτητα. Πχ προσπάθησα να κάνω install το recovery του φίλου deliopoulos και μου έβγαλε αποτυχία.

 

Κάποια ιδέα κάποιος φίλος;

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Με την εγκατάσταση της νέας έκδοσης το εικονίδιο mikey έγινε κινέζικο και επειδή χρησιμοποιώ πάρα πολύ συχνά τα ακουστικά αυτόματα μόλις βάζω τα ακουστικά μου βγάζει από την εφαρμογή mikey κινέζικα και ….στην τύχη πατώ για να ενεργοποιηθούν τα ακουστικά μου…. δεν μπορεί στην επόμενη αναβάθμιση να διορθωθεί αυτό;;;;;:blink:

Η ένδειξη με την μπαταρία δυστυχώς ακόμη δεν διορθώθηκε:cry:

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά απέκτησα ένα πρόβλημα με το recovery (TWRP)!!!

Φαίνεται να μου κόβει την οθόνη και δεν μπορώ να σύρω (swipe) προς τα δεξια για να εκτελέσω κάποια λειτουργία (Install, Backup, Restore), επειδή δεν φαίνεται όλη η διαδρομή προς τα δεξιά.

Δοκίμασα και έβαλα το CWM και σε αυτό δεν υπάρχει πρόβλημα. Δεν ξέρω βέβαια αν με αυτό μπορώ να κάνω τα απαραίτητα. Πχ προσπάθησα να κάνω install το recovery του φίλου deliopoulos και μου έβγαλε αποτυχία.

 

Κάποια ιδέα κάποιος φίλος;

Για όποιον αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα βρήκα την λύση εδώ http://en.miui.com/thread-150170-1-1.html

TWRP 2.8.7.0 με πλήρη υποστήριξη SELinux (όπως τουλάχιστον λέει):)

Μπορείτε να το περάσετε με το "θείο" παίρνοντας μόνο το αρχείο recovery.img, και όχι με το SP FlashTool.

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα βρήκα την λύση εδώ http://en.miui.com/thread-150170-1-1.html

TWRP 2.8.7.0 με πλήρη υποστήριξη SELinux (όπως τουλάχιστον λέει):)

Μπορείτε να το περάσετε με το "θείο" παίρνοντας μόνο το αρχείο recovery.img, και όχι με το SP FlashTool.

 

Αυτό ήταν γνωστό από όταν βγήκε η ν7 το αναφέρει και η ελληνική κοινότητα

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήταν γνωστό από όταν βγήκε η ν7 το αναφέρει και η ελληνική κοινότητα

Έγραψα και στην Ελληνική κοινότητα για το πρόβλημα και δεν απάντησε κανείς.

Σήμερα που ξαναέγραψα και είπα ότι βρήκα λύση έγραψε ο admin και λέει ότι είναι περίεργο και ότι ο ίδιος δεν έχει τέτοιο πρόβλημα!!!https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/4929-GTV-5-8-27-H-%CE%BD%CE%AD%CE%B1-%CE%AD%CE%BA%CE%B4%CE%BF%CF%83%CE%B7-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE%CF%82-MIUI-ROM-%CE%B5%CE%AF%CE%BD%CE%B1%CE%B9-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%B8%CE%AD%CF%83%CE%B9%CE%BC%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7/?postID=53419#post53419

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...