Jump to content

Redmi Note 3G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σχετικά με το πρόβλημα με την λανθασμένη ένδειξη της μπαταρίας σε περίπτωση που για κάποιο λόγο βγει η μπαταρία, δοκιμάστε να ξεκινήσετε το κινητό μπαίνοντας πρώτα στο recovery και επιλέξτε μέσα από το recovery επανεκκίνηση. Σε όσους υπάρχει το πρόβλημα ας απαντήσουν εάν με αυτό το "trick" η ένδειξη μετά είναι σωστή.

 

Άλλο ένα "trick" που σε εμένα δουλεύει πριν το ανάψεις το βάζεις στην φόρτιση και μόλις εμφανιστεί η μπαταρία με σωστή ένδειξη το ανάβεις ;) .

Mi 8 Lite - Mi pad 2 64mb - Mi Drone 4K
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα αγόρασα ένα καινούριο μόντεμ tp-link w8970 και δεν μπορεί η εφαρμογή mail να μου συγχρονίσει τα μηνύματα στον gmail λογαριασμό μου, με hotmail είναι Οκ.

Αυτό μου το κάνει και σε διάφορα μόντεμ του ΟΤΕ τι μπορεί να κόβει την επικοινωνία;;

 

Με 3g είναι Οκ.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

μετά την 5.7.23 ήρθε ειδοποίηση και πέρασα την 5.7.26 και πλέον έχω stock recovery. συμβαίνει και σε κανέναν άλλο;

επιπλέον στα settings στο status δεν έχει τιμές. ΔΛΔ δεν λέει ποσοστό μπαταρίας αλλά ούτε και ΙΜΕΙ mac address κλπ.

στου deliopoulos πάντα.

Link to comment
Share on other sites

μετά την 5.7.23 ήρθε ειδοποίηση και πέρασα την 5.7.26 και πλέον έχω stock recovery. συμβαίνει και σε κανέναν άλλο;

επιπλέον στα settings στο status δεν έχει τιμές. ΔΛΔ δεν λέει ποσοστό μπαταρίας αλλά ούτε και ΙΜΕΙ mac address κλπ.

στου deliopoulos πάντα.

Κανονικά δεν θα έπρεπε να σου αλλάξει το recovery, για το άλλο έχεις δίκιο, δεν εμφανίζεται καμία πληροφορία.

Μπορείς να δεις τις πληροφορίες που θες εάν πληκτρολογήσεις στο dialer *#*#4636#*#*

Edited by deliopoulos
Link to comment
Share on other sites

Αυτό όμως τι σημαίνει για την επόμενη αναβάθμιση.

Θα τη περάσει κανονικά ή θα έχω τρεχαματα;

Την έχω πατήσει μια φορά από global σε Chinese με stock recovery και δεν θέλω να ξαναπερναω τα ίδια...

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, φίλε deliopoulos παρατήρησα ότι χάθηκε το να γράφεις με 160 χαρακτήρες στην εργοστασιακή εφαρμογή μηνυμάτων..... Καμιά ιδέα;

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, φίλε deliopoulos παρατήρησα ότι χάθηκε το να γράφεις με 160 χαρακτήρες στην εργοστασιακή εφαρμογή μηνυμάτων..... Καμιά ιδέα;

Αυτό όντως δεν το πρόσεξα, στην σημερινή αναβάθμιση θα το ελέγξω να δω τι άλλαξα στην εφαρμογή για τα μηνύματα και θα το διορθώσω.

 

Αυτό όμως τι σημαίνει για την επόμενη αναβάθμιση.

Θα τη περάσει κανονικά ή θα έχω τρεχαματα;

Την έχω πατήσει μια φορά από global σε Chinese με stock recovery και δεν θέλω να ξαναπερναω τα ίδια...

Καλό είναι να αλλάξεις το recovery από stock σε TWRP ώστε και προβλήματα με την αναβάθμιση να μην έχεις, αλλά και να μπορείς να εκμεταλλευτείς τις ευκολίες που σου παρέχει.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το δικό μου έχει ρε παιδιά λίγες μέρες που αν το πιέσω ελαφρά από πίσω, στο σημείο που μπαίνει η δεύτερη sim περίπου, κολλάει και σβήνει... Έχει κανένας παρόμοιο πρόβλημα;
I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειδα να ανεφαρει κανεις κατι. Βγηκε καινουρια stable rom miui 6. Την περασε κανεις ?

Εδω ειναι http://en.miui.com/thread-138816-1-1.html

Edited by yansta
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γρατζουνιστηκε ή πισω κάμερα xiaomi redmi note 3g φίλου μου και πλέον οι φωτογραφίες του βγαίνουν με τρομερή θολούρα. Γνωρίζει κάποιος κάποιο αξιόπιστο κατάστημα που να διαθέτει δυνατότητα επισκευής κάμερας για αυτά τα κινητά και να είναι στην Ελλάδα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χρησιμοποίησα την εφαρμογή root checker και μου βγάζει αυτό το μνμ που φαίνεται στο screenshot. Ξέρει κανείς τι πρέπει να κανω? Επιπλέον ο δέκτης του wifi δεν είναι πολύ δυνατός και ενώ αλλά κινητά πιάνουν πολύ καλού σήμα το δικό μου δεν εμφανίζει καθόλου τα δίκτυα. Ξέρετε τι μπορεί να φταίει γι αυτό; Συγγνωμη αν κουρασα με τις απανωτές ερωτήσεις μου αλλά και εγώ μαθαίνω το κινητό. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γρατζουνιστηκε ή πισω κάμερα xiaomi redmi note 3g φίλου μου και πλέον οι φωτογραφίες του βγαίνουν με τρομερή θολούρα. Γνωρίζει κάποιος κάποιο αξιόπιστο κατάστημα που να διαθέτει δυνατότητα επισκευής κάμερας για αυτά τα κινητά και να είναι στην Ελλάδα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χρησιμοποίησα την εφαρμογή root checker και μου βγάζει αυτό το μνμ που φαίνεται στο screenshot. Ξέρει κανείς τι πρέπει να κανω? Επιπλέον ο δέκτης του wifi δεν είναι πολύ δυνατός και ενώ αλλά κινητά πιάνουν πολύ καλού σήμα το δικό μου δεν εμφανίζει καθόλου τα δίκτυα. Ξέρετε τι μπορεί να φταίει γι αυτό; Συγγνωμη αν κουρασα με τις απανωτές ερωτήσεις μου αλλά και εγώ μαθαίνω το κινητό. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Η κάμερα δεν έχει κάτι για να θέλει επισκευή. Απλά το τζαμάκι.

Το τζαμακι της κάμερας ας το τρίψει πολύ καλά με άσπρη οδοντόκρεμα και αν οι γρατσουνιές είναι ρηχές τότε θα στρώσει και θα μπορεί να τραβάει νυχτερινές φωτογραφίες χωρίς διαθλάσεις.

 

Για το root ανοίγεις το κεντρο ασφαλείας - δικαιώματα - προνόμια root και δίνεις δικαίωμα στην εφαρμογή κι έτσι θα σου δείχνει οτι έχεις root.

Edited by GR_MAcedon
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να το αγοράσω από εδώ https://www.skroutz.gr/s/5595240/Xiaomi-Redmi-Note-4G-8GB.html?keyphrase=xiaomi+note . Σε περίπτωση βλάβης τι γίνεται με την εγγύηση; Υπάρχει ελληνικο service? Επίσης υπάρχει η ελληνική γλώσσα στο κινητό ή πρέπει να περαστεί με root? Ευχαριστώ Edited by telis62
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να το αγοράσω από εδώ https://www.skroutz.gr/s/5595240/Xiaomi-Redmi-Note-4G-8GB.html?keyphrase=xiaomi+note . Σε περίπτωση βλάβης τι γίνεται με την εγγύηση; Υπάρχει ελληνικο service? Επίσης υπάρχει η ελληνική γλώσσα στο κινητό ή πρέπει να περαστεί με root? Ευχαριστώ

 

Αυτό είναι άλλο τηλέφωνο δεν είναι το 3g, όπως και να έχει γλώσσα ελληνικά θα έχεις πολύ εύκολα βάζοντάς την από την ελληνική κοινότητα xiaomi hellas

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι άλλο τηλέφωνο δεν είναι το 3g, όπως και να έχει γλώσσα ελληνικά θα έχεις πολύ εύκολα βάζοντάς την από την ελληνική κοινότητα xiaomi hellas

Εγγύηση επίσημου κατασκευαστή 2 χρόνια. Μόνο που ο κατασκευαστής κατοικοεδρεύει στην Κίνα. :)

Πάρτο όμως, γιατί η διαφορά τιμής με Κίνα είναι μόνο 10 ευρώ σε σχέση με το redmi 2s, που η διαφορά ξεπερνάει τα 70 ευρώ, συν του ότι λόγω capital control δεν μπορείς να το παραγγείλεις από Κινα.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Υπάρχει κάποιος οδηγός για το πώς θα βάλω την ελληνική γλώσσα; Είναι εύκολη διαδικασία;
Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα υπάρχουν όταν το πάρεις με το καλό θα στα πούμε , η αλλαγή Ρομ είναι πολύ εύκολη σε Αυτό το τηλέφωνο.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα δεν έχει κάτι για να θέλει επισκευή. Απλά το τζαμάκι.

Το τζαμακι της κάμερας ας το τρίψει πολύ καλά με άσπρη οδοντόκρεμα και αν οι γρατσουνιές είναι ρηχές τότε θα στρώσει και θα μπορεί να τραβάει νυχτερινές φωτογραφίες χωρίς διαθλάσεις.

 

Για το root ανοίγεις το κεντρο ασφαλείας - δικαιώματα - προνόμια root και δίνεις δικαίωμα στην εφαρμογή κι έτσι θα σου δείχνει οτι έχεις root.

 

Για το root σ ευχαριστώ πολύ φίλε μου!!Έκανα ότι ακριβώς μου είπες!!!

Όσον αφορά την κάμερα το τζαμάκι πως το αντικαθιστάς? Εδώ στην Ελλάδα δεν κατάφερα να βρω κάτι και ένα site που έλεγε επισκευή συσκευών xiaomi δεν δεχόταν να το κάνει αλλάγη ούτε να το δει. Ο φίλος μου δεν έχει δοκιμάσει ακόμα την οδοντόπαστα γιατί φοβάται. Με ένα απλό πανί να το τρίψει και μετά να το αφήσει να στεγνώσει?

 

 

Επίσης, αντιμετωπίζω πρόβλημα με το wi-fi. Σε σύγκριση με redmi note 3g φίλου αυτός έχει και πολύ καλύτερο σήμα στο ίδιο δίκτυο ενώ εμένα δεν το αναγνώριζε καθόλου. Επιπλέον στου φίλου μου έβρισκε περισσότερα δίκτυα σε σχέση με το δικό μου Redmi note 3g.Έχει κανείς καμία ιδέα για το τι μπορεί να φταίει?

Link to comment
Share on other sites

SOS!!! Πολύ σοβαρό πρόβλημα! Προσπάθησα να κάνω upgrade στην stable miui 6 από το en.miui.com και μπαίνοντας στο recovery πάτησα advanced wipe και "τίκαρα" όλες τις επιλογές με αποτέλεσμα να χαθούν τα πάντα από τον internal storage!! Το κινητό συνδέεται κανονικά μεσω usb με το pc και ο εσωτερικός χώρος είναι άδειος! Στο recovery mode μπαίνει κανονικά αλλά δεν ξέρω τι διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω από εδώ και πέρα! Επίσης κάνοντας reboot system το κινητό κάνει reboot και κολλάει στο λογότυπο mi. Παρακαλώ μια μεγάλη βοήθεια!!:(
Link to comment
Share on other sites

SOS!!! Πολύ σοβαρό πρόβλημα! Προσπάθησα να κάνω upgrade στην stable miui 6 από το en.miui.com και μπαίνοντας στο recovery πάτησα advanced wipe και "τίκαρα" όλες τις επιλογές με αποτέλεσμα να χαθούν τα πάντα από τον internal storage!! Το κινητό συνδέεται κανονικά μεσω usb με το pc και ο εσωτερικός χώρος είναι άδειος! Στο recovery mode μπαίνει κανονικά αλλά δεν ξέρω τι διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω από εδώ και πέρα! Επίσης κάνοντας reboot system το κινητό κάνει reboot και κολλάει στο λογότυπο mi. Παρακαλώ μια μεγάλη βοήθεια!!:(

Καταρχήν δεν υπάρχει σοβαρό πρόβλημα για xiaomi. Τα ρυζια ειναι αθανατα. Φυσικό είναι το bootloop αφού έσβησες το partition system, αλλά και τυχερός που εχεις recovery (είσαι σίγουρος ότι εχεις;) Φόρτωσε την ρομ αφού την μετονομάσεις σε update.zip στην εσωτερική μνήμη από το pc σου και μπες στο recovery και επελεξε install. Σε 8 λεπτά κανονικά θα έχεις έτοιμο το κινητό.

Την επόμενη φορά αν θες να κάνεις κάτι τέτοιο θα επιλέγεις όλα πλην την εξωτερική κάρτα μνημης όπου θα έχεις την ρομ (έτσι καθαρίζεις τελείως τη συσκευή) μετά το wipe όμως δεν την κλείνεις, αλλά επιλέγεις απευθείας install για να γίνει το φλασάρισμα της ρομ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για το root σ ευχαριστώ πολύ φίλε μου!!Έκανα ότι ακριβώς μου είπες!!!

Όσον αφορά την κάμερα το τζαμάκι πως το αντικαθιστάς? Εδώ στην Ελλάδα δεν κατάφερα να βρω κάτι και ένα site που έλεγε επισκευή συσκευών xiaomi δεν δεχόταν να το κάνει αλλάγη ούτε να το δει. Ο φίλος μου δεν έχει δοκιμάσει ακόμα την οδοντόπαστα γιατί φοβάται. Με ένα απλό πανί να το τρίψει και μετά να το αφήσει να στεγνώσει?

 

 

Επίσης, αντιμετωπίζω πρόβλημα με το wi-fi. Σε σύγκριση με redmi note 3g φίλου αυτός έχει και πολύ καλύτερο σήμα στο ίδιο δίκτυο ενώ εμένα δεν το αναγνώριζε καθόλου. Επιπλέον στου φίλου μου έβρισκε περισσότερα δίκτυα σε σχέση με το δικό μου Redmi note 3g.Έχει κανείς καμία ιδέα για το τι μπορεί να φταίει?

Το τζάμι δεν αντικαθιστατε. Πρέπει να βρει όλο το πίσω σασί της συσκευής. Να μη φιβαται. Να τρίψει το τζαμακι με κολινος άσπρη καλά νε ενα βαμβάκι αφαίρεσης μακιγιάζ και μετά με ένα υγρό βαμβακερο πανί ή με μικροΐνες να το καθαρίσει.

 

Για το wifi μήπως έχει άλλη ρομ; Επίσης δοκίμασε να κρατάς εσύ το κινητό του και αυτός το δικό σου και δες τι πιάνετε. Μήπως είναι καλύτερος αγωγός αυτός (κουφό αλλά μπορεί να συμβαίνει....)

Edited by GR_MAcedon
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν δεν υπάρχει σοβαρό πρόβλημα για xiaomi. Τα ρυζια ειναι αθανατα. Φυσικό είναι το bootloop αφού έσβησες το partition system, αλλά και τυχερός που εχεις recovery (είσαι σίγουρος ότι εχεις;) Φόρτωσε την ρομ αφού την μετονομάσεις σε update.zip στην εσωτερική μνήμη από το pc σου και μπες στο recovery και επελεξε install. Σε 8 λεπτά κανονικά θα έχεις έτοιμο το κινητό.

Την επόμενη φορά αν θες να κάνεις κάτι τέτοιο θα επιλέγεις όλα πλην την εξωτερική κάρτα μνημης όπου θα έχεις την ρομ (έτσι καθαρίζεις τελείως τη συσκευή) μετά το wipe όμως δεν την κλείνεις, αλλά επιλέγεις απευθείας install για να γίνει το φλασάρισμα της ρομ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το τζάμι δεν αντικαθιστατε. Πρέπει να βρει όλο το πίσω σασί της συσκευής. Να μη φιβαται. Να τρίψει το τζαμακι με κολινος άσπρη καλά νε ενα βαμβάκι αφαίρεσης μακιγιάζ και μετά με ένα υγρό βαμβακερο πανί ή με μικροΐνες να το καθαρίσει.

 

Για το wifi μήπως έχει άλλη ρομ; Επίσης δοκίμασε να κρατάς εσύ το κινητό του και αυτός το δικό σου και δες τι πιάνετε. Μήπως είναι καλύτερος αγωγός αυτός (κουφό αλλά μπορεί να συμβαίνει....)

 

Πρέπει να κατεβάσω συγκεκριμένη rom τώρα? Recovery έχω γιατί μπαίνει με vol(+) και power στο recovery της teamwin 2.8.2.0 είναι η έκδοση

Για το wi-fi αυτός έχει stable 4.11.14 και εγώ είχα developer 5.7.16.Αλλά και πάλι και με πιο παλιές rom δεν μπορούσα να πιάσω περισσότερα δίκτυα wi-fi. Τώρα το παρατήρησα όμως περισσότερο. Μάλλον είναι ασθενες η κεραία wi-fi του κινητού μου.

Για την κάμερα θα σε ενημερώσω αργότερα τι ακριβώς έκανε

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κατεβάσω συγκεκριμένη rom τώρα? Recovery έχω γιατί μπαίνει με vol(+) και power στο recovery της teamwin 2.8.2.0 είναι η έκδοση

Για το wi-fi αυτός έχει stable 4.11.14 και εγώ είχα developer 5.7.16.Αλλά και πάλι και με πιο παλιές rom δεν μπορούσα να πιάσω περισσότερα δίκτυα wi-fi. Τώρα το παρατήρησα όμως περισσότερο. Μάλλον είναι ασθενες η κεραία wi-fi του κινητού μου.

Για την κάμερα θα σε ενημερώσω αργότερα τι ακριβώς έκανε

Όποια ρομ θες και είναι για το κινητό σου. Εγώ φοραω την τελευταία ελληνική GTV DEVELOPED και αναμένω εντός εβδομαδας την ελληνική stable. Αν έχεις το teamwin recovery δεν χρειάζεται να μετονομάσεις την ρομ σε update.zip την βλέπει όπως είναι.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε deliopoulos, σε παρακαλώ φτιάξε το θέμα με τα μηνύματα που δεν γράφει 160 χαρακτήρες, στην τελευταία ΡΟΜ σου ..... Είναι εξαιρετικά μεγάλο μειονέκτημα....

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε deliopoulos, σε παρακαλώ φτιάξε το θέμα με τα μηνύματα που δεν γράφει 160 χαρακτήρες, στην τελευταία ΡΟΜ σου ..... Είναι εξαιρετικά μεγάλο μειονέκτημα....

Δεν ανέβασα την έκδοση 5.7.30 επειδή αναφέρθηκαν προβλήματα στο επίσημο forum.

Ούτε την έκδοση 5.7.31 επειδή ανεστάλη για μερικές μέρες μέχρι να βεβαιωθούν ότι δουλεύει καλά.

 

Μιας και πέρασαν οι μέρες ανέβασα την έκδοση 5.8.4 που κανονικά την έχουμε μόνο οι beta testers, αν και σε δύο μέρες θα υπάρξει η επίσημη εβδομαδιαία.

Στην προηγούμενη έκδοση 5.7.26 όντως υπήρξε πρόβλημα με την εφαρμογή για τα μηνύματα, λόγω απροσεξίας μου. :O

Edited by deliopoulos
Link to comment
Share on other sites

Μου έβγαλε update για την 5.8.4 μόλις τώρα..... Την βάζω και θα σου πω εάν διορθώνονται οι 160 χαρακτήρες στα μηνύματα.....

 

Update: Όλα καλά με την εφαρμογή των μηνυμάτων, έφτιαξε το θέμα με τους 160 χαρακτήρες..... Ευχαριστώ!!

 

Επίσης, βλέπω καλύτερη διαχείριση μνήμης....

 

Ευχαριστούμε φίλε deliopoulos!!

Edited by topmar

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...