Jump to content

Vivodi F.A.Q. & Comments


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αχα η ιστορία του router της vivodi.

Το router εμένα μου το είχε φέρει ένας τεχνικός, χύμα μόνο με τα καλώδια του.

Όταν έκοψα τη σύνδεση ζήτησαν να το στείλω με courrier και δική τους χρέωση.

Το έβαλα λοιπόν σε μια χάρτινη θήκη από πουκάμισο και το έστειλα...

Ε μου το έστειλαν πίσω και πλήρωσα και 6 ευρώ επειδή ο courier δεν πληρώθηκε από αυτούς, με τη δικαιολογία οτι το router δεν ήταν στην κατάλληλη συσκευασία.

Σε σχετικό μου τηλεφώνημα μου είπαν ότι έπρεπε να το έιχα βάλει σε κουτί παρόλο που δε μου είχε έρθει σε κουτί.

Από τότε όλο το ζητάνε, εγώ το έχω κρατήσει εδώ στη συσκευασία μέσα στην οποία το είχα στείλει. Τους έχω πει ότι μόνο αν έρθει άνθρωπος τους εδώ με 6 ευρώ στο χέρι θα το πάρει...

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sofi-k, σου προτίνω να πας στη NetOne. Εχω δοκιμάσει όλους τους εναλλακτικούς και έχω να πω ότι είναι η καλύτερη εταιρεία. Ελα μια βόλτα από το adslgr και θα δεις ότι έχει τα λιγότερα προβλήματα απ' όλους, και το σημαντικότερο έχει το καλύτερο support.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Προσπαθω να κανω μεταφορα της τηλεφωνικης μου γραμμης απο τον απριλιο και ακομα εχουν καποιο προβλημα με τον ΟΤΕ. Δεν ξερω κατα ποσο ειναι προβλημα που οφειλεται στον ΟΤΕ ή σε προβλημα της εταιριας σε σχεση με τον ΟΤΕ αλλα η πραγματικοτητα μου δειχνει οτι ειναι πολυ αναξιοπιστη εταιρια με ανυπαρκτη εγνοια για τους συνδρομιτες της. Μακρυα και αλαργα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...