Jump to content

Vivodi F.A.Q. & Comments


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λες? :lol:

 

Μην ξεχνάς τις 5 ώρες δωρεάν σταθερά το μήνα.

Αν βάλεις το πακέτο των 209 € γλυτώνεις περίπου 5 €, και χάνεις την μισή ταχύτητα.

 

 

Δεν είναι 5 ώρες δωρεάν σταθερά το μήνα, είναι 8 ώρες και 20 λεπτά δωρεάν σταθερά το μήνα!!! (500 λεπτά):lol:

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν είναι 5 ώρες δωρεάν σταθερά το μήνα, είναι 8 ώρες και 20 λεπτά δωρεάν σταθερά το μήνα!!! (500 λεπτά):lol:

Α ναι, δικό μου λάθος!

Ε μπέρδεψα τις εκατοντάδες με τις ώρες:p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξέρετε αν η βιβο εκανε τπτ αναβαθμιση τις γραμμες της στη Θεσσαλονικη???Επειδη δεν ειμαι εκει αυτο τον καιρο δεν ξερω τι παιζει!!!!Οποιος ξερει ας πει.Ευχαριστώ!!!!
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Guys γειά σας ...

 

Επειδή απο Σεπτέμβρη μετακομίζω στο Βόλο (τουλάχιστον μέχρι τώρα τα πράγματα δείχνουν ότι εκεί θα είμαι...) σκέφτομαι να βάλω DSL ...

 

Ψάχνω λοιπόν έδω και μια εβδομάδα στο net για τιμές απο όλες τις εταιρίες και έχω καταλήξει να βάλω Vivodi σε 512kbps (όχι πρόσβαση, μόνο σαν provider) ...

 

Θέλω λοιπόν να ρωτήσω αν κάποιος μπορεί να με ενημερώσει για προβλήματα τις Vivodi (ή και άλλων εταιριών) στην περιοχή ...

 

Και κάτι ακόμη, σε μία σύνδεση αορίστου χρόνου μπορώ φαντάζομαι να τη διακόψω όποτε θέλω αν βρω κάτι καλύτερο, ε?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δε διπλασίασε ακόμα ο ΟΤΕ. Σε πιλοτικό είναι.

Δε μπορείς να δώσεις λίγο χρόνο στη Vivodi να απαντήσει και στις συνδέσεις αορίστου;

Ήδη τα προπληρωμένα είναι εξαιρετικά (με εξαίρεση το ότι κατήργησαν πολύ κακώς το φθηνό για τις συνδέσεις ΑΡΥΣ στα 512).

 

Ο ΟΤΕ από τη Δευτέρα θα διπλασιάσει τις ταχύτητες σε όλη την Ελλάδα!!!

Άντε και με το καλό κι η Vivodi!!! :O

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα ότι στο Χαλάνδρι έχει ξανά διαθεσιμότητα ADSL2+.......

Για τσεκάρετε και τις δικές σας περιοχές.....

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Ο ΟΤΕ από τη Δευτέρα θα διπλασιάσει τις ταχύτητες σε όλη την Ελλάδα!!!

Άντε και με το καλό κι η Vivodi!!! :O

 

Λέτε αν τελικά το κάνει η Βίβο να το κάνει και στους συνδρομητές Cube ή μόνο αορίστου?

Link to comment
Share on other sites

Λέτε αν τελικά το κάνει η Βίβο να το κάνει και στους συνδρομητές Cube ή μόνο αορίστου?

Αν δεν το κάνει, πιστεύω ότι πολλοί δε θα ανανεώσουν μόνο και μόνο από το σπάσιμο.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στανταρ θα γινει αυτο.;) Παντως σ'επικοινωνια μαζι τους μου ειπαν πως επισημη ανακοινωση θα βγει τον Σεπτεμβρη.
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Παντως αν ειδατε ολοι ακολουθουν τον πΟΤΕ και λενε θα αναβαθμισουν.Εγω πιστευω θα αναβαθμιση η βιβο με ΑΡΥΣ,αλλα για τα full/shared δεν ξερω και το φοβαμαι.Αλλα εκανε ενα βημα πανω σαυτο και ειπε θαναβαθμισει το διοδος.Κατι ειναι και αυτο.
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Παντως αν κανουν πισω θα χασουν πααααααααααααααααρα πολυ κοσμο...:rolleyes:

 

Αυτο είναι σίγουρο,απλα αν εισαι σε full llu δεν μπορεις να την κανεις ευκολα.:( :( :( Αν την κανεις και πας πΟΤΕ τα πραγματα αλλαζουν.Θα δειξει ο καιρος.Μακαρι!!!!!

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως ειμαι με ΟΤΕ γραμμη...:)

 

+1:cool:

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

κάλεσα χτες την VIVODI και ρώτησα τιμές για 2 Mbps σε shared LLU (μένω στο Χαλάνδρι)

 

Οι απαντήσεις που μου έδωσαν είναι (οι τιμές είναι τελικές με ΦΠΑ) :

 

67.59 ευρώ / μήνα

 

159 ευρώ / 6 μήνες = 26.5 ευρώ / μήνα

 

229 ευρώ / 12 μήνες = 19.09 ευρώ / μήνα

Link to comment
Share on other sites

229 ευρώ / 12 μήνες = 19.09 ευρώ / μήνα

Για να κάνουμε μια σύγκριση με το ετήσιο πακέτο της OTEnet, η ΟΤΕnet ζητάει 26€ ανά μήνα (προπληρώνεις τα 104€ και μετά πληρώνεις ανά δίμηνο).

Η Vivodi ζητάει 19€ το μήνα αλλά όλα προπληρωμένα.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυτες οι τιμες fostirop λογικά θα αλλαξουν :shifty:

 

Ελπίζω να αποφασίσουν να ρίξουν την τιμή των αόριστων :worry:

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να αποφασίσουν να ρίξουν την τιμή των αόριστων :worry:

Κι εγώ.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνουμε μια σύγκριση με το ετήσιο πακέτο της OTEnet, η ΟΤΕnet ζητάει 26€ ανά μήνα (προπληρώνεις τα 104€ και μετά πληρώνεις ανά δίμηνο).

Η Vivodi ζητάει 19€ το μήνα αλλά όλα προπληρωμένα.

 

 

Επειδή δεν το έχω ψάξει,η OTEnet σε δεσμεύει για κάποιο χρονικό διάστημα με αυτές τις τιμές?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν το έχω ψάξει,η OTEnet σε δεσμεύει για κάποιο χρονικό διάστημα με αυτές τις τιμές?

Aφού λέω ετήσιο, αυτό εννοώ. Δε μπορείς να διακόψεις πριν το δωδεκάμηνο.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Aφού λέω ετήσιο, αυτό εννοώ. Δε μπορείς να διακόψεις πριν το δωδεκάμηνο.

 

ΕΕΕΕΕ...ναι...:fool: ...sorry :O

Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕΕΕ...ναι...:fool: ...sorry :O

Καλά δε σε χτύπησα κιόλας. :p

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλά δε σε χτύπησα κιόλας. :p

 

:baby: είναι αυτό που λένε...μερικές φορες καλύτερα να μασάς παρα να μιλάς!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...