Jump to content

Oppo Find 7


maroubas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το oneplus πως?αφου ακομα δε παιζει..

Το εχω βρει σε κινεζομαγαζο, εχει ετοιμοπαραδοτο το 16αρι. Δεν μου λεει ψεμματα γιατι του ζητησα φωτογραφιες της συσκευασιας και μου εστειλε.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το εχω βρει σε κινεζομαγαζο, εχει ετοιμοπαραδοτο το 16αρι. Δεν μου λεει ψεμματα γιατι του ζητησα φωτογραφιες της συσκευασιας και μου εστειλε.

Που βρε φιλε και ποσο?

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Που βρε φιλε και ποσο?

Στο : http://www.minideal.net στο http://www.vickmall.com αναφέρουν οτι εχουν σε στοκ την κινέζικη εκδοση στην οποια δεν δουλεύει νομίζω το 4g εδώ.

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Στο : http://www.minideal.net στο http://www.vickmall.com αναφέρουν οτι εχουν σε στοκ την κινέζικη εκδοση στην οποια δεν δουλεύει νομίζω το 4g εδώ.

Απο minideal μου ειπαν οτι εχουν την εκδοση που δουλευει μια χαρα στην ευρωπη και στην ελλαδα.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Το find 7a θα πρότεινα..Για τα κινητά με 2Κ οθόνη ακούγονται διάφορα..Για το , one plus δεν εκφέρω γνώμη...359 σου βγαίνει με ένα φοιτητικό πάσο του 7Α από Ευρώπη χωρίς μεταφορικά με 4g και δύο χρόνια εγγύηση

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Τι εχεις ακουσει? Ψήνομαι φοβερά για το τηλέφωνο (δηλαδή σχεδόν ψηθηκα), αν και μια κρυαδα την πήρα με αυτο που γράφτηκε για το visibility στον ήλιο.

Εσυ στο 7α τι βλεπεις σ' αυτο το θεμα; Μιλαμε για αλλη οθονη βεβαια αλλά απλα για την πληροφορία!

 

EDIT: Μολις ειδα οτι ο φίλος που ειπε για την θεαση στο ηλιο εχει το 7α!!!!!! Τελικα για πιο τηλεφωνο ειπώθηκε η παρατηρηση;

Βρε παιδια αν κατι δεν αφορα την συσκευη του νήματος μην το αμολατε και δημιουργουνται λαθος εντυπώσεις!!!!!! Ημαρτον δηλαδη! Ειναι δυνατον να διευκρινησουμε αν η παρατηρηση για την ορατοτητα κατω απο τον ηλιο αφορα το 7 ή το 7α?

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Τι εχεις ακουσει? Ψήνομαι φοβερά για το τηλέφωνο (δηλαδή σχεδόν ψηθηκα), αν και μια κρυαδα την πήρα με αυτο που γράφτηκε για το visibility στον ήλιο.

Εσυ στο 7α τι βλεπεις σ' αυτο το θεμα; Μιλαμε για αλλη οθονη βεβαια αλλά απλα για την πληροφορία!

 

EDIT: Μολις ειδα οτι ο φίλος που ειπε για την θεαση στο ηλιο εχει το 7α!!!!!! Τελικα για πιο τηλεφωνο ειπώθηκε η παρατηρηση;

Βρε παιδια αν κατι δεν αφορα την συσκευη του νήματος μην το αμολατε και δημιουργουνται λαθος εντυπώσεις!!!!!! Ημαρτον δηλαδη! Ειναι δυνατον να διευκρινησουμε αν η παρατηρηση για την ορατοτητα κατω απο τον ηλιο αφορα το 7 ή το 7α?

 

Μα δεν έχει κυκλοφορήσει το Find 7 στην αγορά, μονάχα το Find 7a οπότε τα σχόλια αφορούν το δεύτερο.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Ελπιζω οντως να αφορα η παρατηρηση το 7α. Αν και ο ιδιος θα πρεπει να μας το διευκρινησει.

Α, και το οτι εμπορικα δεν ξεκινησε ακομα δεν σημαινει οτι δεν μπορει να το εχει στα χερια του. Αλλο το ενα αλλο το αλλο.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ξαναφέρνω το θέμα στην επιφάνεια για να ρωτήσω 2 πράγματα..

 

1)αν βρέθηκε λύση με το θέμα της μπαταρίας (μεγάλη κατανάλωση κατά την αναμονή)

 

2)αν έχουμε κι άλλα "κρούσματα" με προβλήμα της οθόνης κάτω από τον ήλιο

 

Είχα σκοπό να περιμένω για το 7 αλλά φοβάμαι πως θα συμπεριφερεται ο επεξεργαστής και η μπαταρία με την qhd ανάλυση..

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μονο που εδω ειναι για το 7 και οχι για το 7α.

Ετσι μπερδευτικα και εγω.

Προς στιγμην περιμένουμε!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

σωστος.....το ποσταρω εκει που πρεπει....;)

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησαν οι παραγγελίες για το 7. Παράδοση αρχές Ιούλη. Η τιμή είναι 479 euro και δώρο για τους 1000 πρώτους ένα Powerbank.

http://europe.oppostyle.com/14-find-7

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησαν οι παραγγελίες για το 7. Παράδοση αρχές Ιούλη. Η τιμή είναι 479 euro και δώρο για τους 1000 πρώτους ένα Powerbank.

 

http://europe.oppostyle.com/14-find-7

 

 

499 το περίμενα .Μια χαρά ...αυτό με το powerbank που το είδες;

Link to comment
Share on other sites

499 το περίμενα .Μια χαρά ...αυτό με το powerbank που το είδες;

http://europe.oppostyle.com/

Στην αρχική σελίδα από το site. Ψήνομαι να το παραγγείλω κυρίως λόγω των 3gb της μνήμης που έχει σε σύγκριση με το 7α. Απλά περιμένω να βγει ένα review κυρίως για την απόδοση της οθόνης του.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το Find 7 (όχι 7a) από Κίνα .Απίστευτο τηλέφωνο και φανταστικά γρήγορο (37186 στο AnTuTu) . Μου ήρθε με Κινέζικη ROM (σε γνώση μου) με προ εγκατεστημένες γλώσσες Αγγλικά και Κινέζικα. Εγκατέστησα αμέσως International ROM και έτσι έχω τα πάντα , Ελληνικά και Gapps . Έχοντας την εμπειρία χρήσης του 7a (επίσης εξαιρετικό τηλέφωνο) μπορώ να πω αβίαστα πως αξίζει η διαφορά κόστους που έχει το 7 σε σχέση με το 7a
Link to comment
Share on other sites

http://europe.oppostyle.com/

 

Στην αρχική σελίδα από το site. Ψήνομαι να το παραγγείλω κυρίως λόγω των 3gb της μνήμης που έχει σε σύγκριση με το 7α. Απλά περιμένω να βγει ένα review κυρίως για την απόδοση της οθόνης του.

 

 

Εγώ το περιμένω απο όταν ανακοινώθηκε ! Σύντομα θα το χτυπήσω .

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το Find 7 (όχι 7a) από Κίνα .Απίστευτο τηλέφωνο και φανταστικά γρήγορο (37186 στο AnTuTu) . Μου ήρθε με Κινέζικη ROM (σε γνώση μου) με προ εγκατεστημένες γλώσσες Αγγλικά και Κινέζικα. Εγκατέστησα αμέσως International ROM και έτσι έχω τα πάντα , Ελληνικά και Gapps . Έχοντας την εμπειρία χρήσης του 7a (επίσης εξαιρετικό τηλέφωνο) μπορώ να πω αβίαστα πως αξίζει η διαφορά κόστους που έχει το 7 σε σχέση με το 7a

 

 

καλως το δεχτηκες..η οθονη του να υποθεσω φανταστικη??εγω παντως το find 5 δεν το αφηνω απο τα χερια μου..και ευτυχως χωρις απροοπτα :lol: (ελπιζω να καταλαβες ποιος ειμαι..)

οντως ειναι απιστευτες κατασκευες αυτα τα κινητα, περιμενουμε και αλλες εντυπωσεις φυσικα

Link to comment
Share on other sites

καλως το δεχτηκες..η οθονη του να υποθεσω φανταστικη??εγω παντως το find 5 δεν το αφηνω απο τα χερια μου..και ευτυχως χωρις απροοπτα :lol: (ελπιζω να καταλαβες ποιος ειμαι..)

οντως ειναι απιστευτες κατασκευες αυτα τα κινητα, περιμενουμε και αλλες εντυπωσεις φυσικα

 

Φυσικά και κατάλαβα. Ευχαριστώ για τις ευχές .Αυτό το «..ευτυχώς απρόοπτα» με τρέλανε. Η οθόνη του απίστευτη

Link to comment
Share on other sites

ισχυει και για το 7 η φοιτητικη εκπτωση;;;

δεν βρηκα κατι τετοιο στο site τους....

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και κατάλαβα. Ευχαριστώ για τις ευχές .Αυτό το «..ευτυχώς απρόοπτα» με τρέλανε. Η οθόνη του απίστευτη

 

Κατω απο τον ηλιο πως ειναι;

Για το 7α δεν λενε και τα καλυτερα!

Ειμαι στο τσακ για pre order και αυτο με κραταει!

Δουλευω αρκετα εξω και ειναι θεμα για μενα.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Κατω απο τον ηλιο πως ειναι;

Για το 7α δεν λενε και τα καλυτερα!

Ειμαι στο τσακ για pre order και αυτο με κραταει!

Κι εγω τα ιδια, αν βρειτε κανενα σχετικο review ποσταρετε το.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

ισχυει και για το 7 η φοιτητικη εκπτωση;;;

δεν βρηκα κατι τετοιο στο site τους....

Διάβασε τις παρακάτω οδηγίες :

http://europe.oppostyle.com/content/13-education

Link to comment
Share on other sites

ωραια...thanks...

 

για τον nikargou , πως συμπεριφερεται ο 801 με την QHD οθονη;;;

γιατι διαφορα ακουγονται για το οτι θα επρεπε η οθονη να συνοδευεται απο τον 805 κτλ κτλ

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

ωραια...thanks...

 

για τον nikargou , πως συμπεριφερεται ο 801 με την QHD οθονη;;;

γιατι διαφορα ακουγονται για το οτι θα επρεπε η οθονη να συνοδευεται απο τον 805 κτλ κτλ

 

Δεν ξέρω πραγματικά τι λένε. Εγώ τις ώρες που το έχω δεν βρήκα κάτι που να με ενοχλεί.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κατω απο τον ηλιο πως ειναι;

Για το 7α δεν λενε και τα καλυτερα!

Ειμαι στο τσακ για pre order και αυτο με κραταει!

Δουλευω αρκετα εξω και ειναι θεμα για μενα.

 

Ελάχιστα πρόφτασα να το δουλέψω κάτω από τον ήλιο. Χρειάστηκε να αυξήσω τη φωτεινότητα

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το Find 7 (όχι 7a) από Κίνα .Απίστευτο τηλέφωνο και φανταστικά γρήγορο (37186 στο AnTuTu) . Μου ήρθε με Κινέζικη ROM (σε γνώση μου) με προ εγκατεστημένες γλώσσες Αγγλικά και Κινέζικα. Εγκατέστησα αμέσως International ROM και έτσι έχω τα πάντα , Ελληνικά και Gapps . Έχοντας την εμπειρία χρήσης του 7a (επίσης εξαιρετικό τηλέφωνο) μπορώ να πω αβίαστα πως αξίζει η διαφορά κόστους που έχει το 7 σε σχέση με το 7a

 

Από ποιο site το πήρες? Τιμή?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...