Jump to content

Samsung SGH-D500


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

hello saki se eyxristw poly pou me voithas re sy ta kanw ola etsi opws mou ta les alla ektos tou oti to thl aposyndeetai synexeia me tis irda otan anoigei aytos o klooun kanei epanekinhsh...mhpws na paw na parw ena bluetooth mhpws einai poio eykolo me ayto?
Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η μητερα μου σκεφτεται να παρει το samsung sgh-d500 αλλα πρωτα θελω να ρωτησω εσας που το εχετε αν ειστε ικανοποιημενοι και τι προβληματα εχετε αντιμετωπισει?

Αξιζει?

 

 

Ευχαριστω πολυ!!! :w00t:

 

:lol:

A man who knows and knows that he doesn't know is wise...

:rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kalimera paidia tha ithela na kano 3 erotiseis!

1)To kinito den pernei extra mnini?

2)Den mporo na ftiakso fakelous opos sto K700?

3)Kai telos kati pou eixa ksanarotisei giati den exei fotaki stin anamoni,mipos yparxei kamia epilogi pou den exo vrei?

 

Eyxaristo Poly!

Link to comment
Share on other sites

1) Όχι αλλά πιστεύω πως 96mb είναι αρκετά

2) Όχι

3) Τι εννοείς φωτάκι στην αναμονή ?

 

cordou_4 να το πάρεις (το κορίτσι) να το πάρεις μην το παιδεύεις :cool:

 

Επίσης να πώ και εγώ με την σειρά μου πως εκτός απο 3 restart (τα 2 απο τα οποία ήταν όταν πήγα να ενεργοποιήσω/απενεργοποιήσω το BT - πράγμα που συμβένει σε πολλά κινητά) όλα είναι μια χαρά.

Ποίος ξέρει τι παίζει με αναβαθμίσεις ? Πως βλέπουμε την υπάρχον version και απο που μπορούμε να κάνουμε αναβάθμιση ?

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Ποίος ξέρει τι παίζει με αναβαθμίσεις ? Πως βλέπουμε την υπάρχον version και απο που μπορούμε να κάνουμε αναβάθμιση ?

Kikloforoun arketa nea F/W alla kanena me trantaxtes diafores....

me auto elenxeis ta panta

*#8999*8378#

Link to comment
Share on other sites

apo osa exo diavasei to bluetooth einai pragmatika poli pio diskolo....tora esi mallon exeis pesei stin periptosi, isos kati kanei conflict me tin irda sou????

 

to provlima sou einai stin sindesi me to PPP an to tilefono den parameinei me tis irda energopoihmenes epaoristo tote min proxoras sta epomena vimata me tous kodikous......

Link to comment
Share on other sites

Filtate skatzoxoire gia na min exoun oi fans sou :D provlima pos tha sosoun ta kaloudia sou kai gia na min se rotane sinexeia....rixne ta arxeia se zip morfi oste na min to paizei kapoios player kai na apothikeuonte automatos

Φιλε μου μολις τοποθετησα μια σελιδα με οδηγιες πως θα κατεβασουν οτι τους ενδιαφερει. Ειμαι σιγουρος πως δε θα με ξαναρωτησουν! Παιδια το κινητο μας ειναι super! :D Σημερα του εχω γεννεθλια, εκλεισε τον πρωτο μηνα του στα χερια μου! :baby:

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Sakis009?

Μετα το καταπληκτικο ματι που ειχε θρονιαστει τοσες μερες σαν φοντο στο κινητο μου, βρηκα στο φακελο σου τις κοπελες! (GIRLS) Το κατεβασα, το περασα στο κινητο αλλα μου λεει πως η μορφη του αρχειου δεν υποστηριζεται! Σε εσενα ανοιγει στο κινητο? .gif δεν ειναι? μηπως επειδη ειναι μεγαλο σε μεγεθος? :mad: Γ@#$#% το και τρελαθηκα μολις τις ειδα!

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κάνω και εγώ δυο ερωτήσεις:

 

1. Επαναληπτικό ξυπνητήρι έχει; (δηλ. να χτυπά ξανά μετά από κάποια λεπτά μεχρι την πλήρη απενεργοποίησή του; )

 

2. Έχει αυτόματο κλείδωμα του εξωτερικού πληκτρολογίου;

 

Ευχαριστώ.... :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κάνω και εγώ δυο ερωτήσεις:

 

1. Επαναληπτικό ξυπνητήρι έχει; (δηλ. να χτυπά ξανά μετά από κάποια λεπτά μεχρι την πλήρη απενεργοποίησή του; )

 

2. Έχει αυτόματο κλείδωμα του εξωτερικού πληκτρολογίου;

 

Ευχαριστώ.... :)

φιλε μου εχει ρυθμιση για να χτυπαει μετα απο λιγη ωρα η λεπτα.

 

φυσικα κι εχει αυτοματο κλειδωμα :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχετε εσεις προβλημα με το ξυπνητηρι; Σε εμενα παντως συμβαινουν τα εξεις : 1)Ενω το εχω παντα στην "αυτοματη ενεργοποιηση" οταν ειναι κλειστο το κινητο πολλες φορες δεν χτυπαει - και δεν το εχω στο αθορυβο.

2) οταν το εχω ανοιχτο και χτυπησει αν του πατησω "αναβολη" τοτε αντι να χτυπησει μετα απο 5 λεπτα απενεργοποιειται το ξυπνητιρι και το εικοννιδιο με την καμπανιτσα εξαφανιζεται (σαν να του πατας ok - δηλαδη με ανοιχτο το κινητο δεν λειτουργει η επαναληψη καθε 5 λεπτα) για δειτε το κι εσεις σας συμβαινει με το δικο σας ;

 

Ξυπνητήρι - κανενας αλλoς που να διαπιστωσε προβλημα;

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εχει ρυθμιση για να χτυπαει μετα απο λιγη ωρα η λεπτα.

 

φυσικα κι εχει αυτοματο κλειδωμα :)

Σε ευχαριστώ φίλε μου... :)

 

Μερικές ερωτησούλες ακόμα....

 

1. Το ξυπνητήρι ενεργοποιείται αυτόματα όταν το κινητό είναι κλειστό;

 

2. Υπάρχει δυνατότητα χρονικού προγραμματισμού του ανοίγματος και κλεισίματος του κινητού;

 

3. Η μνήμη του είναι δυναμική ή για κάθε αρχείο προτοποθετημένη; Δηλ. μπορείς τα 96ΜΒ να τα χρησιμοποιήσεις όπου θέλεις ή υπάρχουν περιορισμοί ανάλογα με τα αρχεία (τόσα για ήχο, τόσα για εικόνα, βίντεο κλπ);

 

4. H ανοιχτή ακρόαση λειτουργεί αυτόνομα ή χρειάζεται εκείνο το εξωτερικό κωνικό μαρκούτσι, που συνοδεύει το τηλέφωνο; Αν όχι, τί τελικά επιτυγχάνει αυτό;

 

Ευχαριστώ.... :)

Link to comment
Share on other sites

loipon katafera na meinei monima syndedemeno alla to softkick ppp de to vlepei dld vazw to mouse kai mou leei no devices connected entwmetaxy ta egatestisa pali ola apo thn arxh otan fortwnw to game sto uploader to kinhto mou svhnei. alla mallon prwta prepei na ftiaxw to ppp na vlepei th syskeyh mhpws ftaiei pou exw adsl kai vlepei ip kati noumera kai tetoia?
Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

2. Μπορείς να επιλέξεις να ενεργοποιηθεί μόλις χτυπήσει η ειδοποίηση που έχεις βάλει.Για απενεργοποίηση δεν είδα κάτι.

3. Εκτος απο τα JAVA που σου έχει περιορισμό τα 4096 kb την υπόλοιπη μνήμη μπορείς να την χρησιμοποιήσεις όπως γουστάρεις.

4. Και αυτόνομα και με το μαρκούτσι.Αν έχεις φορεμένο το μαρκούτσι και απαντήσεις σε κλήση τότε η ανοιχτή ακρόαση ενεργοποιήτε μόνη της.

Βάλε ενα mp3 και άκουσε το χωρίς το μαρκούτσι και μετά βάλε και το μαρκούτσι....και θα δείς ΔΙΑΦΟΡΑ :cool:

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

paidia na rwthsw kati? mporw mia foto na thn balw desktop kai na pianei olh thn o8onh?oles oi foto bgainoun me kena sto plai h panw katw...yparxei kapoio programma isws opws eixa sto sonyericsson?
Link to comment
Share on other sites

Έχει δουλέψει κανείς το PIM and File Transfer ? Δεν μπορώ να κάνω να δεί το κινητό.

Με το PC Sync δεν έχω κανένα πρόβλημα,βλέπονται κανονικά.Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Επειδή πρόκειται να μου χαρίσουν ένα D500 θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής:

 

1.Σύνδεση με pc πως γίνεται και εάν συχρονίζει με outlook επαφές και ημερολόγιο.

 

2.Αναμονή μπαταρίας?

 

3.Σήμα?

 

4.Απο φωτογραφία και βίντεο(απεριόριστη διάρκεια)?

 

5.Δύναμη ήχων?

 

6.Το πακέτο τι περιλαμβάνει (πχ έχει δεύτερη μπαταρία ,καλώδιο ,ηχείο).

 

Το ξέρω οτι μπορεί να έχουν απαντηθεί τα παραπάνω αλλά δεν έχω χρόνο να διαβάσω όλες τις σελιδες.Όποιος χριστιανός :O θέλει ας απαντήσει.

Ευχαριστώ :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1. Με το PC Sync γίνεται κανονικότατα μεταφορά απο και πρός.

2. Εγώ είμαι στις 2-2,5 μέρες με normal χρήση.

3. Αρκετά καλό,δεν έτυχε να βγώ ποτέ εκτός δικτύου μέχρι στιγμής.

4. Απο φωτογραφία 1,3 Mpixel με πολλές μαγκίες μέσα (καρέ,εφέ) και πολύ καλή καθαρότητα.Το βίντεο απεριόριστο.

5. Παίζει MP3,amr,mmf,aac αρκετά δυνατά και αν προσθέσεις και το μεγαφωνάκι που περιέχει η συσκευασία τότε μιλάμε για πάρτυ.

6. ΗandsFree,Φορτιστή,Μεγάφωνο,Λουράκι.Δεν έχει καλώδιο και 2η μπαταρία το έχει σταματήσει η Samsung.

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια προβλημα...

Πανω που πηρα το σουπερ κινητακι, μετα απο καμποσες ωρες χρησης μου τελειωνει η μπαταρια... Ως εδω καλα. Το βαζω να φορτισει και ενω αρχικα εχει την ενδειξη "Charging", μετα απο περιπου 30sec μου βγαζει ενα μηνυμα "usb charging not available" και αποσο καταλαβαινω δεν φορτιζει!!! Μετα απο κανα 5λεπτο ξαναδειχνει "Charging" και παλι "usb charging not available"!!!

 

Οποιος μου βρει λυση θα του κανω ταμα...

 

PS: Εχω χρησιμοποιησει στο κινητο το Handset Manager με το USB cable (MA-8260). Μηπως φταιει αυτό??? (για την ακριβεια ειμαι σχεδον σιγουρος οτι φταιει αυτό...)

Kill a man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are god.

- Jean Rostand

Link to comment
Share on other sites

Όταν τραβάτε φωτό με ζουμ, η φωτό παραμένει σε αναλυση 1,3 ΜΡ ή μειώνεται;

 

Παρακαλώ ελέγξτε το στο pc και απαντήστε μου εμπεριστατωμένα.... :O

Link to comment
Share on other sites

afou emeine monima stin irda ara eixe sindethei kai as min to egrafe......

kane tis idies kiniseis mipos sou litourgisei......

 

den dokimazeis sto pc kapoiou filou xoris na einai sindemeno sto net mipos epireazei to dsl :D sou(sou eipa oti se miso afantasta, :cry: thelo kai ego dsl)

Link to comment
Share on other sites

Sakis009?

Μετα το καταπληκτικο ματι που ειχε θρονιαστει τοσες μερες σαν φοντο στο κινητο μου, βρηκα στο φακελο σου τις κοπελες! (GIRLS) Το κατεβασα, το περασα στο κινητο αλλα μου λεει πως η μορφη του αρχειου δεν υποστηριζεται! Σε εσενα ανοιγει στο κινητο? .gif δεν ειναι? μηπως επειδη ειναι μεγαλο σε μεγεθος? :mad: Γ@#$#% το και τρελαθηκα μολις τις ειδα!

Distixos epeidi exeis neotero firmware apo emena den anagnorizei gif megalitera apo 300kb(den ksero giati to ekanan auto)

alloi epeidi mou to zitisan kai alloi to exo idi etoimo gia kato apo 300

 

http://img196.echo.cx/img196/5945/girlsunder3002ee.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...