Jump to content

Samsung SGH-D500


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

egw na rwthsw kati twra? telika to kinhto einai mono gia antres? giati mono antres milane gi ayto...

To mauro xrwma einai mono gia antres :P :P Alla sto gkri kati ginetai..... :rolleyes: :rolleyes:

My emotional outlet is consuming the better part of me....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

egw na rwthsw kati twra? telika to kinhto einai mono gia antres? giati mono antres milane gi ayto...

το κινητο ειναι οτι πρεπει και για κοπελα οποτε μη κολλας :)

εχει ολα οσα ζητας,μονο καφε που δε μπορει να σου κανει :D

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ti an sygrinetai katarxin exei 1.3 1 wra video kai 96 mb ayta einai ta poio trantaxta!! kata ta alla bluetooth kompso sxima k h mpataria 400 wres anamonh ti allo thes :)
Το γνωριζω-το θεμα του σηματος με ενδιαφερει. :)
egw na rwthsw kati twra? telika to kinhto einai mono gia antres? giati mono antres milane gi ayto..
Μην ανησυxεις-και εγω για την κοπελα μου ρωταω. ;)
Link to comment
Share on other sites

μπαταρια μιλαμε για 2,5 μερες αναμονη το ελαχιστο τουλαχιστον που μου χει κρατησει εμενα ειναι 2 μερες με αρκετη χρηση.

η καμερα δε μπορω να πω οτι βγαζει και τις κορυφαιες φωτος αλλα βλεποντε.

το καλο ειναι οτι προσφερει ενα καλο πακετο σε πολυ μικρο μεγεθος.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

kati asxeto:re paidia auto to louraki pws pernietai kai pws denetai pragmatika exw aporia de mporw na to balw;mipws exw problima?

pantws oi foto tha mporousan natan kai kaluteres akoma kai me nokia pou sugrina pou den exei flash auto to symbian gurw sta 500 euro pou exoun oloi bgazei kaluteres me ena megapix enw emas me 1.3 eprepe na kanei papades tespa perimenoume kai d600

Link to comment
Share on other sites

στη καμερα κι εμενα μου αρεσει καλυτερα το 6630 ας πουμε,το λουρακι με ζορισε λιγο αλλα το εβαλα με τη βοηθεια μιας οδοντογλυφιδας

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ MP3'S ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ

ΝΑ ΤΑ ΜΕΤΑΤΡΕΨΕΙΣ ΣΕ MP4 (ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΚΑΙ ΣΑΝ ΗΧΟΥΣ ΚΛΗΣΗΣ)

ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ MP3'S ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ 9 ΜΒ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΜΕΤΑΤΡΕΨΩ ΣΕ

MP3 ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΑΜΗΛΩΣΩ ΤΟ BITRATE ΑΠΟ 320 ΣΕ 112 ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΩΘΕΙ ΤΟ MP3 SE 2.5 MB.

ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ NERO BURNING ROM - EXTRAS - ENCODE FILES- ADD - OUTPUT FILE FORMAT - MPEG-4 ADVANCED AUDIO CODING (AAC) (*.MP4)

META ΣΤΟ TARGET FILE ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΤΑΣ GO!!!

ΤΑ ΜΕΤΑΤΡΕΠΕΙ ΣΕ 2 ΕΩΣ 2,5 ΜΒ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΑΝΕΤΑΙ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ

ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΣΥΜΠΙΕΣΗΣ ΧΩΡΙΣ ΑΛΟΙΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!!!!!!

sorazal!!!!
Link to comment
Share on other sites

mias kai anaferthike to louraki...pou xrisimevei...???na to peraseis sto kinito gia na to kratas apo ekei?giati opws leei, an thimamai kala to kouti tou kinitou, einai gia na to pernas ston karpo sou kai na kremetai apo afto to kinito.alla mono se ginaikeio karpo kai malista 10xronis kopelas mporei na perasei...

 

alitheia telika den exei opws to e800 na milas sto kinito apo ena bar, alla o allos na akouei mono esena kai oxi tin mousiki pou tha paizei?kai kala to e800(den to eixa gia na kserw an ontws isxie kati tetoio, apla etsi diafimizotan) eixe evaisthisia mikrofwnou kai apo afto akougotan mono i omilia soy kai apomonontousan oi ipoloipoi ixoi.sto d500, exw tsekarismeni tin "katharotita fwnis", alla kai pali akougontai ta panta... :mad:

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

den thymamai na xanarwthsa sorry exete akousei tpt gia meiwsh timhs?

 

στα ΤΙΜ εχει 456 ευρω

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

εγω θα σου προτεινα bt καλυτερα φιλε μου

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Sinexizw na min mporw na brw to Easy Studio apo to site http://www.gr.samsungmobile.com Poio apo ola einai

 

Easy Studio 2.0 Installation Guide 1.0 (Win 98/ME/2K/XP) - 1.8 MB

 

USB Driver 1.0 (Win 98/ME/2K/XP) - 0.3 MB

 

Easy Studio 2.0 Image Editor 1.0 (Win 98/ME/2K/XP) - 22.5 MB

 

Easy Studio 2.0 Internet Access 1.0 (Win 98/ME/2K/XP) - 11.0 MB

 

Easy Studio 2.0 PC Sync 1.0 (Win 98/ME/2K/XP) - 57.5 MB

 

Easy Studio 2.0 PIM & File Manager 1.0 (Win

 

Se ena site poy exei mia parousiazei tou kinhtoy anaferei oti to Easy Studio einai 127 MBs!! Poio apo ta parapanw einai???

Link to comment
Share on other sites

Το Easy Studio περιλαμβανει όλο το πακέτο (PIM & File Manager,Internet Access,Image Editor,USB Driver,PC Sync) γιαυτο και είναι τόσο μεγάλο σε mb.Εσενα σε ενδιαφέρει για επικοινωνία με το κινητό το PIM & File Manager .Για τα υπόλοιπα νομίζω μπορείς να καταλαβεις τι κάνει το καθενα.

PC Sync -συγχρονισμός καταλόγου με outlook

Internet Access - το λέει και η λέξη:) προσβαση στο internet μεσω κινητού

Image Editor - Επεξεργασια εικόνας

USB Driver - Σε περίπτωση που προτιμήσεις να παρεις το καλωδιο usb της samsung

 

Διαλέγεις και κατεβάζεις ό,τι γουσταρεις

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Poly kalo to kinito afto den to sizitw...omws pou mporw na katevasw pics kai funny ringtones gi afto?

yparxei kanena link h exei kaneis kanena zipaki na steilei?

kserete afta ta new mp3 messages me tis anthrwpines pragmatikes fwnes!

opoios kserei...please reply!

Filika Adagio!

:w00t:

I dont know where to find you

I dont know where to reach you

I hear your voice in the wind

I feel you under my skin

Whithin my heart and my soul

I wait for you....ADAGIO

"Lara Fabian"

Link to comment
Share on other sites

Xerete. Molis paragile to d500 apo agglia, (edo meno).

Apoti 3ero den exi ellinika. Pos mporo na valo ellinika? Pou mporo na to pao?

An 3eri kanis as mou pi sas parakalo.

Efxaristo

Γεια σου φίλε!

Στύλε ένα E-mail στο info@9volto.gr

Πες τους τι θέλεις να κάνεις και ίσως βρεις την λύση.

http://www.danasoft.com/sig-gre.jpg
Link to comment
Share on other sites

den thymamai na xanarwthsa sorry exete akousei tpt gia meiwsh timhs?

 

Οχι απλα μειωθηκε η τιμη του, αλλα απο χθες, λογω της αυξησης του ΦΠΑ θα το βρεις ακριβοτερο γυρω στα 5 ευρω... Η καλυτερη τιμη που εχω δει, ειναι 438.68 ευρω στο site που εχει στην υπογραφη του ο φιλος μας ο ταξιδωτης

Εγω θα το αγοραζα απο εκει, αλλα περιμενω επιδοτηση αυτες τις μερες απο την cosmote για ανανεωση συμβολαιου :)

Μειωση της τιμης πιστευω θα υπαρξει απο την στιγμη που θα βγει στην αγορα το σαφως ανωτερο D600.

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Μερικές ερωτήσεις και από μένα, μια και η εμπειρία μου σταματάει σε ένα siemens 55 που είχα μέχρι προχθές..

 

1 Γιατί η φωτογραφία που τραβάμε εμφανίζετε σε zoom out? Μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτό;

2.Υπάρχει η δυνατότητα η φωτο να καλύπτει όλο το εύρος της οθόνης; Και ποιες είναι οι καλύτερες ρυθμίσεις για την καλύτερη δυνατή ποιότητα φωτογραφίας;

3α. Για σύνταξη κειμένου υπάρχει η δυνατότητα για αρχική επιλογή όλα κεφαλαία;Ειδικά στην εισαγωγή επαφών θέλω να τις έχω με κεφαλαία.

 

3β. η εισαγωγή νέων λέξεων στο ελληνικό Τ9 είναι πρόβλημα που μπορεί να λυθεί με μελλοντική αναβάθμιση;

Έχω απορίες αρκετές με τις συντομεύσεις πλήκτρων στην camera αλλά θα σας κουράσω μια άλλη φορά ξανά :)

 

Ευχαριστώ :O

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αν θυμαι καλα με το πληκτρο 0 αλλαζεις τη λειτουργια της οθονης καθως εσαι στη καμερα,τωρα για τη ποιοτητα της φωτογραφιας το καλυτερο ειναι να το δεις μονος σου που σου αρεσει καλυτερα ο καθενας μας εχει διαφορετικη οραση επισης δεν εχει μονιμη υποστηριξη κεφαλαιων,η εισαγωγη του t-9 δε προκειται να φτιαξει με καμια αναβαθμιση.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ταξιδιωτης22 sto 8ema mpatarias exoume kamia ekseliksi file 8a vgei kamia me megaliteri ikanotita antoxhs?

kai san antalaktiko uparxoun mpataries gia to D500 na paroume mia deuteri ?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Μερικές ερωτήσεις και από μένα, μια και η εμπειρία μου σταματάει σε ένα siemens 55 που είχα μέχρι προχθές..

 

1 Γιατί η φωτογραφία που τραβάμε εμφανίζετε σε zoom out? Μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτό;

2.Υπάρχει η δυνατότητα η φωτο να καλύπτει όλο το εύρος της οθόνης; Και ποιες είναι οι καλύτερες ρυθμίσεις για την καλύτερη δυνατή ποιότητα φωτογραφίας;

3α. Για σύνταξη κειμένου υπάρχει η δυνατότητα για αρχική επιλογή όλα κεφαλαία;Ειδικά στην εισαγωγή επαφών θέλω να τις έχω με κεφαλαία.

 

3β. η εισαγωγή νέων λέξεων στο ελληνικό Τ9 είναι πρόβλημα που μπορεί να λυθεί με μελλοντική αναβάθμιση;

Έχω απορίες αρκετές με τις συντομεύσεις πλήκτρων στην camera αλλά θα σας κουράσω μια άλλη φορά ξανά :)

 

Ευχαριστώ :O

Η φωτό δεν μπορεί να καλύψει όλη την οθόνη του κινητού.

Οσον αφορά τις επαφές, υπάρχει δυνατότητα να κάνεις εισαγωγή μόνο με κεφαλαία γράμματα. Πριν εισάγεις το όνομα πατάς το κουμπί με το αστεράκι μία φορά, αυτό σημαίνει ότι όποιον χαρακτήρα εισάγεις τον βάζει με κεφαλαία μόνο.

Το θέμα είναι ότι κάθε φορά που γράφεις μία νέα επαφή πρέπει να κάνεις το ίδιο πράγμα αν θες να γράφεις μόνο κεφαλαία, γιατί σαν default κατάσταση το κινητό έχει να γράφεις με κεφαλαία το πρώτο γράμμα κάθε λέξης αλλά μικρό το κακό. Εγώ το έχω συνηθίσει και το χέρι μου πάει μόνο του στο * πριν το γράψιμο μιάς νέας επαφής.

Link to comment
Share on other sites

Τελευταια και επισημη ενημερωση για το θεμα της μπαταριας σημερα 4/3 και ωρα 15:30.

Ελπιζουνε οτι θα τις εχουνε μεχρι τελος του μηνα.Οσον αφορα το αν θα ειναι μεγαλυτερης χωρητικοτητας δυστυχως δεν το γνωριζουν.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...