Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μαγκες γι'αυτο τι γνωμη εχετε?το εχει παρει κανεις?

 

ειναι αυτο που συζηταμε σε δικαρτο.....!!!!!!!!!! κλώνος οχταπυρηνος με MTK6592,,,,,,

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Μου έστειλαν ενα κλόνο s4 δικαρτο

με αυτά τα στοιχεία :

model number H508-S4

ANDROID VERSION 4.2.2

HARDWARE VERSION sp8825 four nuclear

Κάτω απο την μπατάρια γράφει

model GT-S4

SSN S4GSMH

IMEI...................

Πως μπορω να βρω την ρομ για ελληνικα;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Εχω παραγγείλει εναν κλώνο οχταπυρηνο με MTK6592.

Σε βίντεο που το ειδα είναι ακριβώς ίδιο με το γνήσιο και πολυ γρήγορο.

Δεν βαζω λινκ, θα περιμένω να έρθει πρώτα να το δω, μη σας πάρω στο λαιμό μου, γιατί πολλα έχουμε δει εξ ανατολης.

 

καλησπερα geokostas.αν ηρθε γραψε εντυπωσεις....ειναι 1:1 τελικα?

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα geokostas.αν ηρθε γραψε εντυπωσεις....ειναι 1:1 τελικα?

 

Οχι δεν ήρθε ακόμα. Μολις έρθει θα ειδοποιήσω. :)

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

παιδια κανεις που να το χει παρει και να το χει χρησιμοποιησει?????περιμενουμε τις εντυπωσεις σας!
Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Εχω πάρει ενα κλώνο S4, αν και έχει ελληνικη γλώσσα στο μενού, στις ρυθμίσεις δεν τα έχει ολα μεταφρασμένα, κάποια σημεία παραμένουν στην αγγλική.

Γίνεται με κάποιο τρόπο (αλλαγη rom ισως) να έχουμε πλήρες ελληνικό μενού;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

παιδια για ολους εμας που ψαχνουμε s5 clone για ριξτε μια ματια εδω.περιμενω τα φωτα σας και τις αποψεις σας.:)

http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=HDC+s5+1%3A1+Dual+SIM+MTK6592+Octa+Core&catId=0&initiative_id=AS_20140614024837

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

δεν εμεινα πολυ ικανοποιημενος απο τον κλωνο και ετσι εφυγε χανοντας ενα δεκα τα εκατο.στο θεμα μας εχει βαλει κανεισ γνησια μπαταρια σε 1:1 κλωνο???αν ναι εχει αλαξει τιποτα???γιατι η μπαταρια του σ5 κραταγε καμια ωρα με χρηση ιντερνετ.αν βαλω την γνησια στο επομενο οκταπυρηνο θα χει διαφορα?
Link to comment
Share on other sites

δεν εμεινα πολυ ικανοποιημενος απο τον κλωνο και ετσι εφυγε χανοντας ενα δεκα τα εκατο.στο θεμα μας εχει βαλει κανεισ γνησια μπαταρια σε 1:1 κλωνο???αν ναι εχει αλαξει τιποτα???γιατι η μπαταρια του σ5 κραταγε καμια ωρα με χρηση ιντερνετ.αν βαλω την γνησια στο επομενο οκταπυρηνο θα χει διαφορα?

 

γιατι δεν εμεινες ικανοποιημενος?πες μας τις εντυπωσεις σου..τι προβληματα ειχε?ήταν ολοιδιο με το κανονικο?ποσο σου κοστισε και απο που?εχεις αυτο?New Octa Core MTK6592 HDC S5 1:1 SM-G900 2GB/16GB Android i9600 1920*1080 OTG GPS WCDMA dual Sim card 13MP Smartphone

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν εμεινες ικανοποιημενος?πες μας τις εντυπωσεις σου..τι προβληματα ειχε?ήταν ολοιδιο με το κανονικο?ποσο σου κοστισε και απο που?εχεις αυτο?New Octa Core MTK6592 HDC S5 1:1 SM-G900 2GB/16GB Android i9600 1920*1080 OTG GPS WCDMA dual Sim card 13MP Smartphone

ολα κομπλε ολοιδιο με το κανονικο ικανοπηιτθκες ταχυτητες νε βαση τα λεφτα που δινεις σεν το βγαζει κανενασ για μουφα εκτος αν πεσεις σε κανενα επιστημονα που γνωριζει ολα τα μπλιμπλικια που κανει το γνησιο αλλα εγω που σεν ασχολουμε οπως και οι φιλοι μου εβγενα για καφε και πουλαγα μουρη με 150 ευρω .ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΣΑ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΡΑΤΑΓΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ 2ΩΡΕΣ ΜΑΧΙΜΟΥΜ ΣΕ ΧΡΗΣΗ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΑ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω το tengda s4, και εχω σοβαρο προβλημα με την sim της vodafone. Το κινητο δεν εχει καθολου σημα μονο σε υπαιθριο χωρο μπορω να μιλησω, και εκει με δυσκολια παλι! Νομιζα οτι ειναι προβληματικη η rom του και ετοιμαζομουν να το στειλω πισω, αλλα διαβασα στο θεμα των galaxy s5 clones οτι καποιος ειχε παρομοιο προβλημα με τον κινητο του στις sim της vodafone αλλα οτι με της cosmote δεν ειχε κανενα προβλημα,και δοκιμασα μια καρτα της cosmote και ειδα οντως οτι λειτουργει μια χαρα! Μπορει να μου πει καποιος αν ειναι θεμα ρυθμισης ή πως μπορω να το διορθωσω αυτο το προβλημα?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Πολλοι εδω γραφουν οτι θελουν.Ο κλωνος με το 6592 2 γιγα ειναι αψογο με λιγα προβληματακια στην ρομ που ευκολα φτιαχνονται.Οσο για την μπαταρια πολλοι πωλουν κλωνους με μικροτερη μπαταρια κατι συνηθες απο παλια πχ s4 [ειναι πιο λεπτη].εαν ειναι 1:1 βαζεις απο το κανονικο και τελος.Σχεδον το ιδιο και στον τετραπυρινο αλλα ειναι βλακια να το παρεις με τοση μικρη διαφορα που εχουν στην τιμη με τον μεγαλο αδερφο.Το θεμα ειναι ενα ,να ξερεις πιον κλωνο αγοραζεις υπαρχουν πολλοι 2 δουλευουν καλα Edited by stargreek

Link to comment
Share on other sites

Πολλοι εδω γραφουν οτι θελουν.Ο κλωνος με το 6592 2 γιγα ειναι αψογο με λιγα προβληματακια στην ρομ που ευκολα φτιαχνονται.Οσο για την μπαταρια πολλοι πωλουν κλωνους με μικροτερη μπαταρια κατι συνηθες απο παλια πχ s4 [ειναι πιο λεπτη].εαν ειναι 1:1 βαζεις απο το κανονικο και τελος.Σχεδον το ιδιο και στον τετραπυρινο αλλα ειναι βλακια να το παρεις με τοση μικρη διαφορα που εχουν στην τιμη με τον μεγαλο αδερφο.Το θεμα ειναι ενα ,να ξερεις πιον κλωνο αγοραζεις υπαρχουν πολλοι 2 δουλευουν καλα

 

δλδ το σ5 κλωνος περνει την μπαταρια την γνησια???ο δικοσ μου ο κλωνος ηταν αψογος η μπαταρια του με χαλασε

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι ενα ,να ξερεις πιον κλωνο αγοραζεις υπαρχουν πολλοι 2 δουλευουν καλα

ποιο εχεις να προτείνεις? γιατι σκέφτομαι να αγοράσω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα. Τον τελευταίο καιρό ψάχνομαι κι εγώ για δίκαρτο οκταπύρηνο (ή τετραπύρηνο) κινητό με 2 gb RAM από Κίνα. Αξίζει κάποιος κλώνος του S5 ή καλύτερα να κοιτάξω για κάτι άλλο στα αντίστοιχα χρήματα;

 

Ευχαριστώ εκ' των προτέρων για το χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Αυριο παραλαμβανω και θα γραψω εντυπωσεις.
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που πήρες τι χαρακτηριστικά έχει;

Απο aliexpress, με 2gb μνημη, octa, mtk6592.

Παντως επειδη εχω πάρει για φιλους και note 3 και S4 κλωνους, δεν θα σας συνιστουσα να επιλέξετε τετοιου ειδους τηλεφωνα.

Αυριο παραλαμβανω και το S5 και εκτος απιθανου απροόπτου, δεν ξανασχολουμε με κλώνους.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Αφού αύριο το παραλαμβάνετε, άρα από αύριο με κλώνο θα ασχολείστε. Δεν το πήρατε για προσωπική χρήση;

 

Μέχρι 150€ (βαριά 200) μου προτείνετε κάποιο άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Αφού αύριο το παραλαμβάνετε, άρα από αύριο με κλώνο θα ασχολείστε. Δεν το πήρατε για προσωπική χρήση;

 

Μέχρι 150€ (βαριά 200) μου προτείνετε κάποιο άλλο;

Το πήρα για εναν ξάδερφο μου, επειδή αυτός δεν ασχολείται με αυτά.

Αυτο λεω, οτι αν μου ξαναπεί κανενας δικός μου να του παραγγείλω κλώνο, δεν θα ξανασχοληθω.

Πιστευω σε αυτα τα χρήματα (150-200) μπορεις να πάρεις πολύ καλύτερο τηλέφωνο πολυ αξιοπιστης κινεζικης εταιρείας.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω και πολύ σχέση, ποιό από τα παρακάτω μου προτείνεις;

• Coolpad F1

• Cubot X6

• JIAYU G4S

• THL T11

• Ή κάποιο άλλο;

 

Να συμπληρώσω ότι θα ήθελα το κινητό να είναι όσο ποιό μαζεμένο γίνεται και μέχρι 5".

Edited by Sotos_gr13
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω και πολύ σχέση, ποιό από τα παρακάτω μου προτείνεις;

•Coolpad F1

•Cubot X6

•JIAYU G4S

•THL T11

•Ή κάποιο άλλο;

 

Να συμπληρώσω ότι θα ήθελα το κινητό να είναι όσο ποιό μαζεμένο γίνεται και μέχρι 5".

Απο τα παραπανω τα πιο δυνατά για μενα είναι το coolpad και το t11.

Προσωπικά εχω παραγγειλει το πρώτο και το περιμενω.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...