Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

NEO K599 Με Windows 6.0 ;)

 

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250510450160&ssPageName=ADME:X:AAQ:US:1123

 

Ετσι αναφέρει στην περιγραφή του πακέτου:

 

Package Included:

 

 

• K599 WiFi PDA mobile phone (with Windows 6.0 installed)

 

• .....

 

Γνωρίζει κανείς κάτι γι αυτό ή οργιάζει η φαντασία του πωλητή;

Βαρέθηκα να μου λένε RTFM...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Γνωρίζει κανείς κάτι γι αυτό ή οργιάζει η φαντασία του πωλητή;

Αλήθεια λέει :rolleyes:

Φιλικά

Μέγας Αλέξανδρος :lol:

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις κανεναν αξιοπιστο πωλητη απο ελλαδα διοτι δεν θελω να μπλεχτω με paypal κλπ επισης παρατηρησα οτι ο πωλητης απο αγγλια dualsimmobileshop exei tis timew se $ dolars κανουμε μετατροπη η ειναι λαθακι>???????? επισης βαζοντας στο καλαθι του το κ599 γραφει no delivery εννοει στην αγγλια ??δεν στελνει ελλαδα γιατι πολλοι απο εδω εχουν προμηθευτει απο αυτον

 

ΒΑΣΙΛΗΣ

Link to comment
Share on other sites

στελνει φιλε ελλαδα απο αγγλια.

τωρα του εχει κανει και εκπτωση 10$ περιπου οποτε ειναι σχεδον στην ιδια τιμη με την κινα.

σου ερχεται σε 4-5 μερες το πολυ χωρις τελωνεια και τετοια. και αν εχει ελλατωμα τωρα η αργοτερα το στελνει πισω και σου στελνει αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για οσους ενδιαφερονται, περα απο τις εφαρμογες που ανεβασα στην σελιδα 38 ακομα μια δοκιμασμενη. To Snaptu παιδια ειναι απλα τρομερο!!!! Γενικα για αν εχετε υπ οψιν, βαση του κινητου Nokia 6260 βρισκω συμβατες εφαρμογες. Ολες φορτωνουν αλλα μπορει να μην ειναι συμβατες στο touch...Αυτα! :D
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν μπορώ να δώ ελληνικούς χαρακτήρες... έχει κανένας καμιά ιδέα? Πάντα αναφέρομαι στην περιήγηση φυσικά και όχι στα μενού. Για παράδειγμα αν μπώ στο in.gr βλέπω παντού μόνο τετραγωνάκια... Αυτό είναι το πρόβλημά μου... Και δεν έχω ιδέα τί να κάνω.. Επίσης αν κάποιος έχει skype που λειτουργεί κυριλλέ ας μου το στείλει.
Link to comment
Share on other sites

Με τον opera αν μπεις δε νομίζω να έχεις πρόβλημα στα ελληνικά, τουλάχιστον η αδερφή μου δεν έχει.
Link to comment
Share on other sites

Με opera μπαίνω.. τί να πώ είμαι άτυχος τελικά You tube nop ελληνικά nop... Μάλλον έπεσα σε μάπα firmware γιατί βλέπω ότι οι πιό πολλοί το εκμεταλλεύστε πλήρως το τηλέφωνο..
Link to comment
Share on other sites

to site dualsim mobile εχει τιμες σε $ δολλαρια ..Αυτο το μετατρεπουμε σε € ? ?///Διοτι στελνει αν καταλαβα καλα απο αγγλια????????????/

 

ΒΑΣΙΛΗΣ

Link to comment
Share on other sites

p_sapelas από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν επιτρέπεται η χρήση των «greeklish», καθώς επίσης και η γραφή τύπου SMS.

Τα επόμενα μηνύματα σου που θα είναι γραμμένα με αυτήν την πρακτική, θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση. Για περισσότερες πληροφορίες: http://www.myphone.gr/forum/announcement.php?f=40&a=90

Link to comment
Share on other sites

και εγω κατεληξα στο Κ599 που απο την ανηψια ξεκινησε αλλα πηρα και εγω τελικα και λογω κοννε εγω το παραγγειλα απο το λιβανο τελικα πολυ φτηνα:D
Link to comment
Share on other sites

Μανώλη ευχαριστώ για την διευκρίνηση.Έχεις καμια προταση για την καρτα κ ποια τραπεζα να προτιμησω>????????????

 

Βασιλης

Link to comment
Share on other sites

Μανώλη ευχαριστώ για την διευκρίνηση.Έχεις καμια προταση για την καρτα κ ποια τραπεζα να προτιμησω>????????????

 

Βασιλης

εγω εχω prepaid της τραπεζας κυπρου.

πας την την εχουν ετοιμη και την πουλανε 5€ και ειναι ανωνυμη.

καταθετης τα χρηματα και το απογευμα μετα τις 5-6 ωρα εμφανιζονται τα λεφτα στην καρτα. εχει και on line ενημερωση της καρτας

Link to comment
Share on other sites

Μανώλη ευχαριστώ για την διευκρίνηση.Έχεις καμια προταση για την καρτα κ ποια τραπεζα να προτιμησω>????????????

 

Βασιλης

Για πιστωτικες τραπεζες και τα σχετικα υπαρχει θεμα εδώ.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καταλαβα.πρεπει ομως να βρω μια θηκη..με ενοιχτο το καλυμα μπροστα.γιατι με την θηκη που εχω τωρα (καλτσα) χανω πολλες κλησεις και στο μηχανακι..ποτε δεν μπορεσα να μιλησω.

δηλαδη καμια θηκη δοκιμασμενη δεν εχει να προτεινει καποιος.(αγορασμενη κυριως απο Ελληνικο καταστημα).

 

 

 

Γεία σας εγώ έχω το Α007 που είναι ακριβώς το ίδιο με Κ599 και χρησιμοποίω την θήκη ζώνης για το jc777s και κάνει ακριβώς.

δεν την αγόρασα χωριστά αλλα μαζί με το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το σημα για tv γίνεται digital τι μπορούμε να κανουμε ????

Think Fast Cause Life Goes Faster...:!:

Panasonic GD50, GD92, GD93/Ericsson T20s, T39 /Sagem MYX2-2/Nokia 6100, 6200/Moto MPx200-220/Sony Eric. T280i, - k800i/QTEK 9100/Sciphone /LG KE970 shine/HAIPAI X710D/THL W7S/Jiayu S3+/Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το σημα για tv γίνεται digital τι μπορούμε να κανουμε ????

 

κατσε να γινει πρωτα. ελλαδα ειμαστε πολλα ακουγονται:lol:

εαν παλι γινει κατι τα κινεζακια κατι θα βγαλουν!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

το κ599 απο το dualsimmobileshop έχει γραφίδα και θέση για τη γραφίδα???

Think Fast Cause Life Goes Faster...:!:

Panasonic GD50, GD92, GD93/Ericsson T20s, T39 /Sagem MYX2-2/Nokia 6100, 6200/Moto MPx200-220/Sony Eric. T280i, - k800i/QTEK 9100/Sciphone /LG KE970 shine/HAIPAI X710D/THL W7S/Jiayu S3+/Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνουμε αν σε ενα ασύρματο δίκτυο χρειάζεται και username και password ?
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνουμε αν σε ενα ασύρματο δίκτυο χρειάζεται και username και password ?

 

Αν και δεν εχω το συγκεκριμενο αλλα λογικα για να βαλεις και username θα πρεπει να κανεις χειροκινητα ενα access point.

Σε νοκια τουλαχιστον ετσι το εκανα.

Link to comment
Share on other sites

το κ599 απο το dualsimmobileshop έχει γραφίδα και θέση για τη γραφίδα???

εμενα ειχε γραφιδα.

το κινητο δεν εχει θεσει για την γραφιδα

Link to comment
Share on other sites

εμενα ειχε γραφιδα.

το κινητο δεν εχει θεσει για την γραφιδα

 

ευχαριστω manwlis77...

να σε ρωτήσω κ κατι αλλο...

σε ραδιο, TV, και mp3 player αν εχουμε συνδέσει bluetooth ακουστικο γίνεται να ακούγεται μόνο απο εκεί ή αυτο συμβαίνει μόνο με τα extra ακουστικάκια που πρέπει να αγοράσω ???

 

ευχαριστώ κ πάλι...

Think Fast Cause Life Goes Faster...:!:

Panasonic GD50, GD92, GD93/Ericsson T20s, T39 /Sagem MYX2-2/Nokia 6100, 6200/Moto MPx200-220/Sony Eric. T280i, - k800i/QTEK 9100/Sciphone /LG KE970 shine/HAIPAI X710D/THL W7S/Jiayu S3+/Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...