Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλη ιδεα !!!

αλλα δεν νομιζω να γινεται.

παντος θα ηταν πολυ καλο

 

οντως πολυ καλη ιδεα αν ξερει καποιος ας μας πει αν θελει

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Aπο E-bay δεν εχω πωλητη,ομως απο Ελλαδα εχω τον καλυτερο και εχω αγορασει 3 τηλεφωνα απ'αυτον! εαν θελεις σου στελνω pm με το ονομα του.;)

 

Εμενα θα με ενδιεφερε παντως..αν μπορεις?

Link to comment
Share on other sites

Εμενα θα με ενδιεφερε παντως..αν μπορεις?

Σου εστειλα προσωπικο μηνυμα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eχει κανενας στην κατοχη του τον κλωνο Κ599?

Για ανταλαγη αποψεων θελω

 

Καποιος που να εχει κλωνο Κ599 αν εχει βρει κανενα site για παιχνιδια προγραματα κλπ?

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

 

ΤΩΡΑ ΚΑΙ 5 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ Ι9 ΔΕΝ ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΣΠΑΣΑ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ.

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ 2 ΚΑΛΩΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ Ι9 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΟΡΤΙΖΟΥΝ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΙΖΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ.

ΣΥΓΚΡΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΜΕΡΤΗΣΑ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΘΕΛΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5 ΒΟΛΤ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ 3,8 ΒΟΛΤ.

 

ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας... εδώ κ 2 μερες έβαλα το pc synch manager μαζί με τους οδηγούς του κινητού. Να ευχαριστήσω τον φίλο που τα ανέβασε κ να ρωτήσω κάτι.. Όλα κομπλέ αλλά με τον τηλεφωνικό κατάλογο μου βγάζει μόνο τα τηλέφωνα περασμένα σαν mobile phone... υπάρχει τρόπος να προσθέσω μερικά ακόμα για να μου τα εμφανίζει όλα κ να μπορώ να κάνω διορθώσεις? το softwarex λύνει αυτό το πρόβλημα? Από εκεί κ πέρα ακόμα δεν κοίταξα πως κάνεις upload καταλόγου στο κινητό (φαντάζομαι γίνεται για να λέγεται synch manager).
Link to comment
Share on other sites

στο δικό μου k599 έχω ένα περιέργο πρόβλημα..εδώ και λίγες μέρες δεν μπορώ να δεχτώ sms στη sim 1..χωρίς να έχω πειράξει τίποτα στις ρυθμίσεις.

Δεν είναι θέμα δικτύου, αν βάλω την ίδια sim στη θέση 2 έρχονται κανονικά.

Έχει τύχει σε κανέναν άλλον τίποτα αντίστοιχο; :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

xatsis σε παρακαλώ μην γραφεις με κεφαλαία γιατί πέρα από το οτι απαγορεύεται από τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης, είναι και πολύ κουραστικά στην ανάγνωση.
Link to comment
Share on other sites

xatsis σε παρακαλώ μην γραφεις με κεφαλαία γιατί πέρα από το οτι απαγορεύεται από τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης, είναι και πολύ κουραστικά στην ανάγνωση.

 

εντάξη:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

παρελαβα και γω πριν 2-3 μερες το δικο μου κι εχω αποριες

τελικα, και σας η καμερα τις βγαζει υπερβολικα φωτεινες τις φωτογραφιες;

επισης ανοιγω τον οπερα και παταω στη μπαρα διευθυνσης αλλα δε μου βγαζει καποιο πληκτρολογιο να πληκτρολογησω.

και ο ηχος νομιζω βγαινει μονο απο το πανω ηχειο, ενω τα 2 μικρα κατω ειναι μαλλον διακοσμητικα

αα και τελος, καμια φορα κολλαει με την εννοια οτι κανει αρκετη ωρα να με αφησει να πατησω μια επιλογη οπως το back και τα λοιπα

Link to comment
Share on other sites

παρελαβα και γω πριν 2-3 μερες το δικο μου κι εχω αποριες

τελικα, και σας η καμερα τις βγαζει υπερβολικα φωτεινες τις φωτογραφιες; Στην μέγιστη ανάλυση τις βγάζει αρκετά φωτεινές

επισης ανοιγω τον οπερα και παταω στη μπαρα διευθυνσης αλλα δε μου βγαζει καποιο πληκτρολογιο να πληκτρολογησω. κάνε 2 κλικ πάνω στην μπάρα διεύθυνσης

και ο ηχος νομιζω βγαινει μονο απο το πανω ηχειο, ενω τα 2 μικρα κατω ειναι μαλλον διακοσμητικα έτσι είναι,τα κάτω ηχεία είναι για να μοιάζει με το αυθεντικό iphone

 

 

:lol::lol:

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Aν παλεύεις με το δάχτυλο θα παλεύεις για πολύ.Αν δεν έχεις πενάκι δοκίμασε με μια οδοντογλυφίδα ή ένα καπάκι από στυλό BIC (μην δώ κανένα να σχολιάζει τις προτάσεις μου :p )

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

τελικα μου ανοιξες τα ματια!

παντως βιντεο δε μπορεσα να δω αν κι αλλαξα αυτο που ειχε προτεινει ο thanos πριν πολλα πολλα ποστ:blink:

Link to comment
Share on other sites

Γενικα παντως ο,τι εφαρμογη βρισκετε, που τη βαζετε στην καρτα και μετα που τη βρισκετε στο τηλεφωνο για να τρεξει;
Link to comment
Share on other sites

Γενικα παντως ο,τι εφαρμογη βρισκετε, που τη βαζετε στην καρτα και μετα που τη βρισκετε στο τηλεφωνο για να τρεξει;

 

στην καρτα τη βαζεις οπου ναναι (πχ received) και οταν την κανεις εγκατασταση τη βρισκεις στο εικονιδιο java

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Κατα αρχην χαιρετώ ολους εδω στο forum Σημερα απέκτησα και εγώ το k599 και οι πρωτες εντυπώσεις μου ειναι πολυ καλές.Εκεινο που παρατηρησα απο την αρχή ειναι οτι δεν ανταποκρινεται πολυ γρηγορα στα χτυπήματα στα εικονιδια.
Link to comment
Share on other sites

πως γυριζω την οθονη στην opera κάθετα κατι πατησα και βλέπω τις σελίδες οριζοντια τι εκανα παλι δεν μπορω να το επαναφέρω
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε από τις ρυθμίσεις-ρυθμίσεις τηλεφώνου και αφήνεις το κινητό σε μια επίπεδη επιφάνεια και κάνεις accelaration calibration

Για την version του κινητού που έχεις ρωτήσει και αλλού πάτα το

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

δεν σε καταλαβα φιλε μου τι εννοεις σε μια επιπεδη επιφανεια .στο μενου εκει που λές λέει ινδία δεν εχει αλλη επιλογη στην περιηγηση στο ιντερνετ μου βγαζει την σελιδα οριζοντια αν με κατάλαβες
Link to comment
Share on other sites

Άσε το κινητό πάνω σε ένα τραπεζάκι και πάτα accelaration calibration...Αυτό το Ινδία θα σου γράψει,πατάς οκ ,βγαίνεις και είσαι εντάξει

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...