Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδιά μια απάντηση θέλω μην το κάνετε δυσκολο υποστιρίζει hight capacity ναι ή όχι????έχει δοκιμάσει κανείς?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το παραγγελνει απο κινα μολις τον πληρωσεις και βγαζει και 50€.

κουλος ειμαι να το παραγγειλω εγω!

ασε που αυτος θα το περνει 70-80€

σημερα μιλουσα με ενα seller απο ebay και μου εκανε εκπωση σε ενα τηλ 20usd.

 

Καλά μην εξάπτεσαι δεν σου είπα να αγοράσεις από εκεί. :)

Αλλά πρόσεξε κάτι το ότι λέει διαθέσιμο σε x μέρες μπορεί και να σημαίνει ότι έχει παραγγείλει κομμάτια και περιμένει να έρθουν . Αυτό είναι κάτι σύνηθες για τα ηλεκτρονικά μαγαζιά να ανεβάζουν στο site τους ένα προϊόν το οποίο το αναμένουν.

Επίσης μην ξεχνάς ότι αν έχει κάνει παραγγελία ποσότητα κατά πάσα πιθανότητα θα περάσει από τελωνείο και Φ.Π.Α. κάτι που σημάνει ότι ανεβαίνει το κόστος.

Και στην τελική δεν είναι όλοι διατεθειμένοι να αγοράσουν από το εξωτερικό και σε περίπτωση στραβής να μπλέκουν με αποστολές στην κίνα.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ φοβαμαι οτι οι κινεζοι εχουν καλυτερο DOA απο τους εγχωριους πωλητες.

Αλλα καλα κανεις και το αναφερεις γιατι καποιος μπορει να μην θελει μεσω ebay και να αισθανεται πιο μεγαλη ασφαλεια να το παρει απο Ελληνικο σαιτ.;)

Link to comment
Share on other sites

http://www.e-kentro.com Αγορά από Θεσσαλονίκη 150 ευρώ έξοδα δικά του σε 2 ημέρες στην Κρήτη απλό ταχυδρομείο και αντικαταβολή.Θα μου πείτε είναι πιο ακριβό αλλά δεν μπλέκεις με τελωνεία και κινέζους!!!!!!!!!!!.Εδω και το SoftwareX6:

 

 

 

http://rapidshare.com/files/282165914/SoftwareX6.rar

--manospan--
Link to comment
Share on other sites

Ξανανεβαζω τις ρυθμισεις γιατι το αρχειο που ειχα ανεβασει ηταν κατεστραμμενο. Το ενα αρχειο ειναι για cosmote και το αλλο για wind

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

http://www.e-kentro.com Αγορά από Θεσσαλονίκη 150 ευρώ έξοδα δικά του σε 2 ημέρες στην Κρήτη απλό ταχυδρομείο και αντικαταβολή.Θα μου πείτε είναι πιο ακριβό αλλά δεν μπλέκεις με τελωνεία και κινέζους!!!!!!!!!!!.Εδω και το SoftwareX6:

 

 

 

http://rapidshare.com/files/282165914/SoftwareX6.rar

 

Μιλάμε για το K599 γιατι δεν βλέπω να το έχει στο site του έχει ενα με 138€ αλλά δεν πρέπει να ειναι το K599.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν σε υποψιάζει δηλαδή; :rolleyes:

Ξέρεις εγώ το πήρα από εκεί και ας μην φαίνεται πουθενά(το μάντεψε ότι το έχει αυτό το μαγαζί και αφού δείχνει και αξιόπιστο λέει ας το πάρω από εδώ) :D

Βελτίωσε το site σου φίλε manospan :X

Κατ' αρχήν δεν έχω κανένα site.Το κινητό το πήρα μέσω του e-market:http://www.emarket.gr/item.php?id=18093740 και ειναι το Κ599 ή ετσι γράφει τουλάχιστον πίσω απο την μπαταρία. Μέσα στην συσκευασία υπήρχε φυλλαδιο απο το εν λόγω κατάστημα και με άλλα προ'ι'όντα κι έτσι δεν ασχολήθηκα με το site. Το είδα και εγω τώρα που το αναφέρατε.Η δημοπρασία πάντως είναι ενεργή νομίζω γράφει και τηλέφωνα.Απο κει και πέρα δεν ξέρω τίποτα παραπάνω.

--manospan--
Link to comment
Share on other sites

Άρα από site δημοπρασιών το πήρες,όχι από εκείνο το site που δίνεις παραπάνω

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Άρα από site δημοπρασιών το πήρες,όχι από εκείνο το site που δίνεις παραπάνω

Ναι φίλε μου την διεύθυνση του site την αναφέρει το φυλλάδιο όπως λέω και παραπάνω.

--manospan--
Link to comment
Share on other sites

Τα καταφερα και διαβαζει ελληνικα ΤΧΤ σε Unicode κωδικοποίηση. Σε ευχαριστω για τις πολυτιμες συμβουλες. Το προγραμμα του μετατρεπει ΤΧΤ σε PDB λεγεται ΑkPDB v3.10 θελει register ψαχνω για serial αλλα εις ματην και εις φρυδην. Τελος Παντων αφου διαβαζει ελληνικα ΤΧΤ δε χρειαζεται να ψαχνω και για e-books σε PDB μορφη.Νομιζω οτι πρεπει να αρκεστω σ'αυτο.

Ευχαριστω και παλι!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά 2 απορίες... Κάνοντας update στις εφαρμογές με τα εικονίδια τί γίνεται? λειτουργούν όλα κανονικά?

Όσον αφορά τα google maps υπάρχει τρόπος στην java edition που τρέχουμε να "βλέπουμε" χάρτες χωρίς offline?

 

 

Άν έχει βρει κάποιος λύση με το πρόβλημα του youtube ας με ενημερώσει... έχω ξεπεράσει όπως προανέφερα σε προηγούμενο post το connection failed με τις συμβουλές σας κ λαμβάνω μήνυμα play failed κατά την φόρτωση του video.

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση, η οθονη εχει καλη ποιοτητα εικονας;

καλη αποδοση;

γιατι καπου ειδα οτι εχει 160.000 χρωματα και μου φανηκαν λιγα!

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση, η οθονη εχει καλη ποιοτητα εικονας;

καλη αποδοση;

γιατι καπου ειδα οτι εχει 160.000 χρωματα και μου φανηκαν λιγα!

Μια χαρα ειναι η οθονη.περισσοτερα χρωματα για μενα ειναι και μειωμενη αποδοση της μπαταριας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλα τα μετρησες?

πως σου φανηκαν λίγα.

παιδια μην τρελαθουμε αυτα τα πραγματα στις οθνες δεν διακρινονται.

ενταξει δεν λεω οτι δεν εχουν διαφορα η μια απο την αλλη αλλα το πληθος των χρωματων δεν μπορει να το δεο το ματι.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους τους φιλοκινεζογκατζετακιδες.

μήπως ξέρει κανένας να μας πεί στα Ελληνικά πως μπορούμε να αποθηκευσουμε το wifi κωδικο χωρίς να μας το ζητάει όποτε κάνουμε σύνδεσή ??

Σας Ευχαριστώ

samsung is the winner
Link to comment
Share on other sites

οταν κανεις συνδεση σε ενα δικτυο πας στο Access Point Settings και βαζεις εκει τον κωδικο και κανεις save και εισαι ok.
Link to comment
Share on other sites

Η ποιοτητα ηχου οταν κανουμε/ ή λαμβανουμε κληση σε αυτο το τηλεφωνο ειναι καλη; Εμαθε ενας γνωστος οτι εκλεισα κινεζικο τηλεφωνο και λεει πως στα πιο πολλα κινεζικα ακουγονται παρασυτα, θορυβοι κτλ κατα την διαρκεια κλησης. Ειναι αληθεια ή μυθος;
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν μπορεις να δεις videakia μεσω του facebook ?Ενω ειχαμε συνδεθει στον λογαριασμο κανονικα ζητουσε email kai password τα περνουσαμε αλλα δεν εκανε κατι.Χρειαζεται καποια ρυθμιση επιπλεον? Μηπως πρεπει να μπαινουμε απο το bolt?
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

k599(v800i,v709,v706,h806,a9530) με ασυρματο δικτυο και τηλεοραση, διπλη σιμ, v800(i9tv3g,h601,v80+,e800) χωρις ασυρματο δικτυο , i9 (i68+)χωρις ασυρματο δικτυο,τηλεοραση
Link to comment
Share on other sites

Και τι διαρκεια ζωης εχουν αυτα τα κινητα;

 

εμενα ληγει στις 18/1/2010 :)

 

τωρα τα πηραμε κ εμεις....ποιος να μας πει τι διαρκεια ζωης εχουν??ποιος να ξερει!!!????

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...