Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδιά μια ερώτηση ποια η διαφορά αυτού http://www.papayaone.com/sciphone-camera-cellphone-p-2607.html με αυτόυ http://www.mycellbay.com/product.php?productid=2519&cat=0&page=1

έχουν διαφορετική ονομασία.ποιο είναι καλήτερο κ599?παρακαλώ ας απαντήσει κάποιος!!!!!!!

 

ρε παιδιά κανένας δεν ξέρει?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα παραγγελία από εδώ http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPII.dll?ViewItem&item=310165600564 στα 5 ευρώ,μου ήρθε σε λιγότερο από 10 μέρες και ταιριάζει γάντι!
Link to comment
Share on other sites

θηκες κλπ που μπορουμε να βρουμε?

 

παντως skin case για iphone(αυτες που εφαρμοζουν στο πισω μερος),μην παραγγειλετε,εγω πηρα μια και δεν εφαρμοζει γιατι το κ599 ειναι λιγο πιο χοντρο απο το iphone

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Κανενα αλλο java Mirc? αυτο με το που το κανω εγκατασταση φτανει 50% και λεει αρχειο "jar" κατεστραμενο. :S

 

Αν και δεν ξερω να το χρησιμοποιω το jedirc που μπορεις να κατεβασεις απο το getjar.com ειναι δωρεαν και κανει κανονικα εγκατασταση-εγω κατεβασα την εκδοση για lg KP500

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

έχω ξανακάνει την ερώτηση χωρίς να πάρο καμια απάντηση. αν μπορεί κάποιος να μου pi αν υπάρχει κάποιο gps που να δουλεύει στο k599 με ελληνικό χαρτί θα του είμαι ευγνώμων!:ninja:
Link to comment
Share on other sites

έχω ξανακάνει την ερώτηση χωρίς να πάρο καμια απάντηση. αν μπορεί κάποιος να μου pi αν υπάρχει κάποιο gps που να δουλεύει στο k599 με ελληνικό χαρτί θα του είμαι ευγνώμων!:ninja:

λογικα εξωτερικο bluetooth gps θα παιζει καλα με χαρτη π.χ google map

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος η java έκδοση του google maps δεν παίρνει στίγμα από gps.Τα παιδιά είχαν πει για το wetravel,δεν έχω κάνει κάποια δοκιμή οπότε δεν γνωρίζω.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

λογικα εξωτερικο bluetooth gps θα παιζει καλα με χαρτη π.χ google map

 

Η συσκευη μας δεν υποστηριζει διασυνδεση με bluetooth μεσω java εφαρμογων οποτε το wetravel μπορουμε να το χρησιμοποιησουμε μονο για offline αναζητηση περιοχων,αν και ο χαρτης της ελλαδας που υπαρχει με αυτο το προγραμμα δεν ειναι ακομα και ο καλυτερος δυνατος.

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλημέρα.Είμαι και γώ κάτοχος εδώ και 3 μέρες του Κ599.Σε γενικές γραμμές μια χαρά συσκευή.Λίγο προβληματάκι με την οθόνη οταν την χειρίζεσαι με το δάχτυλο με το πενάκι είναι μια χαρά όμως.Κατέβασα και το SoftwareX6 όπως είπε ο φίλος sardas και δούλεψε μια χαρά.Συνεργαζεται και με το Outlook Express μια χαρά για την διαχείρηση των επαφών.Στα μείον είναι ότι γράφει μόνο 14 χαρακτήρες.Πιστεύω οτι αυτό το παραβλέπουμε.Η αγορά του έγινε απο δώ: http://www.e-kentro.com (me 150 ευρώ πληρωμένα και τα έξοδα μεταφοράς) στην Θεσσαλονίκη και ήρθε σε 2 μέρες στην Κρήτη.Σας παραθέτω και το SoftwareX6 για περισσότερη ευκολια.Πιστεύω να βοήθησα και γω με την σειρά μου για την διευκόλυνση μας .

 

 

 

http://rapidshare.com/files/282165914/SoftwareX6.rar

--manospan--
Link to comment
Share on other sites

Error

 

You have reached the download limit for free-users. Would you like more?

 

 

δεν το ανεβαζεις κ πουθενα αλλου??

το ψαχνω απο προχτες....

το αρχειο κατεβαινει κανονικα.σου βγαζει σφαλμα γιατι εισαι free χρηστης.(εχεις κατεβασει κατι αλλο πριν λιγα λεπτα)

περιμενε καμια ωρα και ξαναπροσπαθησε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι μαγκες εχω το πρωτο μου σοβαρο προβλημα με την συσκευη (λογικα η συσκευη θα φταιει).

Εχω δυο καρτες κοσμοτε, η μια για τηλ κ η αλλη για σμσ και χρησιμοποιω κυριως αυτην με τα σμσ. Εχω λοιπον το εξης προβλημα, η καρτα με τα σμσ σχεδον συνεχεια κολαει και δεν λειτουργει. Π.χ. στελνω μηνυματα σε 2-3 ατομα και δεν μου ερχονται αναφορεσ κι ουτε απαντησεις, και στην αρχη ειχα πει τι στο $$$ και εκανα αναπ απο την συγκεκριμενη καρτα σε ενα απο τα ατομα κι αμεσως μολις εκανα μου σκασανε ολες οι αναφορεσ μαζεμενες και οι απαντησεις. Λεω τουλαχιστον βρηκαμε πως το ξεμπλοκαρουμε. Και οταν δεν μου ερχοτανε μια αναφορα ή περιμενα σμσ και δεν ειχε ερθει καθομουνα σα το μλκ κ εκανα αναπαντητη στο 1314 μηπως εχει μπλοκαρει :O

Αλλα τωρα σημερα εφαγε υπερσκαλωμα και παρολο που καποιοι αριθμοι που ειχα στειλει ειχαν τισ συσκευες τους ανοιχτες και επαιρνα καθε τοσο το 1314 δεν ερχοντουσαν αναφορες. Και ξεμπλοκαρε οταν με πηρε ενας φιλος τηλεφωνο στην συγκεκριμενη καρτα. Οσο παει δηλαδη γινεται χειροτερα.. Οσο νυχτωνει η βλαβη μεγαλωνει..

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι μαγκες εχω το πρωτο μου σοβαρο προβλημα με την συσκευη (λογικα η συσκευη θα φταιει).

Εχω δυο καρτες κοσμοτε, η μια για τηλ κ η αλλη για σμσ και χρησιμοποιω κυριως αυτην με τα σμσ. Εχω λοιπον το εξης προβλημα, η καρτα με τα σμσ σχεδον συνεχεια κολαει και δεν λειτουργει. Π.χ. στελνω μηνυματα σε 2-3 ατομα και δεν μου ερχονται αναφορεσ κι ουτε απαντησεις, και στην αρχη ειχα πει τι στο $$$ και εκανα αναπ απο την συγκεκριμενη καρτα σε ενα απο τα ατομα κι αμεσως μολις εκανα μου σκασανε ολες οι αναφορεσ μαζεμενες και οι απαντησεις. Λεω τουλαχιστον βρηκαμε πως το ξεμπλοκαρουμε. Και οταν δεν μου ερχοτανε μια αναφορα ή περιμενα σμσ και δεν ειχε ερθει καθομουνα σα το μλκ κ εκανα αναπαντητη στο 1314 μηπως εχει μπλοκαρει :O

Αλλα τωρα σημερα εφαγε υπερσκαλωμα και παρολο που καποιοι αριθμοι που ειχα στειλει ειχαν τισ συσκευες τους ανοιχτες και επαιρνα καθε τοσο το 1314 δεν ερχοντουσαν αναφορες. Και ξεμπλοκαρε οταν με πηρε ενας φιλος τηλεφωνο στην συγκεκριμενη καρτα. Οσο παει δηλαδη γινεται χειροτερα.. Οσο νυχτωνει η βλαβη μεγαλωνει..

 

Αυτο το παθαινα στο πρηγουμενο κινητο μου-το οποιο δεν ηταν κινεζικο-και ηταν θεμα δικτυου,δοκιμασε την καρτα σου και σε ενα αλλο τηλεφωνο οταν το ξαναπαθεις να δεις αν θα σου κανει τα ιδια.

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια!!!

εχθες παρελαβα το zoho v709, το μονο που προσεξα ηταν οτι ειχε ελειπες σημα, σημερα η κυρια καρτα δουλευει 3 λεπτα την ωρα. τη δοκιμασα εναλαξ τις υποδοχες το ιδιο. τη δοκιμασα σε αλλο τηλεφωνο ολα ρολοι. εινε το δευτερο προβληματικο. το πρωτο επεστραφη σε μια ημερα, στο δευτερο ο πωλητης(αυτο το σημερινο) μου ειπε σε μενα δουλευε, καλο σαβ/ακο :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Ελειπές σήμα στην μια από τις δυο κάρτες ενώ παίζουν με την ίδια κεραία δεν γίνεται.Το πρόβλημα μάλλον είναι στην εταιρία κινητής και στο πήξιμο των καρτοκινητών κυρίως,τύπου what's up στα οποία πλέον για να βγάλεις γραμμή σε ώρες μεγάλης κίνησης πρέπει να προσπαθήσεις 4-5 φορές.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Ελειπές σήμα στην μια από τις δυο κάρτες ενώ παίζουν με την ίδια κεραία δεν γίνεται.Το πρόβλημα μάλλον είναι στην εταιρία κινητής και στο πήξιμο των καρτοκινητών κυρίως,τύπου what's up στα οποία πλέον για να βγάλεις γραμμή σε ώρες μεγάλης κίνησης πρέπει να προσπαθήσεις 4-5 φορές.

 

φιλαρακι λυπαμε που θα σε λυπησω αλλα δεν προκειτε για what's up αλλα για vodafon (παγιο) η οποια δοκιμαστηκε 6φορες πριν ποσταρω .(σε αλλο κινητο σε nokia και sharp) ενδιαμεσα και δουλευε. μην δουλευωμαστε μεταξυ μας :mad:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πιστεύεις ότι ο πωλητής σου σε δούλευε;Προφανώς για να σου πεί,το είχε δοκιμάσει και θα είδε ότι είναι όλα καλά.Αλλά επειδή το κινητό είναι κινέζικο έχεις την προκατάληψη ότι αυτό θα φταίει.Εγώ πολλές φορές δεν έχω καταφέρει να καλέσω με το HTC HD ή με το iphone,τα δίκτυα τα εταιριών κινητής είναι τόσο απίστευτα πηγμένα που πολλές φορές πλέον σε πετάνε απ έξω.Τώρα να είναι χαλασμένα 2 στα 2 κινητά που παραλαμβάνεις,αν είναι έτσι μην αγοράσεις τίποτα για κάποιο καιρό,μιλάμε για απίστευτη γκαντεμιά...

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...