Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7270


EWS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πολυ ωραιο φαινεται αλλα απο μνημη?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 169
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 (15 Σεπ. 2004 , 01:53)

 

πολυ ωραιο φαινεται αλλα απο μνημη?

 

 

 

Φιλε ταξιδιωτης22,δες τα σχολια παραπανω

Shared Memory for Storage: 32 MB :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ωραία εμφάνιση αλλά παίρνει πολλά μείον λόγω έλλειψης BT και κάρτα μνήμης (άσχετα πως έχει 32 mb εσωτερική)
GH388-> GF788e-> GA628-> GD90-> 8210-> 6210-> 6510-> 3510i-> 8910-> V525-> 6230-> 8800-> 8600Luna-> 8800Arte-> 8800Carbon Arte-> iPhone 5...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (15 Σεπ. 2004 , 01:54)

 

Φιλε ταξιδιωτης22,δες τα σχολια παραπανω

Shared Memory for Storage: 32 MB :)

 

ουπς απο τη βιασυνη μου δε το ειχα προσεξει καθολου ωραια θα το χτυπησουμε το κινητακι πρεπει να αξιζει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 (18 Σεπ. 2004 , 16:35)

ωραια θα το χτυπησουμε το κινητακι πρεπει να αξιζει

Πλάκα κάνεις, έτσι; :confused: :worry: Το κινητάκι αυτό δεν είναι για εμάς. Είναι δυνατόν να περάσεις απο τα 60άρια σε αυτό το φτωχό 40άρι; :wacko: ;) Άσε που πιθανόν να είναι πολύ ακριβό για αυτά που προσφέρει. Αντικειμενικά, καλούτσικο, αλλά όχι για μας. :D
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (18 Σεπ. 2004 , 17:40)

 

Πλάκα κάνεις, έτσι; :confused: :worry: Το κινητάκι αυτό δεν είναι για εμάς. Είναι δυνατόν να περάσεις απο τα 60άρια σε αυτό το φτωχό 40άρι; :wacko: ;) Άσε που πιθανόν να είναι πολύ ακριβό για αυτά που προσφέρει. Αντικειμενικά, καλούτσικο, αλλά όχι για μας. :D

 

βρε για δευτερο κινητο εννοω παντα φυσικα ;)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

gia thn timh toy kai to pote erxete ti exete akousei?to ksero oti rothse kai allos alla to 6260 kanei 390 eyro... den pistevete oti tha einai pio fthno?h oxi?
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο βλεπω κι εγω κανενα ενδιαφερον κι ενταξει φαινεται ωραιο το κινητο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα και καλή εβδομάδα σε όλους :)

 

Τι γίνεται με το κινητό; Έμαθε κανείς πότε θα έρθει στην ελληνική αγορά; Στην υπόλοιπη Ευρώπη βγήκε;

 

Εγώ πάντως που έχω το 6600 σκέφτομαι να το αλλάξω με αυτό το κινητό, μου αρέσει πολύ ο σχεδιασμός του και που έχει ραδιόφωνο. Εντάξει το ξέρω ότι είναι series 40, αλλά τελικά χρησιμοποιούμε όλες τις δυνατότητες των series 60; Εξάλλου για να μπω στο internet χρησιμοποιώ τον υπολογιστή μου. Και έχω βαρεθεί αυτή την ιστορία των αναβαθμίσεων... :wacko:

 

Μου φαίνεται πάντως ότι όταν βγει στην αγορά θα πιάσει ;)

Αννη
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πότε θα βγει στην αγορά τελικά; Γνωρίζει κανείς; Γιατί το 7260 που είναι στην ίδια σειρά βγήκε. Εχθές το είδα σε βιτρίνα.
Αννη
Link to comment
Share on other sites

αυτο το μηνα θα κυκλοφορησει κι αυτο μη φοβασαι καθημερινα τους παιρνω τηλ και ρωταω μεχρι τελος του μηνα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν..το κινητάκι είναι πολύ όμορφο εξωτερικά(για μας τις γυναίκες έιναι σκέτο λουκουμάκι) αλλά και από δυνατότητες για σειρά 40 είναι μια χαρά! Δεν με εκπλήσει που δεν παίρνει κάρτα,εξάλλου η μνήμη του είναι αρκετή!

Αν έχει και μια λογική τιμή(300 ευρώ τουλάχιστον για αρχή)θα ναι μια καλή επιλογή.

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

ε καπου εκει το κοβω να κανει αντε λιγο παραπανω ισως

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Από ένα εγγλέζικο site είδα ότι στην Αγγλία θα βγει στις 11 Δεκεμβρίου. Τελικά έτσι όπως το πάνε ελπίζω να βγει πριν τα Χριστούγεννα :mad:
Αννη
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ε μεσα σε αυτες τις μερες θα το δουμε κι αυτο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

paidia? na sas po kati pou ematha? to 7270 bgainei giro sta 425 euro!!!!

-mipos allaxa gnomi????

-ennoeitai!!!!!!!!!!!

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

χμ λιγο τσουχτερο μου ακουγεται επιβεβαιωμενο αυτο ελινα?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

mpes sto site tis vodafone on line shop kai sta tilefona tou mellontos kapos etsi to leei.

ekei to exei 437 euro. oxi ligo tsouxtero, taxidioti mou, trela tsouxtero kai den axizei gia toso...

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...