Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7270


EWS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καμια μα καμια σχεση δεν εχουν φιλε μου το 7270 ειναι πολυ πιο ωραιο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 169
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Milhsa me ypallhlo ths Nokia kai mou eipe oti edo kai meres to kinhto to exoun paralavei kai einai stis apothkes toys,htan na to vgaloun stis giortes alla den to exoun vgalei akoma kai den kseroyn pote tha to vgaloun..den ksero ti mporei na symvenei... :(
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είναι η πρώτη μέρα που στο επίσημο site της Νokia δεν γράφει "coming soon" δίπλα στη φωτογραφία του 7270 !!! Άρα μάλλον είχαν δίκιο τα εγγλέζικα site που έδιναν σαν release date την 5η Ιανουαρίου!

Για να δούμε τώρα πότε θα το βγάλει στην αγορά η Alpha Copy...

Αννη
Link to comment
Share on other sites

η Microland το χει φερει νομιζω

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

To eida kai ego sto site oti to exei tora to mono poy apo menei einai na paro thn paraskeyh na do an to exei pragmatika kai oxi mono sta fyladia(opos h TIM).. :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Sta kentrika ths microland eipan oti to exoun alla den hksere na mou pei pou...phra kana dio katasthmata ths alla dne to eixan..an an vrei kapios kati na mou pei.. :blink:
Link to comment
Share on other sites

που θα παει αυτη τη βδομαδα θα σκασει μυτη με παραξενευει το γεγονος οτι δεν εχει παρουσιαστει ακομα δε νομιζω να χει καποιο προβλημα απλα καπου εχουν κολλησει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πού είναι ρε παιδιά τελικά το κινητό; :cry:

Κανείς δεν ξέρει τίποτε ακόμη. Εχθές τηλεφώνησα στην Alpha Copy και στην ΤΙΜ και δεν μπορούσαν να μου πουν καμία ημερομηνία :wacko: Νομίζω δεν καταλάβαιναν για ποιό μοντέλο της ΝΟΚΙΑ τους έλεγα...

 

Ξέρει κανείς τι γίνεται;

Αννη
Link to comment
Share on other sites

Σε αυστραλιανό site μπορείς να κάνεις online αγορά του κινητού: http://www.fonezone.com.au/?p=2044&mobID=186

κι εμείς εδώ δεν ξέρουμε τι μας γίνεται...

Αννη
Link to comment
Share on other sites

καλα εδω ζουνε στο κοσμο τους ξερεις τι παιζει στην ελλαδα?απλα δεν υπαρχουν και πολλα ψαγμενα ωστε να εχουμε γρηγορα αυτο που ζηταμε εδω δυστυχως περιμενουν απλα να τους πουνε οτι ηρθε το ταδε μοντελο δηλαδη καληνυχτα στο εξωτερικο πουλαει κι εδω κοιμουντε πηρα παλι τηλ σημερα στη νοκια και μια απο τα ιδια δε ξερουμε κυριε,κερι και λιβανι ειπα απο μεσα μου

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Στο Vodafone e-shop λέει ότι η αναμενόμενη ημ/νία διαθεσιμότητας είναι η 27η Ιανουαρίου (http://www.vodafone-shop.gr/eshop/el/index.jsp?action=FutureMobilePhone)

 

Στο site της Microland υπάρχει και μπορείς να το παραγγείλεις με 347,75 € + ΦΠΑ !!

Αννη
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι δεν ειναι με φπα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 (13 Ιαν. 2005 , 23:29)

 

νομιζω οτι δεν ειναι με φπα

 

 

Ναι, αυτό έγραψα κι εγώ, 347 € συν 18% ΦΠΑ.

 

Σήμερα ρώτησα πάλι την ΤΙΜ "Τι το βάλατε στο φυλλάδιό σας πριν από τα Χριστούγεννα αφού ακόμα δεν ξέρετε πότε θα βγει;". Η κοπέλλα μου είπε ότι θα βγει σίγουρα μέσα στο επόμενο 10ημερο. Για να δούμε... Από βδομάδα σε βδομάδα το πάνε. Γιατί άραγε;

Αννη
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος iosif1980 (14 Ιαν. 2005 , 23:01)

 

paidia....apo avrio to kinito tha iparxei sto plaisio....

pm me... ;)

 

καλησπερα φιλε μου πως μπορω να στο παραγγειλω και να ερθει κρητη?ειμαι πελατης στο πλαισιο κι εχω και καρτελα το ταχυτερον δυνατον

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν έρθει και στα Nokia Shop στην τελική τιμή των 403 € :D

 

Αυτή τη στιγμή έχω κι εγώ δύο ετοιμοπαράδοτα... :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5226DragonTiger.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (26 Δεκ. 2004 , 15:57)

 

Νομιζω βγαινει σε 2 , ασπρο & μαυρο :)

 

 

Το εξωτερικό της συσκευής είναι ανοξείδωτο και η συσκευασία περιέχει δύο κουμπωτά suede καλύμματα σε μαύρο και σε κόκκινο.

 

Και μνήμη 15.5 MB και μεγαφωνάκι τέλειο... :lol:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5226DragonTiger.jpg
Link to comment
Share on other sites

15,5 mb μνημη?μονο?αφου δεν ελεγαν κατι για 30mb?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρε κανείς να πει και σε μας τους υπολοίπους πώς είναι; ;)

Εγώ δυστυχώς θα περιμένω να το φέρει η ΤΙΜ γιατί έχω επιταγή από το Avantage. Ελπίζω να μην το αργήσει πολύ...

Αννη
Link to comment
Share on other sites

Το πήρε κανείς να πει και σε μας τους υπολοίπους πώς είναι; ;)

Εγώ δυστυχώς θα περιμένω να το φέρει η ΤΙΜ γιατί έχω επιταγή από το Avantage. Ελπίζω να μην το αργήσει πολύ...

αυριο θα το χω εγω για να δουμε τι λεει περισσοτερα νεα αυριο :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον οπως ειπα και χτες σημερα ειμαι κατοχος του μικρου 7270 πρωτες εντυπωσεις καλες μειωνεκτημα πρωτο δυστυχως η ελλειψη bluetooth που ετσι κι αλλιως ηξερα οτι δε θα εχει,θεωρω καλη κινηση απο την νοκια το κινητακι αυτο μιας και τα συνδιαζει ολα εχει καλη οθονη καλυτερη απο του 6230 και φυσικα πιο μεγαλη το πληκτρολογιο του το βρισκω αριστο η αισθητικη που προσφερει εξισου καλη στη συσκευασια εχει 2 ανταλλακτικα καλυμματα κι εναν νεο φορτιστη απο τη νοκια που τυλιγει μεσα το καλωδιο ωραιο αυτο,επισης εχει ενα λουρακι και μια θηκουλα τωρα για πιο πολλες εντυπωσεις αργοτερα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον οπως ειπα και χτες σημερα ειμαι κατοχος του μικρου 7270 πρωτες εντυπωσεις καλες μειωνεκτημα πρωτο δυστυχως η ελλειψη bluetooth που ετσι κι αλλιως ηξερα οτι δε θα εχει,θεωρω καλη κινηση απο την νοκια το κινητακι αυτο μιας και τα συνδιαζει ολα εχει καλη οθονη καλυτερη απο του 6230 και φυσικα πιο μεγαλη το πληκτρολογιο του το βρισκω αριστο η αισθητικη που προσφερει εξισου καλη στη συσκευασια εχει 2 ανταλλακτικα καλυμματα κι εναν νεο φορτιστη απο τη νοκια που τυλιγει μεσα το καλωδιο ωραιο αυτο,επισης εχει ενα λουρακι και μια θηκουλα τωρα για πιο πολλες εντυπωσεις αργοτερα

Μνημη,κατασκευη;

Ποσα το πηρες;

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...