Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7270


EWS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

gamoto... lathos thimomoun!!! den to exo dei ekei!!! kapou allou to eida kai elege auti ti timi...

an to thimitho tha sas xanapo

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 169
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σήμερα πέρασα από ΤΙΜ και ΝΟΚΙΑ. Η ΤΙΜ το έχει στον τιμοκατάλογό της (425 ή 450 ευρώ, δεν θυμάμαι ακριβώς...) χωρίς όμως να το πουλάει γιατί δεν της έχει έρθει ακόμα :confused:

Στο ΝΟΚΙΑ club Χαλανδρίου λένε ότι το περιμένουν... ΣΙΓΟΥΡΑ μέσα στον Δεκέμβριο :blink:

 

Στις κυριακάτικες εφημερίδες είχε ένθετο και η Vadafone που έλεγε ότι θα το έχουμε σύντομα κοντά μας...

 

Πάντως στα ξένα site η εταιρίες (Orange κλπ) δίνουν σαν release date του 7270 την 5η Ιανουαρίου... :cry:

 

Μήπως έχει κανένα πρόβλημα το κινητό και δεν βγαίνει;

Αννη
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aangel (20 Δεκ. 2004 , 15:40)

 

 

Μήπως έχει κανένα πρόβλημα το κινητό και δεν βγαίνει;

 

 

Δεν εχει ακουστει κατι τετοιο παντως .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Gia ianoyario to vlepo an kai tha htan oraia na to doume prin thn protoxronia..alla kai na mhn vgei protoxronia den nomizo na noiazete kai kaneis ...
Link to comment
Share on other sites

Gia na milhsw kai ligo sovara milhsa me thn Nokia kai mou eipan oti eprepe na tous exei ertei hdh kai oti afth thn evdomada pou erxete tha ertei,den ksero an h nokia tirei tis hmeromnhnies ths omos.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι τρώγεστε;;;

 

Πηγαίνετε στην βόνταφον που σίγουρα θα το έχει!!!

Το είδα με τα ίδια μου τα μάτια να το βγάζει ο υπάλληλος στην βόντα Ηρακλείου.

Ναι έχει έρθει Ηράκλειο κια από την στιγμή που ήρθε επαρχία είναι δυνατόν να μην έχει έρθει Αθήνα!

 

Είναι πάρα πολύ όμορφο κια λεπτό!

 

Δεν είναι Vodafone-live!

 

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα σε ολους μας μανο δηλαδη ειναι πολυ ομορφο?σε τι χρωμα το ειδες?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 (25 Δεκ. 2004 , 16:31)

 

χρονια πολλα σε ολους μας μανο δηλαδη ειναι πολυ ομορφο?σε τι χρωμα το ειδες?

 

 

Το είδα στο άσπρο χρώμα!

Δυστυχώς δεν νομίζω να το έχει στο κόκκινο!

 

:) :o

 

Χρόνια πολλά!

Καλά Χριστούγεννα!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

για να το δουμε πρεπει να ειναι οντως πανεμορφο παντως

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Giorgosk80 (26 Δεκ. 2004 , 11:34)

 

Pos ginete na to exei h vodafone kai oxi h Nokia? :confused:

 

 

Μπορει να κανει δικια της εισαγωγη :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Giorgosk80 (26 Δεκ. 2004 , 15:45)

 

Otan lete gia xromata ypotheto oti lete gia kalymata e?giati to kinhto nomizo ena xroma vgenei.

 

 

Νομιζω βγαινει σε 2 , ασπρο & μαυρο :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

A ok tnx nervous, elpizo na vrei afth thn evdomada giati to arpaksa..to mono pou me provlhmatizei oti eiani ligo vary se sxesh me to megethos toy..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Giorgosk80 (26 Δεκ. 2004 , 16:12)

 

A ok tnx nervous, elpizo na vrei afth thn evdomada giati to arpaksa..to mono pou me provlhmatizei oti eiani ligo vary se sxesh me to megethos toy..

 

 

Δικιο εχεις φιλε μου

Λογω της κατασκευης του μπορει να ειναι λιγο πιο βαρυ

 

Delicate use of different materials such as metal, textile and plastic - Weight: 121 g

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

κι εγω πηρα στη νοκια αλλα δεν ειχαν παραλαβει ακομα κοντα παντως θα ειναι η μερα της κυκλοφοριας του ισως και να χει ερθει μεχρι τη παρασκευη

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το κινητο το ειδα σημερα αλλα σε ψευτικο να πω οτι ειναι πολυ ωραιο?η παρα πολυ ωραιο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

delete

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Giorgosk80 (27 Δεκ. 2004 , 16:31)

 

Ego pantos phra sthn Vodafone kai den hksere tipota...kai sthn Tim phra.. kai sthn Nokia alla tipota..

 

genikso i vodafone mporei na mhn bazi ena kinito sto site tis i na min kseroyn polla katastimata tis tipota giati apla mporei na bgike se mia apiroelaxisti posotita isa isa gia na kanei to mpam...

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

φιλε nervous αυτο το delete τι σημαινε?ρωταω απο περιεργεια οχι οτι εχω καποιο κολλημα μονο μη το παρεξηγησεις,κι εγω εκανα τηλεφωνα παντου αλλα αν μαθατε κι εσεις κατι αλλο τοσο εμαθα κι εγω,παιδια παντως ειναι υπεροχο και 400 να κανει θα το παρω μου αρεσε παρα πολυ κι ας τα βλεπω λιγο πολλα τα λεφτα που θα κανει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ευτυχισμενο το 2005,τι να το κανεις το review το κινητο ειναι τελειο φιλε μου δε θα μου ξεφυγει με τιποτα ειδικα αφου θα παιζει κι mp3 που το θεωρω ενα απο τα πιο βασικα στοιχεια πλεον σε ενα κινητο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...