Jump to content

Sony Xperia Z2


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βρε παιδιά όχι οτι με απασχολεί τόσο γιατί το κατέβασα απο αλλού.... αλλά έχει καταφέρει κανείς να βρεί και να κατεβάσει κανείς το άλμπουμ του μαικλ τζάκσον μέσω του Ζ2?:wacko:

 

Εγω το κατεβασα απο το Xperia Lounge..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

αυτο το κανει και το Ζ2..δεν εχω δει κανεις να λεει οτι εχει προβλημα με βιντεο κατω των 5 λεπτων, ενω πολλοι φτανουν τα 7 λεπτα, συν οτι δεν εχουν κανενα προβλημα στις φωτογραφιες...

 

Για να καταλάβω, με το Z2 μπορείς όταν πέσει ο κόφτης στην εγγραφή 4Κ να ξανά τραβήξεις στο καπάκι βίντεο και μετά πάλι ξανά και ξανά; γιατί ο φίλος παραπάνω παραπάνω με το s5 αναφέρθηκε σε αυτή τη δυνατότητα.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εμένα χρειάζεται να κρυώσει λίγο η συσκευή αλλιώς μετά το σταματά πολύ γρήγορα.
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω, με το Z2 μπορείς όταν πέσει ο κόφτης στην εγγραφή 4Κ να ξανά τραβήξεις στο καπάκι βίντεο και μετά πάλι ξανά και ξανά; γιατί ο φίλος παραπάνω παραπάνω με το s5 αναφέρθηκε σε αυτή τη δυνατότητα.

 

To μηνυμα που παρεθεσα ελεγε οτι ο φιλος τραβηξε βιντεο 3 λεπτα και κατι..και ειπα οτι αυτο το κανει και το Ζ2, να τραβηξει 3-4 λεπτα και να βγαζεις φωτο, δε θα σου κωλωσει..

κωλωνει στα 5 και συμφωνα με τον φιλο παραπανω πλεον φτανει στα 10-11..

Υποψιαζομαι απλα οτι ειτε ανεβασαν το οριο θερμοκρασιας που σταματαει, το αφηνον να ψηθει λιγο παραπανω, ειτε κατι εκαναν και δε ζοριζεται τοσο πολυ, αν και το βλεπω χλωμο να ειναι τοσο ευκολο να ριξεις θερμοκρασια ετσι εκτος αν σταματανε ολες οι αλλες διεργασιες την ωρα του βιντεο και το cpu δουλευει πιο χαλαρα.

Οπως και να εχει, μπηκαμε στην διαδικασια να θαψουμε το Ζ2 στην ψηφοφορια (οχι οτι με νοιαζει, δεν εχω μετοχες της σονυ) οταν ενα G3 δεν ξερουμε τι ατελειες θα εχει στην υλοποιηση, προσωπικα το G2 δε μαρεσει καθολου σαν UI και ενω ολοι το κραζουν, το θεωρουν κορυφη (γιαυτο προτεινα να γινει ψηφοφορια για καθε κομματι του κινητου, ui, specs, design, features κτλ)

και τελος αν εχει κενα σε καποιον, το σασι απο οθονη, κακως το κραταει και δεν το γυρναει..αυτο ειναι κατασκευαστικη ατελεια και το γυρνας πισω, αλλα η θερμοκρασια ειναι λογικη, εγω το βλεπω μισογεματο το ποτηρι, μας εδωσαν ενα spec και μας λενε, κυριε στο δινω αλλα μεχρι τοσο μπορεις να το χρησιμοποιεις..

Αν δεν το ειχε καθολου θα κραζαμε πιο πολυ.

Δηλαδη οταν εχεις ενα pc, ειδικα οσοι ειχαμε prescott που εψηναν μπριζολες.. και αρχιζε το lag λογω θερμοκρασιας, τι λεγαμε? απλα αποδεχομασταν οτι ανεβαζει θερμοκρασιες και μεχρι εκει ειναι οι δυνατοτητες του, ειτε αυτες ηταν καποιο game ειτε επεξεργασια εικονας κτλ..

Τελος παντων, εγω εχω να πω οτι αρχισα να βαριεμαι το σχεδιασμο της sony, τον βρισκω πλεον ξεπερασμενο, εχει μια σειρα που πλεον ειναι σε 5 αντιτυπα, Ζ,Ζ1,Ζ2,Ζ1compact,Zultra, χωρια τα μικρα που ψιλοφερνουν, κατι Μ κτλ και θαθελα να δω κατι νεο, οχι οβαλ τυπου samsung αλλα να αλλαζει λιγο ακομα το σχεδιασμο ή τα υλικα, οπως η apple που απλα αλλαξε απο το 4αρι στο 5αρι και εδωσε κατι νεο, ενω ηταν ιδιο σχεδιο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αχ και να βλέπαμε ένα Xperia Arc ντιζάιν.

Εκεί φαίνεται η απουσία πλέον της Ericsson στις προτάσεις της Sony που συντηροποιηθηκε σε αυστηρό βαθμό.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αχ και να βλέπαμε ένα Xperia Arc ντιζάιν.

Εκεί φαίνεται η απουσία πλέον της Ericsson στις προτάσεις της Sony που συντηροποιηθηκε σε αυστηρό βαθμό.

 

ετσι ακριβως..κινητα εβγαζε η ericsson! το multimedia κομματι εβαλε η sony.τελος παντων, το Ζ2 απλα μου εδειξε οτι καθε φορα η σονυ βγαζει κατι καλυτερο, κατι πιο ολοκληρωμενο, αλλα πλεον εκει που πηγαν τα μεγεθη, δεν ξερω αν αξιζει..για μενα τα mini τυπου compact ειναι το μελλον αν τους δωσουν την προσοχη που πρεπει..

Για μεγαλο αρχιζω να ξανασκεφτομαι το asus Μου που ηταν κινηταρα, οθοναρα και ταμπλετ μαζι.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ετσι ακριβως..κινητα εβγαζε η ericsson! το multimedia κομματι εβαλε η sony.τελος παντων, το Ζ2 απλα μου εδειξε οτι καθε φορα η σονυ βγαζει κατι καλυτερο, κατι πιο ολοκληρωμενο, αλλα πλεον εκει που πηγαν τα μεγεθη, δεν ξερω αν αξιζει..για μενα τα mini τυπου compact ειναι το μελλον αν τους δωσουν την προσοχη που πρεπει..

Για μεγαλο αρχιζω να ξανασκεφτομαι το asus Μου που ηταν κινηταρα, οθοναρα και ταμπλετ μαζι.

Ίσως θα πρέπει να το σκεφτείς παραπάνω φορές με το Transformer V που είναι 3 σε 1 με 5 ίντσα κινητό android που γίνεται android tablet και ultra book και windows tablet/ultra book εξίσου.

Μην βγαίνουμε όμως πολύ of/topic.

Έχει το δικό του ξεχωριστό νήμα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ίσως θα πρέπει να το σκεφτείς παραπάνω φορές με το Transformer V που είναι 3 σε 1 με 5 ίντσα κινητό android που γίνεται android tablet και ultra book και windows tablet/ultra book εξίσου.

Μην βγαίνουμε όμως πολύ of/topic.

Έχει το δικό του ξεχωριστό νήμα.

 

μενω εδω γιατι απλα μαρεσουν τα αδιαβροχα της sony, και αυτο το feature σε συνδυασμο με το οτι ριχνει τιμες σε καλες συσκευες και δινει specs με κανει να την προτιμω ακομα..

Αυτο δε σημαινει οτι δε θαθελα μια αλλαγη, ειδικα το Ζ2 που ηταν η 5η συσκευη με ιδιο σχεδιο περιμενα να εχει τουλαχιστον διαφορετικα υλικα ή να διαφοροποιηθει. Πιστευω οτι θα γινει μελλοντικα..οπως επισης και το μαζεμα των διαστασεων, μιας και το σχημα αυτο δεν την βοηθα τη σονυ..

εχει ιδια νουμερα με Μ8 και ομως στο χερι ειναι πολυ χειροτερο..

Οσο για το asus, αν ερχοταν επισημα ελλαδα θα το επαιρνα ξανα (το infinity 2 που ειχα) αλλα η asus βγαζει ενα καρο συσκευες και bug updates με το κυαλι..

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αχ και να βλέπαμε ένα Xperia Arc ντιζάιν.

Εκεί φαίνεται η απουσία πλέον της Ericsson στις προτάσεις της Sony που συντηροποιηθηκε σε αυστηρό βαθμό.

 

Γιατί το live with walkman πάει πίσω;;;;)

Όσο για το design της SONY ... δεν είναι μόνο αυτά τα 5 κινητά που έχουν την ίδια σχεδίαση ... είναι και κάτι T2 ultra, M2 και ένα Τ3 που έρχεται ...

Βέβαια τα γούστα είναι σχετικά.. την ίδια σχεδίαση την βαριούνται αυτοί που είχαν την προήγουμενη ναυαρχίδα και το σκέφτονται να αναβαθμιστούν στην επόμενη χώρις να αλλάζει δραματικά αυτή η μετάβαση.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

To μηνυμα που παρεθεσα ελεγε οτι ο φιλος τραβηξε βιντεο 3 λεπτα και κατι..και ειπα οτι αυτο το κανει και το Ζ2, να τραβηξει 3-4 λεπτα και να βγαζεις φωτο, δε θα σου κωλωσει...

 

Αν διαβασεις καλητερα δεν ειπα οτι τραβηξα 3 λεπτα και κατι αλλα 15 λεπτα συνεχόμενα και μετα πολλες φωτο .και δεν εκανε τιποτα το παράξενο.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Αν διαβασεις καλητερα δεν ειπα οτι τραβηξα 3 λεπτα και κατι αλλα 15 λεπτα συνεχόμενα και μετα πολλες φωτο .και δεν εκανε τιποτα το παράξενο.

 

φιλαρακι εχεις δικιο, δικο μου λαθος.. παντως 5λεπτα γραφει και το Ζ2, και πλεον λενε για 10λεπτα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι εχεις δικιο, δικο μου λαθος.. παντως 5λεπτα γραφει και το Ζ2, και πλεον λενε για 10λεπτα.

 

τώρα τελευταία φτάνει τα δέκα λεπτά και τα περνάει πολλές φορές

Link to comment
Share on other sites

Ζ2 white απο expansys, 2 καμένα pixels, αντικατάσταση.

Παραλαβή σήμερα αντικατάστασης Ζ2 white, 3 καμένα pixels...

 

Ελπίζω το επόμενο τουλάχιστον να ανάβει...

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Ζ2 white απο expansys, 2 καμένα pixels, αντικατάσταση.

Παραλαβή σήμερα αντικατάστασης Ζ2 white, 3 καμένα pixels...

 

Ελπίζω το επόμενο τουλάχιστον να ανάβει...

 

Πως τα κατεφερες βρε Ηλία :lol:

Ούτε τζακ ποτ εδώ που τα λέμε τέτοια πράγματα.:p

Εύχομαι να σταθείς τυχερός με την τριτη.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατόν με το Tv Side View να μην βρίσκω μια Sony Tv που έχω , δεν είναι βέβαια στη λίστα των συμβατών TV, και με το Note3 να την βρίσκω οπότε χρησιμοποιούσα το κινητό σαν τηλεκοντρόλ ? ή δεν κάνω κάτι καλά?
Link to comment
Share on other sites

To μηνυμα που παρεθεσα ελεγε οτι ο φιλος τραβηξε βιντεο 3 λεπτα και κατι..και ειπα οτι αυτο το κανει και το Ζ2, να τραβηξει 3-4 λεπτα και να βγαζεις φωτο, δε θα σου κωλωσει..

κωλωνει στα 5 και συμφωνα με τον φιλο παραπανω πλεον φτανει στα 10-11..

Υποψιαζομαι απλα οτι ειτε ανεβασαν το οριο θερμοκρασιας που σταματαει, το αφηνον να ψηθει λιγο παραπανω, ειτε κατι εκαναν και δε ζοριζεται τοσο πολυ, αν και το βλεπω χλωμο να ειναι τοσο ευκολο να ριξεις θερμοκρασια ετσι εκτος αν σταματανε ολες οι αλλες διεργασιες την ωρα του βιντεο και το cpu δουλευει πιο χαλαρα.

Οπως και να εχει, μπηκαμε στην διαδικασια να θαψουμε το Ζ2 στην ψηφοφορια (οχι οτι με νοιαζει, δεν εχω μετοχες της σονυ) οταν ενα G3 δεν ξερουμε τι ατελειες θα εχει στην υλοποιηση, προσωπικα το G2 δε μαρεσει καθολου σαν UI και ενω ολοι το κραζουν, το θεωρουν κορυφη (γιαυτο προτεινα να γινει ψηφοφορια για καθε κομματι του κινητου, ui, specs, design, features κτλ)

και τελος αν εχει κενα σε καποιον, το σασι απο οθονη, κακως το κραταει και δεν το γυρναει..αυτο ειναι κατασκευαστικη ατελεια και το γυρνας πισω, αλλα η θερμοκρασια ειναι λογικη, εγω το βλεπω μισογεματο το ποτηρι, μας εδωσαν ενα spec και μας λενε, κυριε στο δινω αλλα μεχρι τοσο μπορεις να το χρησιμοποιεις..

Αν δεν το ειχε καθολου θα κραζαμε πιο πολυ.

Δηλαδη οταν εχεις ενα pc, ειδικα οσοι ειχαμε prescott που εψηναν μπριζολες.. και αρχιζε το lag λογω θερμοκρασιας, τι λεγαμε? απλα αποδεχομασταν οτι ανεβαζει θερμοκρασιες και μεχρι εκει ειναι οι δυνατοτητες του, ειτε αυτες ηταν καποιο game ειτε επεξεργασια εικονας κτλ..

Τελος παντων, εγω εχω να πω οτι αρχισα να βαριεμαι το σχεδιασμο της sony, τον βρισκω πλεον ξεπερασμενο, εχει μια σειρα που πλεον ειναι σε 5 αντιτυπα, Ζ,Ζ1,Ζ2,Ζ1compact,Zultra, χωρια τα μικρα που ψιλοφερνουν, κατι Μ κτλ και θαθελα να δω κατι νεο, οχι οβαλ τυπου samsung αλλα να αλλαζει λιγο ακομα το σχεδιασμο ή τα υλικα, οπως η apple που απλα αλλαξε απο το 4αρι στο 5αρι και εδωσε κατι νεο, ενω ηταν ιδιο σχεδιο.

 

Μιας και αναφέρεσαι για το G2 και κυρίως για το G3 που στις ψηφοφορίες έχει πάρει μεγάλα ποσοστά ενώ δεν το έχουμε δει μπορώ να πω ότι είναι πολύ πιθανό στη συνέχεια να βγάλει και αυτό προβλήματα αλλά υπάρχουν πολλά πράγματα για τα οποία μπορούμε να εκφράζουμε την υποκειμενική μας άποψη αλλά υπάρχουν και κάποια πράγματα που έχουν αντικειμενική χροιά όπως η επεκτασιμότητα της μνήμης, η αλλαγή της μπαταρίας, να υπάρχει έκδοση με 3GB/32GB καθώς και τα λεπτά bezels. Εκεί το G3 δικαίως διακρίνεται από τα υπόλοιπα. θα σου έλεγα και για την QHD οθόνη αλλά αυτό είναι ένα χαρακτηριστικό που για κάποιους είναι αρνητικό λόγω της κατανάλωσης.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Μιας και αναφέρεσαι για το G2 και κυρίως για το G3 που στις ψηφοφορίες έχει πάρει μεγάλα ποσοστά ενώ δεν το έχουμε δει μπορώ να πω ότι είναι πολύ πιθανό στη συνέχεια να βγάλει και αυτό προβλήματα αλλά υπάρχουν πολλά πράγματα για τα οποία μπορούμε να εκφράζουμε την υποκειμενική μας άποψη αλλά υπάρχουν και κάποια πράγματα που έχουν αντικειμενική χροιά όπως η επεκτασιμότητα της μνήμης, η αλλαγή της μπαταρίας, να υπάρχει έκδοση με 3GB/32GB καθώς και τα λεπτά bezels. Εκεί το G3 δικαίως διακρίνεται από τα υπόλοιπα. θα σου έλεγα και για την QHD οθόνη αλλά αυτό είναι ένα χαρακτηριστικό που για κάποιους είναι αρνητικό λόγω της κατανάλωσης.

 

αναφερομαι επειδη βλεπω οτι πολλοι το καταψηφισαν λογω του προβληματος στο 4Κ ή λογω των bezels Που αναλογικα με την αδιαβροχοποιηση που σου δινει ειναι μια χαρα, και σε σχεση με την μετριοτατη καμερα του Μ8 το οποιο ερχεται δευτερο για την ποιοτικη υλοποιηση του αλλα εχει τραγικα μπεζελ για το τιποτα παραπανω που δε δινει και τελος το G3 Που απλα εχει τα τελεια bezel χωρις να ξερουμε στην πραξη πως θαναι και με μια μπαταρια που δε θα βγαζει ουτε 6 ωρες χρησης...

 

Θελω να πω πως θα ηταν πιο σωστο να αξιολογουμε τα κινητα ανα τομεα, τοτε σιγουρα θα ηταν διαφορετικα τα αποτελεσματα..

Επισης το Ζ2 για μενα παραμενει η κορυφαια επιλογη καθως δινει τα παντα και το γεγονος οτι ειναι αδιαβροχο για ανθρωπους που κανουν το πιο απλο χομπυ εως αυτους που ειναι απροσεκτοι, δινει μια μεγαλη ασφαλεια και ενα 500αρικο στην τσεπη αν τους αντεξει η συσκευη κανα χρονο παραπανω επειδη θα γλιτωσει ενα μπουγελο..αυτο το θεωρω πιο σημαντικο απολα (το λεω γιατι στατιστικα ολοι οι φιλοι μου εχουν πεταξει κινητο απο νερο που εφαγε, που επεσε σε νεροχυτη,λεκανη,πισινα, θαλασσα κτλ)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τα πραγματα ειναι απλα. Το Ζ2 αν ειχε την ιδια οθονη με τα M8 και S5 το πιθανοτερο ειναι να εβγαινε μικροτερο.

Οταν ο αλλος δεν ξερει να κανει μια μετατροπη στο μυαλο του, δεν μου λενε τιποτα οι ψηφοφοριες..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στον ορίζοντα φαίνεται νέο update από Sony.

Xperia Z2 update (17.1.2.A.0.189) on the horizon

http://www.xperiablog.net/2014/06/02/xperia-z2-update-17-1-2-a-0-189-on-the-horizon/

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Φέρτε updates στο λαό να κάνουμε το Z2 την καλύτερη συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

Bγήκε και το TWRP για το Ζ2, σιγά σιγά θα πληθύνουν οι custom ROM.

 

και η συνηθισμένη ερώτηση μου..... τι σημαίνει το TWRP ;;;;

Link to comment
Share on other sites

και η συνηθισμένη ερώτηση μου..... τι σημαίνει το TWRP ;;;;

 

Ειναι recovery. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...