Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tα συστήματα στο αυτοκίνητο, τους δέκτες GPS που τους έχουν??? Καιρό αναρωτιέμαι αλλά δεν έχω ιδέα...:wacko:

 

Εγω ενα 7'' που ειχα παρει ειχα βαλει το δεκτη GPS μεσα στο ταμπλω και επιανε μια χαρα ;)

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Θανο, εσυ δεν ειχες μηλο ? Σε ειχα καλεσει στο meeting μας στις 30/11/09. Τι εγινε? Αλλαξαμε avatar ? :wacko:

 

Ναι Κώστα, μηλαράκι έχω και δεν σκοπεύω να το αλλάξω σύντομα παρόλο που δεν τρέφω ιδιαίτερη συμπάθεια προς την Apple. :p

Όσο για το avatar δεν το άλλαξα, απλά δεν είχα ποτέ ορίσει κάποιο. Προσπαθώ βλέπεις να μη "δένομαι" με κάποια συγκεκριμένη συσκευή αφού ο καιρός έχει γυρίσματα. :lol:

 

Για δε τη συνάντηση το έχω στα υπόψιν και θα προσπαθήσω να είμαι παρών.

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Ναι Κώστα, μηλαράκι έχω και δεν σκοπεύω να το αλλάξω σύντομα παρόλο που δεν τρέφω ιδιαίτερη συμπάθεια προς την Apple. :p

Όσο για το avatar δεν το άλλαξα, απλά δεν είχα ποτέ ορίσει κάποιο. Προσπαθώ βλέπεις να μη "δένομαι" με κάποια συγκεκριμένη συσκευή αφού ο καιρός έχει γυρίσματα. :lol:

 

Για δε τη συνάντηση το έχω στα υπόψιν και θα προσπαθήσω να είμαι παρών.

 

Βρε Θανο, τι να δεθεις. Οποτε αλλαξεις συσκευη, η βαρεθεις το avatar, το αλλαζεις. Ετσι απλα :ninja:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

γιατι με βγαζει συνεχεια στο cydia error sinfuliphone και gpg error cudia no data και διαφορα αλλα χαζα?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γιατι με βγαζει συνεχεια στο cydia error sinfuliphone και gpg error cudia no data και διαφορα αλλα χαζα?

 

ε, προφανως ειναι down οι αντιστοιχοι servers :confused:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε Θανο, τι να δεθεις. Οποτε αλλαξεις συσκευη, η βαρεθεις το avatar, το αλλαζεις. Ετσι απλα :ninja:

 

Α όλα κι' όλα Κώστα μου! Για εμένα ένα avatar είναι το alter ego μου και δένομαι μαζί του συναισθηματικά, κάτι που ίσως με επηρρεάσει όταν κάποια στιγμή στο μέλλον αποφασίσω να εγκαταλείψω την ...μηλιά. :lol:

Παρόλα αυτά υποκύπτοντας στις "πιέσεις" σου όπως βλέπεις έβαλα το μήλο-avatar. :)

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Παρόλα αυτά υποκύπτοντας στις "πιέσεις" σου όπως βλέπεις έβαλα το μήλο-avatar. :)

 

Ευγε νεε μου :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι που ξέχασα να γράψω...

 

 

Κατά την γνώμη μου, θέλει αρx@@δια για να γράφεις την αλήθεια όπως είναι και όχι όπως θα ήθελες να είναι την στιγμή που σκας ένα κάρο λεφτά.

 

 

Και μόνο για αυτό Δημήτρη, εύγε.:bow:

 

Σιγουρα εννοεις αχλάδια, ετσι Αλεξανδρε ? :lol:

 

χαχαχαχα.Πηξαμε στα αχλαδια και στα μηλα!!!Καμια μπανανα να ερθει και η Σουλα???:)

 

Α όλα κι' όλα Κώστα μου! Για εμένα ένα avatar είναι το alter ego μου και δένομαι μαζί του συναισθηματικά, κάτι που ίσως με επηρρεάσει όταν κάποια στιγμή στο μέλλον αποφασίσω να εγκαταλείψω την ...μηλιά. :lol:

Παρόλα αυτά υποκύπτοντας στις "πιέσεις" σου όπως βλέπεις έβαλα το μήλο-avatar. :)

Θα συμφωνησω εδω!Μου ηταν πολυ δυσκολο στην αρχη να αποχωριστω το avatar του hd...Αλλα τελικα ολα ειναι μια ιδεα.

Ευγε νεε μου :D

:D

Αφου εχεις και τα ευσημα απο τον Κωστη,τελος!Εισαι στον σωστο δρομο.:dance:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα.Πηξαμε στα αχλαδια και στα μηλα!!!Καμια μπανανα να ερθει και η Σουλα???:)

Θα συμφωνησω εδω!Μου ηταν πολυ δυσκολο στην αρχη να αποχωριστω το avatar του hd...Αλλα τελικα ολα ειναι μια ιδεα.

Αφου εχεις και τα ευσημα απο τον Κωστη,τελος!Εισαι στον σωστο δρομο.:dance:

 

Γεια σου Ηλια, καλως ηρθες στην παρεα μας :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ηλια, καλως ηρθες στην παρεα μας :D

 

Καλως σας βρηκα!!!:)

Εχω ενα κακο και ενα καλο Κωστα....Το κακο ειναι οτι βαριεμαι πολυ ευκολο τα κινητα και πολυ συχνα παρασυρομαι,στην επιλογη της επομενης συσκευης μου.

Το καλο,ειναι οτι ξερω απο ποιους να παρασυρθω.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα!!!:)..................Το καλο,ειναι οτι ξερω απο ποιους να παρασυρθω.:lol:

 

A παπα Ηλια :X

Μακραν ημων τετοιες συμπεριφορες :lol:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Tα συστήματα στο αυτοκίνητο, τους δέκτες GPS που τους έχουν???

 

 

Καιρό αναρωτιέμαι αλλά δεν έχω ιδέα...:wacko:

 

συνήθως μέσα στη μονάδα αναπαραγωγής , αυτό που βλέπεις εκτός είναι η κεραία του δεκτη ;)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

καλα ολοι για υπνο πηγατε?:confused:

 

αντε για υπνο γρηγορα :p

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Εχουν περασει πολλες wm συσκευες απο τα χερια μου απο την εποχη του Magician.Εχω περιπου 10 μηνες ενα ipod Touch,κι ετοιμαζομαι να παρω το πρωτο μου Iphone.

 

Αυτο που παρατηρω γενικα σχετικα με την αντιληψη του κοσμου για τις δυνατοτητες του iphone,ειναι μια αφελης αντιμετωπιση,στηριζομενη κυριως στην παραπληροφορηση.Εν,ολιγοις το περισσοτερο ή λιγοτερο ψαγμενο κοινο θεωρει πως το Iphone ειναι ενα fashion icon,που απλα ειναι ικανο να εκτελεσει στοιχειωδεις λειτουργιες με ομορφο τροπο και το αγοραζουν οι φανατικοι της Apple.Συχνα τα ατομα που πιστευουν κατι τετοιο ειναι ατομα που ευκολα αποδεικνυεται οτι δεν εχουν ασχοληθει ουτε καν εγκυκλοπαιδικα με τις δυνατοτητες της πλατφορμας,και συχνοτερα ειναι κατοχοι καποιας WM συσκευης.Κι αμεσως σερβιρουν τα γνωστα αναμασημενα κλισε:"δεν υποστηριζει multitask/task switching,η lockscreen ειναι "παθητικη",δεν εχει file explorer,δεν μπορεις να μεταφερεις ο,τι τυπο αρχειου θες,ειναι εγκλωβισμενο στο οικοσυστημα των iTunes/App Store",κτλ.:wacko:

Μολις επιχειρησεις να αντιπαραθεσεις πως ολοι αυτοι οι περιορισμοι ακυρωνονται με τη διαδικασια του jailbreak,εφορμουν να σε φανε πριν καλα-καλα τους εξηγησεις τα πλεονεκτηματα της διαδικασιας ."Το jailbreak,ειναι παρανομο,ριψοκινδυνο,μη αναστρεψιμο" :blink:κτλ,επιδεικνυοντας την αγνοια τους.Οι ιδιοι χρηστες WM,φυσικα θεωρουν δεδομενο/επιβεβλημενο/τιμη τους και καμαρι τους να εγκαταστησουν καποια cooked ROM,ή να πειραξουν καποιο key της registry.:lol:

 

Ελπιζω να μην εκλειφθει ως επιθετικο το υφος μου,απλα εχω κουραστει να εξηγω σε παρεες γνωστων μου τις δυνατοτητες του Iphone και ν'ακουω συνεχεια τα ιδια βαρετα σχολια που καποιος διαβασε καπου.

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Εχουν περασει πολλες wm συσκευες απο τα χερια μου απο την εποχη του Magician.Εχω περιπου 10 μηνες ενα ipod Touch,κι ετοιμαζομαι να παρω το πρωτο μου Iphone.

 

Αυτο που παρατηρω γενικα σχετικα με την αντιληψη του κοσμου για τις δυνατοτητες του iphone,ειναι μια αφελης αντιμετωπιση,στηριζομενη κυριως στην παραπληροφορηση.Εν,ολιγοις το περισσοτερο ή λιγοτερο ψαγμενο κοινο θεωρει πως το Iphone ειναι ενα fashion icon,που απλα ειναι ικανο να εκτελεσει στοιχειωδεις λειτουργιες με ομορφο τροπο και το αγοραζουν οι φανατικοι της Apple.Συχνα τα ατομα που πιστευουν κατι τετοιο ειναι ατομα που ευκολα αποδεικνυεται οτι δεν εχουν ασχοληθει ουτε καν εγκυκλοπαιδικα με τις δυνατοτητες της πλατφορμας,και συχνοτερα ειναι κατοχοι καποιας WM συσκευης.Κι αμεσως σερβιρουν τα γνωστα αναμασημενα κλισε:"δεν υποστηριζει multitask/task switching,η lockscreen ειναι "παθητικη",δεν εχει file explorer,δεν μπορεις να μεταφερεις ο,τι τυπο αρχειου θες,ειναι εγκλωβισμενο στο οικοσυστημα των iTunes/App Store",κτλ.

Μολις επιχειρησεις να αντιπαραθεσεις πως ολοι αυτοι οι περιορισμοι ακυρωνονται με τη διαδικασια του jailbreak,εφορμουν να σε φανε πριν καλα-καλα τους εξηγησεις τα πλεονεκτηματα της διαδικασιας ."Το jailbreak,ειναι παρανομο,ριψοκινδυνο,μη αναστρεψιμο" κτλ,επιδεικνυοντας την αγνοια τους.Οι ιδιοι χρηστες WM,φυσικα θεωρουν δεδομενο/επιβεβλημενο/τιμη τους και καμαρι τους να εγκαταστησουν καποια cooked ROM,ή να πειραξουν καποιο key της registry.

 

Ελπιζω να μην εκλειφθει ως επιθετικο το υφος μου,απλα εχω κουραστει να εξηγω σε παρεες γνωστων μου τις δυνατοτητες του Iphone και ν'ακουω συνεχεια τα ιδια βαρετα σχολια που καποιος διαβασε καπου.

 

φιλε μου θα διαπιστωσεις και απο μονος σου οτι ολα αυτα ειναι τελικα ανακριβειες..

το μηλο πλεον κανει πολλα πραγματα καλα και ευκολα που δεν μπορουσαμε πιο παλια να εχουμε και μερικα με καποιο ποιο "πλαγιο " ομως τροπο .

η ουσια ομως ειναι οτι δεν θα αφησει δυσαρεστημενο αυτον που θα το σεβαστει και θα ασχοληθει μαζι του.

θα ειναι παντα σταθερο και γρηγορο με τις οποιες ιδιαιτεροτητες του να το ακολουθουν :)

 

ηδη εγω απο την ελευση του 3g αρχιζα να πλησιαζω την συσκευη με πολυ πιο καλο ματι...τωρα με το 3gs τα πραγματα εχουν γινει ακομη πιο ευκολα και η συσκευη απλα (ναι εγω το λεω αυτο :lol:) ροκαρει!!

 

και επι του θεματος για την αντιπαραθεση rom flashing vs jb...

οι δυο διαδικασιες πλεον εχουν τεραστιες διαφορες μεταξυ τους και το ολο στησιμο του μηλου ειναι πλεον προσιτο ακομη και σε καποιους που δεν εχουν καθολου σχεση με το modding..

λιγο διαβασμα και μια λογικη σειρα εγκαταστασης σε καποιες εφαρμογες,μιας και καποιες εξαρτιωνται απο την λειτουργια καποιων αλλων για το επιθυμητο αποτελεσμα και εχεις ενα τηλ γρηγορο και σταθερο που πλεον ειναι και λειτουργικο!

το μονο που ειναι επικινδυνο με το μηλο ειναι οτι μπορει να το βαρεθεις ευκολα αν εισαι "σκαλιστηρι ":happy: και θελεις να πειραζεις συχνα το κινητο σου οπως εχουμε συνηθισει με τα wm...που παντα υπηρχε κατι που θα ηθελε φτιαξιμο/βελτιωση...

 

στο μηλο αντιθετα απο την στιγμη που τελειωσες με το στησιμο του...τελειωσες !! και απλα αρχιζεις να το χαιρεσαι:)

 

αντιθετα καθε αλλαγη/στησιμο προετοιμασια ρομ σε ενα wm εχει απειρες registry changes,επανεκινησεις και χρονο πολυ μεγαλυτερο προς την τελικη ετοιμασια της συσκευης....

 

σιγουρα ομως καποια πραγματα ειναι μοναδικα στα wm οπως το backup/restore/flashing anywhere whithout any pc help;)

 

ps

 

προς ολη την παλιοπαρεα εδω μεσα

 

 

δεν παιζοσαστε http://www.getsmile.com/emoticons/funny-smileys-68129/clap.gif

εχω λοιωσει στο γελιο διαβαζοντας τα τελευταια ποστς σας http://www.getsmile.com/emoticons/funny-smileys-68129/bye.gif

(καποια με εκαναν να αισθανθω πολυ τυχερος που ειμαι μελος της) http://www.getsmile.com/emoticons/funny-smileys-68129/gentleman.gif

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

+1000 στα παραπάνω σχόλια του Δημήτρη ενώ με αφορμή λίγες σελίδες πιο πίσω παρατήρηση του El-Costa (λόγω Αιγυπτου) ως προς το κλειστό σύστημα των mac να θυμίσω ότι όχι μόνο δεν είναι κλειστό (δεν υπάρχει καν θέμα jailbreak!) το να έχεις πρόσβαση στο σύστημα αλλά κάτω από το «καπω» κρύβεται κατά βάση το ανοιχτοτερο σύστημα που υπάρχει: Unix (εκεί άλλωστε ανήκει και το λειτουργικό του iPhone).

 

Αυτός πιστεύω ότι ήταν και ο λόγος μαζί με την επιλογή της αλλαγής της πλατφόρμας επεξεργαστή σε intel που ο «νεκρός» ζωντάνεψε.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

+1000 στα παραπάνω σχόλια του Δημήτρη ενώ με αφορμή λίγες σελίδες πιο πίσω παρατήρηση του El-Costa (λόγω Αιγυπτου) ως προς το κλειστό σύστημα των mac να θυμίσω ότι όχι μόνο δεν είναι κλειστό (δεν υπάρχει καν θέμα jailbreak!) το να έχεις πρόσβαση στο σύστημα αλλά κάτω από το «καπω» κρύβεται κατά βάση το ανοιχτοτερο σύστημα που υπάρχει: Unix (εκεί άλλωστε ανήκει και το λειτουργικό του iPhone).

 

Αυτός πιστεύω ότι ήταν και ο λόγος μαζί με την επιλογή της αλλαγής της πλατφόρμας επεξεργαστή σε intel που ο «νεκρός» ζωντάνεψε.

 

Κωστή καλημερα,

Τα mac οντως δεν ειναι καθολου κλειστα.

Ειναι ενας νεος κοσμος που θελει εξερευνιση για μας τους καινουργιους.

Τα πραγματα γινονται υοσο απλα που καποιες φορες συνηθισμενος απο τα windows κατι που βρισκεται μπροστα σου.

Πιστευω οτι θα περασω ενα ευχαριστο χειμωνα εξερευνοντας τα.

Εχω αποφασισει να μην χρησιμοποιησω το fusion αφου οτι χρησιμοποιω στα windows υπαρχουν και στα mac.

 

EL Kostas, اسنمصثحم

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Κωστή καλημερα,

Τα mac οντως δεν ειναι καθολου κλειστα.

Ειναι ενας νεος κοσμος που θελει εξερευνιση για μας τους καινουργιους.

Τα πραγματα γινονται υοσο απλα που καποιες φορες συνηθισμενος απο τα windows κατι που βρισκεται μπροστα σου.

Πιστευω οτι θα περασω ενα ευχαριστο χειμωνα εξερευνοντας τα.

Εχω αποφασισει να μην χρησιμοποιησω το fusion αφου οτι χρησιμοποιω στα windows υπαρχουν και στα mac.

 

EL Kostas, اسنمصثحم

 

Παρελαβες βρε θηριο ? :worry:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβες βρε θηριο ? :worry:

 

μπα ουτε φωνη ουτε ακροαση

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι, με κίνδυνο να με "κακοχαρακτηρίσει" η συντροφιά, από τεχνικής άποψης δεν τα βρίσκω καθόλου "ρόδινα" τα πράγματα γύρω από το iPhone (και τα Mac αλλά αυτό είναι άλλο θέμα). Ωστόσο δεν έχω κανένα πρόβλημα να παραδεχτώ πως μέχρι στιγμής, και παρ'όλα τα προβλήματά του το iPhone είναι σαφώς το πιο ολοκληρωμένο και σφαιρικά ικανό smartphone από όσα κυκλοφορούν. :)

 

Όμως τα πράγματα αλλάζουν και θα ήθελα πολύ να δω την αντίδραση της Apple απέναντι στο Android 2 και στα επερχόμενα wm. Είναι βέβαιο πως ούτε η Microsoft ούτε η Google πρόκειται να επαναπαυθούν και δεδομένης της εκτός των άλλων στόχευσής τους στο business - corporate market, η Apple χρειάζεται να κάνει ιδιαίτερα μεγάλα βήματα "ανοίγματος" του iPhone ώστε να ξεφύγει από το mobile gaming-media console concept.

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Συναγωνιστές,

πως θα παίξω αρχεία *.wmv και *.avi που έχω συνημμένα σε email?

iPhone 4 32GB Black iOS 4.0.2 - iPhone 3GS 32GB Black iOS 4.0.1 // MacBookPro 15.4'' - 2.80 GHz

"Μόνη ξανά δεν θα σ' αφήσω, να μη μ' αφίσεις μόνο ποτέ" ...είπα κάποτε...

Κώστας @ Εξάρχεια & Αγ. Δημήτριος

Link to comment
Share on other sites

Όμως τα πράγματα αλλάζουν και θα ήθελα πολύ να δω την αντίδραση της Apple απέναντι στο Android 2 και στα επερχόμενα wm. Είναι βέβαιο πως ούτε η Microsoft ούτε η Google πρόκειται να επαναπαυθούν και δεδομένης της εκτός των άλλων στόχευσής τους στο business - corporate market, η Apple χρειάζεται να κάνει ιδιαίτερα μεγάλα βήματα "ανοίγματος" του iPhone ώστε να ξεφύγει από το mobile gaming-media console concept.

 

 

Δεν ειναι της παρουσης,αλλα φημολογειται πως την ελευση του τεταρτου iphone θα συνοδευσουν σημαντικες αλλαγες και στο λειτουργικο/interface οπως αλλαγη της αναλυσης,widgets,λειτουργικη lockscreen κτλ.Αλλα μεχρι εκει.Και γω παντως δεν τρεφω ελπιδες για ριζοσπατικες αλλαγες,καθως εχουμε μαθει πια πως καποια πραγματα πρεπει να γινονται "the apple way". :(

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα στην παρεα.

τεστ posting from hd2

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...