Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@zaharakis:

Δημήτρη κακώς το παίρνεις προσωπικά το θέμα. Και αν θες τη γνώμη μου off the record, θα μπορούσες απλά να είσαι λίγο πιο διπλωματικός στις τοποθετήσεις σου ούτως ώστε να μην πυροδοτούν εντάσεις. Χωρίς αυτό να σημαίνει φυσικά ότι δεν θα πεις τη γνώμη σου όπως εσύ την έχεις. Είσαι χρόνια εδώ και νομίζω ότι καταλαβαίνεις τι εννοώ.

 

+10000

Αν το ειχες θεσει οπως τωρα κανεις δεν θα τολμουσε να διαμαρτηρηθει.

Συμφωνω απολυτα Δημητρη στις παρατηρησεις σου.

Και δεν ειναι μονο οταν ποσταρεις. Η ευστοχια του iphone δινει ταχυτητα σε πολλες περιπτωσεις που δεν εχουν να κανουν με το Browsing.

Αν θυμασαι αυτο φοβομουν απο οταν αρχισαμε να συσζηταμε για το HD2 πριν ελθει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

+10000

Αν το ειχες θεσει οπως τωρα κανεις δεν θα τολμουσε να διαμαρτηρηθει.

Συμφωνω απολυτα Δημητρη στις παρατηρησεις σου.

Και δεν ειναι μονο οταν ποσταρεις. Η ευστοχια του iphone δινει ταχυτητα σε πολλες περιπτωσεις που δεν εχουν να κανουν με το Browsing.

Αν θυμασαι αυτο φοβομουν απο οταν αρχισαμε να συσζηταμε για το HD2 πριν ελθει.

 

δεν εχετε αδικο και το ξερω αλλα ειπαμε :happy:

 

δυστυχως δεν ειναι ακομη ετοιμο Κωστη...εχει πολυ μελλον ομως με τετοιο hardware και με τις κορυφαιες του multimedia δυνατοτητες ;)

 

περιμενω τις πρωτες ρομ :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

@zaharakis:

Δημήτρη κακώς το παίρνεις προσωπικά το θέμα. Και αν θες τη γνώμη μου off the record, θα μπορούσες απλά να είσαι λίγο πιο διπλωματικός στις τοποθετήσεις σου ούτως ώστε να μην πυροδοτούν εντάσεις. Χωρίς αυτό να σημαίνει φυσικά ότι δεν θα πεις τη γνώμη σου όπως εσύ την έχεις. Είσαι χρόνια εδώ και νομίζω ότι καταλαβαίνεις τι εννοώ.

 

Γιαννη με συγχωρεις πολυ αλλα δεν συμφωνω :confused:.

Καταρχας καλα κανει ο Δημητρης και το παιρνει προσωπικα, αφου σαυτον την πεσανε ολοι :mad:.

Δευτερον γιατι να ειναι διπλωματικος, δεν καταλαβα ? Για να ειναι αρεστος στον καθενα που ξαφνικα ανακαλυψε τη "γη" και αρχισε να μιλαει ? και να πω οτιο εχουν τη μια η την αλλη συσκευη ? Οχι. Και την πεσανε σε καποιον που ευτυχως για ολους μας, δυστυχως για την τσεπη του, τις διαθετει και τις δυο και εχει τη δυνατοτητα να κανει συγκρισεις και να μας πει αποτελεσματα απο πρωτο χερι και οχι απο αυτα που διαβαζουμε απο δω και απο κει σε διαφορα reviews. Ουτε κατα τη γνωμη μου πυροδοτησε τιποτε. Αυτοι του την πεσανε χωρις λογο. Ειπε οτι η συσκευη κανει αυτο και αυτο καλα, και εκεινο και το αλλο χειροτερα απο οτι τα περιμενε. Και οτι σε συγκριση με το μηλο υστερει σε αυτα και εκεινα τα σημεια. Δηλαδη αν δεν τα συγκρινεις με κατι εξισου δυνατο (εξ αλλου ολοι διατεινονταν οτι ο Λεωνιδας θα ηταν ο νεος iphone killer) με τι θα το συγκρινεις ? :worry:

Απλως εδω κανατε και σεις, οι του forum ενα σφαλμα. Σβηστε ολα τα ασχετα posts, μα ολα, για να μην δωσετε σε κανενα τη δυνατοτητα να σας την πει. Ειτε ειναι δικα μου, ειτε του ζαχαρακη, ειτε του καφεδακη, του μηλαρακη, του πεπονακη, ειτε του μητσοτακη :wacko:

Και οχι τιποτε αλλο, βγηκαν τωρα και απο πανω και λενε οτι χαριζεστε στον ζαχαρακη και σε καθε αλλον παλιο, επειδη ακριβως ειναι παλιος, οπως ακριβως στους παλιουρες (παλιοσειρες) στο στρατο :mad:.

Ετσι εχουν τα πραγματα :shifty:. Εγω λεω οτι σαυτην τουλαχιστον την περιπτωση, γιατι δεν συμφωνω παντα με το ζαχαρακη, ο μητσος εχει δικιο. Και σε τελικη αναλυση, αν νομιζουν οτι ειναι τοσο καλο το τηλεφωνιο, ας το αγορασουν κι αυτοι για να διαπιστωσουν με τα ματια τους τι απ' ολα ισχυει, και ας μην βασιζονται στον καθε μητσοτακη :X που ειναι iphoneάκιας :p

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Παρόλα αυτά θα μου επιτρέψετε να διαφωνήσω. Δε μπορεί ο καθένας να προσαρμόζει το στυλ του στους άλλους. Δεν προσέβαλε κανέναν. Την HTC και την Microsoft έκραζε. Αν κάποιοι νομίζουν ότι έτσι τους βρίζουν το σπίτι είναι δικό τους πρόβλημα.

 

Αν αγοράσω μια συσκευή και εκνευριστώ με αυτό που αγόρασα έχω κάθε δικαίωμα να εκφράσω την οργή μου όπως νιώθω εγώ. Όχι όπως θέλουν οι άλλοι. ;)

Link to comment
Share on other sites

Και την πεσανε σε καποιον που ευτυχως για ολους μας, δυστυχως για την τσεπη του, τις διαθετει και τις δυο και εχει τη δυνατοτητα να κανει συγκρισεις και να μας πει αποτελεσματα απο πρωτο χερι και οχι απο αυτα που διαβαζουμε απο δω και απο κει σε διαφορα reviews.

 

ακριβως!!

 

Και μαλιστα απο εναν ανθρωπο με εμπειρια στα wm που εχει βοηθησει και πολλους απο μας στα πρωτα μας βηματα!

 

@CarpeNoctum :up:

:cool:
Link to comment
Share on other sites

δημητρη μη μασας ειμαστε μαζι σ..!!! :D οποιοι ανακαλυψαν τν "γη" τωρα οπως λεει κ ο κωστας...δικος τους προβλημα...ας πραξουν αυτο που νομιζουν...κ μη προσπαθουν να τν πουν σε καποιο που εχει μια Α εμπειρια στο θεμα..!!!(αυτο μου τν δινει παντα...δεν ξερεις φιλος..μη μιλας..μονο κ μονο για να πεις κατι..)
Link to comment
Share on other sites

μονο εγω εχω incipio μαυρη με ασπρο τηλεφωνο; :p

 

 

οσον αφορα τι εγινε στο αλλο τοπικ πιστευω πως καποια παιδια δεν θελουν την αληθεια να ακουγεται.

αν κοιταξει καποιος αρχες του 2007 κατι ποστ μαλωναμε με παιδια για το τι ειχε το κινητο και τι δεν ειχε κλπ...

 

εν τελει ο καθενας κοιταζει αν ενα κινητο κανει αυτα που θελει ομορφα γρηγορα και χωρις προβληματα.

αν το συγκρινουμε με καποιο αλλο ειναι για να εχουμε ακριβως μετρο συγκρισης με καποιο ηδη γνωστο και διαδεδομενο.

 

σε ορισμενα παιδια δεν υπαρχει ιχνος ιδιοτελειας και δεν μασανε τα λογια τους γιατι λενε την αληθεια.

Δεν τα ενδιαφερει αν ουσιαστικα απαξιωσουν την συσκευη τους.

Εγω ο ιδιος λεω οτι το κινητομηλο χωρις jail δεν θα το αγοραζα...

 

μπραβο ομως στην σταση του μοντερατορα ηταν σωστος και ακριβης.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

παιδια με συγκινειτε με την υποστηριξη σας ειλικρινα :)

 

δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο κοντα μου νοιωθω ολα τα παιδια που γραφουν σε αυτο το thread....:dance:

ειναι μια μοναδικη παρεα που μονο αξια σεβασμου και εκτιμησης ειναι :respect:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αυτες τις ινσιπιο μπορουμε να τις βρουμε και Ελλαδα??

 

ψαχνω μια 2η θηκουλα, μ αρεσε η iskin αλλα κι αυτες καλες φαινονται :grin::grin:

 

@zaharakis την υποστηριξη την εχουν αυτοι που την αξιζουν!!

:cool:
Link to comment
Share on other sites

πτεραρχε προφητικος ο τιτλος του topic που εδωσες

Περί ανέμων και υδάτων για πρώην κατόχους WM και νυν iPhone :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια με συγκινειτε με την υποστηριξη σας ειλικρινα :)

 

δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο κοντα μου νοιωθω ολα τα παιδια που γραφουν σε αυτο το thread....:dance:

ειναι μια μοναδικη παρεα που μονο αξια σεβασμου και εκτιμησης ειναι :respect:

 

Δεν είδα αυτά που εγραψες αλλού παρά μόνο αυτά που γράφτηκαν για το Leo εδώ.

Δεν νομίζω ότι πρέπει να ευχαριστεις κανέναν. Από όσο καιρό σε παρακολουθώ εδώ έχεις κερδίσει την εμπιστοσύνη μου. Χαίρομαι να διαβάζω τα γραφτα σου είτε συμφωνώ είτε όχι

iPhone 4 32GB Black iOS 4.0.2 - iPhone 3GS 32GB Black iOS 4.0.1 // MacBookPro 15.4'' - 2.80 GHz

"Μόνη ξανά δεν θα σ' αφήσω, να μη μ' αφίσεις μόνο ποτέ" ...είπα κάποτε...

Κώστας @ Εξάρχεια & Αγ. Δημήτριος

Link to comment
Share on other sites

 

@zaharakis την υποστηριξη την εχουν αυτοι που την αξιζουν!!

 

Πολυ σωστο οπως και ολα αυτα που ειπαν και ο ενας Κωστας αλλα και ο αλλος.

Ειλικρινα Δημητρη απορω με την ηρεμια σου.Εγω στην θεση σου θα ειχα αρχισει τα

candels.Και δεν σε υποστιρηζουμε επειδη μας εχεις βοηθησει,και μας εχεις λυσει αρκετες αποριες,η' επειδη σε ξερουμε τοσο καιρο.Ειναι γιατι α) εχεις φαει τα windows με το κουταλι,και εισαι ενας απο τους πλεον αρμοδιους που μπορουν να εκφερουν γνωμη πανω σε αυτον τον τομεα.Αν ειναι δυνατον να γυρισουν να πουν εσενα iphonakia και β)γιατι ξερουμε οτι δεν χαριζεσαι ποτε σε καμια εταιρεια και σε κανενα μοντελο.Το στραβο αλλα και το σωστο θα το πεις οτι και να γινει.Γιατι πολυ απλα δεν εχεις κανενα απολυτος ΚΕΡΔΟΣ απο την ολη υποθεση.

Δυστηχως θα ειναι η μοναδικη φορα που θα διαφωνησω με τον φιλο Γιαννη (athanaso77).

Ο Δημητρης τα ειπε οπως τα αισθανοταν τα πραγματα και τελος.Σε οποιον αρεσει.

Στο παρελθον ειχε κανει ενα review για το Hero,στο οποιο εγω σαν Ηλιας δεν συμφωνησα.Αλλα θα τσακωθω η΄ θα ερθω σε ριξει με τον Δημητρη για ενα κινητο?Ουτε βγηκα να τον πω φιλο iphonakia η' οτι μισει τα windows.Σεβαστηκα την αποψη του και κατανοησα οτι τα πραγματα ειναι ετσι για εκεινον.Δεν παει να πει οτι θα ειναι και για εμενα ετσι.

Το ξαναγραφω και εδω.Επειδη με τρωει μονιμα τα τελευταια χρονια ο κ@λος μου,κατα πασα πιθανοτητα θα παρω και το Λεο.Δυστηχως η ευτυχως ειμαστε ανθρωποι που δεν φοραμε παρωπιδες και δεν φανατιζομαστε με μια εταιρεια.

Τελος να πω οτι ειλικρινα χαιρομαι που μεσα σε αυτα τα χρονια που ασχολουμε με κινητα(κυριως windows),

εχω την τιμη να διαβαζω και να συνομιλω με παιδια σαν και εσας.CarpeNoctum,Pik,zaharakis,milena03,Te_salat

Panosha (στην διπλα αλανα :)),athanaso77,soom,miky7,alex_n80,odytsak,johner,lagoudakis,Aldebaran_,Tna,

pperiklis,nervous, zografos,geovass,panaros.Σιγουρα καποιους ξεχναω,αλλα το θεμα ειναι οτι ολοι οι παραπανω ειναι αποδεδιγμενα σωστοι και χωρις παροπιδες χρηστες.

Κλεινω την παρενθεση και το μεγαλο μου ποστ!

Link to comment
Share on other sites

Κατ αρχας Μητσο μη μασάς . Ξέρουμε όλοι όσοι πρέπει να ξέρουμε και ποιος είσαι και τι έχεις προσφέρει σε πολλούς απο μας εδώ μέσα , και δεν το λέω ούτε για να χαιδεψω τα αυτιά σου ούτε τίποτα . Αυτή είναι η αλήθεια . Και το κανεις χωρίς να περμενεις και τίποτα απο κανέναν . Δεν είμαι παλιός , όπως άλλοι συνάδελφοι , αλλά μιλάω εξ ιδίας εμπειρίας. Αυτά τα ολίγα και οποίος έχει αμφιβολία , ας κοιτάξει την υπογραφή σου. :)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

αυτες τις ινσιπιο μπορουμε να τις βρουμε και Ελλαδα??

 

ψαχνω μια 2η θηκουλα, μ αρεσε η iskin αλλα κι αυτες καλες φαινονται :grin::grin:

 

@zaharakis την υποστηριξη την εχουν αυτοι που την αξιζουν!!

 

εγω την πηρα απο εδὠ και ηρθε σε 3 μερες.

 

συνολικο κοστος 15Ε περιπου.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βρε παιδιά, δεν ξέρω αν συμφωνώ με λεπτομέρειες της κριτικής του Δημήτρη καθώς δεν έχω το HD2. Έχω όμως εμπιστοσύνη στην κρίση του, και όπως το δήλωσα αρκετές φορές προτιμώ να διαβάζω παράθεση και κριτικές των αρνητικών μιας συσκευής παρά μόνο τα "ζήτω" και τα "ωωωωωώ τι ωραίο" και τις λοιπές υπερθετικές υπερβολές.

Και αν θαυμάζω κάτι στο Δημήτρη και σε άλλους όμοια σκεπτόμενους, είναι πως δεν πάσχουν από το γνωστό σύνδρομο του web, της ταύτισης δηλαδή με κάποια συσκευή, η οποία συνήθως (ω ποία σύμπτωσις) είναι και αυτή που έχουν. :lol:

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Γαμ@τ@ είμαι εκτός Αθηνών με χάλια σήμα και από ότι φαίνεται έχασα όλο το τζερτζελο. Δημήτρη μην πτοείται εμείς σε αγαπάμε και σε δεχόμαστε πίσω και σε συγχωρουμε παρά το μέγα λάθος σου να αγοράσεις αυτό το όργανο του οξαποδω. Προτείνω να το πουλησεις άμεσα, μην σου μεινει και κανά κουσουρι, και για να εξιλεωθεις να διαθέσεις αυτό το πόσο για ένα καλό σκοπό αγοράζοντας έναν mac. :lol: :lol:

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

για να εξιλεωθεις να διαθέσεις αυτό το πόσο για ένα καλό σκοπό αγοράζοντας έναν mac. :lol: :lol:

 

Φτου - φτου - φτου μακρυά από εμάς. Μην του λες τέτοια του ανθρώπου και θα τον πιάσει κρίση. :lol:

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Φτου - φτου - φτου μακρυά από εμάς. Μην του λες τέτοια του ανθρώπου και θα τον πιάσει κρίση. :lol:

 

Θανο, εσυ δεν ειχες μηλο ? Σε ειχα καλεσει στο meeting μας στις 30/11/09. Τι εγινε? Αλλαξαμε avatar ? :wacko:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς Ίντερνετ (wifi & 3g) λόγο ενός ματς της Εθνικής με την Αλγερια προσπαθώ να επικοινωνήσω με τον έξω κόσμο :)

Παιδες εγώ βλέπω τα πράγματα πιο ψύχραιμα. Όταν είχα πρωτοπαρει το Μήλο 3g πριν 3,5 μήνες έγραψα κάποιες άσχημες εντυπώσεις συγκρινοντας το με το HD και μου την είπαν χοντρά στο navimania.

Απλά έλεγα την αλήθεια οτι το 3g εκτός από τις γνωστές ευκολίες λόγο touching είναι πιο αργό, δεν μπορεί να σηκώσει εύκολα κάποιο προγραμμα πληγησης, έχει πρόβλημα μνήμης, αργεί να ανοίξει κάποιες βασικές εφαρμογές κλπ.

 

Ακόμα και σήμερα πιστεύω ότι αν το hd2 μπορούσε να έχει αυτό καλύτερη λειτουργία touching θα ήταν πιο πλήρες τηλέφωνο.

Μην κρυβόμαστε όλοι θα θέλαμε και περιμένουμε από το g4 μια τέτοια οθόνη σε μέγεθος και ποιότητα, μια τέτοια κάμερα και γιατί όχι ένα plugin.

Διαφωνώ ριζικά με όσους υποστηρίζουν κάτι Αποριπτοντας οτιδήποτε άλλο.

Δεν υπάρχει άσπρο μαύρο.

Ο Δημητρης στα πρώτα μηνύματα του νόμιζε πως έγραφε εδώ στο δικο μας φόρουμ και μίλησε περισσότερο με οδηγό την αγανάκτηση από την απογοήτευση που ενοιωσε.

Επειδή τον ξέρω καλά και έχω μπει στην ψυχολογία του πιστεύω ότι δεν του ταιριάζει το Μήλο και ότι θα πρέπει να αρχίζει να παρακολουθεί στενά το xda και να το βγάζει από το συρτάρι.

Είπα και παρασεχθηκα με ειλικρινια ότι πάω στα mac γιατί θέλω να αναπλήρωσω το ψάξιμο και την καθημερινή ασχολία που ειχα τον καιρό του HD.

To βλέπω όπως οι περισσότεροι εδώ σαν χομπυ και δεν μπορώ την απραξία που σε καταδικάζει ένα iPhone λόγω της τελειας λειτουργίας αλλά και της ελειψης παρεμβατικοτητας.

Αγορασα λοιπόν το mac-ακι για να γεμιζω τα βραδιά αφού συγχαινομαι την TV

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

@hlias77 μίλησες πολύ σωστά και θα συμφωνήσω και εγώ μαζί σου.

 

Εγώ βρε παιδιά, δεν ξέρω αν συμφωνώ με λεπτομέρειες της κριτικής του Δημήτρη καθώς δεν έχω το HD2. Έχω όμως εμπιστοσύνη στην κρίση του, και όπως το δήλωσα αρκετές φορές προτιμώ να διαβάζω παράθεση και κριτικές των αρνητικών μιας συσκευής παρά μόνο τα "ζήτω" και τα "ωωωωωώ τι ωραίο" και τις λοιπές υπερθετικές υπερβολές.

Και αν θαυμάζω κάτι στο Δημήτρη και σε άλλους όμοια σκεπτόμενους, είναι πως δεν πάσχουν από το γνωστό σύνδρομο του web, της ταύτισης δηλαδή με κάποια συσκευή, η οποία συνήθως (ω ποία σύμπτωσις) είναι και αυτή που έχουν.

Μα αυτό είναι το σωστό Θάνο. Να βλέπεις πρώτα τις αρνητικές κριτικές. Αναλόγως βέβαια και ποιος τα γράφει αυτά.

 

Και όταν τα γράφει αυτά κάποιος πραγματικός γνώστης έχουν και πραγματική αξία!

 

Εγω, προσωπικά, όπως το έχω ξαναπεί, όταν ο Δημήτρης πήρε το Hero του είχα στείλει και πμ, αλλά και μέσα σε κάποιο thread, και του ζήτησα την γνώμη του για το τηλέφωνο.

Με κάλυψε απόλυτα σε αυτά που έλεγε και την μέτρησα τόσο ώστε να μην το αγοράσω.

 

Είναι άνθρωπος που έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη πολλών, μεταξύ αυτών και την δική μου.

Γαμ@τ@ είμαι εκτός Αθηνών με χάλια σήμα και από ότι φαίνεται έχασα όλο το τζερτζελο. Δημήτρη μην πτοείται εμείς σε αγαπάμε και σε δεχόμαστε πίσω και σε συγχωρουμε παρά το μέγα λάθος σου να αγοράσεις αυτό το όργανο του οξαποδω. Προτείνω να το πουλησεις άμεσα, μην σου μεινει και κανά κουσουρι, και για να εξιλεωθεις να διαθέσεις αυτό το πόσο για ένα καλό σκοπό αγοράζοντας έναν mac. :lol:

 

Και εγώ το έχασα! Λίγο από εδώ λίγο από εκεί...

 

 

Δημήτρη, άκου τον Μιχάλη, πούλα το διαβολοεργαλείο και πάρε ένα πραγματικό μηχάνημα...! :)

 

 

 

 

 

 

Και επίσης, να σου πω και εγώ κάτι. Αν και δεν πρόλαβα να διαβάσω όλα τα ποστ που έπεσαν να σε φάνε, είδα λίγα όμως.

 

Δεν έχει νόημα να κάθεσαι να παίρνεις στα σοβαρά τέτοια περιστατικά. Τα έχουμε ξαναδεί. Ξεχνάς του του ΟΜΝΙΑ όταν βγήκε το HD? 200 σελίδες πεταγόντουσαν να πούνε πόσο ανώτερο είναι το τηλέφωνό τους(ΟΜΝΙΑ) απλά και μόνο βλέποντας συγκριτικά στο Internet.;) Ή βασιζόμενοι σε γνώμες άλλων.

 

Επίσης, σίγουρα θα έχει πάρει το μάτι σου μηνύματα iPhone-άκηδων, σαν και εσένα(:lol:), που είναι τυφλά προσηλωμένοι στην εταιρία. Χωρίς όμως πραγματικά επιχειρήματα για να στηρίξουν.

 

 

και επίσης μην ξεχνάς ότι η αλήθεια πάντα πονάει όταν την ακούς. Ιδιαίτερα όταν την ακούς από πραγματικά έμπειρους στον τομέα και μόλις έχεις δώσει έναν μισθό για αυτό που λαμβάνει την αρνητική κριτική.

Το να το αρνείσαι εμένα μου βγάζει εθελοτυφλία. Τίποτα άλλο.

Παρωπίδες και εθελοτυφλία.

 

Η απουσία αυτών είναι που κάνει το κλίμα εδώ μέσα τόσο μα τόσο ευχάριστο. Ευχάριστο σε σημείο διοργάνωσης Meeting συμμετεχόντων του Thread Περί Ανέμων και Υδάτων.!:happy:

 

Και οι εμπεριστατωμένες απόψεις την μεγάλη διαφορά από τους διαξιφισμούς.

 

 

 

Και τέλος, δεν νοείται να την "πέφτεις" στον άλλο για τέτοιο λόγο. Όπως είπε και ο Ηλίας παραπάνω, διαφώνησε μαζί σου για τον Ήρωα, και εγώ έχω διαφωνήσει μαζί σου, και ο Κώστας_καρντάσης, και ο Γιάννης(athanaso) και λίγο πολύ όλοι! :) Αλλά δεν σου την είπε κανείς, ούτε σε προσέβαλε. Και βέβαια, δεν γίνεται να αμφιβάλει κάποιος όταν έχεις 2 συσκευές και γράφεις για το ποια από τις δύο υλοποιεί καλύτερα κάτι. Και όταν η εμπειρία είναι μεγάλη, αυτό γίνεται όλο και πιο αντικειμενικό...;)

 

 

 

Μην σκας Δημήτρη! Εμείς εδώ είμαστε!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι που ξέχασα να γράψω...

 

 

Κατά την γνώμη μου, θέλει αρx@@δια για να γράφεις την αλήθεια όπως είναι και όχι όπως θα ήθελες να είναι την στιγμή που σκας ένα κάρο λεφτά.

 

 

Και μόνο για αυτό Δημήτρη, εύγε.:bow:

Link to comment
Share on other sites

Για να αλλάξουμε λίγο το mood που λέμε και στα ελληνικά :lol: δλδ την ατμόσφαιρα, είπα να δομικάσω λίγο το gps του μήλου, αφού έχω στο αυτοκίνητο σύστημα και δεν με ενδιέφεραι και τόσο απο την άποψη του gps.

 

Τα λεγόμενα του Κώστα επιβεβαιώθηκαν, για ακόμα μια φορά, αφού μιλάμε για τρελό lag.

 

Και στο αυτοκίνητο και στο μήλο είχα igo, άλλες εκδόσεις βέβαια αλλά ίδιο πρόγραμμα. παρόλο που στο αυτοκίνητο έχει μια παλιά έκδοση, μιλάμε για πολύ μεγάλη διαφορά όσον αφορά την θέση του αυτοκινήτου στο δρόμο.

 

Πρόβλημα στο να βρεί δορυφόρους το μήλο, δεν είχε και μάλιστα το είχα στη ποτηροθήκη δίπλα στο χειρόφρενο, επίτηδες για να του δυσκολέψω τη λειτουργία.

 

Αλλά το lag, τρελλό.:lol:

 

Κατά τα άλλα όμως, καταπληκτικό interface. Αυτά για τώρα.

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι που ξέχασα να γράψω...

Κατά την γνώμη μου, θέλει αρx@@δια για να .................:bow:

 

Σιγουρα εννοεις αχλάδια, ετσι Αλεξανδρε ? :lol:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Για να αλλάξουμε λίγο το mood που λέμε και στα ελληνικά :lol: δλδ την ατμόσφαιρα, είπα να δομικάσω λίγο το gps του μήλου, αφού έχω στο αυτοκίνητο σύστημα και δεν με ενδιέφεραι και τόσο απο την άποψη του gps.

 

Τα λεγόμενα του Κώστα επιβεβαιώθηκαν, για ακόμα μια φορά, αφού μιλάμε για τρελό lag.

 

Και στο αυτοκίνητο και στο μήλο είχα igo, άλλες εκδόσεις βέβαια αλλά ίδιο πρόγραμμα. παρόλο που στο αυτοκίνητο έχει μια παλιά έκδοση, μιλάμε για πολύ μεγάλη διαφορά όσον αφορά την θέση του αυτοκινήτου στο δρόμο.

 

Πρόβλημα στο να βρεί δορυφόρους το μήλο, δεν είχε και μάλιστα το είχα στη ποτηροθήκη δίπλα στο χειρόφρενο, επίτηδες για να του δυσκολέψω τη λειτουργία.

 

Αλλά το lag, τρελλό.:lol:

 

Κατά τα άλλα όμως, καταπληκτικό interface. Αυτά για τώρα.

 

ναι συμφωνω ειναι το μονο που με στεναχωρει και εμενα :( ισως ειναι νωρις ακομα και οι εταιριες με το περασμα του χρονου να μας δωσουν πιο ολοκληρωμενες λυσεις

ηταν και καιρος να αλλαξει και η κουβεντα ..............ΠΩ ΠΩ ΕΛΕΟΣ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tα συστήματα στο αυτοκίνητο, τους δέκτες GPS που τους έχουν???

 

 

Καιρό αναρωτιέμαι αλλά δεν έχω ιδέα...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...