Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@zaharakis Για 160 διάβασε το παρακάτω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2935454#post2935454

 

Θα έχει και άλλες εκδόσεις, iKITΤ, iMatrix, iKill Bill, iBond... :D

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

http://img42.imageshack.us/img42/8909/iphonefedericomauroiroc.th.jpg

το νεο iphone 4gs παραθετω την 1 αποκλειστικη φοτο:happy:

σε xl version

 

Apple di Federico Mauro

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

οσοι εισαστε περιεργοι για το λεο,αλλα δεν θελετε να μπειτε σε περιπετειες,αφηστε το σε μενα:lol:

 

σε καμια βδομαδα θα ξερουμε ολοι μας αν ηταν σωστη η οχι η κινηση να το παρω...:O

 

παντως το μηλο το κραταω μιας και ευχαριστημενος ειμαι γενικα απο αυτο,αλλα και οσο παει λυνονται πολλα προβληματακια οποτε γινεται και πιο φιλικο για μενα..;)

 

Εγώ λέω βάλεις από τώρα την αγγελία για το HD2 :ninja: :whistle: :chair:

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

@zaharakis Για 160 διάβασε το παρακάτω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2935454#post2935454

 

Θα έχει και άλλες εκδόσεις, iKITΤ, iMatrix, iKill Bill, iBond... :D

 

σε ευχαριστω πολυ Κωστη :)

να σαι καλα φιλε μου ελυσες τα χερια :)

 

Εγώ λέω βάλεις από τώρα την αγγελία για το HD2

 

κατσε να το δω πρωτα Μιχαλη...

εγω το φανταζομαι χωρις μανιλα και λοιπα μπιχλιμπιδια!!!

 

απλο λιτο και λειτουργικο ..αυτη ειναι η ουσια για μενα...

στο hd ετσι ηταν τα παντα αλλα δεν σηκωνε πολλα πολλα σε παραλληλες διεργασιες...εκει που το μηλο δεν μασαει τπτ!!

κατι τετοιο περιμενω απο το λεο...αν οχι..ενταξει εμεις να ειμαστε καλα!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αυτο που μου εκανα εντυπωση στο λεο...απο ενα βιντεακι που ειδα..ειναι οτι ειναι λεπτο..κ εχει αρκετα κοινα οσο αφορα το interface( αλμπουμ-ζουμ κλπ)..αλλα το μηλο σε αυτο που λεει ο δημητρης εχει δικιο...δεν μασαει τπτ οσο αφορα τις παραλληλες διεργασιες...

ολοι περιμενουμε εντυπωσεις σου απο το λεο δημητρηη :D

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος πως η αίσθηση της αφής ακόμη δεν θα είναι στα επίπεδα του iPhone.

 

Και εγώ το ίδιο πιστεύω....

 

Θέλουν δουλειά ακόμα για να το πετύχουν.....! :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

γιατί απλά δεν τους ρωτούν πως το κάνουν, να ησυχάσουμε όλοι:lol::lol:

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

γιατί απλά δεν τους ρωτούν πως το κάνουν, να ησυχάσουμε όλοι:lol::lol:

 

:lol::lol:

 

Σωστός....

 

 

@PariS

Που το ξέρεις εσύ αυτό?:confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος πως η αίσθηση της αφής ακόμη δεν θα είναι στα επίπεδα του iPhone.

 

Εχω την εντυπωση οτι ειναι και θεμα οθονης.

 

Μια και μιλαμε για HD2, εμενα το μονο που μ' ενοχλει στο iphone ειναι οτι τα κανει ολα τοσο τελεια που δεν εχω να ελπιζω οπως γινονταν με το HD σε μια ρομ που θα το κάνει ταχυτερο κλπ.

 

Με τα WM εκανα καθε μερα φλασαρισμα και δωστου ελπίδα. Στο τελος ειχα καταντησει να μην το αξιοποιω καθολου εφου συνεχεια ειμουν στο στησιμο. Ευχαριστη απασχοληση δεν λεω αλλα μονο για να περνας την ωρα σου.

Τωρα πια ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω νεο στησιμο σε περιπτωση που η apple βγαλει νεα OS.

To εχω στησει τελεια και ολα δουλευουν ρολοι, θα κανω αναβαθμιση μονο αν προκειται για κατι συνταρακτικο.

 

Παντως θα ηθελα κι ενα HD2 μονο για να παιζω.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

πολυ τραβηγμενο το βλεπω Κωστη :lol:

 

Μητσο μην τον πιστευεις :lol:, αν θες να σου χαλασει το κινητο δωστου το, ειναι ο γνωστος Device Killer:p

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

αυτο που μου εκανα εντυπωση στο λεο...απο ενα βιντεακι που ειδα..ειναι οτι ειναι λεπτο..κ εχει αρκετα κοινα οσο αφορα το interface( αλμπουμ-ζουμ κλπ)..αλλα το μηλο σε αυτο που λεει ο δημητρης εχει δικιο...δεν μασαει τπτ οσο αφορα τις παραλληλες διεργασιες...

ολοι περιμενουμε εντυπωσεις σου απο το λεο δημητρηη :D

 

και εγω αυτες περιμενω...

 

Είμαι σίγουρος πως η αίσθηση της αφής ακόμη δεν θα είναι στα επίπεδα του iPhone.

 

δεν θα το προδικαζα αυτο,γιατι αν κρινω απο την ευκρινεια και την πολυ καλη αισθηση του touch στο Hero,για ποιο λογο να μην ειναι (αν οχι καλυτερη )ακομη και σαν του ηρωα??

που και ετσι να ειναι,παλι καλη θα ειναι και παρα πολυ κοντα στου μηλου ;)

 

Και εγώ το ίδιο πιστεύω....

 

Θέλουν δουλειά ακόμα για να το πετύχουν.....! :rolleyes::rolleyes:

 

δεν εχεις δουλεψει hero Αλεξη..εγω εφερα την 1η συσκευη στην παρεα εδω μεσα,μην το ξεχνατε αυτο :)

 

και το hero σε hardware ειναι HTC....;)

 

το ειχα δει σε ενα βιντεακι....το παρουσιαζαν κατι ελληνες..απο τν βαρκελωνη...!!

 

ναι τους θυμαμαι...κατι κριαρια που παταγανε και οι δυο με τα χερια τους την οθονη ταυτοχρονα και περιμεναν να ανταποκρινεται σωστα το τηλ...ημαρτον....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

χαχα οντως...εβλεπες ξαφνικα χερια να πεταγονται στο κινητο...!!

 

οριστε κ το λινκ για τους υπολοιπους..!!

 

Link to comment
Share on other sites

χαχα οντως...εβλεπες ξαφνικα χερια να πεταγονται στο κινητο...!!

 

Κάτσε καλά review έκαναν οι τύποι. Χρησιμότερο θα ήταν να το άφηναν κλειστό το τηλέφωνο, ποιό πολλά θα καταλαβαίναμε. :lol:

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε καλά review έκαναν οι τύποι. Χρησιμότερο θα ήταν να το άφηναν κλειστό το τηλέφωνο, ποιό πολλά θα καταλαβαίναμε. :lol:

 

το ειχα σχολιασει απο την 1η φορα που δοθηκε αυτο το βιντεο εδω μεσα σαν "κατατοπιστικο"":lol::lol:

 

ασε που δεν εχω δει κανενα βιντεο του λεο να το χειριζεται καποιος,πραγματικα ομως,γνωστης ....

 

ολοι με το μανιλα και τις φωτογραφιες/μουσικη παιζουν...

 

καντε υπομονη να το παρει κανενας λογικος δικος μας και να δουμε τι κανει τελικα καλα και τι οχι :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

το ειχα σχολιασει απο την 1η φορα που δοθηκε αυτο το βιντεο εδω μεσα σαν "κατατοπιστικο"":lol::lol:

 

ασε που δεν εχω δει κανενα βιντεο του λεο να το χειριζεται καποιος,πραγματικα ομως,γνωστης ....

 

ολοι με το μανιλα και τις φωτογραφιες/μουσικη παιζουν...

 

καντε υπομονη να το παρει κανενας λογικος δικος μας και να δουμε τι κανει τελικα καλα και τι οχι :)

 

Πόσοι πραγματικά γνώστες όμως θα το πιάσουν στα χέρια τους και θα «βγάλουν» κάτι παραπάνω από το τηλέφωνο?

 

Όταν το κοινό το ενδιαφέρει η φωτογραφία και το «εφέ» του Manila, αυτό θα δείξουν;).....

 

 

 

Δεν μου κάνει δηλαδή εντύπωση.:X

 

 

 

Μεγάλη πατάτα για εμένα που βάλανε Micro USB...... :(

Link to comment
Share on other sites

δεν θα το προδικαζα αυτο,γιατι αν κρινω απο την ευκρινεια και την πολυ καλη αισθηση του touch στο Hero,για ποιο λογο να μην ειναι (αν οχι καλυτερη )ακομη και σαν του ηρωα??

που και ετσι να ειναι,παλι καλη θα ειναι και παρα πολυ κοντα στου μηλου ;)

 

Το Hero αν δεν κάνω λάθος έχει την ίδια οθόνη με το Magic το οποίο και είχα για κανά 2μηνο... Πάλι το iPhone είχε ΠΟΛΥ καλύτερη στην αφή οθόνη.... Το Magic ήθελε λίγο παραπάνω δύναμη και καλύτερο σημάδι :p

Link to comment
Share on other sites

Το Hero αν δεν κάνω λάθος έχει την ίδια οθόνη με το Magic το οποίο και είχα για κανά 2μηνο... Πάλι το iPhone είχε ΠΟΛΥ καλύτερη στην αφή οθόνη.... Το Magic ήθελε λίγο παραπάνω δύναμη και καλύτερο σημάδι :p

 

το hero εχει πολυ καλυτερη αισθηση απο το magic :)

 

ειχα δοκιμασει ενα magic την βδομαδα που ειχα το hero σε ενα μαγαζι (βοντα αν θυμαμαι καλα) και ηταν αισθητη η διαφορα..

 

απλα δεν ετυχε να εχω το hero παραλληλα με το iphone ωστε να σας πω τις εντυπωσεις μου για αυτο..:O

θα το δοκιμασω αυριο ομως καποια στιγμη μιας και το heroμου το εχει ενας φιλος μου και ειναι ευκαιρια τωρα που εχω το μηλο :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Μητσο μην τον πιστευεις :lol:, αν θες να σου χαλασει το κινητο δωστου το, ειναι ο γνωστος Device Killer:p

υπαρχουν οι beta tester οι device tester και εγω..... O πεταξτω tester

 

http://www.youtube.com/watch?v=oMntoGz8wH0

απο εμενα εχουν εμπνευστει τους 2 πρωτους στιχους

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...