Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάντως ένα πράγμα θα ήθελα να δω πριν εγκαταλείψω τον μάταιο τούτο κόσμο. Τον Ζαχαράκη σε sleeping bag έξω από κατάστημα κινητής να περιμένει πως και πως το iPhone 4. Αυτό να δω και ας τα τινάξω μετά. :lol:

 

Μάλλον θα περιμενεις πολλές ζωές για να δεις κάτι τέτοιο.

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα περιμενεις πολλές ζωές για να δεις κάτι τέτοιο.

 

η οπως λεει ενα τρειλερ σειρας στο μεγκα νομιζω οταν θα παει ο αλεφαντος στον παναθηναικο!:lol:

Link to comment
Share on other sites

η οπως λεει ενα τρειλερ σειρας στο μεγκα νομιζω οταν θα παει ο αλεφαντος στον παναθηναικο!:lol:

 

Τολη μάλλον αυτό που λες είναι πιο πιθανό :lol:

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη,εκείνος ο τρομερός,φοβερός, φίλος σου που δουλεύει στον Γερμανό τι κάνει;

Δεν του λες να μας κρατήσει 2-3;

 

Πλάκα στην πλάκα το θέμα μας κοντεύει τις 1000 σελ....

 

θα τα χιλιασουμε και iphone δεν θα εχω ...ακομη

:p

Δεν έχετε καταλάβει τι έχει σκοπό ο Ζαχαρακης.

Θέλει να το πάρει πριν από εσάς για να το βγάλει άχρηστο με την κριτική του και μετά να επιστρέψει στα windows 7 με το αλουμινενιο HTC

 

κοντα εισαι Κωστη :lol:

 

Εγώ πάντως ένα πράγμα θα ήθελα να δω πριν εγκαταλείψω τον μάταιο τούτο κόσμο. Τον Ζαχαράκη σε sleeping bag έξω από κατάστημα κινητής να περιμένει πως και πως το iPhone 4. Αυτό να δω και ας τα τινάξω μετά.

Θανο πιο πολλες πιθανοτητες εχεις να κερδισεις το τζοκερ :happy:

 

Μάλλον θα περιμενεις πολλές ζωές για να δεις κάτι τέτοιο.

 

η καπως ετσι :D

 

η οπως λεει ενα τρειλερ σειρας στο μεγκα νομιζω οταν θα παει ο αλεφαντος στον παναθηναικο!

 

αυτο μπορει και να γινει,εμενα να με δειτε να περιμενω σε σειρα εξω απο μαγαζι και για μηλο????????:blink: ε αυτο δεν θα το δειτε ποτε στην ζωη σας :p

 

Τολη μάλλον αυτό που λες είναι πιο πιθανό

 

πες τα Λευτερη :D

 

επαιξα παλι με ενα 3GS σημερα το απογευμα,ετσι για να δω το γινεται και ποσο ετοιμος ειμαι να (ξανα ματα )μεινω μαζι του παλι...αδυνατο τελικα το κοβω να ξαναγυρναω σε αυτο..οποτε παμε για το 4αρι:wacko:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

επαιξα παλι με ενα 3GS σημερα το απογευμα,ετσι για να δω το γινεται και ποσο ετοιμος ειμαι να (ξανα ματα )μεινω μαζι του παλι...αδυνατο τελικα το κοβω να ξαναγυρναω σε αυτο..οποτε παμε για το 4αρι:wacko:

 

Ετσι, αλλα μετα απο ενα δυο μηνες που θα σε πιασει το συνδρομο flasing rom??:p

 

Oποτε κρατα και το λεο μαζι να του αλλαζεις μπιελες-πιστονια που και που :p

 

Εγω αυτο θα κανω μαλλον, το θεμα ειναι να παρω τωρα το μηλο4 η να περιμενω τον οκτωμβριο?

Αλλα αν το παρω τωρα η αρραβωνιαστηκια μου μαλλον θα γινει η ΄πρωην΄ μου :lol:

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

Θανο πιο πολλες πιθανοτητες εχεις να κερδισεις το τζοκερ :happy:

 

Να γράψω τότε κανένα γιατί εσένα δεν σε βλέπω να την στήνεις έξω από κανένα κατάστημα τώρα σύντομα. :lol::lol::lol:

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

........... επαιξα παλι με ενα 3GS σημερα το απογευμα,ετσι για να δω το γινεται και ποσο ετοιμος ειμαι να (ξανα ματα )μεινω μαζι του παλι...αδυνατο τελικα το κοβω να ξαναγυρναω σε αυτο..οποτε παμε για το 4αρι:wacko:

 

Αντε Μητσο, ετοιμασε την πιστωτικη σου, δες εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3284919#post3284919 :lol:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, καλο χειμωνα σε ολους!

 

To maclife λέει,και γενικά ακουγεται,το παρακάτω...

"Οι τιμές όπως πληροφορούμαστε θα είναι 659€ για το μοντέλο των 16GB και 779€ για το μοντέλο των 32GB (τιμές συσκευής χωρίς σύνδεση)."

 

Κρίση σου λέει μετά....:X

 

σιγα τζαμπα πραγμα:lol:

εγω θα περιμενω να δω με την αλλαγη του προγραμματος μου(μεταβαση σε unlimited) ποσο θα μου ρθει κι αναλογως.. ή θα το παρω ή θα μεινω με το 3gs. Σε καθε περιπτωση παντως θα περιμενω να δω αν οντως αξιζει αυτη η μεταβαση..

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Μα ρε παιδιά, είναι δυνατόν να κυκλοφορήσει στην Ελλάδα το τηλέφωνο και να μην έχει βγει επίσημη ανακοίνωση από την Apple για την κυκλοφορία του σε νέα χώρα; Πολύ εντύπωση μου κάνει... Για αυτό και κρατάω πολύ μικρό καλάθι.

 

Και ακόμα μεγαλύτερη εντύπωση μου κάνει αυτό το «1000-2000 κομμάτια και τα υπόλοιπα από Οκτώβριο» που διαβάζω...:ninja:

 

Και όλα αυτά χωρίς να διαβάζουμε λέξη από επίσημο στόμα.:worry:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, καλο χειμωνα σε ολους! σιγα τζαμπα πραγμα :lol: εγω θα περιμενω να δω με την αλλαγη του προγραμματος μου(μεταβαση σε unlimited) ποσο θα μου ρθει κι αναλογως.. ή θα το παρω ή θα μεινω με το 3gs. Σε καθε περιπτωση παντως θα περιμενω να δω αν οντως αξιζει αυτη η μεταβαση..

 

Μαργαριτα, αφου γλυκοκοιταζεις το SE mini Χ10 :lol:

Αστα αυτα :p

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια :)

 

εγω θα περιμενω μεχρι τον δεκεμβριο που εχω επιδοτηση.αν με βολευει θα το παρω,γιατι 800αρα δεν σκαω παλι σαν μλκας!δυσκολες εποχες για πριγκηπες :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σ ολους κ καλο χειμωνα να χουμε. Σημερα πρωτη μερα δουλειας κ δε γουσταρω καθολου. Αντε τωρα να μπω στους ρυθμους μου. Σημερα θα την ονομασω ημερα προσαρμογης... Θα φιδιασω στο ιατρειο και θα λιωσω στα παιχνιδια κ σε 2 ταινιες στο μηλο μου... Ευκαιρια να το δω κι ολας. Οχι θα κατσω να σκασω... Ας κανουν κ κατι οι αλλοι σημερα.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

The dogs of war are out! Νέες στιγμές δόξας της κυβερνογραφίας του κάθε πικραμενου μας περιμένουν tol (thinking out loud).

 

Την καλημέρα μου σε όλους τους κουμπάρους :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

καλημερα στην παρεα!αντε να παρει ο μαριος το 4 να μου δωσει το δικο του και κατα την αλλαγη του χρονου με την επιδοτηση βλεπουμε!καλα να ημαστε να τα λεμε πανω απο ολα
Link to comment
Share on other sites

The dogs of war are out! Νέες στιγμές δόξας της κυβερνογραφίας του κάθε πικραμενου μας περιμένουν tol (thinking out loud).

 

Την καλημέρα μου σε όλους τους κουμπάρους :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

δεν είμαι σίγουρος ότι σε έπιασα Κώστα:O

 

Καλημέρα κόσμε:)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

δεν είμαι σίγουρος ότι σε έπιασα Κώστα:

 

 

 

 

και εμενα με μπερδεψε ο φιλος μας κωστας.υποπτευομαι το τι θα γινει την παρασκευη που θα σκασουν τα πρωτα 4αρια?λεω εγω τωρα!

Link to comment
Share on other sites

@loftys & tolisfar

 

Μέσα είσαστε :) ο λόγος αυτά που γράφονται / σχολιαζονται με αφορμή την εκτίμηση της κυκλοφορίας του 4 την Παρασκευή όπου τα περισσότερα είναι για να γελάει (και πάλι) ο κάθε πικραμένος :lol:

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους......

Τι βάρβαρη που είναι αυτή η προσαρμογή στην καθημερινότητα μετά από διακοπές..........

Και τώρα σιγά σιγά πρέπει να αρχίσουμε και τα σαφάρι για το 4άρι ε????δεν φτάνει που θα δώσουμε τόσα λεφτά αλλά θα πρέπει να γυρίσουμε τον κόσμο ανάποδα για να το πάρουμε γρήγορα!!!!!!!!

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

ελα μου ντε , και μεσα στην κριση ...... αντε να δουμε Σαφαρι ξεκινα !!!!!! που θα παει θα το φαω το λιονταρακι .......

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

ελα μου ντε , και μεσα στην κριση ...... αντε να δουμε Σαφαρι ξεκινα !!!!!! που θα παει θα το φαω το λιονταρακι .......

 

το σιγουρο ειναι οτι θα φας χαλβα!!!!κατα την ωρα της συναλλαγης:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μα ρε παιδιά, είναι δυνατόν να κυκλοφορήσει στην Ελλάδα το τηλέφωνο και να μην έχει βγει επίσημη ανακοίνωση από την Apple για την κυκλοφορία του σε νέα χώρα; Πολύ εντύπωση μου κάνει... Για αυτό και κρατάω πολύ μικρό καλάθι.

 

Αλέξανδρε αυτό είναι φυσιολογικό. Η Ελλάδα ανήκει στο γκρουπ των "υπολοίπων" 88 χωρών για τις οποίες δεν υπάρχει δεσμευτική ημερομηνία διαθεσιμότητας αλλά απλά μια δήλωση της Apple πως μέχρι το τέλος Σεπτεμβρίου θα κυκλοφορεί σε όλες αυτές. Συνεπώς όπως καταλαβαίνεις το "μέχρι το τέλος Σεπτέμβρη" καλύπτει όλες τις ημερομηνίες μέχρι τότε. Υποθέτω βέβαια πως θα ακολουθήσει και κάποια ανακοίνωση αργά ή γρήγορα.

 

Πάντως είναι επιβεβαιωμένη η διαθεσιμότητα μέσα στις επόμενες ημέρες. Μόλις πριν λίγη ώρα γύρισα στο γραφείο μου από γειτονικό κατάστημα της Vodafone όπου πλήρωσα τον λογαριασμό μου και σε ερώτησή μου μου είπαν πως περιμένουν τα πρώτα κομμάτια μέχρι την Παρασκευή. Μάλιστα "δέσμευσα" και ένα 32άρι για την κυρία μου. :D

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Πρώτο ποστ στη 1000 σελίδα!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

παιδια για να μπαινω παλι στο πνευμα μπορουμε 2 ατομα να εχουμε κοινο λογαρισμο στο itunes δηλαδη αυτος με 3g στο δικο του λαπτοπ και εγω με το 3gs που περιμενω στο δικο μου λαπτοπ?

και επισης οπως ειπα λιγα ποστ πριν οτι και κωδικο να βαλω οταν κανω λογαριαμο δεν τον παιρνει με τιποτα.θελει πανω απο 8 χαρακτηρες?δεν ξερω τι φταιει

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τους 1000αρηδες.

 

@tolisfar

Τόλη μπορείς να το κάνεις αυτό που λες.

Σε ότι αφορά το θέμα του κωδικού, νομίζω ότι γράφτηκε προσφατα ότι μετά κάποια προβλήματα υποκλοπων κωδικων λογαριασμων που πληρώνονταν μέσω pay pal, οι νέοι λογαριασμοί AppStore πρέπει να περιλαμβάνουν και τουλάχιστον ένα χαρακτήρα εκτός γραμμάτων (αριθμό ή συμβολο). Δες μήπως φταίει αυτό.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

λοιπον,ακουτε κ μου λετε αν ειναι.

 

υπαρχει περιπτωση να μπορεσω να καβαντζαρω 2 4αρια ελληνικα απο τον φιλο μου τον γερμανο :p

 

επειδη εγω δεν μπορω να το αγορασω,οποιος (απο την παλιοπαρεα μονο)ενδιαφερεται ας με παρει τηλ.ενοειται οτι αποδειξη κλπ στο ονομα του αγοραστη :)

 

αυτο το κανω μονο και καθαρα μονο για καποιους φιλους κ οχι για προσωπικο μου κερδος!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...