Jump to content

iOcean X7s


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η iocean δεν ειναι το ίδιο επώνυμη με την ThL και επίσης το w300 ειναι το ακριβό τους μοντέλο.Στο φθηνό w100s οι κάτοχοι του,έχουν παρόμοιο θέμα

 

Μαλιστα. Οκ σε ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 185
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια το κινητό σε γενικες γραμμες ειναι καταπληκτικό. Έχω παθει πλακα με την κάμερα του σε σχεση με του zopo zp998 που πηρα πρόσφατα και ψιλοαπογοητευτηκα. Έχω ένα πρόβλημα με την ενδειξη ποσοστου τη μπαταριας. Ενω δείχνει 50% μόλις κάνω reboot μετά δείχνει 100%!!! Περάσα και το νέο firmware που βγήκε έκανα και battery calibration αλλα τζίφος. Κατέληξα να κόψω τα restart και να το αφηνω να ρολαρει απο μονο του και όταν θέλω να το απενεργοποιώ και από τότε έστρωσε κάπως. Δεν ξέρω ομως απ ότι εψαξα στο ίντερνετ μπορεί να είναι και θέμα kernel. Αν μπορεί καποιος να βοηθήσει θα του ημουν ευγνώμων.

 

Νέο firmware από που; έχεις κάποιο link; Εγώ και με το htc που είχα ....αυτό με την μπαταρία το είχα σε κάθε reboot....έλεγαν ότι ήταν το Sense αλλά...

Γενικά το 7ΧS είναι πάρα πολύ καλό...κάμερα ακόμα δε δοκίμασα γιατί έψαχνα το gps που με ενδιαφέρει περισσότερο..μέχρι να βρω τα αρχεία για την 1920χ1080 του primo....έφαγα 1,5 μέρα..2 φωτό και 1 video δείχνουν μια χαρά....

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Νέο firmware από που; έχεις κάποιο link; Εγώ και με το htc που είχα ....αυτό με την μπαταρία το είχα σε κάθε reboot....έλεγαν ότι ήταν το Sense αλλά...

Γενικά το 7ΧS είναι πάρα πολύ καλό...κάμερα ακόμα δε δοκίμασα γιατί έψαχνα το gps που με ενδιαφέρει περισσότερο..μέχρι να βρω τα αρχεία για την 1920χ1080 του primo....έφαγα 1,5 μέρα..2 φωτό και 1 video δείχνουν μια χαρά....

 

http://www.needrom.com/mobile/iocean-x7s/

Link to comment
Share on other sites

 

αυτο ειναι rom οχι firmaware.(τα λεω καλα; ) ... και εχει και πολλα προβληματα οπως γραφουν και δε λειτουργει το farmaroot... στο xda ειχαν ασχοληθει αλλα με το X7 σε ολες του τις εκδοσεις του εκτος απο την 7s...και τωρα το σταματησαν...

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι rom οχι firmaware.(τα λεω καλα; ) ... και εχει και πολλα προβληματα οπως γραφουν και δε λειτουργει το farmaroot... στο xda ειχαν ασχοληθει αλλα με το X7 σε ολες του τις εκδοσεις του εκτος απο την 7s...και τωρα το σταματησαν...

 

Ωπα sorry. Λάθος. rom είναι σωστά. Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα δουλεύουν όλα κανονικά έκτος από το ποσοστό της μπαταρίας πού δεν έδειχνε σωστα ούτε πριν. Το farmaroot όντως δεν δουλεύει αλλά επειδή το ειχα κάνει root από την προηγούμενη rom δεν έχω πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το gps δεν έχω καταφέρει να το δουλέψω.....igo primo έχω και παρόλο που έβαλα τις ρυθμίσεις του οδηγού ακόμα και το αρχείο gps.conf που έχει στον οδηγό του myphone , δεν καταφέρνει να συνδεθεί...4 δορυφόρους πιάνει και όταν είμαι σε ανοιχτό χώρο....έχει βρεί κάποιος λύση από εμάς που το έχουμε στα χέρια μας;

Ήχους για τις κλήσεις μπορείς να αλλάξεις και να βάλεις ότι θέλεις....για τα sms... γιατί δεν μπορείς; τι βλακεία είναι αυτή;

Η μπαταρία είναι σούπερ....αν δεν είχε και τις λάθος ενδείξεις θα ήταν τέλειο...

Οθόνη ευκρινέστατη κάτω από τον ήλιο και με τις ρυθμίσεις στο αυτόματο....απλός την βρίσκω λίγο αργή σε γρήγορο γράψιμο...δεν έχει άμεση απόκριση ...

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Ήχους για τις κλήσεις μπορείς να αλλάξεις και να βάλεις ότι θέλεις....για τα sms... γιατί δεν μπορείς; τι βλακεία είναι αυτή;

...

Θα πρεπει να εχεις καποιον ''file manager''

Οι ηχοι κλησεων θα πρεπει να είναι μεσα σε φακελο με την ονομασια ''ringtones''- αντιστοιχα οι ηχοι για τα sms σε άλλο φακελο ''notificatios'' και οι ηχοι για το ξυπνητηρι-ημερολογιο σε φακελο ''alarms''...

 

Aν δεν υπαρχουν οι φακελοι στην μνημη του τηλεφωνου η στην εξωτερικη σου memory card τους δημιουργεις εσυ, ριχνεις μεσα τα αντιστοιχα αρχεια ηχου, κανεις επανακινηση του τηλεφωνου και εισαι ετοιμος.....

 

Με αυτόν τον τροπο λειτουργουν τα αρχεια ηχου σε ολες τις android συσκευες.....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Θα πρεπει να εχεις καποιον ''file manager''

Οι ηχοι κλησεων θα πρεπει να είναι μεσα σε φακελο με την ονομασια ''ringtones''- αντιστοιχα οι ηχοι για τα sms σε άλλο φακελο ''notificatios'' και οι ηχοι για το ξυπνητηρι-ημερολογιο σε φακελο ''alarms''...

 

Aν δεν υπαρχουν οι φακελοι στην μνημη του τηλεφωνου η στην εξωτερικη σου memory card τους δημιουργεις εσυ, ριχνεις μεσα τα αντιστοιχα αρχεια ηχου, κανεις επανακινηση του τηλεφωνου και εισαι ετοιμος.....

 

Με αυτόν τον τροπο λειτουργουν τα αρχεια ηχου σε ολες τις android συσκευες.....

 

Φιλαρακι... με εσωσες... αυτους τους φακελους εψαχνα και δεν τους εβλεπα... θα τους δημιουργησω λοιπον και θα κανω την δοκιμη.. να εισαι καλα..

 

οκ... λειτουργει...τοσα χρονια.. και δεν το ηξερα αυτο... τα εβρισκα ετοιμα και απλα εβαζα μεσα τα κομματια που ηθελα.. αρα μονο το gps μενει να φτιαξει.... καμια βοηθεια σε αυτο; δεν θελω να αλλαξω το primo με αλλο προγραμμα....

Edited by athanaso77
Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αρα μονο το gps μενει να φτιαξει.... καμια βοηθεια σε αυτο; δεν θελω να αλλαξω το primo με αλλο προγραμμα....

 

Αυτό το έχεις δοκιμάσει;

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372981

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παλι εχει προβληματα με το Gps το iocean? κριμα και με ενδιαφερει,ειχα το πρωτο αλλα δε δουλεψα πολυ το gps του

δυστυχως ισως εχει προβλημα η κεραια και για να φτιαχτει πρεπει να το ανοιξεις μονος σου

Link to comment
Share on other sites

παλι εχει προβληματα με το Gps το iocean? κριμα και με ενδιαφερει,ειχα το πρωτο αλλα δε δουλεψα πολυ το gps του

δυστυχως ισως εχει προβλημα η κεραια και για να φτιαχτει πρεπει να το ανοιξεις μονος σου

 

Άκυρο παιδιά.....μια χαρά το GPS......απλά δεν παίζει για κάποιο λόγο το primo... της google και το Sygic που εχω μια χαρά πάει...αλλά εγώ ήθελα το primo γιατί έχουν ασχοληθεί πολύ με αυτό και το είχαν αρκετά "φτιαγμένο"....

Και ναι το έχω περάσει το http://www.myphone.gr/foru...d.php?t=372981........αλλά στο mobileuncle

δεν βρήκα τις ίδιες επιλογές -------->-{Τσεκάρουμε τα: Enable EPO και Auto Download

-πατάμε το κουμπί EPO IDLE και θα δούμε ότι μετονομάζεται σε EPO DOWNLOADING (λίγο ποιο κάτω στο LOG βλέπουμε και την πρόοδο και περιμένουμε την ολοκλήρωση).

-Μόλις επανέλθει σε EPO IDLE πάμε πίσω στο μενού ένα βήμα}

δεν ξέρω γιατί ...ίσως είναι νέα έκδοση και το έχει αλλάξει..

 

Πέρασα και την νέα rom....και είναι τζάμι και στο θέμα της απόκρισης.

Το κινητάκι είναι super....ελπίζω να καρατήσει τα 2 χρόνια που μου έβγαλε και το HTC....

Edited by moviehunter2009
Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Tα capacitive πληκτρα ειναι φωτιζομενα σε αυτη την εκδοση του iocean/?

 

 

Όχι....αυτό είναι ένα θέμα....

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ωραια αν δουλευει το gps,μπορεις μηπως να ανεβασεις καποια φωτο απο τη καμερα του?

 

Αύριο που είναι μέρα ξεκούρασης... :O

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και την νέα rom....και είναι τζάμι και στο θέμα της απόκρισης.Το κινητάκι είναι super....ελπίζω να καρατήσει τα 2 χρόνια που μου έβγαλε και το HTC....

 

Όταν λες νέα rom εννοείς αυτήν http://www.needrom.com/mobile/iocean-x7s/ ;

Motorola C118 → Samsung M3510 Beat b → Samsung Galaxy mini 2 → LG G2 → Samsung Galaxy S7 → Google Pixel XL
Link to comment
Share on other sites

Tα capacitive πληκτρα ειναι φωτιζομενα σε αυτη την εκδοση του iocean/?

 

Στα specs του έχει Status Indication LED Yes. Δεν ανάβουν τα πλήκτρα όταν έρχεται κάποια ειδοποίηση? Γενικά κάτω από τα πλήκτρα δεν έχει LED? Αν έχει ελπίζω πως σε μελλοντική αναβάθμιση θα χρησιμοποιηθούν.

 

Και ένα παράπονο που ανακάλυψα.

To καλό είναι πως η οθόνη είναι LTPS αλλά που είναι το ρημαδο corning glass? Προς τους κατόχους βάλτε screen protector επειγόντως.

Edited by Kamui
Link to comment
Share on other sites

Στα specs του έχει LED notification. Δεν ανάβουν τα πλήκτρα όταν έρχεται κάποια ειδοποίηση? Γενικά κάτω από τα πλήκτρα δεν έχει LED? Αν έχει ελπίζω πως σε μελλοντική αναβάθμιση θα χρησιμοποιηθούν.

 

Άλλο το led για τις ειδοποιήσεις, που πράγματι υπάρχει επάνω δεξιά, και άλλο το led των πλήκτρων (που τα καθιστά φωτιζόμενα), το οποίο δεν υπάρχει. Το led για τις ειδοποιήσεις, ένδειξη μπαταρίας (φόρτιση, ολοκλήρωση φόρτισης, κρίσιμο επίπεδο μπαταρίας) κτλ λειτουργεί κανονικά (χρώματα κόκκινο, πράσινο, μπλε που αναβοσβήνουν ή όχι). Όσον αφορά την απουσία led πλήκτρων, πρόβλημα, φυσικά, υπάρχει μόνο στο σκοτάδι και, γενικά, δεν το θεωρώ σημαντικό, συνηθίζεται πολύ εύκολα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και ένα παράπονο που ανακάλυψα.

To καλό είναι πως η οθόνη είναι LTPS αλλά που είναι το ρημαδο corning glass? Προς τους κατόχους βάλτε screen protector επειγόντως.

 

Η οθόνη είναι πραγματικά εκπληκτική, αλλά η απουσία gorilla glass είναι, σίγουρα, σημαντική. Το screen protector, λοιπόν, δεν το γλιτώνουμε. Απ' ότι έχω προσέξει, βέβαια, ακόμη και στα κινητά με gorilla glass, ακόμη και σε αυτά που έχουν την τελευταία έκδοση, σχεδόν όλοι χρησιμοποιούν screen protector, το οποίο δεν καταλαβαίνω. Υποτίθεται ότι προσφέρει "τρομερή" προστασία, οπότε ποιος ο λόγος να χρησιμοποιεί κάποιος screen protector όταν έχει gorilla glass;

Edited by thanos_s
Motorola C118 → Samsung M3510 Beat b → Samsung Galaxy mini 2 → LG G2 → Samsung Galaxy S7 → Google Pixel XL
Link to comment
Share on other sites

 

Η οθόνη είναι πραγματικά εκπληκτική, αλλά η απουσία gorilla glass είναι, πράγματι, σημαντική. Το screen protector, λοιπόν, δεν το γλιτώνουμε. Απ' ότι έχω προσέξει, βέβαια, ακόμη και στα κινητά με gorilla glass, ακόμη και σε αυτά που έχουν την τελευταία έκδοση, σχεδόν όλοι χρησιμοποιούν screen protector, το οποίο δεν καταλαβαίνω. Υποτίθεται ότι προσφέρει "τρομερή" προστασία, οπότε ποιος ο λόγος να χρησιμοποιεί κάποιος screen protector όταν έχει gorilla glass;

 

Φαίνεται η απουσία του γυαλιού και στην αίσθηση της οθόνης;; στο πως γλιστράει το χέρι ;κάποιοι φοβούνται λογικά κι εγώ έβαλα καμια εβδομάδα αλλά τη πέταξα και το defy 2χρόνια ίχνος γρατζουνιας κάι το jiayu κοντά 6 μήνες αψεγαδιαστη

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται η απουσία του γυαλιού και στην αίσθηση της οθόνης;; στο πως γλιστράει το χέρι ;κάποιοι φοβούνται λογικά κι εγώ έβαλα καμια εβδομάδα αλλά τη πέταξα και το defy 2χρόνια ίχνος γρατζουνιας κάι το jiayu κοντά 6 μήνες αψεγαδιαστη

 

Προσωπικά από την αίσθηση της οθόνης είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Βέβαια, να σου πω την αλήθεια είναι το 2ο smartphone που αγοράζω και το πρώτο, το galaxy mini 2, δεν είχε ούτε αυτό gorilla glass, οπότε δεν έχω πραγματική εμπειρία χρήσης από gorilla glass για να πω αν υπάρχει διαφορά στην αίσθηση. Όμως, το mini 2 ένα χρόνο το έχω χωρίς screen protector (ή θήκη) και το βάζω στην τσέπη πολλές φορές μαζί με τα κλειδιά και το μόνο που έχει πάθει είναι 3 ψιλογρατζουνιές που για να της δεις πρέπει να το κοιτάξεις προσεκτικά υπό συγκεκριμένη γωνία. Με το Χ7, βέβαια, δεν το διακινδυνεύω...

Edited by thanos_s
Motorola C118 → Samsung M3510 Beat b → Samsung Galaxy mini 2 → LG G2 → Samsung Galaxy S7 → Google Pixel XL
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα xposed framework και τώρα έχει κολλήσει σε bootloop. Έχω τρελαθεί. Κανείς καμία ιδέα;
Motorola C118 → Samsung M3510 Beat b → Samsung Galaxy mini 2 → LG G2 → Samsung Galaxy S7 → Google Pixel XL
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έβαλα xposed framework και τώρα έχει κολλήσει σε bootloop. Έχω τρελαθεί. Κανείς καμία ιδέα;

 

Δεν έχεις πάρει backup; Θα χρειαστεί να flashαρεις τη rom από την αρχή εκτός και αν έχεις custom recovery και από εκεί τρέξεις το xposed-disable-recovery.zip που υπάρχει ήδη στη συσκευή σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις πάρει backup; Θα χρειαστεί να flashαρεις τη rom από την αρχή εκτός και αν έχεις custom recovery και από εκεί τρέξεις το xposed-disable-recovery.zip που υπάρχει ήδη στη συσκευή σου.

 

Ευχαριστώ. Έχω ήδη περάσει τη rom που αναφέρεται σε προηγούμενη σελίδα http://www.needrom.com/mobile/iocean-x7s/. Όμως, με αυτήν υπάρχει θέμα στην πίσω κάμερα. Την εμφανίζει ως 5 megapixels max και οι φωτογραφίες φαίνονται θολές.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ξαναπέρασα τη ROM που είχε πριν τα κάνω θάλασσα και τώρα έφτιαξε η φωτογραφική. ΟΥΦ:)

Motorola C118 → Samsung M3510 Beat b → Samsung Galaxy mini 2 → LG G2 → Samsung Galaxy S7 → Google Pixel XL
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Έχω ήδη περάσει τη rom που αναφέρεται σε προηγούμενη σελίδα http://www.needrom.com/mobile/iocean-x7s/. Όμως, με αυτήν υπάρχει θέμα στην πίσω κάμερα. Την εμφανίζει ως 5 megapixels max και οι φωτογραφίες φαίνονται θολές.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ξαναπέρασα τη ROM που είχε πριν τα κάνω θάλασσα και τώρα έφτιαξε η φωτογραφική. ΟΥΦ:)

 

μα τι λες; κι εγω εβαλα την τελευταία απο το ίδιο site και η κάμερα λειτουργεί μια χαρά.. όσο για το exposed... το γράφουν στα σχόλια ότι δεν λειτουργεί με την νέα έκδοση... διαβάστε τα πριν φλασαρετε.. οπως και root δεν γίνεται με το farmaroot...

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

μα τι λες; κι εγω εβαλα την τελευταία απο το ίδιο site και η κάμερα λειτουργεί μια χαρά.. όσο για το exposed... το γράφουν στα σχόλια ότι δεν λειτουργεί με την νέα έκδοση... διαβάστε τα πριν φλασαρετε.. οπως και root δεν γίνεται με το farmaroot...

 

Θα ξαναπεράσω τη νέα ROM, να δω μήπως αυτή τη φορά φτιάξει η κάμερα. Όσον αφορά, πάντως, το framaroot μια χαρά λειτούργησε. Δε ξέρω τι γίνεται:blink:

Motorola C118 → Samsung M3510 Beat b → Samsung Galaxy mini 2 → LG G2 → Samsung Galaxy S7 → Google Pixel XL
Link to comment
Share on other sites

Θα ξαναπεράσω τη νέα ROM, να δω μήπως αυτή τη φορά φτιάξει η κάμερα.
Το δοκίμασα ξανά και πάλι τα ίδια...
Motorola C118 → Samsung M3510 Beat b → Samsung Galaxy mini 2 → LG G2 → Samsung Galaxy S7 → Google Pixel XL
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...