Jump to content

iOcean X7s


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν αντεχω θα το κανω κι οτι γινει. Κανω backup τωρα και μετα θα σου πω.:D

 

ΗΡΩΑΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣ :w00t:

 

περιμένω εεε;;;;..... θα φλασάρω και γω μετά...

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 185
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΗΡΩΑΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣ :w00t:

 

περιμένω εεε;;;;..... θα φλασάρω και γω μετά...

Φιλε το εκανα αλλα μην το κανεις γιατι δεν εχει ελληνικη γλωσσα. Εχει μονο αγγλικα και κινεζικα. Ειναι port rom απο xiaomi mui η οποια φαινεται πολυ ωραια. Δεν ξερω θα το σκαλισω λιγο και αν δεν μου αρεσει ασχετως οτι δεν εχει ελληνικα θα κανω restore παλι. Ευτυχως δεν πειραξε την custom recovery.. Πηγε να μου κανει και update την rom αλλα aborted γιατι εχουμε custom recovery. Τωρα εσυ αποφασιζεις.

Link to comment
Share on other sites

Tα ελληνικά δεν με πειράζουν...αγγλικά τα έχω και τώρα...σκάλισε το και αν δεις ότι λειτουργούν όλα οκ (φωτό,sd, wifi) θα την βάλω και εγώ....αυτό που είπες "Πηγε να μου κανει και update την rom αλλα aborted γιατι εχουμε custom recovery".....αν κάνει update μας την σβήνει δηλαδή; και δεν μπορουμε να ξαναβάλουμε;
Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Tα ελληνικά δεν με πειράζουν...αγγλικά τα έχω και τώρα...σκάλισε το και αν δεις ότι λειτουργούν όλα οκ (φωτό,sd, wifi) θα την βάλω και εγώ....αυτό που είπες "Πηγε να μου κανει και update την rom αλλα aborted γιατι εχουμε custom recovery".....αν κάνει update μας την σβήνει δηλαδή; και δεν μπορουμε να ξαναβάλουμε;

Οχι δε σβηνει τιποτα. Πηγε να μου κανει update στην rom αυτη που εβαλα και λογω οτι ειναι official rom απο xiaomi δεν κανει λογω custom recovery. Φιλε ειναι πολυ ωραια αν και μου φαινονται ολα αγνωστα γιατι δεν εχω βασχοληθει ποτε με mui roms. Ναι wi fi δουλευει κανονικα αλλα θα γυρισω παλι πισω στην παλια γιατι μου φαινονται ολα κινεζικα. χαχαχαχα:D

 

Ουφ. Εκανα restore και ολα ο.κ

Edited by george_xp_pro
Συμπληρωση
Link to comment
Share on other sites

οκ....τώρα το διάβασα καλά....άμα είναι από xiaomi .....αύριο έχει εγερτήριο πρωί καφεδάκι και φλασάρισμα :dance: .... ευχαριστώ για τις πληροφορίες... :up:
Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

οκ....τώρα το διάβασα καλά....άμα είναι από xiaomi .....αύριο έχει εγερτήριο πρωί καφεδάκι και φλασάρισμα :dance: .... ευχαριστώ για τις πληροφορίες... :up:

Να'σαι καλα. Παντως φαινεται πολυ μαματη!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

TWRP Recovery 2.5.0

Νέο recovery για το τηλέφωνο μας

http://www.needrom.com/mobile/x7s-twrp-recovery-2-5-0/

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα του Iocean X7 HD πάντως παιδιά είναι εξαιρετική! Θα ήθελα πολύ να δω τι μπορεί να κάνει και η κάμερα του X7S, μπορεί κάποιος να μου στείλει φωτογραφίες; :)

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Και άλλες ρομ προς δοκιμή...ελπίζω εδώ να παίζει το playstore... http://www.jlrom.cn/

 

Δεν βλέπω όμως κάποιο λίνκ....

Edited by moviehunter2009
Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!θα ηθελα να με βοηθησετε λιγο με τις απαντησεις...

Κοιταω τελευταια αρκετα κινητα κ ψιλοκατεληξα(χωρις να ειμαι τελειως σιγουρος) οτι μαρεσει το iocean x7s. το θελω για την κοπελα μου... εχει αν οχι ολα τουλαχιστον πολλα απο αυτα που θελω για το κινητο που θελει να εχει!ας πουμε καλη καμερα,καλη οθονη κ.ά. Απο οτι βλεπω κ διαβαζω κ απο εσας που γραφετε κ ειστε ηδη κατοχοι του συγκεκριμενου κινητου εχετε κ σχετικα καλη υποστηριξη με updates και αλλα τετοια ε?θελω να μου πειτε αν το κινητο ειναι καλο οντως κ αξιζει και αν δουλευει απροβληματιστα,χωρις να κολλαει.Δηλαδη αν ειναι γρηγορο κ εχει οντως καλη καμερα κ οθονη κ αν εχει κ support η συσκευη!!!κ κατι τελευταιο...Αξιζει η καλυτερη αναλυση κ οι 8 πυρηνες( κ τα παραπανω χρηματα που δινεις) για το X7S ή καλυτερα να παρεις το τετραπυρηνο X7?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!θα ηθελα να με βοηθησετε λιγο με τις απαντησεις...

Κοιταω τελευταια αρκετα κινητα κ ψιλοκατεληξα(χωρις να ειμαι τελειως σιγουρος) οτι μαρεσει το iocean x7s. το θελω για την κοπελα μου... εχει αν οχι ολα τουλαχιστον πολλα απο αυτα που θελω για το κινητο που θελει να εχει!ας πουμε καλη καμερα,καλη οθονη κ.ά. Απο οτι βλεπω κ διαβαζω κ απο εσας που γραφετε κ ειστε ηδη κατοχοι του συγκεκριμενου κινητου εχετε κ σχετικα καλη υποστηριξη με updates και αλλα τετοια ε?θελω να μου πειτε αν το κινητο ειναι καλο οντως κ αξιζει και αν δουλευει απροβληματιστα,χωρις να κολλαει.Δηλαδη αν ειναι γρηγορο κ εχει οντως καλη καμερα κ οθονη κ αν εχει κ support η συσκευη!!!κ κατι τελευταιο...Αξιζει η καλυτερη αναλυση κ οι 8 πυρηνες( κ τα παραπανω χρηματα που δινεις) για το X7S ή καλυτερα να παρεις το τετραπυρηνο X7?

 

Για μένα είναι super... δουλεύει όντως απροβλημάτιστα..τώρα 4 η 8 πυρήνες; εγώ πήγα στους 8 και είμαι ήσυχος για καιρό...οι εφαρμογές γίνονται απαιτητικές...γιατί να τρέχω πάλι σε μερικούς μήνες; αφού και τα κινητά έγιναν σαν τα pc..

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Για μένα είναι super... δουλεύει όντως απροβλημάτιστα..τώρα 4 η 8 πυρήνες; εγώ πήγα στους 8 και είμαι ήσυχος για καιρό...οι εφαρμογές γίνονται απαιτητικές...γιατί να τρέχω πάλι σε μερικούς μήνες; αφού και τα κινητά έγιναν σαν τα pc..

 

Καταρχην σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση!Επειδη κ εγω αυτο βλεπω κ σκεφτομαι,οτι τα κινητα εχουν γινει σαν τα pc...θελω να μου απαντησεις σε μερικες ερωτησεις/αποριες που εχω ωστε να με βοηθησεις...μιας κ εχεις το κινητο εισαι ο πλεον καταλληλος να με βοηθησει...Οντως η FHD οθονη κ οι 8 πυρηνες σου τρωνε την μπαταρια κ σου ζοριζουν γενικα το κινητο?Απο υποστηριξη?ερχονται ενημερωσεις στο κινητο?κ κατι τελευταιο...η καμερα του ειναι καλη?μηπως θα μπορουσες να ανεβασεις καμια φωτογραφια?

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση!Επειδη κ εγω αυτο βλεπω κ σκεφτομαι,οτι τα κινητα εχουν γινει σαν τα pc...θελω να μου απαντησεις σε μερικες ερωτησεις/αποριες που εχω ωστε να με βοηθησεις...μιας κ εχεις το κινητο εισαι ο πλεον καταλληλος να με βοηθησει...Οντως η FHD οθονη κ οι 8 πυρηνες σου τρωνε την μπαταρια κ σου ζοριζουν γενικα το κινητο?Απο υποστηριξη?ερχονται ενημερωσεις στο κινητο?κ κατι τελευταιο...η καμερα του ειναι καλη?μηπως θα μπορουσες να ανεβασεις καμια φωτογραφια?

 

Κοίταξε εγώ μέχρι να δω ότι είναι εντάξει, γιατί πρώτη φορά πήρα κινέζο , είχα την δική του μπαταρία την 2000...έβγαζε άνετα μια μέρα με ανοιχτά συνέχεια gps bluetooth wifi, και πάρα πολύ viber internet...μετά πήρα την μεγαλύτερη και πραγματικά είναι ατελείωτη αλλά χάνει σε ομορφιά το κινητό.. ζόρισμα δεν είδα κανένα....μάλιστα της κοπέλας μου το Xperia M δεν μπορεί να σερφάρει και ταυτόχρονα να μιλάμε στο viber....εμένα άνετα..τώρα για παιχνίδια μην με ρωτήσεις δεν παίζω και δεν έχω ούτε ένα.. αλλά να θέλει (όπως τα Htc που είχα) επανεκίνηση γιατί αρχίζει να κολλάει , δεν χρειάζεται...ίσως επειδή έχει 2giga μνήμη....όσο για τους 8 πυρήνες να ξέρεις ποτέ δεν δουλεύουν όπως και τα 4πύρηνα συνέχεια,αλλά μόνο όταν το χρειάζεται κάποιο παιχνίδι ή εφαρμογή..οπότε δεν τραβάει συνέχεια μπαταρία...ενημερώσεις ότι βγάλουν σε custom rom... έχει και κάποιες επίσημες αλλά βλέπω ποιό πολύ να υποστηρίζεται από τους χρήστες( κινέζους βέβαια), που έχουν βγάλει και ρομ με miui αλλά ακόμα θέλουν δουλειά...δείχνει όμως ότι το παλεύουν και δεν θα μας αφήσουν έτσι... φωτό είναι πολύ καλές αλλά δεν έχω βγάλει βράδυ ακόμα να σου πω αν έχουν κάποιο θέμα γιατί και σε αυτό το θέμα δεν είμαι ειδικός...εμένα μου φαίνονται οκ...αν γκουγκλάρεις θα βρεις και δείγματα νομίζω..μην παιδεύομαι να κάνω τον καλλιτέχνη :rolleyes:

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι το πιο αξιόπιστο-καλύτερο dual-sim 8πυρηνο αυτή την στιγμή ?

 

Αυτο δεν μπορει να το πει καποιος... πρεπει να περασουν καποιοι μηνες λειτουργειας... δεν ξερω αν εχεις δει οτι εχει ενα θεμα με την ενδειξη της μπαταριας.. δεν ξερω αν το εχουν ολα τα κινεζικα... μολις κανεις reboot η ενδειξη απο 56% ας πουμε που εδειχνε παει στο 70% που ειναι και το σωστο.... αυτο το εχω συνηθισει, αλλωστε ξερω ποσο κραταει και δεν με μπερδευει.

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το τηλέφωνο, ενδιαφέρομαι να το αγοράσω αλλά έχω μια ερώτηση. Καταρχάς να ευχηθώ Χριστός Ανέστη σε όλους τους χρήστες του φόρουμ. Τώρα σχετικά με την απορία μου έχω παρατηρήσει πως σε μερικά site που πουλάνε το συγκεκριμένο μοντέλο της μάρκας Iocean αναγράφεται πως η gpu που διαθέτει είναι η PowerVR SGX 544MP ενώ σε άλλα site αναγράφεται η Mali-450 MP4. Μήπως πρόκειται για τυπογραφικό λάθος;

 

Update: Πρόκειται για 2 διαφορετικά μοντέλα της Iocean το X7 Elite που έχει την PowerVR SGX 544MP και το X7s Elite που έχει την Mali 450 MP4. Προφανώς οι έμποροι έχουν μπερδέψει αυτά τα δύο μοντέλα αναγράφοντας λάθος πληροφορίες για το καθένα.

Edited by fostiras7
Link to comment
Share on other sites

Παρόμοιο λάθος με το παραπάνω υπάρχει και με το αν το κινητό έχει gorilla glass. Επικοινώνησα με την ίδια την iOcean και η απάντηση

 

Hi, X7 use ASAHI glass as the TP glass, it has been treated to improve the strength. Also we have "glass TP protector" on sale.

 

Brs

 

Και μερικά κλασσικά τεστ πάνω σε ASAHI κινητό

http://www.boreme.com/posting.php?id=33117#.U1TZdPmSxu4 <-- Σε αυτό πόνεσα λίγο

Edited by Kamui
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το τηλέφωνο, ενδιαφέρομαι να το αγοράσω αλλά έχω μια ερώτηση. Καταρχάς να ευχηθώ Χριστός Ανέστη σε όλους τους χρήστες του φόρουμ. Τώρα σχετικά με την απορία μου έχω παρατηρήσει πως σε μερικά site που πουλάνε το συγκεκριμένο μοντέλο της μάρκας Iocean αναγράφεται πως η gpu που διαθέτει είναι η PowerVR SGX 544MP ενώ σε άλλα site αναγράφεται η Mali-450 MP4. Μήπως πρόκειται για τυπογραφικό λάθος;

 

Update: Πρόκειται για 2 διαφορετικά μοντέλα της Iocean το X7 Elite που έχει την PowerVR SGX 544MP και το X7s Elite που έχει την Mali 450 MP4. Προφανώς οι έμποροι έχουν μπερδέψει αυτά τα δύο μοντέλα αναγράφοντας λάθος πληροφορίες για το καθένα.

 

Παρόμοιο λάθος με το παραπάνω υπάρχει και με το αν το κινητό έχει gorilla glass. Επικοινώνησα με την ίδια την iOcean και η απάντηση

 

 

 

Και μερικά κλασσικά τεστ πάνω σε ASAHI κινητό

http://www.boreme.com/posting.php?id=33117#.U1TZdPmSxu4 <-- Σε αυτό πόνεσα λίγο

 

Και ποιο μοντελο τελικα ειναι καλυτερο βρε παιδια?Γιατι σημερα θα εκανα την παραγγελια και τωρα που διαβασα αυτο μπερδευτηκα λιγο...H Mali 450 MP4 ειναι καλυτερη?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χτύπησα ένα X7S Elite σε προσφορά στα 128 ευρώ από aliexpress. Ελπίζω να μου βγει καλό. nivaz σχετικά με την απορία σου το X7S Elite είναι το καλύτερο μοντέλο της σειράς X7 εφόσον είναι το μοναδικό οχταπύρηνο τηλέφωνο αυτής της σειράς καθώς και αναγράφονται 4 πυρήνες στον gpu (Mali 450 MP4) σε αντίθεση με τον PowerVR SGX 544MP του X7 Elite που δεν αναφέρει τους πυρήνες. Με λίγα λόγια δεν ξέρεις ακριβώς τι θα αγοράσεις εάν πας με το X7 Elite.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ χτύπησα ένα X7S Elite σε προσφορά στα 128 ευρώ από aliexpress. Ελπίζω να μου βγει καλό. nivaz σχετικά με την απορία σου το X7S Elite είναι το καλύτερο μοντέλο της σειράς X7 εφόσον είναι το μοναδικό οχταπύρηνο τηλέφωνο αυτής της σειράς καθώς και αναγράφονται 4 πυρήνες στον gpu (Mali 450 MP4) σε αντίθεση με τον PowerVR SGX 544MP του X7 Elite που δεν αναφέρει τους πυρήνες. Με λίγα λόγια δεν ξέρεις ακριβώς τι θα αγοράσεις εάν πας με το X7 Elite.

 

Ναι κ εγω γιαυτο ακριβως ενδιαφερομαι...τι???δωσε ενα link ρε φιλε να το παρω κ εγω απο εκει!γιατι εγω το πιο φτηνο που βρηκα στα μαγαζια ειναι στα 180 με 2-3 δωρακια κ συγκεκριμενα στο to2c...το εχεις παραλαβει?στο εχουν στειλει?

Link to comment
Share on other sites

Ναι κ εγω γιαυτο ακριβως ενδιαφερομαι...τι???δωσε ενα link ρε φιλε να το παρω κ εγω απο εκει!γιατι εγω το πιο φτηνο που βρηκα στα μαγαζια ειναι στα 180 με 2-3 δωρακια κ συγκεκριμενα στο to2c...το εχεις παραλαβει?στο εχουν στειλει?

Το link:

http://www.aliexpress.com/item/Original-iocean-X7S-Elite-MTK6592-1-7GHz-octa-core-smart-phone-5inch-1920x1080pixel-2GB-RAM-16GB/1786195081.html

Το τηλέφωνο το παράγγειλα χθες τώρα σε διάστημα 5-17 ημερών (όπως γράφει τουλάχιστον) θα το έχω στα χέρια μου.

Link to comment
Share on other sites

Το link:

http://www.aliexpress.com/item/Original-iocean-X7S-Elite-MTK6592-1-7GHz-octa-core-smart-phone-5inch-1920x1080pixel-2GB-RAM-16GB/1786195081.html

Το τηλέφωνο το παράγγειλα χθες τώρα σε διάστημα 5-17 ημερών (όπως γράφει τουλάχιστον) θα το έχω στα χέρια μου.

 

Αδερφε ακυρωσε γρηγορα.Μιλα με Aliexpress και αν χρειαστει μετα στην τραπεζα σου.Ειναι απατεωνας.Τις μηδεν κριτικες και το οτι δεν υπαρχει X7S Elite δεν τα ειδες?Αντε την διαφορα 100$,να το καταλαβω,τη θεωρησες προσφορα.

 

Κατω κατω στο Transaction History & Feedback βλεπω οτι αγορασε ενα κομματι ενας Ελληνας εναντι 245$.Μηπως τοσα σε χρεωσαν?

Edited by arisg90
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Το link:

http://www.aliexpress.com/item/Original-iocean-X7S-Elite-MTK6592-1-7GHz-octa-core-smart-phone-5inch-1920x1080pixel-2GB-RAM-16GB/1786195081.html

Το τηλέφωνο το παράγγειλα χθες τώρα σε διάστημα 5-17 ημερών (όπως γράφει τουλάχιστον) θα το έχω στα χέρια μου.

 

Οντως κατι μου βρωμαει κ εμενα...Λιγο δυσκολο να πωλειται το X7S σχεδον στην ιδια τιμη με το X7!Αλλα δες κ αυτα που σου λεει ο arisg90!

Link to comment
Share on other sites

Αδερφε ακυρωσε γρηγορα.Μιλα με Aliexpress και αν χρειαστει μετα στην τραπεζα σου.Ειναι απατεωνας.Τις μηδεν κριτικες και το οτι δεν υπαρχει X7S Elite δεν τα ειδες?Αντε την διαφορα 100$,να το καταλαβω,τη θεωρησες προσφορα.

 

Κατω κατω στο Transaction History & Feedback βλεπω οτι αγορασε ενα κομματι ενας Ελληνας εναντι 245$.Μηπως τοσα σε χρεωσαν?

Όντως κι εγώ το πρόσεξα αυτό αλλά δεν με χρέωσαν τόσα χρήματα. Ήδη το έχει στείλει με EMS βέβαια σε περίπτωση που το κινητό δεν έχει τα χαρακτηριστικά που αναφέρει, έχω από τώρα 26 μέρες διάστημα για να ζητήσω refund.

Edited by fostiras7
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια καποιος που εχει το κινητο ας κανει τον κοπο λιγο να δει κ να μου πει 2-3 πραγματα γιατι με αυτα που βλεπω εχω μπερδευτει...Ο καθενας γραφει οτι θελει και δεν ξερω απο που να το παρω!!!

 

1.το Χ7S και το Χ7S Elite ειναι το ιδιο κινητο?

2.η καμερα του κινητου ειναι 3 και με interpolation φτανει 5?κ η πισω ειναι 12.6?

3.ποια gpu φοραει τελικα?Την Mali-450?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...