Jump to content

Samsung Galaxy S Duos 2 (S7582)


algedan
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω το ΤΦ πεντε μηνες και είμαι Πόλυ ευχαριστημένος... Και οι δυο sim Πόλυ πρακτικές όταν εχεις δυο γραμμές... Σε μια συζήτηση φίλος ισχυριζόταν σήμερα οτι οι δυο sim σημαίνουν και διπλάσια ακτινοβολία απο την αναγραφομενη (λόγω των δυο γραμμών). Γνωρίζετε αν ισχυει κάτι τέτοιο;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 242
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα Dual-SIM Standby (DSS) λόγο του ότι επιλέγει ο χρήστης σε πια sim δέχεται και λαμβάνει κλήσεις όταν μιλάει λέει σε αυτόν που καλεί ότι είναι κατειλημμένος. Υπάρχει η λειτουργία μόνιμη διπλή ενεργοποίηση sim όπου όταν μιλάς στην μια σιμ σου περνάει την γραμμή στην άλλη σιμ αλλά αυτό σε πολλές συσκευές έχει χρέωση. Τουλάχιστον στο s duos που έχω εγώ η κοσμοτέ με χρεώνει και δεν το ήξερα ότι είναι από αυτό και ψαχνόμουν στον γερμανό αλλά δεν ήξεραν ούτε αυτοί μέχρι που το βρήκα στο google κάπου. Αυτές οι συσκευές έχουν μία κεραία όπως σου είπαν και πιο πριν οπότε το ίδιο ακτινοβολία εκπέμπουν. Από την άλλη τα Dual-SIM Active (DSA) έχουν δυο δέκτες οπότε είναι σαν να έχεις δύο τηλέφωνα. Τα DSA όμως δεν είναι πολύ διαδεδομένα! Ελπίζω να σε διαφώτισα λίγο παραπάνω γιατί το είχα ψάξει και εγώ πιο παλιά και είχα βρει αυτές τις πληροφορίες!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

 

Έχω το κινητό εδώ και ένα μήνα περίπου και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

Ελπίζω για την βοήθειά σας σε δύο απορίες που έχω :

 

1. Όταν με καλούν ή μου στέλνουν SMS ακούγεται μία ψηφιοποιημένη φωνή η οποία προσπαθεί να εκφωνήσει το όνομα της επαφής που με καλεί ή μου στέλνει SMS. Έχω όλες τις επαφές στα ελληνικά και ακούγεται γελοίο. Ξέρετε πώς να την απενεργοποιήσω ;

 

2. Στη λίστα με τις επαφές, άλλες έχουν κάτω δεξιά το g της google, άλλες ένα τηλεφωνάκι και άλλες το εικονίδιο της κάρτας. Αυτό μάλλον σημαίνει ότι είναι αποθηκευμένες στο Google, είτε στο τηλέφωνο, είτε στη SIM. Ξέρετε πώς να τις μετακινήσω όλες στο τηλέφωνο ;

 

Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

 

Έχω το κινητό εδώ και ένα μήνα περίπου και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

Ελπίζω για την βοήθειά σας σε δύο απορίες που έχω :

 

1. Όταν με καλούν ή μου στέλνουν SMS ακούγεται μία ψηφιοποιημένη φωνή η οποία προσπαθεί να εκφωνήσει το όνομα της επαφής που με καλεί ή μου στέλνει SMS. Έχω όλες τις επαφές στα ελληνικά και ακούγεται γελοίο. Ξέρετε πώς να την απενεργοποιήσω ;

 

2. Στη λίστα με τις επαφές, άλλες έχουν κάτω δεξιά το g της google, άλλες ένα τηλεφωνάκι και άλλες το εικονίδιο της κάρτας. Αυτό μάλλον σημαίνει ότι είναι αποθηκευμένες στο Google, είτε στο τηλέφωνο, είτε στη SIM. Ξέρετε πώς να τις μετακινήσω όλες στο τηλέφωνο ;

 

Ευχαριστώ !

Για το 1ο δεν γνωριζω,ψαξε αμα εχεις ανοιχτο το driving mode.

Για το 2ο μπορεις να κατεβασεις σε ενα αρχειο τις επαφες απο το email και να τις περασεις στο τηλεφωνο.Αμα τις εχεις απο την καρτα sim πατα εισαγωγη απο καρτα sim και ρωταει αμα θελεις να τις περασει στην συσκευη ή στο gmail.Εγω τις εχω στο gmail και το ρυθμισα μονο απο gmail τα τηλεφωνα να βγαινουν(γτ αλλιως βγαζει και email επαφες...)

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπερα και παλι,το κινητο οταν βγαζω την μπαταρια χανει την ωρα(αυτοματα με το δικτυο την παιρνει).Επισης η σταθμη της μπαταριας ειναι οτι να ναι.Σκεφτομαι να παρω φορτιστη(τον εχω χασει) και μια νεα μπαταρια αμα χρειαστει μπας και στρωσει.Επισης το triangle away δεν μηδενιζει τον counter,οποτε τι μπορω να κανω;

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! Παλεύω το εν λόγω κινητό να το κάνω να μπαίνει ίντερνετ και δεν τα καταφέρνω.. Είναι κοσμοτε η σιμ, την έβαλα και στα δύο tray και τίποτα .

Μια βοήθεια;;; είναι η μία από τις δύο σιμ από το twin sim της κοσμοτε και η οποία μπαίνει κανονικά ίντερνετ όταν τη βάλω σε αλλη συσκευή..

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! Παλεύω το εν λόγω κινητό να το κάνω να μπαίνει ίντερνετ και δεν τα καταφέρνω.. Είναι κοσμοτε η σιμ, την έβαλα και στα δύο tray και τίποτα .

Μια βοήθεια;;; είναι η μία από τις δύο σιμ από το twin sim της κοσμοτε και η οποία μπαίνει κανονικά ίντερνετ όταν τη βάλω σε αλλη συσκευή..

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Αμα ειναι twin sim δεν μπορουν και οι 2 ταυτοχρονα.Βαλε την μια καρτα σε λειτουργια πτησης ή κλεισε την.Την αλλη που την εχεις στο κινητο,βαλε την στην 1η θεση(πανω δηλαδη στο sim tray).Και οταν ανοιξεις το τηλ πανε στις ρυθμισεις->η συσκευη μου->Διαχειρηση καρτων SIM->Προτειμωμενη καρτα SIM->Δικτυο υπηρεσιας δεδομενων και διαλεγεις SIM 1.Το ιδιο ισχυει και για την 2η καρτα και οποια καρτα διαλεξεις μπορει να γινει 3G.Οταν ανοιγεις τα δεδομενα κινητης απο την μπαρα ειδοποιησεων ανοιγει η καρτα που εχεις διαλεξει για Internet.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ.. Έτοιμο.. Ξαναφτιαξαμε με την εξυπηρέτηση κοσμοτε το ΑΡΝ.

Όλα οκ!

Ωραια,και αμα εχεις 2 καρτες μεσα,αλλαζεις απο την διαχειρηση την καρτα για το Internet.Στην Q(λογω εσωτ.περιαγωγης με το δικτυο της Wind ανοιγεις και περιαγωγη δεδομενων).Το ιδιο γινεται και με τις κλησεις και βιντεοκλησεις μεσω παροχου.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι,το κινητο οταν βγαζω την μπαταρια χανει την ωρα(αυτοματα με το δικτυο την παιρνει).Επισης η σταθμη της μπαταριας ειναι οτι να ναι.Σκεφτομαι να παρω φορτιστη(τον εχω χασει) και μια νεα μπαταρια αμα χρειαστει μπας και στρωσει.Επισης το triangle away δεν μηδενιζει τον counter,οποτε τι μπορω να κανω;

Τοποθέτησε την μπαταρία σε μια επίπεδη επιφάνεια και φέρε το μάτι σου στο ίδιο ύψος ώστε να δεις αν έχει φουσκώσει. Το ίδιο και στην άλλη πλευρά. Αν δεν πατάει καλά και έχει φουσκώσει είσαι για αλλαγή μπαταρίας!

Link to comment
Share on other sites

Τοποθέτησε την μπαταρία σε μια επίπεδη επιφάνεια και φέρε το μάτι σου στο ίδιο ύψος ώστε να δεις αν έχει φουσκώσει. Το ίδιο και στην άλλη πλευρά. Αν δεν πατάει καλά και έχει φουσκώσει είσαι για αλλαγή μπαταρίας!

Το 1ο ειναι οκ...το εκανα reboot.Σημερα η μπαταρια ηταν στο 60% και πηγε στο 47% μετα ξαφνικα επεσε στο 21% και εκανε μια βουτα εως το 2%.Μαλλον για αλλαγη ειμαι,θα παρω και μια καρτα μνημης class 10 γιατι γεμιζει αυτη που εχω για να μην σκαλωνει στο γκαλερι.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Το 1ο ειναι οκ...το εκανα reboot.Σημερα η μπαταρια ηταν στο 60% και πηγε στο 47% μετα ξαφνικα επεσε στο 21% και εκανε μια βουτα εως το 2%.Μαλλον για αλλαγη ειμαι,θα παρω και μια καρτα μνημης class 10 γιατι γεμιζει αυτη που εχω για να μην σκαλωνει στο γκαλερι.

Πάνε και στην μπαταρία στις ρυθμίσεις καο δώσε μας ένα screenshot να δούμε καταναλώσεις μήπως έχεις drain από κάπου!

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη,παντως το ποσοστο της σκαλωνει αρκετα και ειναι σπαστικο.Δεν καταλαβαινεις αμα τελειωνει. Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη,παντως το ποσοστο της σκαλωνει αρκετα και ειναι σπαστικο.Δεν καταλαβαινεις αμα τελειωνει.

 

Οι καταναλώσεις δείχνουν εντάξει πάντως. Μπορείς να περάσεις από κάποιο μαγαζί να σου μετρήσουν την μπαταρία στο πολύμετρο και θα σου πουν αν είναι για αλλαγή ή όχι!

Link to comment
Share on other sites

Οι καταναλώσεις δείχνουν εντάξει πάντως. Μπορείς να περάσεις από κάποιο μαγαζί να σου μετρήσουν την μπαταρία στο πολύμετρο και θα σου πουν αν είναι για αλλαγή ή όχι!

Φιλε ομως με σχετικα μετρια προς βαρια χρηση η μπαταρια πιανει 40αρια και χωρις θηκη...αμα στρωσει ο καιρος καηκαμε.Κανα καλο battery saver γνωριζεις; Εχω το Pixel Battery Saver αλλα φοβαμαι μηπως καει η οθονη(σβηνει τα pixel για οικονομια.Το triangle away δεν δουλευει στο S Duos 2...ασχοληθηκα αλλα δεν.Σκεφτομαι να στειλω ενα pm στον dev να το δει.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ομως με σχετικα μετρια προς βαρια χρηση η μπαταρια πιανει 40αρια και χωρις θηκη...αμα στρωσει ο καιρος καηκαμε.Κανα καλο battery saver γνωριζεις; Εχω το Pixel Battery Saver αλλα φοβαμαι μηπως καει η οθονη(σβηνει τα pixel για οικονομια.Το triangle away δεν δουλευει στο S Duos 2...ασχοληθηκα αλλα δεν.Σκεφτομαι να στειλω ενα pm στον dev να το δει.

Κοίταξε εφαρμογή για να σου ανεβάσει την διάρκεια της μπαταριας δεν υπάρχει κάτι πολύ αποτελεσματικό. Ως συνήθως κλείνουν το wifi βάζουν 2g αντί για 3g και μειώνουν την φωτεινότητα για να μικρύνουν την κατανάλωση. Εγώ αυτό που κάνω είναι με το amplify σε αυτά που με αφήνει στην δωρεάν έκδοση να αυξάνω τον χρόνο που κάποια διεργασία θα μου ξυπνήσει την συσκευή έχω βάλει τις σιμ στα 2g δουλεύω τέρμα κάτω την φωτεινότητα και ανοίγω δεδομένα μόνο όταν τα χρειάζομαι και δεν έχω wifi αλλιώς το wifi κλείνει μόνο όταν κοιμάμαι. Αυτά κάνω για μπαταρία όπως και οι εφαρμογές για εκκαθάριση της ραμ δεν κάνουν τίποτα έτσι και αυτές για την μπαταρία. Ίσα ίσα που τρέχουν πάντα και πιάνουν και ραμ και ξυπνάνε και την συσκευή ενώ μπορείς να το αποφύγεις κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε εφαρμογή για να σου ανεβάσει την διάρκεια της μπαταριας δεν υπάρχει κάτι πολύ αποτελεσματικό. Ως συνήθως κλείνουν το wifi βάζουν 2g αντί για 3g και μειώνουν την φωτεινότητα για να μικρύνουν την κατανάλωση. Εγώ αυτό που κάνω είναι με το amplify σε αυτά που με αφήνει στην δωρεάν έκδοση να αυξάνω τον χρόνο που κάποια διεργασία θα μου ξυπνήσει την συσκευή έχω βάλει τις σιμ στα 2g δουλεύω τέρμα κάτω την φωτεινότητα και ανοίγω δεδομένα μόνο όταν τα χρειάζομαι και δεν έχω wifi αλλιώς το wifi κλείνει μόνο όταν κοιμάμαι. Αυτά κάνω για μπαταρία όπως και οι εφαρμογές για εκκαθάριση της ραμ δεν κάνουν τίποτα έτσι και αυτές για την μπαταρία. Ίσα ίσα που τρέχουν πάντα και πιάνουν και ραμ και ξυπνάνε και την συσκευή ενώ μπορείς να το αποφύγεις κάτι τέτοιο.

Βλεπεις με τερμα κατω την φωτεινοτητα; Γιατι εγω ζοριζομαι(εχω και μια μυωπια με μεγαλο βαθμο σχετικα).

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Βλεπεις με τερμα κατω την φωτεινοτητα; Γιατι εγω ζοριζομαι(εχω και μια μυωπια με μεγαλο βαθμο σχετικα).

Και εγώ 1.75 σε κάθε μάτι την ανεβάζω μόνο όταν είμαι έξω και στην δουλειά πριν φύγω από το σπίτι αν και βλέπω την ανεβάζω λίγο αφού έτσι κι αλλιώς δεν το χρησιμοποιώ πολύ ώστε αν χρειαστεί να μην ψάχνομαι για να δω και όταν λέω ότι την ανεβάζω μη φανταστείς κοντά στο 40%

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ 1.75 σε κάθε μάτι την ανεβάζω μόνο όταν είμαι έξω και στην δουλειά πριν φύγω από το σπίτι αν και βλέπω την ανεβάζω λίγο αφού έτσι κι αλλιώς δεν το χρησιμοποιώ πολύ ώστε αν χρειαστεί να μην ψάχνομαι για να δω και όταν λέω ότι την ανεβάζω μη φανταστείς κοντά στο 40%

Εγω εχω 5.50 και 6...εγω μεσα το εχω στο 0 και εξω στο 50-55%...αντε αμα δεν εχει πολυ ηλιο 35-40%

Απο βδομαδα θα παω για μπαταρια+αυθεντικο φορτιστη(αυτον με το μακρυ καλωδιο).Καμια CM 11 ή 12 που να ειναι stable υπαρχει,χωρις bugs;

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος αν παίζει ρόλο σε πια θέση sim ( 1 ή 2 ) θα τοποθετήσω αυτή που προορίζεται για χρήση data? Edited by mtbdim
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω 5.50 και 6...εγω μεσα το εχω στο 0 και εξω στο 50-55%...αντε αμα δεν εχει πολυ ηλιο 35-40%

Απο βδομαδα θα παω για μπαταρια+αυθεντικο φορτιστη(αυτον με το μακρυ καλωδιο).Καμια CM 11 ή 12 που να ειναι stable υπαρχει,χωρις bugs;

Υπάρχει μια cm 11 δουλεύουν όλα σωστά εκτός από το μικρόφωνο και το ηχείο στις κλήσεις τηλεφώνου. Σε οποιαδήποτε άλλη χρήση δουλεύουν κανονικά!

Καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος αν παίζει ρόλο σε πια θέση sim ( 1 ή 2 ) θα τοποθετήσω αυτή που προορίζεται για χρήση data?

Όχι αρκεί σε εκείνη την θέση να έχεις βάλει 3G για να έχεις μεγαλύτερη ταχύτητα στα δεδομένα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος αν παίζει ρόλο σε πια θέση sim ( 1 ή 2 ) θα τοποθετήσω αυτή που προορίζεται για χρήση data?

Καλυτερα θα ηταν να την βαλεις στην 1η θεση(πανω πλευρα στις υποδοχες sim) αλλα μπορεις μεσα απο τις ρυθμισεις να το αλλαξεις.Εχω γραψει την διαδικασια λιγο πιο πισω στο θεμα πως γινεται.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει μια cm 11 δουλεύουν όλα σωστά εκτός από το μικρόφωνο και το ηχείο στις κλήσεις τηλεφώνου. Σε οποιαδήποτε άλλη χρήση δουλεύουν κανονικά!

 

Όχι αρκεί σε εκείνη την θέση να έχεις βάλει 3G για να έχεις μεγαλύτερη ταχύτητα στα δεδομένα.

Ωραια,αμα δεν το φτιαξει ομως δεν μπορω να το δουλεψω...κανα τροπο να μεγαλωσω το ram partition μεσα απο την SD παιζει; Γιατι ο stock browser δεσμευει 120mb στην ram και ολο κανει φορτωση αμα βγω και ξαναμπω ή κλεινει η μουσικη απο μονη της...

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα θα ηταν να την βαλεις στην 1η θεση(πανω πλευρα στις υποδοχες sim) αλλα μπορεις μεσα απο τις ρυθμισεις να το αλλαξεις.Εχω γραψει την διαδικασια λιγο πιο

 

Οk ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...