Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Κρίμα που δε το δίνουν σε Q

Κσι με το F2G μια χαρά είναι, μπορείς να ενεργοποιησείς και τα πακετάκια σου:)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι στο ειδικό πακέτο η χρέωση στην ομιλία γίνεται με 3λεπτα.

Η χρέωση στα MB είναι και αυτή με κάποιον τέτοιο τρόπο; δηλαδή τα MB πέφτουν πιο γρήγορα από ό,τι σε ένα πρόγραμμα συμβολαίου;

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι στο ειδικό πακέτο η χρέωση στην ομιλία γίνεται με 3λεπτα.

Η χρέωση στα MB είναι και αυτή με κάποιον τέτοιο τρόπο; δηλαδή τα MB πέφτουν πιο γρήγορα από ό,τι σε ένα πρόγραμμα συμβολαίου;

Τα πρώτα 3 ναι... μετά ανά δευτερόλεπτο δηλαδή θα μιλήσεις 10/20/60 δευτερόλεπτα θα χρεωθείς 3 λεπτά στα πρώτα εάν μιλήσεις πάνω από 3 π.χ 3.30/4.40 κ..τ.λ θα χρεωθεί όσο ακριβώς μίλησες

 

 

Το μοτίβο αυτό είναι σε όλα τα πακέτα

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Τα πρώτα 3 ναι... μετά ανά δευτερόλεπτο δηλαδή θα μιλήσεις 10/20/60 δευτερόλεπτα θα χρεωθείς 3 λεπτά στα πρώτα εάν μιλήσεις πάνω από 3 π.χ 3.30/4.40 κ..τ.λ θα χρεωθεί όσο ακριβώς μίλησες

 

 

Το μοτίβο αυτό είναι σε όλα τα πακέτα

 

Για τα ΜΒ ρωτάει και όχι δεν "πέφτουν" πιο γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Για τα ΜΒ ρωτάει και όχι δεν "πέφτουν" πιο γρήγορα.

και για τα δύο ρώταει....

 

Ξεχάστηκα να του απαντήσω για τα MB του απάντησες εσύ

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

και για τα δύο ρώταει....

 

Ξεχάστηκα να του απαντήσω για τα MB του απάντησες εσύ

 

Για τα λεπτά ομιλίας το ξέρει και το θεωρεί ως δεδομένο.Ρωτάει αν τα ΜΒ καταναλώνονται στο ίδιο μοτίβο βασιζόμενος στην κατανάλωση των λεπτών ομιλίας.

 

Ψείρισμα της μαϊμούς :lol:

 

Καλημέρα φίλε :)

Link to comment
Share on other sites

 

Πως παει στο νησι η Wind? Απο καλυψη εισαι ικανοποιημενος;

 

Εχω ενα δικάρτο πλέον xiaomi τηλέφωνο με 800αρα εδώ και κάποιες μέρες.

Μπορώ να πω ότι η wind με έχει αφήσει πολύ ευχαστημενο με την κάλυψη που έχει στο νησί. Βέβαια ακόμα δεν είναι αντικείμενο αυτό που λέω γιατί έχω και τη σύνδεση της Vodafone και τη χρησιμοποιώ πιο πολύ. Όταν μείνω μόνο με την wind τότε θα σας πω τα αποτελέσματα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα δικάρτο πλέον xiaomi τηλέφωνο με 800αρα εδώ και κάποιες μέρες.

Μπορώ να πω ότι η wind με έχει αφήσει πολύ ευχαστημενο με την κάλυψη που έχει στο νησί. Βέβαια ακόμα δεν είναι αντικείμενο αυτό που λέω γιατί έχω και τη σύνδεση της Vodafone και τη χρησιμοποιώ πιο πολύ. Όταν μείνω μόνο με την wind τότε θα σας πω τα αποτελέσματα. ;)

 

Επειδη εχει ο πατερας μου CU μαζι με F2G,τα δουλευει και τα 2.Εσυ σε σχεση με το συμβολαιο που εχεις βλεπεις διαφορες ή οχι; Αυτο να δεις και τα αποτελεσματα θα βγουν μονα τους.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω ενα φοιτιτικο πακετο μου το πειρε μια ξαδερφη μου με πασο κανονικα στο ονομα της υπαρχει περιπτοση να το βαλω στο δικο μου ονομα κ να εχω την προσφορα με το πασο της ξαδερφης μ?

 

Στάλθηκε από το HUAWEI Y360-U61 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και γινεται. Θα πάτε σε ενα καταστημα και οι δύο μαζί και θα στο γυρίσουν. Το έκανα εγώ πριν λίγο καιρό.
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και γινεται. Θα πάτε σε ενα καταστημα και οι δύο μαζί και θα στο γυρίσουν. Το έκανα εγώ πριν λίγο καιρό.

 

Και γω είχα ρωτήσει το ίδιο πράγμα εδώ πριν λίγο καιρό. Το έκανα για ένα φίλο σε κατάστημα και εξακολουθεί και έχει κανονικά τη φοιτητική προσφορά!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. εγω πηρα μεσω ενος γνωστου φιλου, πακετο f2g με 1500 και εναμιση γκιγκα. αλλα δεν ελεγε πουθενα για φοιτητικο πακετο... λογικα αυτο εχω απλα δεν το αναφερουν πουθενα? μουπαν πως η προσφορα ισχυει για παντα, αρκει να την χρισημοποιω τουλαχιστον μια φορα το εξαμηνο. ισχυουν αυτα? ή αν καμια φορα καθυστερησω να βαλω την καρτα να ενεργοποιησω το πακετο παιζει να βρουν αφορμη να το κοψουν? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί και με την ονομασία "πακέτο ειδικής προσφοράς" άσχετα αν είσαι φοιτητής ή όχι. Καλώντας το 1265 ή το 1269 πρέπει να σου λέει οτι δικαιούσαι την προσφορά.

Απο τη στιγμή που αγοράζεις το πακέτο τακτικά δεν θα έχεις θέμα,με τα σημερινά δεδομένα μιλώντας βέβαια. Κάποια στιγμή στο παρελθόν είχαν κάνει έλεγχο και σε κάποιους που δεν το είχαν ενεργοποιήσει για 6 συνεχόμενους μήνες,το έκοψαν. Αυτό έγινε μία φορά. Προφανώς εσύ θέλεις να το χρησιμοποιείς συνέχεια οπότε δεν υπάρχει θέμα.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί και με την ονομασία "πακέτο ειδικής προσφοράς" άσχετα αν είσαι φοιτητής ή όχι. Καλώντας το 1265 ή το 1269 πρέπει να σου λέει οτι δικαιούσαι την προσφορά.

Απο τη στιγμή που αγοράζεις το πακέτο τακτικά δεν θα έχεις θέμα,με τα σημερινά δεδομένα μιλώντας βέβαια. Κάποια στιγμή στο παρελθόν είχαν κάνει έλεγχο και σε κάποιους που δεν το είχαν ενεργοποιήσει για 6 συνεχόμενους μήνες,το έκοψαν. Αυτό έγινε μία φορά. Προφανώς εσύ θέλεις να το χρησιμοποιείς συνέχεια οπότε δεν υπάρχει θέμα.

σε ευχαριστω πολυ. ναι, τακτικα θα το χρησιμοποιω αλλα πχ, μπορει καποια στιγμη κατι να γινει και αντι για μια ναανεωση στις 25 μερες να την κανω στις 26. μη βρουν πατημα να χασω την προσφορα λεω. ο πωλητης μου ειχε πει πως η προσφορα ισχυει ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ. οποτε ελπιζω αυτα που εχουν αλλα κινητα που καθε τοσο αλλαζουν τις προσφορες τους, να μη με αγγιζουν.

τελοσπαντων, ναναι καλα η γουνιτ, σωθηκα. αφηστε που εχει καλυτερο σημα απο κοσμοτε. επαθα πλακα. παλια (χρονια πριν) στο ιδιο σπιτι, ηταν ταφος. μπραβο τους. ευχαριστω για τις απαντησεις

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ. ναι, τακτικα θα το χρησιμοποιω αλλα πχ, μπορει καποια στιγμη κατι να γινει και αντι για μια ναανεωση στις 25 μερες να την κανω στις 26. μη βρουν πατημα να χασω την προσφορα λεω. ο πωλητης μου ειχε πει πως η προσφορα ισχυει ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ. οποτε ελπιζω αυτα που εχουν αλλα κινητα που καθε τοσο αλλαζουν τις προσφορες τους, να μη με αγγιζουν.

τελοσπαντων, ναναι καλα η γουνιτ, σωθηκα. αφηστε που εχει καλυτερο σημα απο κοσμοτε. επαθα πλακα. παλια (χρονια πριν) στο ιδιο σπιτι, ηταν ταφος. μπραβο τους. ευχαριστω για τις απαντησεις

Μην φοβάσαι. Δεν υπάρχει περίπτωση να σου κόψουν την προσφορά για καθυστέρηση ημερών. Εδώ μιλάμε για μήνες να μην βάλεις κάρτα όχι ημερες. Μην αγχώνεσαι άδικα. Κοίτα να χαρείς το πακετάκι σου και καλές κλήσεις. Όσο για το σήμα συμφωνώ απόλυτα. Και εγώ πολύ καλύτερο από cosmote.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μην φοβάσαι. Δεν υπάρχει περίπτωση να σου κόψουν την προσφορά για καθυστέρηση ημερών. Εδώ μιλάμε για μήνες να μην βάλεις κάρτα όχι ημερες. Μην αγχώνεσαι άδικα. Κοίτα να χαρείς το πακετάκι σου και καλές κλήσεις. Όσο για το σήμα συμφωνώ απόλυτα. Και εγώ πολύ καλύτερο από cosmote.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

σε ευχαριστω παρα πολυ
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ. ναι, τακτικα θα το χρησιμοποιω αλλα πχ, μπορει καποια στιγμη κατι να γινει και αντι για μια ναανεωση στις 25 μερες να την κανω στις 26. μη βρουν πατημα να χασω την προσφορα λεω. ο πωλητης μου ειχε πει πως η προσφορα ισχυει ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ. οποτε ελπιζω αυτα που εχουν αλλα κινητα που καθε τοσο αλλαζουν τις προσφορες τους, να μη με αγγιζουν.

τελοσπαντων, ναναι καλα η γουνιτ, σωθηκα. αφηστε που εχει καλυτερο σημα απο κοσμοτε. επαθα πλακα. παλια (χρονια πριν) στο ιδιο σπιτι, ηταν ταφος. μπραβο τους. ευχαριστω για τις απαντησεις

 

Σε ποια περιοχη αναφερεσαι; Και εγω καλα ειμαι με Wind,2G/4G αψογο αλλα η 3η γενια προβληματικη.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια περιοχη αναφερεσαι; Και εγω καλα ειμαι με Wind,2G/4G αψογο αλλα η 3η γενια προβληματικη.
παπαγου. γενικα σημερα που κινηθηκα προς βριλησσια μελισσια κτλ, σουπερ το σημα. εχει ενα θεμα με τα ασανσερ βεβαια αποτι διαπιστωσα, αλλα μικρο το κακο
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ. ναι, τακτικα θα το χρησιμοποιω αλλα πχ, μπορει καποια στιγμη κατι να γινει και αντι για μια ναανεωση στις 25 μερες να την κανω στις 26. μη βρουν πατημα να χασω την προσφορα λεω. ο πωλητης μου ειχε πει πως η προσφορα ισχυει ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ. οποτε ελπιζω αυτα που εχουν αλλα κινητα που καθε τοσο αλλαζουν τις προσφορες τους, να μη με αγγιζουν.

τελοσπαντων, ναναι καλα η γουνιτ, σωθηκα. αφηστε που εχει καλυτερο σημα απο κοσμοτε. επαθα πλακα. παλια (χρονια πριν) στο ιδιο σπιτι, ηταν ταφος. μπραβο τους. ευχαριστω για τις απαντησεις

 

Ναι, η προσφορά είναι πολύ καλή και όχι μόνο για φοιτητές ευτυχώς. Και για μένα το σήμα είναι καλύτερο εκεί που κινούμαι και οι τιμές καμία σχέση με το φαρμακείο την Cosmote

Link to comment
Share on other sites

Και που μπορούμε να το βρούμε αυτό το πακέτο ειδικής προσφοράς αν δεν είμαστε φοιτητές;

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επίσημα σε σημεία που κάνουν προώθηση πληρώνοντας μία κάρτα ανανέωσης που θα σου βάλουν. Ανεπίσημα σε αγγελίες πληρώνοντας κάτι παραπάνω.

 

Sent from my XT1068

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...