Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω ρωτησα μεσω facebook με pm το public και μου απαντησαν.ο διαλογος:

"το f2gamers εχει αοριστη διαρκεια ισχυος?δηλαδη επ αοριστον θα μπορω να ενεργοποιω το πακετο 1000+1000?"

public "Καλησπέρα! Η προσφορά ισχύει για 12 μήνες!"

 

εγω προσωπικα λεω να μεινω στην Q.αν ηταν επ αοριστον μπορει και να το κανα,αλλα να αγορασω παιχνιδι που δεν θελω και να ειναι μονο για 12 μηνες δεν μου λεει κατι.

Προσωπικη αποψη παντα αλλους μπορει να τους βολευει.

 

Σιγά μην ξέρουν τι τους γίνεται εκεί στο facebook του Public

Link to comment
Share on other sites

Από την σελίδα του F2G το παραγγέλνεις και έρχεται σε όλη την Ελλάδα.

http://www.wind.gr/gr/f2g/ela-sto-f2g/foititiko-paketo-sundesis-f2g/

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Το φοιτητικό πακέτο μέσω της online παραγγελίας, όχι η ειδική προσφορά οποιουδήποτε τύπου, έχει ημερομηνία λήξεως; π.χ. όσα τα χρόνια φοίτητησης ή υπάρχει πιθανότητα να το έχεις έτσι για πάντα;
"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν γνωρίζει. Άρα υπάρχει πιθανότητα να κρατήσει πολλά χρόνια .

"Για Πάντα" είναι δύσκολη κουβέντα να το πει κανείς...

Link to comment
Share on other sites

αν ενα μηνα δεν μπει το 5ευρο τοτε κοβεται η προσφορα ? ή απλα δεν περνεις τα 1000 λεπτα μεχρι να βαλεις?
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βαλες καρτα ανανεωσηε 5-10 ευρω η οτι αλλο θες , απλα δεν θα μπορεις να ενεργοποιησεις το πακετο των 1000'. Η προσφορα δεν χανεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πήγα και πήρα ένα φοιτητικό πακέτο από το promotion στους σταθμούς του μετρό αλλά το παλικάρι μου έδωσε ένα που γράφει στο αυτοκολητο "ειδική προσφορά" αντί για φοιτητική, υπάρχει κάποια διάφορα ?
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιό σταθμό του μετρό παίζει η προσφορά; μήπως γνωρίζει κάποιος και ποιές ώρες μπορούμε να τους βρούμε;
Link to comment
Share on other sites

παιδιά πήγα και πήρα ένα φοιτητικό πακέτο από το promotion στους σταθμούς του μετρό αλλά το παλικάρι μου έδωσε ένα που γράφει στο αυτοκολητο "ειδική προσφορά" αντί για φοιτητική, υπάρχει κάποια διάφορα ?

 

οχι απλα αλλαξανε το αυτοκολητο.Αν επιτρεπεται ποσο το πληρωσες

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Πήγα εχθές στο public στο cosmos και ζητάω το πακέτο με το παιχνίδι, μου λέει θέλει πάσο για την ενεργοποιηση ρωτάει και στον υπεύθυνο τις wind εκεί του καταστήματος και απαντάει το ίδιο.Φεύγω αλλά ευτυχώς με κοβει και παιρνω στο 1260 ή κοπέλα ενημερώνει οτι δεν ισχύει κάτι τέτοιο και εάν έχεις πρόβλημα πες να με πάρουν να τους κανονισω(με αυστηρό ύφος),πάω πίσω στον υπάλληλο στα παιχνίδια λέω για το 1260 και χωρίς άλλη κουβέντα μου το δίνει πάει στους υπεύθυνους τις wind ενημέρωνει και αυτούς για το 1260,μια χαρά όλα μετά μου το έδωσαν,οπότε προσοχή Για όποιον θέλει να το πάρει μην του λεν ιστοριες.Πήρα το πιο φθηνό παιχνίδι που ήταν Για pc στα 40 ευρω Edited by taxidriver109
Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου ηρθε μηνυμα οτι χρεωθηκα με 1€ για 1 mobbile internet για χρηση στο κινητο εως 20mb.

Τι εκανα λαθος η αφησα ανοικτο και εγινε αυτη η χρεωση ;

Εννοειται πως δεν ειχα ενεργοποιημενο το πακετο. Απλα υπηρχαν χρηματα μεσα και τραβηξε 1 €.

Σημερα για λογους ασφαλειας εκλεισα την συσκευη για να μην συνεχιστει η ..... Αιμοραγια.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Πήγα εχθές στο public στο cosmos και ζητάω το πακέτο με το παιχνίδι, μου λέει θέλει πάσο για την ενεργοποιηση ρωτάει και στον υπεύθυνο τις wind εκεί του καταστήματος και απαντάει το ίδιο.Φεύγω αλλά ευτυχώς με κοβει και παιρνω στο 1260 ή κοπέλα ενημερώνει οτι δεν ισχύει κάτι τέτοιο και εάν έχεις πρόβλημα πες να με πάρουν να τους κανονισω(με αυστηρό ύφος),πάω πίσω στον υπάλληλο στα παιχνίδια λέω για το 1260 και χωρίς άλλη κουβέντα μου το δίνει πάει στους υπεύθυνους τις wind ενημέρωνει και αυτούς για το 1260,μια χαρά όλα μετά μου το έδωσαν,οπότε προσοχή Για όποιον θέλει να το πάρει μην του λεν ιστοριες.Πήρα το πιο φθηνό παιχνίδι που ήταν Για pc στα 40 ευρω

 

πω.. ταλαιπωρια για να το παρεις να σου πω , γραφει μεσα το πακετο για ποσο καιρο θα μπορεις να ενεργοποιεις το πακετο αυτο; δηλαδη για ποσο χρονικο διαστημα θα ισχυει αυτο το προγραμμα; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Το πακετο πανω δεν γραφει κατι (γραφει οτι ειναι f2g student αλλα εχει ενα αλλο αυτοκολητο και λεει ειδικη προσφορα), η κοπελα στην κινητη ειπε οτι ειναι για ενα χρονο μακαρι να κρατησει περισσοτερο

οσοι ειχαν φοιτητικο πέρσι και δεν ειναι πλεον φοιτητες τους εχει ληξει??? τους ξαναζητησαν πασο?

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου ηρθε μηνυμα οτι χρεωθηκα με 1€ για 1 mobbile internet για χρηση στο κινητο εως 20mb.

Τι εκανα λαθος η αφησα ανοικτο και εγινε αυτη η χρεωση ;

Εννοειται πως δεν ειχα ενεργοποιημενο το πακετο. Απλα υπηρχαν χρηματα μεσα και τραβηξε 1 €.

Σημερα για λογους ασφαλειας εκλεισα την συσκευη για να μην συνεχιστει η ..... Αιμοραγια.

 

πάρε τηλέφωνο την εξυπηρέτηση πελατών wind για να σε βοηθήσουν να βρεις μια λύση

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι ευκολο πεσ μας σε ποιο σταθμο και ποσο πληρωσες plz

 

λοιπόν αρχικά είχα πάει σε ένα κατάστημα αλλά μου είπαν ότι είχαν εξαντληθεί και πήγα στον σταθμό Αττικής όπου ήταν 2-3 πεδία της wind και είχαν το συγκεκριμένο πακέτο. Πλήρωσα 10 ευρώ αλλά στην ουσία έκανα ανανέωση χρόνου ομιλίας γιατί το παλικάρι πήρε στα κεντρικά και είπε να βάλουν στο τάδε νούμερο 10 ευρώ, οπότε μετά την αφαίρεση του φόρου έχω 9.48 υπολοιπο.

 

Α και πήρα 1GB bonus επειδη και καλά έκανα ανανέωση 10 ευρώ και πάνω σε κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν αρχικά είχα πάει σε ένα κατάστημα αλλά μου είπαν ότι είχαν εξαντληθεί και πήγα στον σταθμό Αττικής όπου ήταν 2-3 πεδία της wind και είχαν το συγκεκριμένο πακέτο. Πλήρωσα 10 ευρώ αλλά στην ουσία έκανα ανανέωση χρόνου ομιλίας γιατί το παλικάρι πήρε στα κεντρικά και είπε να βάλουν στο τάδε νούμερο 10 ευρώ, οπότε μετά την αφαίρεση του φόρου έχω 9.48 υπολοιπο.

 

Α και πήρα 1GB bonus επειδη και καλά έκανα ανανέωση 10 ευρώ και πάνω σε κατάστημα.

 

Επειδη ειπες πηγες σε καταστημα , φοιτητης εισαι ? με πασο την πηρες?

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Πήγα εχθές στο public στο cosmos και ζητάω το πακέτο με το παιχνίδι, μου λέει θέλει πάσο για την ενεργοποιηση ρωτάει και στον υπεύθυνο τις wind εκεί του καταστήματος και απαντάει το ίδιο.Φεύγω αλλά ευτυχώς με κοβει και παιρνω στο 1260 ή κοπέλα ενημερώνει οτι δεν ισχύει κάτι τέτοιο και εάν έχεις πρόβλημα πες να με πάρουν να τους κανονισω(με αυστηρό ύφος),πάω πίσω στον υπάλληλο στα παιχνίδια λέω για το 1260 και χωρίς άλλη κουβέντα μου το δίνει πάει στους υπεύθυνους τις wind ενημέρωνει και αυτούς για το 1260,μια χαρά όλα μετά μου το έδωσαν,οπότε προσοχή Για όποιον θέλει να το πάρει μην του λεν ιστοριες.Πήρα το πιο φθηνό παιχνίδι που ήταν Για pc στα 40 ευρω

 

Και εγώ από εκεί πήρα ένα πακέτο πριν καμιά εβδομάδα περίπου, αλλά δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα (ευτυχώς). Απλά θέλει ταυτότητα και την απόδειξη αγοράς του παιχνιδιού, όπως ακριβώς το γράφει και στο blog του public..

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο διάστημα οπού και να ρώτησα σε παιδιά της Wind έξω (μετρό Ομόνοια, ηλεκτρικό Βικτωρία και Αμπελόκηπους) όλοι λέγανε πως δε γίνεται πια χωρίς πασο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πακετο πανω δεν γραφει κατι (γραφει οτι ειναι f2g student αλλα εχει ενα αλλο αυτοκολητο και λεει ειδικη προσφορα), η κοπελα στην κινητη ειπε οτι ειναι για ενα χρονο μακαρι να κρατησει περισσοτερο

Σε ποιο πακέτο αναφέρεσαι; Στο φοιτητικό που δίνουν στους δρόμους για promotion ή στο F2gamers;

 

 

λοιπόν αρχικά είχα πάει σε ένα κατάστημα αλλά μου είπαν ότι είχαν εξαντληθεί και πήγα στον σταθμό Αττικής όπου ήταν 2-3 πεδία της wind και είχαν το συγκεκριμένο πακέτο. Πλήρωσα 10 ευρώ αλλά στην ουσία έκανα ανανέωση χρόνου ομιλίας γιατί το παλικάρι πήρε στα κεντρικά και είπε να βάλουν στο τάδε νούμερο 10 ευρώ, οπότε μετά την αφαίρεση του φόρου έχω 9.48 υπολοιπο.

 

Α και πήρα 1GB bonus επειδη και καλά έκανα ανανέωση 10 ευρώ και πάνω σε κατάστημα.

Επειδη ειπες πηγες σε καταστημα , φοιτητης εισαι ? με πασο την πηρες?

αυτή την απορία την έχω κι εγώ. Στην δώσανε χωρίς πάσο τα παιδιά της Wind στον σταθμό Αττικής;

Link to comment
Share on other sites

Αν βαζεις χρηματα μεσω paypal νομιζω οτι επαιρνες καποιου ειδους bonus.

Εβαλα απο 5€ σε καθε νουμερο αλλα δεν ειδα κατι.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Γιώργο, στα 10€, σου δινει 1gb internet. Σε καποιες περιπτώσεις ( τα παλιά free2go) στο ίδιο ποσο ανανέωσης δίνουν επιπρόςθετα και 300 λεπτα προς όλους.
It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο πακέτο αναφέρεσαι; Στο φοιτητικό που δίνουν στους δρόμους για promotion ή στο F2gamers;

 

 

 

 

αυτή την απορία την έχω κι εγώ. Στην δώσανε χωρίς πάσο τα παιδιά της Wind στον σταθμό Αττικής;

 

Oxi πεδία είμαι όντως φοιτητης, δεν είπα κάπου ότι το πήρα χωρίς πάσο..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...