Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[/color]

δεν ισχύει τελικά το φοιτητικό.άλλαξα καρτα και μου είπαν ότι μαλον θα το χάσω.

 

επεμενε στο οτι δεν σε ενημερωσαν απο το μαγαζι (εμενα πηρε και μπροστα μου τα κεντρικα και της ειπαν οτι δεν υπαρχει προβλημα). Μετα σπας την καρτα στα 2 και κατοπιν παρακαλας να ξαναγινει σε φοιτητικο η μονή καρτα σου πια γιατι μετα το σπασιμο δεν επανερχεται αυτοματα σε φοιτητικο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

πάντως εγώ έχω 2in1 με το ενα F2G2 εδώ και κάμποσα χρόνια χωρίς κανένα πρόβλημα....

 

Οταν γινεται η αλλαγη μεταφερεσαι στο 2in1 f2g. Mετα με εμαιλ μπορεις να το γυρισεις σε f2g2 ή student μαλλον αν ειχες και παλιοτερα λεγοντας οτι δεν το ηξερες κτλ. Τωρα δεν ξερω τι ισχυε παλλια :)

Link to comment
Share on other sites

Οταν γινεται η αλλαγη μεταφερεσαι στο 2in1 f2g. Mετα με εμαιλ μπορεις να το γυρισεις σε f2g2 ή student μαλλον αν ειχες και παλιοτερα λεγοντας οτι δεν το ηξερες κτλ. Τωρα δεν ξερω τι ισχυε παλλια :)

δεν χρειάστηκε να στείλω κανένα μαιλ η να πάρω τηλέφωνο....

απλά με ρώτησαν ότι κάποιο (όχι και τα δύο) πρέπει να γίνει wind card, τότε τους είπα πιο θέλω να είναι αυτό και το άλλο έμεινε ανεπαφο (που ήταν το F2G2) ....

 

λέω, μήπως παίζει και τώρα κάτι τέτοιο;;;;

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειάστηκε να στείλω κανένα μαιλ η να πάρω τηλέφωνο....

απλά με ρώτησαν ότι κάποιο (όχι και τα δύο) πρέπει να γίνει wind card, τότε τους είπα πιο θέλω να είναι αυτό και το άλλο έμεινε ανεπαφο (που ήταν το F2G2) ....

 

λέω, μήπως παίζει και τώρα κάτι τέτοιο;;;;

 

Oταν υπηρχε το wind card διαθεσιμο νομιζω η επιλογη ηταν αναμεσα στο f2g που ειχες και αναμεσα σε f2g4 για νεο νουμερο και wind card, μετα την καταργηση του και τα δυο νουμερα γινονται f2g 2inONE

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Ειχα παραγγειλει το φοιτητικο πακετο της wind και μετα απο περιπου 1 εβδομαδες με επικοινωνησε μια υπαλληλος της wind προκειμενου να το παραλαβω απο το ταχυδρομειο. Επισης με ενημερωσε οτι θα ενεργοποιηθει εντος 5 ημερων. Για αυτο το λογο, πεταξα ολα εκτος απο την καρτελα με την σιμ. Περασαν 7 ημερες και τιποτα δεν ενεργοποιηθηκε και καθε φορα που εβαζα την σιμ του φοιτητικου ελεγε οτι πρεπει να παω σε ενα καταστημα της wind για να το ενεργοποιησω. Πηγα και με ενημερωσε υπαλληλος οτι χρειαζομαι το αριθμο του τηλεφωνου προκειμενου να ενεργοποιηθει, το οποιο το ειχα ηδη πεταξει. Μηπως κανεις απο εσας ξερει τι πρεπει να κανω στην προκειμενη περιπτωση? Μηπως να κανω καποια ταυτοποιηση στοιχειων ή κατι παρομοιο? Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Ειχα παραγγειλει το φοιτητικο πακετο της wind και μετα απο περιπου 1 εβδομαδες με επικοινωνησε μια υπαλληλος της wind προκειμενου να το παραλαβω απο το ταχυδρομειο. Επισης με ενημερωσε οτι θα ενεργοποιηθει εντος 5 ημερων. Για αυτο το λογο, πεταξα ολα εκτος απο την καρτελα με την σιμ. Περασαν 7 ημερες και τιποτα δεν ενεργοποιηθηκε και καθε φορα που εβαζα την σιμ του φοιτητικου ελεγε οτι πρεπει να παω σε ενα καταστημα της wind για να το ενεργοποιησω. Πηγα και με ενημερωσε υπαλληλος οτι χρειαζομαι το αριθμο του τηλεφωνου προκειμενου να ενεργοποιηθει, το οποιο το ειχα ηδη πεταξει. Μηπως κανεις απο εσας ξερει τι πρεπει να κανω στην προκειμενη περιπτωση? Μηπως να κανω καποια ταυτοποιηση στοιχειων ή κατι παρομοιο? Ευχαριστω.

πάρε στο 1260 και πες τους το πρόβλημα σου...

 

σε παρόμοια περίπτωση με βοήθησαν....

 

τους έδωσα το νούμερο που γράφει η σιμ το έψαξαν και βρήκαν το νούμερο του τηλεφώνου....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Δως τους τον 20ψηφιο που γράφει η κάρτα που ξεκινάει από 89301000
Nokia 5210 -> Ericsson T20e -> Sony Ericsson K300i -> Sony Ericsson K750i -> Sony Ericsson W595 -> Sony Ericsson Elm -> Sony Ericsson Xperia X10 mini -> Samsung Galaxy S DUOS -> Sony Xperia SP -> Elephone P3000 -> Huawei P8 lite -> Huawei Honor 8 και συνεχίζουμε...
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ασχέτο; Μπορώ να έχω φοιτητικό προγράμμα στο what's up και ταυτόχρονα στη wind ή στη cu? εννοείται διαφορετικούς αριθμούς αλλά με το ίδιο πάσο!
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ασχέτο; Μπορώ να έχω φοιτητικό προγράμμα στο what's up και ταυτόχρονα στη wind ή στη cu? εννοείται διαφορετικούς αριθμούς αλλά με το ίδιο πάσο!

 

Εχω και στις 3. Ναι γινεται φυσικα!

Link to comment
Share on other sites

Αυριο που ξεκιναει και το εξαμηνο σε πολλες σχολες ξερετε αν ξεχυθουν στο δρομο ξανα οπως περισυ? ειχα παραγγειλει ενα φοιτητικο cu να βαλω στο ταμπλετ μου αλλα δεν μου το εστειλαν ποτε οποτε σκεφτομαι να παρω και δευτερο νουμερο f2g φοιτητικο. Ή αν εχει δει κανενας σε καταστημα να πουλανε γιατι δεν θελω να δωσω 10 ευρω ακομα
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ασχέτο; Μπορώ να έχω φοιτητικό προγράμμα στο what's up και ταυτόχρονα στη wind ή στη cu? εννοείται διαφορετικούς αριθμούς αλλά με το ίδιο πάσο!

 

 

Γιατι δινουν και οι αλλες 2 εταιρειες 1000 + 1000 σε φοιτητικο ;

Ποιο ειναι πως το λενε ;

Σε βοντα με ενδιαφερει περισσοτερο αν υπαρχει ....

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δινουν και οι αλλες 2 εταιρειες 1000 + 1000 σε φοιτητικο ;

Ποιο ειναι πως το λενε ;

Σε βοντα με ενδιαφερει περισσοτερο αν υπαρχει ....

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=395308

Link to comment
Share on other sites

 

 

Μα διαβάζω για 600 + 600 συν οτι το δίνει μονο σε φοιτητές.

Βλεπω κατι λάθος ;;;

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που σου έδωσα παραπομπή μπορείς να κάνεις εκεί τις ερωτήσεις σου . Εδώ μιλάμε για την φοιτητική προσφορά της WIND .
Link to comment
Share on other sites

Για πρώτη φορά μπαίνω στο myf2g και τα login n win ναι μεν είναι εκεί αλλά δεν μου δίνει την επιλογή να τα πάρω ενώ το προηγούμενο έληξε χτες. Έχει συμβεί σε κάποιον από εσάς ;

 

Σήμερα έβαλα χρήματα μέσω paypal χωρίς όμως να ενεργοποιήσω το φοιτητικό πακέτο και αμέσως ήταν διαθέσιμα και τα login n' win δώρα, που σημαίνει ότι η διαθεσιμότητα τους δεν έχει να κάνει με την ενεργοποίηση του φοιτητικού αλλά με την εισροή χρημάτων στην κάρτα.

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Η διαθεσιμότητα του log n win εξαρτάται αποκλειστικά από την την τελευταία ανανέωση (πρέπει να έχει γίνει τις τελευταίες 30 μέρες) και όχι από την αγορά κάποιου πακέτου.

Το άσχημο είναι ότι πιθανότατα έχουν καθιερώσει το όριο των 30 ημερών και για να δεχτείς δώρο log n win (από τους τρεις μήνες που ήταν μέχρι σήμερα). Αυτό το διαπίστωσα σήμερα, αλλά περιμένω λίγο ακόμα μήπως και είναι απλά προσωρινή δυσλειτουργία του συστήματός τους.

 

Άκυρο το τελευταίο, τελικά στάλθηκε το δώρο log n win

Edited by karatzes
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω λεπτομέρειες. Το είδα στο insomnia και αντιγράφω:

 

1000'+1000ΜΒ με 5€

 

 

 

Το γνωστό φοιτητικό πακέτο, τώρα διαθέσιμο και για gamers.

 

 

 

Δε γνωρίζω ακόμη αν είναι για υπάρχον νούμερο ή αν πρέπει να πάρεις καινούριο.

 

 

 

blog.public.gr/nva-2k15-apoklistika-sta-public-apoktise-to-tora-ke-kane-diko-sou-to-paketo-f2gaming/

 

 

 

Είσαι φανατικός gamer και θέλεις το καλύτερο για την επικοινωνία σου; Από σήμερα και μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων με κάθε αγορά του πολυαναμενόμενου NBA 2K15, μόνο στα Public θα έχεις εντελώς δωρεάν το πακέτο F2Gaming που σου χαρίζει 1.000 λεπτά και 1.000ΜΒ!

 

Το καλύτερο; Θα γίνει δικό σου μόνο με την απόδειξη αγοράς του NBA 2K15 (δεν απαιτείται φοιτητικό πάσο).

 

Η ενεργοποίηση γίνεται Αποκλειστικά και Μόνο στα καταστήματα Public.

 

Το NBA 2K15 είναι διαθέσιμο για PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE. Διαθέσιμο από 10/10 στα Public.

Δωρεάν ορθογράφος: addons.mozilla.org/el/firefox/addon/english-greek-spelling-diction/
Link to comment
Share on other sites

Από ότι διάβασα είναι μόνο για νέα νούμερα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Χμ..ανοίγει το κουτί της ..Πανδώρας και στα φοιτητικά....

αν γίνει αυτό πέθαναν τα συμβόλαια αμέσως....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζεστε με 5€ τον μήνα να παίρνει εύκολα κάθε πελάτης αυτό που θα πλήρωνε πριν 30-40 & 50€....

Κι αν λογικά αυτό το πακέτο τρέχει στα public, ετοιμαστείτε για βομβαρδισμό από τα πολυκαταστήματα....ε ρε γλέντια....

Έτσι είναι, εάν έτσι νομίζετε !
Link to comment
Share on other sites

Από ότι διάβασα είναι μόνο για νέα νούμερα

Αυτό το διάβασες κάπου για τη συγκεκριμένη προσφορά ή το συμπεραίνεις λόγω της υπάρχουσας φοιτητικής προσφοράς;

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Ένα παιδί το ποσταρε στο insomnia, υπομονή μέχρι την Δευτέρα, με ένα τηλ στο public θα μάθουμε......

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Eγω παλι καταλαβαινω οτι οποιος θελει να πληρωει απο 40 μεχρι 60 ευρω για το συγκεκριμενο παιχνιδι να παει να το παρει απ αυτους για να δωσουν (οπως περυσι αυτοι πρωτοι το ξεκινησαν κοντα στις γιορτες) ενα πακετο (που πλεον λεγεται ειδικη προσφορα εδω και καιρο) χωρις πασο κλπ ..Θα ειναι καλο να το ξαναρχισουν εστω και εμμεσα !!!
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...