Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σωστά σου απάντησαν. H Wind δίνει το συγκεκριμένο πακέτο μόνο σε φοιτητές, πλέον, με την επίδειξη πάσου ή ταυτότητας.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Οσοι κατάφεραν και γύρισαν την σιμ στο όνομα τους πως τα κατάφεραν;;;

λέμε για αυτούς που έχουν την προσφορά εφόσον δεν είναι φοιτητές

Link to comment
Share on other sites

Απλά, ολοκληρώθηκε η διαδικασία μεταβίβασης από την προωθητική εταιρεία που είχε αναλάβει τη διακίνηση των καρτών από την Wind.
Link to comment
Share on other sites

Όχι απαραίτητα αλλά όσοι έχουν τη δυνατότητα την αλλάζουν αφού 1) με τη νέα μπορούν να πιάσουν 4G αν και όποτε πάρουν αντίστοιχο κινητό και 2) η νέα κάρτα έχει εγκοπές για όλους τους τύπους sim.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Όταν λες ότι έχει εγκοπές, τι εννοείς;

Η αλλαγή γίνεται σε κατάστημα; Παίρνεις κατευθείαν την καινούρια; Έχει κάποιο κόστος; (καταιγισμός ερωτήσεων :) )

Link to comment
Share on other sites

Η αλλαγή γίνεται σε κατάστημα, χωρίς κόστος, παίρνεις αμέσως τη νέα και, αφού ενημερώσει ο υπάλληλος το σύστημα, σε λίγη ώρα αδρανοποιείται η παλιά και πρέπει να τοποθετήσεις τη νέα, εάν δεν το έχεις κάνει ήδη.
Link to comment
Share on other sites

Οσοι κατάφεραν και γύρισαν την σιμ στο όνομα τους πως τα κατάφεραν;;;

λέμε για αυτούς που έχουν την προσφορά εφόσον δεν είναι φοιτητές

 

εγώ είχα κρατήσει το τηλέφωνο της κοπέλας που μου έδωσε την σιμ στην ομόνοια και αφού την πίεσα λίγο τηλεφωνικά μετά από λίγες μέρες μου έκανε την μεταβίβαση.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

εγώ είχα κρατήσει το τηλέφωνο της κοπέλας που μου έδωσε την σιμ στην ομόνοια και αφού την πίεσα λίγο τηλεφωνικά μετά από λίγες μέρες μου έκανε την μεταβίβαση.

Και εγώ το ίδιο μετά από δύο μήνες που δεν είχε γίνει η αλλαγή που μου είχαν πει πήρα τηλέφωνο την εταιρεία που δούλευαν οι κοπέλες και το άλλαξαν επιτόπου!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο μετά από δύο μήνες που δεν είχε γίνει η αλλαγή που μου είχαν πει πήρα τηλέφωνο την εταιρεία που δούλευαν οι κοπέλες και το άλλαξαν επιτόπου!

 

Έπεσε κυνήγι αλλά το αποτέλεσμα μας δικαίωσε το έχουμε στο όνομα μας πλέον:w00t:.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά φέρνουν προσκόματα? Μπορείς να κάνεις καταγγελία στην Προστασία Καταναλωτή
Link to comment
Share on other sites

Προσκόμματα όχι, αμέλεια ίσως, αφού η προωθητική εταιρεία δεν είχε λόγο να μην τα μεταβιβάσει στους νέους συνδρομητές.

Αλλά αυτή η διαδικασία πρέπει να έχει τελειώσει και όσες περιπτώσεις έμειναν χωρίς μεταβίβαση πρέπει να είναι ελάχιστες, σε σύγκριση με τον αριθμό εκείνων που πήραν την προσφορά πριν 1 χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Προσκόμματα όχι, αμέλεια ίσως, αφού η προωθητική εταιρεία δεν είχε λόγο να μην τα μεταβιβάσει στους νέους συνδρομητές.

Αλλά αυτή η διαδικασία πρέπει να έχει τελειώσει και όσες περιπτώσεις έμειναν χωρίς μεταβίβαση πρέπει να είναι ελάχιστες, σε σύγκριση με τον αριθμό εκείνων που πήραν την προσφορά πριν 1 χρόνο.

 

Αργοπορία υπήρξε και στην δική μου περίπτωση, αλλά το θέμα λύθηκε πολύ απλά μιλώντας στο chat με την εξυπηρέτηση πελατών με την μεταβίβαση να ολοκληρώνεται μέσα σε 3 μέρες.

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Και αυτό που θέλω να επισημάνω, για το θέμα που συζητάμε, είναι ότι δεν τηρήθηκε ο περιορισμός που έλεγαν τότε και συγκεκριμένα ότι έδιναν την κάρτα σε άτομα το πολύ μέχρι 45 ετών. Από όσα γνωρίζω, κάρτες μεταβιβάστηκαν και σε άτομα πολύ μεγαλύτερης ηλικίας, τα οποία είχαν επικοινωνία και επαφές με την εταιρεία για διάφορα θέματα, χωρίς ποτέ να γίνει συζήτηση για το θέμα αυτό.

 

Η διευκρίνιση γίνεται γιατί μερικοί κάτοχοι της κάρτας ρωτούν αν έχει δημιουργηθεί σχετικό θέμα κατά την επικοινωνία των συνδρομητών αυτής της προσφοράς, με την εταιρεία.

Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν οτι εκτός την δυνατότητα με 8€ για 1500λεπά θα διατηρηθεί και η επιλογή με 5€ / 1000 λεπτά εχει ακούσει κανείς κάτι τετοιο?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Όχι εγώ δεν το έχω ακούσει, μάλιστα χθές που είχα κουβέντα γι' αυτό το ζήτημα της αύξησης με κάποιον που εργάζεται για την Wind δεν είπε κάτι.
Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν οτι εκτός την δυνατότητα με 8€ για 1500λεπά θα διατηρηθεί και η επιλογή με 5€ / 1000 λεπτά εχει ακούσει κανείς κάτι τετοιο?

Όταν λες στο είπαν ποιούς εννοείς; στον είπαν από την επίσημη wind?

Link to comment
Share on other sites

Για ράδιο αρβύλα μου κάνει.Αφού και το sms που στέλνεις παραμένει "1000"

Η ενεργοποίηση του πακέτου ειδικής/φοιτητικής προσφοράς εξακολουθεί να είναι με αποστολή δωρεάν SMS με κείμενο 1000 στο 1264. Ο μέγιστος αριθμός ενεργοποιήσεων του πακέτου «ειδικής/φοιτητικής προσφοράς» παραμένει στις 2 φορές ανά 30 ημέρες.
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες στο είπαν ποιούς εννοείς; στον είπαν από την επίσημη wind?

Οχι το είπαν και ''καλά'' σε κάποιον γνωστό

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Αν πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω αν το νούμερο είναι στο όνομα μου και τελικά δεν είναι, υπάρχει περίπτωση να το ψάξουν, ότι δηλαδή δεν είμαι φοιτητής και άλλα παρόμοια;
Link to comment
Share on other sites

Αν πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω αν το νούμερο είναι στο όνομα μου και τελικά δεν είναι, υπάρχει περίπτωση να το ψάξουν, ότι δηλαδή δεν είμαι φοιτητής και άλλα παρόμοια;

 

Παρε δεν υπαρχει θεμα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Αργοπορία υπήρξε και στην δική μου περίπτωση, αλλά το θέμα λύθηκε πολύ απλά μιλώντας στο chat με την εξυπηρέτηση πελατών με την μεταβίβαση να ολοκληρώνεται μέσα σε 3 μέρες.

Μπορείς να μου εξηγήσεις τι εννοείς σε παρακαλώ; Γιατί μόλις ρώτησα σε κατάστημα και δυστυχώς ανακάλυψα ότι δεν είναι στο όνομα μου. Επίσης δεν μου είπε το όνομα του κατόχου και δεν ξέρω ποιος είναι. Το θέμα είναι ότι εγώ το είχα πάρει με την ταυτότητα μου όχι από δρόμο αλλά από συγκεκριμένο χώρο εργασίας του δημοσίου όπου είχαν στείλει ομαδική προσφορά. Τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου εξηγήσεις τι εννοείς σε παρακαλώ; Γιατί μόλις ρώτησα σε κατάστημα και δυστυχώς ανακάλυψα ότι δεν είναι στο όνομα μου. Επίσης δεν μου είπε το όνομα του κατόχου και δεν ξέρω ποιος είναι. Το θέμα είναι ότι εγώ το είχα πάρει με την ταυτότητα μου όχι από δρόμο αλλά από συγκεκριμένο χώρο εργασίας του δημοσίου όπου είχαν στείλει ομαδική προσφορά. Τώρα?

 

Και γώ ήμουν πολύ διστακτικός για το θέμα, αλλά απ' ότι φαίνεται οι διαδικασίες έχουν απλοποιήθει. Μίλα στο chat με τις κοπέλες, πες τους ότι η σύνδεση σου προέρχεται από ομαδικό promotion και δες τί θα σου πουν.

Στους υπόλοιπους από το συγκεκριμένο χώρο εργασίας που αναφέρεις έγινε καμία μεταβίβαση;

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο δύσκολο να το μάθω αυτό. Ωστόσο κατάφερα και βρήκα το τηλέφωνο του προμοτα και μίλησα μαζί του. Ευτυχώς το καταλαβε το έργο κατευθείαν και μου είπε ότι μέχρι αύριο το μεσημέρι θα το έχει λήξει
Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο δύσκολο να το μάθω αυτό. Ωστόσο κατάφερα και βρήκα το τηλέφωνο του προμοτα και μίλησα μαζί του. Ευτυχώς το καταλαβε το έργο κατευθείαν και μου είπε ότι μέχρι αύριο το μεσημέρι θα το έχει λήξει

 

Πάλι καλά, ελπίζω να έχει αίσιο τέλος και η δική σου περίπτωση.

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...