Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έλεγα μήπως αυτός ήταν ένας τρόπος για να πάρουμε το πακέτο και εμείς στην επαρχία.Τέλος πάντων, ας ελπίσουμε να γίνει και κάνα promotion στην επαρχία για να πάρουμε 1-2 νούμερα(αν και πολύ δύσκολο το βλέπω αυτό).

 

Κάντε και κάμια βόλτα στις πλατείες της πόλης σας. Στην δική μου ήταν την τετάρτη 3 κορίτσια και μοίραζαν κάρτες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Και γενικά ΟΧΙ προγραμματικές δηλώσεις και εντάσεις...

 

Χαμηλά τη μπάλα....

 

Όλοι ίδιοι ειναι πάνω κατω.....

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά θέλω να πάρω και εγώ το πακέτο το φοιτητικό που δινει 1000' και 1000mb και έκανα αίτημα από την σελίδα και μου είπε αυτή ότι πρέπει να δώσω και το πάσο φωτοτυπία αν δεν το δώσω τι γντ ? δεν θα γίνει ενεργοποίηση ? μένω δράμα και δεν έχει εδώ αυτό που έχει θεσσ με τα promotion :( ξέρει κάνεις πως μπορώ να το αποκτήσω ?
Link to comment
Share on other sites

ελα μια βολτα θεσσαλονικη μια μερα για να το παρεις στα σιγουρα χωρις πολλα πολλα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επίσημα η φοιτητική προσφορά τελείωσε. Τώρα για τα πακέτα που μοιράζονται στο δρόμο, δεν ξέρω αν θα συνεχιστούν αυτή τη βδομάδα.

 

http://www.wind.gr/gr/f2g/ela-sto-f2g/foititiko-paketo-sundesis-f2g/

Link to comment
Share on other sites

αυριο θα σας ενημερωσω αν συνεχιζουν να τα δινουν προωθητριες στην θεσσαλονικη
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φορητοτητες προς W/Q γινονται πλεον, μπηκα σε ενα καταστημα και ρωτησα το πρωι. Ρωτησα επισης αν εχει γινει η μεταβιβαση στα στοιχεια μου απ το φοιτητικο που πηρα την περασμενη Τεταρτη, δεν εχει γινει ακομη. Ελπιζω να μην την πατησουμε σε αυτο το θεμα.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριακα η κοπελα της wind στην ομονοια εξω απο τη casio (πηρα 2 φοιτητικα απο εκει) εχει και καρτες με την ανανεωση 10 ευρω που παιρνεις τα 300 λεπτα
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριακα η κοπελα της wind στην ομονοια εξω απο τη casio (πηρα 2 φοιτητικα απο εκει) εχει και καρτες με την ανανεωση 10 ευρω που παιρνεις τα 300 λεπτα

 

Κι εγω που είχα παραγγείλει το φοιτητικό απο το site τους τον Δεκέμβρη, όταν μπήκα στην εφαρμογή F2G είδα οτι μου εδινε την επιλογή να διαλέξω αναμεσα σε bonus ομιλίας ή internet με κάθε ανανέωση απο 10 ευρώ και μαλιστα εξεπλάγην γιατι νόμιζα πως είχε καταργηθεί αυτο το bonus (!) αρα βαζω μια καρτα των 10, ενεργοποιώ και το φοιτητικό πακετακι των 5 ευρώ και εχω 1300' προς όλους και 1GB ιντερνετ... εξαιρετικό. και τελικά η wind που δεν την είχα και σε μεγάλη εκτίμηση εχει καλύτερο σήμα απ τις άλλες 2 στο σπίτι μου :)

Link to comment
Share on other sites

αυριο θα σας ενημερωσω αν συνεχιζουν να τα δινουν προωθητριες στην θεσσαλονικη

 

Έχεις πμ για τα πακέτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια συνεχιζεται ακομη η διαθεση τον φοιτητικων πακετων Ομονοια? Εγω εχω παρει δικο μου απο την περασμενη εβδομαδα απο την Βικτωρια αλλα θελω να παω να παρω για εναν φιλο μου απο επαρχια να του στειλω.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια συνεχιζεται ακομη η διαθεση τον φοιτητικων πακετων Ομονοια? Εγω εχω παρει δικο μου απο την περασμενη εβδομαδα απο την Βικτωρια αλλα θελω να παω να παρω για εναν φιλο μου απο επαρχια να του στειλω.

 

Δες εδώ!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ!:happy:

 

Σε ευχαριστω πολυ, αυριο μετα τις 9 θα κατεβω απο Γαλατσι να παρω! Στον ηλεκτρικο ηταν σημερα?

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μάλλον ξύπνησα αργά για το φοιτητικό - αν κάποιος μάθει που μοιράζουν αύριο Τρίτη ας ρίξει μια ενημέρωση!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα να κανω μια ερωτησει?Εγω δεν εχω ενεργοποιηση το πακετακι(το φοιτητηκο ντε :lol:)ακομα πειραζει?Εννοω μπορω πχ να το ενεργοποιησω την αλλη βδομαδα?Οποιος ξερει ας μας δωσει τα φωτα του
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα να κανω μια ερωτησει?Εγω δεν εχω ενεργοποιηση το πακετακι(το φοιτητηκο ντε :lol:)ακομα πειραζει?Εννοω μπορω πχ να το ενεργοποιησω την αλλη βδομαδα?Οποιος ξερει ας μας δωσει τα φωτα του

 

Τι να πηραζει? Τιποτα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ, αυριο μετα τις 9 θα κατεβω απο Γαλατσι να παρω! Στον ηλεκτρικο ηταν σημερα?

 

Όχι, στο πεζοδρόμιο, έξω στο Casio!;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα να κανω μια ερωτησει?Εγω δεν εχω ενεργοποιηση το πακετακι(το φοιτητηκο ντε :lol:)ακομα πειραζει?Εννοω μπορω πχ να το ενεργοποιησω την αλλη βδομαδα?Οποιος ξερει ας μας δωσει τα φωτα του

 

μακαρι και εμεις να ειχαμε τον καημο σου... :p

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα να κανω μια ερωτησει?Εγω δεν εχω ενεργοποιηση το πακετακι(το φοιτητηκο ντε :lol:)ακομα πειραζει?Εννοω μπορω πχ να το ενεργοποιησω την αλλη βδομαδα?Οποιος ξερει ας μας δωσει τα φωτα του

Σε περίπτωση που δεν το γνωρίζεις, είναι ήδη ενεργοποιημένο από τη στιγμή που το αγόρασες.

Αν εννοείς το πακέτο των 5€, το ενεργοποιείς όποτε σου καπνίσει.

Link to comment
Share on other sites

Βικτωρια και στις δυο εξοδους του ηλεκτρικου φοιτητικα, παμε για Ομονοια τωρα. Ομονοια εξω απο την cazio.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Οποιος προλαβε πρόλαβε μαλλον.

 

Τι εννοείς;

Υπάρχουν ακόμα πακέτα ως μέρος προωθητικής ενέργειας.

Μόνο απευθείας από Γουίντ δεν μπορείς να παραγγείλεις πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει προβλημα επιδει στο ονομα μου εβαλα δυο φοιτητικα ετσι;
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει προβλημα επιδει στο ονομα μου εβαλα δυο φοιτητικα ετσι;

 

 

Γιατί να υπάρχει;;

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...