Jump to content

Συναντήσεις μελών myphone.gr Πάτρας (Επίσημο Θέμα)


giachtas
 Κοινοποίηση

Θα παρευρεθείτε στο νέο meeting μας στην Πάτρα;  

27 members have voted

  1. 1. Θα παρευρεθείτε στο νέο meeting μας στην Πάτρα;

    • Ναι, σίγουρα!
    • Δεν ξέρω, ίσως.
    • Όχι, δεν μπορώ


Recommended Posts

Τελικα παλικαρια θα κανονισετε τιποτα??Αντε βρε θα μπει χειμωνας σε λιγο..

 

25/09 βγήκαμε για καφεδάκι. Όποια Κυριακή μπορούμε να μαζευτούμε αρκετοί εγώ μέσα κατά 99%.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

25/09 βγήκαμε για καφεδάκι. Όποια Κυριακή μπορούμε να μαζευτούμε αρκετοί εγώ μέσα κατά 99%.

 

Εννοειτε και εγω μεσα μαγκες..αντε να κουβεντιασουμε λιγο και για τα wm να αναψουν τα αιματα..χεχε

Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε και εγω μεσα μαγκες..αντε να κουβεντιασουμε λιγο και για τα wm να αναψουν τα αιματα..χεχε

Και εγώ μέσα. Εκεί να δεις γέλια με τα windows mobile:)

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τι θα λέγατε για καμιά συναντησούλα μια από τις επόμενες Κυριακές? Προτείνω να οριστεί μια ημερομηνία αρκετά μακριά, π.χ. μετά από 2 Κυριακές, ώστε να το δούνε αρκετοί/ες και να κανονίσουν το πρόγραμμά τους. Θα έχουμε να πούμε πολλά αφενός και αφετέρου να μη μαζευτούν μόνο 4 άτομα, όπως στην προηγούμενη συνάντηση. Οι οργανωτές τών συναντήσεων ας λάβουν θέσεις!
Ζωντανά με την εκπομπή "Γυρίζοντας με 78 στροφές" κάθε Δευτέρα και Πέμπτη 10-12 μ.μ. (ώρες Ελλάδος) από το www.radio-nostalgia.gr
Link to comment
Share on other sites

Να πούμε για την άλλη Κυριακή 30/10; Να δούμε αν και πόσοι μπορούμε να μαζευτούμε και βλέπουμε πως θα πορευτούμε.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Να πούμε για την άλλη Κυριακή 30/10; Να δούμε αν και πόσοι μπορούμε να μαζευτούμε και βλέπουμε πως θα πορευτούμε.

 

καλησπερα σας,

 

θελετε μηπως να πουμε γι αυτη την Κυριακη 6-11-2016 ?

εχω καλουδια να φερω εαν κανονιστει΄΄...

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μέσα φυσικά. Ας μαζευτούμε και λίγοι και πάμε, δεν χρειάζεται να να το συζητάμε κάνα μήνα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μέσα, δουλεύω πρωί οπότε κατά τις 5 το απόγευμα περίπου εάν το κανονίσετε μπορώ. Αναβαθμίστηκα και εγώ σε συσκευή...θα καταλάβατε από το avatar μου:)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου giachta!!!!!!!

Λοιπον προτεινω στις 5μμ. Αλλα πειτε το μερος.

Προτεινω κατι διαφορετικο οπως deck ή το καινουργια πάνω απο το deck.

Για πειτε λοιπον.

SONY MOBILE
Link to comment
Share on other sites

Deck δεν έχω άποψη αν θα χωραμε μέσα... Τελευταία φορά που είχα πάει ήταν πολύ στενομακρο μέσα... παιδιά επίσης να έχετε στο νου σας ότι την Κυριακή έχει Ολυμπιακός Παναθηναϊκός στις 7.30 οπότε θα γίνεται ένας σχετικός χαμός...

 

Εγώ προτείνω Daboos που ξέρουμε ότι θα βρούμε στάνταρ... Για Deck αν εγγυηθει κάποιος ότι θα βρούμε Κυριακή μεσημέρι οκ...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Deck δεν έχω άποψη αν θα χωραμε μέσα... Τελευταία φορά που είχα πάει ήταν πολύ στενομακρο μέσα... παιδιά επίσης να έχετε στο νου σας ότι την Κυριακή έχει Ολυμπιακός Παναθηναϊκός στις 7.30 οπότε θα γίνεται ένας σχετικός χαμός...

 

Εγώ προτείνω Daboos που ξέρουμε ότι θα βρούμε στάνταρ... Για Deck αν εγγυηθει κάποιος ότι θα βρούμε Κυριακή μεσημέρι οκ...

 

Είμαι και εγώ της άποψης να αναβληθεί για την άλλη Κυριακή λόγω του ντέρμπι. Επειδή θεωρήθηκε πως έχω θέμα με την αλλαγή μαγαζιού, αν κάποιος αναλάβει ΥΠΕΥΘΥΝΑ να εξασφαλίσει χώρο πάμε όπου θέλετε αρκεί φυσικά να υπάρχει η σύμφωνη γνώμη των μελών της παρέας. Θα είναι κρίμα να πάμε κάπου, να μην βρούμε θέσεις και να αναγκαστούμε να μετακινηθούμε εκείνη την ώρα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν είναι εύκολο τελευταία στιγμή και το ντέρμπι είναι νωρίς αύριο προτείνω να το οργανώσουμε για την επόμενη Κυριακή.. .

 

Όσο για το μέρος αν κάποιος έχει να προτείνει κάτι άλλο, ας το συζητήσουμε.. .

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ και εγώ είμαι μέσα και για την άλλη Κυριακή, πάλι πρωί είμαι οπότε μπορώ το απογευματάκι, εκτός απροόπτου. Όσο για καφετέρια, τις Κυριακές γίνεται λίγο πολύ χαμός παντού. Καλό θα ήταν εάν μέσα εβδομάδας είχαμε μία εικόνα για το πόσοι θα είμαστε, να κανονίσουμε και το μέρος. Εάν π.χ. μαζευτούμε 4-5 άτομα, που τόσοι μαζευόμαστε τον τελευταίο καιρό, το daboos είναι μια χαρά. Εάν όμως μαζευτούμε τουλάχιστον 10 άτομα, θα χρειαστούμε κάτι άλλο για να είμαστε όλοι μαζί. Δεν ξέρω τι γίνεται με το ΝΕΟΝ στην Τριών Ναυάρχων όπου είχαμε μαζευτεί την πρώτη φαρά.
Link to comment
Share on other sites

Το νέον είναι πολύ καλός χώρος αλλά τις Κυριακές δείχνει μπάλα και θυμάμαι πριν χρόνια που πήγαινα ότι γινόταν της ποπης μέσα.. .
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Κοντεύει να περάσει και η Πέμπτη και ακόμα δεν αποφασίστηκε μέρος και ώρα συνάντησης! Αυτή την Κυριακή είμαι ελεύθερος όπου κι αν γίνει η συναντήση και ό, τι ώρα και αν είναι αυτή!
Ζωντανά με την εκπομπή "Γυρίζοντας με 78 στροφές" κάθε Δευτέρα και Πέμπτη 10-12 μ.μ. (ώρες Ελλάδος) από το www.radio-nostalgia.gr
Link to comment
Share on other sites

Ας κρατήσει κάποιος λίστα με όσους μπορούν. Αν μαζευτούμε εγώ μέσα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι 50-50 αλλά πιθανότατα θα προλάβω τουλάχιστον να περάσω μια βόλτα....

 

Αλεξ ανέλαβε τη λίστα

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι 50-50 αλλά πιθανότατα θα προλάβω τουλάχιστον να περάσω μια βόλτα....

 

Αλεξ ανέλαβε τη λίστα

 

Την κολοκυθιά θα παίξουμε; :p:lol:

 

Λίστα συμμετεχόντων:

 

panos9553

al3x1k0

giachtas

spirospatra

alex_gate_7

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Την κολοκυθιά θα παίξουμε; :p:lol:

 

Λίστα συμμετεχόντων:

 

panos9553

al3x1k0

giachtas

spirospatra

alex_gate_7

 

Ωραια μεχρι τωρα..συνηθως ποσοι μαζευεστε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...