Jump to content

Συναντήσεις μελών myphone.gr Πάτρας (Επίσημο Θέμα)


giachtas
 Κοινοποίηση

Θα παρευρεθείτε στο νέο meeting μας στην Πάτρα;  

27 members have voted

  1. 1. Θα παρευρεθείτε στο νέο meeting μας στην Πάτρα;

    • Ναι, σίγουρα!
    • Δεν ξέρω, ίσως.
    • Όχι, δεν μπορώ


Recommended Posts

Την Κυριακή 20/12/2015 θα πραγματοποιηθεί για άλλη μια φορά συνάντηση των μελών του αγαπημένου μας myphone.gr στην Πάτρα.

Έτσι, στις 18:00 δίνουμε ραντεβού στο Daboos (Αμερικής 1)

 

Σας περιμένουμε όλους για καφεδάκι και συζήτηση ;)

 

Δηλώστε συμμετοχή στο παρόν topic, για την καλύτερη οργάνωση ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ μέσα βεβαίως.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μέσα είμαι, αρκεί να μην γίνει πρωινή ώρα η συνάντηση. Από τις 16:00 και μετά είμαι διαθέσιμος.

Και εγώ, όπως έγραψα και πιο πάνω, είμαι πρωί για δουλειά, οπότε θα έρθω κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα εννοείται....

 

Counting members in this post:

 

 

  • al3x1k0[/member]
  • giachtas[/member]
  • Don_VitoCorleone[/member]
  • alex_gate_7[/member]
  • spirospatra[/member]
  • jimavagianos_[/member]
  • Bill Mathioudaki[/member]
  • nikoskokos[/member]
  • tpal[/member]

Edited by impreza_sti
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θα είμαι εκεί !
Ζωντανά με την εκπομπή "Γυρίζοντας με 78 στροφές" κάθε Δευτέρα και Πέμπτη 10-12 μ.μ. (ώρες Ελλάδος) από το www.radio-nostalgia.gr
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη φορά θα είμαι κι εγώ στη συνάντηση... Από Ναύπακτο!

Νέα αγάπη (Android OS): OnePlus Nord 12GB/256GB :luck:

Παλιές αγάπες (Android OS): OnePlus 6T 8GB/128GB, OnePlus 5T 6GB/64GB, Vernee MIX 2 6GB/64GB, Doogee MIX 6GB/64GB, Asus Zenfone 2 4GB/64GB

Link to comment
Share on other sites

Για οργανωθείτε λίγο οι παλιότεροι των meetings... Αντε να βλέπουμε συμμετοχές σίγα σιγά γιατί απέχουμε μία εβδομάδα :D :D
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Θα βρεθώ και εγώ Πάτρα σήμερα για μια δουλειά. Ελπίζω να τελειώσω νωρίς και να περάσω για ένα καφεδακι, 50-50
:X
Link to comment
Share on other sites

Ας το καθυστερήσουμε όσο μπορούμε. Έχουν μία εκδήλωση οι «μπόμπιρες» οι δικοί μου 18:00 στην εκκλησία με ποιήματα και θα έρθω και εγώ κατά τις 18:30, αν γίνεται βέβαια. Βλέπεις έπεσαν όλα μαζί, όπως και η ψήφος:p Edited by giachtas
Link to comment
Share on other sites

Θα βρεθώ και εγώ Πάτρα σήμερα για μια δουλειά. Ελπίζω να τελειώσω νωρίς και να περάσω για ένα καφεδακι, 50-50

 

Δεν τα κατάφερα να έρθω..όχι ότι δεν προσπάθησα αλλά έκανα κύκλους για μισή ώρα!

Βρέθηκαν μπροστά μου οι γραμμές του τρένου και να μην μπορώ να περάσω απέναντι για κανέναν λόγο :(:mad:

Τι αδιέξοδα τι μονόδρομους...τζίφος!

Μέχρι που πήγε 19:30 και αποφάσισα να πάρω τον δρόμο της επιστροφής για Πύργο κάνοντας μια στάση στο Prakriker.

Και όλα αυτά γιατί χτες είχα περάσει μια ρομ η οποία δεν έκατσε καλά και δεν δούλευε το τζι πι ες....ας μην μιλήσω για τα data της cosmote!!

Ελπίζω να περάσατε ωραία και ίσως καταφέρω να έρθω την επόμενη φορά!:happy:

:X
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κατάφερα τελικά να βρεθώ για λίγο μιας και είχα και κάποια άλλη εκδήλωση την ίδια ώρα, αλλά απογοητεύτηκα λίγο, μιας και περίμενα περισσότερο κόσμο. Ζητώ συγνώμη αν «ακούγεται» λίγο σκληρό αυτό, αλλά μετά από τόση ενημέρωση, δεδομένου ότι γινόταν παράλληλα συγκέντρωση και σε άλλες πόλεις, έπρεπε να υπήρχε περισσότερη απαρτία.
Link to comment
Share on other sites

Λιγοι και καλοί!! Τις εντυπώσεις κέρδισε ο Bill με το μαγικό τσαντάκι του.. Έβγαζε... Έβγαζε..

Καλές γιορτές σε όλους!!

QUOTE=giachtas;6459026]Και εγώ κατάφερα τελικά να βρεθώ για λίγο μιας και είχα και κάποια άλλη εκδήλωση την ίδια ώρα, αλλά απογοητεύτηκα λίγο, μιας και περίμενα περισσότερο κόσμο. Ζητώ συγνώμη αν «ακούγεται» λίγο σκληρό αυτό, αλλά μετά από τόση ενημέρωση, δεδομένου ότι γινόταν παράλληλα συγκέντρωση και σε άλλες πόλεις, έπρεπε να υπήρχε περισσότερη απαρτία.

Link to comment
Share on other sites

Χάρηκα πολύ που συμμετείχα σε αυτή τη συνάντηση στην Πάτρα.

Τα παιδιά ήταν όλα πολύ αξιόλογα και η ώρα πέρασε ευχάριστα με καφέ και συζήτηση γύρω από τα αγαπημένα μας θέματα.

Μάλλον ήμουν ο μεγαλύτερος απ' όλους σε ηλικία! :O

Όπως και να' χει θα το ξανακάνω.

Καλή Χρονιά σε όλους!!!

 

Α! Δείτε κι εδώ --> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3388225#post3388225

Τελικά είμαι αδιόρθωτος!!! :lol::p

Νέα αγάπη (Android OS): OnePlus Nord 12GB/256GB :luck:

Παλιές αγάπες (Android OS): OnePlus 6T 8GB/128GB, OnePlus 5T 6GB/64GB, Vernee MIX 2 6GB/64GB, Doogee MIX 6GB/64GB, Asus Zenfone 2 4GB/64GB

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλημερα σε ολους! Σκεφτομουν οι πατρινοι εδω τι θα λεγατε να κοβαμε μια πιτα ετσι για το καλο; Οι περισσοτεροι που μαζευομαστε πλεον ειμαστε φιλαρακια,ολοι περιπου ξερει ο ενας τον αλλο. Οποτε αφου εχουμε ενα κλιμα καλο γτ να μην το γιορτασουμε . Οσον αφορα τη κοπη της πιτας θα προτεινα να βαλουμε απο 3 ευρω για παραδειγμα για να την παρουμε. Περιμενω αποψεις σχολια
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Μιας και το ξεκινησα λεω να βαλουμε ημερομηνια την επομενη Κυριακη,να δουμε συμμετοχες
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Να βάλουμε για τις 21 καλύτερα λόγω Βαλεντίνου. Εγώ μέσα είμαι. Ας μαζευτούμε το συντομότερο να παραγγείλουμε και την πίτα. Custom made παρακαλώ, πατρινοί myphonerz 2016. :lol:

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Ενδεικτικα εδωσα ημερομηνια,δεν ηξερα οτι πεφτει βαλεντινος. Ωραια για τις 21/2 συμμετοχες
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...