Jump to content

Συναντήσεις μελών myphone.gr Πάτρας (Επίσημο Θέμα)


giachtas
 Κοινοποίηση

Θα παρευρεθείτε στο νέο meeting μας στην Πάτρα;  

27 members have voted

  1. 1. Θα παρευρεθείτε στο νέο meeting μας στην Πάτρα;

    • Ναι, σίγουρα!
    • Δεν ξέρω, ίσως.
    • Όχι, δεν μπορώ


Recommended Posts

Τέτοια ώρα θα μας πρόλαβες σίγουρα !

Δες πού θα είμαστε https://www.google.gr/maps/@38.2650209,21.7393566,3a,75y,90.73h,90t/data=!3m4!1e1!3m2!1ssR3a9ETXy2cgeuTt7Fde9w!2e0

Οδός : Ηρ. Πολυτεχνείου & Αμερικής

 

Οκ, δώστε ένα κινητό να σας πάρω τηλ αν φτάσω μέχρι τότε..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σού έστειλα το δικό μου !

Πάρκινγκ υπάρχει εύκολο. Πάντως αν μπεις μεσα στο μαγαζί θα μας καταλάβεις από τα πολλά τηλέφωνα πάνω στο τραπέζι χαχαχαχα

Πάμε λίγο δυνατά

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Θα έχω και εγώ έναν φίλο μου μαζί. Είναι μέλος στο myphone.gr και είχε έρθει για λίγο στην tag όταν είχαμε πάει. Είναι λίγο φανατικός iPhoneάκιας, είχε το κατάστημα Wind στην Κορίνθου, απέναντι από τον Γερμανό. Τώρα ασχολείται επαγγελματικά με τα iPhone και με προϊόντα της Apple γενικά. Να τον "πικάρουμε" λίγο, αν και δεν έχει κολλήματα, πλάκα έγραφα ότι είναι φανταστικός.
Link to comment
Share on other sites

Θαναση,τι θα φέρεις;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Την ασφάλεια :lol:

Το Sony Z3 ένα Leagoo Lead 1 το ZTE Z7 mini και μια συσκευή έκπληξη.....

 

Βλέπω θα μαζευτούμε πολλοί σήμερα !

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Την ασφάλεια :lol:

Το Sony Z3 ένα Leagoo Lead 1 το ZTE Z7 mini και μια συσκευή έκπληξη.....

 

Βλέπω θα μαζευτούμε πολλοί σήμερα !

 

Για την έκπληξη λέω.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Για την έκπληξη λέω.

Δεν χρειάζεται να τη μάθεις. Δεν θα είναι έκπληξη διαφορετικά. Δεν ντρέπεσαι καθόλου? άλλαξες Άβαταρ?

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να τη μάθεις. Δεν θα είναι έκπληξη διαφορετικά. Δεν ντρέπεσαι καθόλου? άλλαξες Άβαταρ?

 

Μετά από δέκα αλλαγές κινητών το Νexus6 είναι η πρώτη συσκευή που χτυπάει στα ίσια το Μ 8

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Μετά από δέκα αλλαγές κινητών το Νexus6 είναι η πρώτη συσκευή που χτυπάει στα ίσια το Μ 8

Αν δεν το χτύπαγε και το νεξους τότε θα μπαίναμε μέσα χαχαχα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το χτύπαγε και το νεξους τότε θα μπαίναμε μέσα χαχαχα

 

Κι όμως,δεν είπα το ίδιο για το Νοτε 4.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα!

Έγινε στραβή με το αμάξι...

Περνάει/μένει κάποιος προς Νοσοκομείο ΑΓ. Ανδρέα?

Αν ναι ας μου στείλει ένα μήνυμα!

Ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

Να είστε όλοι καλά και να έχετε τέλειες γιορτές!

Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα!!

 

Να σαι καλά Σπύρο και εμείς το ίδιο φίλε.Καλές γιορτές και μακάρι να τα ξαναπούμε

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

1o semi-official meeting Πάτρας :)

 

http://content.myphone.gr/photo/full/32843/img-0083.jpg

http://content.myphone.gr/photo/full/32839/img-0081.jpg

http://content.myphone.gr/photo/full/32838/img-0080.jpg

http://content.myphone.gr/photo/full/32845/img-0079.jpg

 

Και πάλι να είστε καλά όλοι παιδιά, χάρηκα που γνώρισα τους φανατικούς myphonerzz της μιναρούπολης μας! Εξαιρετικά παιδιά όλοι :up: Καλές γιορτές και τα λέμε από το νέο έτος ;)

Edited by Mythozz

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Χάρηκα που μετά από καιρό μαζευτήκαμε παρά πολλά άτομα παλιοί και νέοι! Τα είπαμε, γελάσαμε, κάναμε την πλάκα μας και όλα καλά! Τα ξαναλέμε από το νέο έτος παιδιά.. Καλές γιορτές να έχουμε με υγεία! Όπως είπε και ο Νίκος (Mythozz) σε επίσημο meeting θα γίνει χαμός!
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Όντως αυτή ήταν η δεύτερη καλύτερη συνάντηση που κάναμε από τότε που αποφασίσαμε, σαν πατρινή ομάδα myphone, να πραγματοποιούμε συναντήσεις. Ευχαριστούμε τον mythozz για την παρουσία του και εύχομαι και γραπτώς καλά Χριστούγεννα με υγεία και ευτυχία σε όλους. Α, να σας δείξω και το νέο τηλέφωνο που σκέφτομαι να παρω!!! Εάν θέλει και κάποιος άλλος, να κάνουμε μαζική παραγγελία :lol:
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω φίλε mythozzz.Αυτές οι φωτογραφίες είναι από το καλύτεροcamera phone ;:)

Καλά σου είπα να τις βγάλουμε με το Μ8.:D

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω φίλε mythozzz.Αυτές οι φωτογραφίες είναι από το καλύτεροcamera phone ;:)

Καλά σου είπα να τις βγάλουμε με το Μ8.:D

 

Άσε με το UltraPixel θα πάει η μυωπία 12 :p

 

Είναι resized οι φοτο :p Αν θες σου ανεβάζω και τις originalll :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω αυτή τη φορά ενώ μαζευτήκατε όλοι... Kepp going παιδιά... Τα λέμε την επόμενη :)
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Άσε με το UltraPixel θα πάει η μυωπία 12 :p

 

Είναι resized οι φοτο :p Αν θες σου ανεβάζω και τις originalll :p

 

Αστες καλύτερα γιατί θα πάει ο κόκκος σύννεφο.:lol:

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε πολύ ωραία σήμερα μακάρι να ξαναβρεθούμε κατά τα Θεοφάνεια.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι! αν και δεν ειμαι απο Πατρα, θα ηθελα να σας προλαβω μιας και ερχομουν, ομως ειχαμε ατυχια με ελαστικο (στην Αραχωβα μας μαχαιρωσανε 2 λαστιχα και τα βρηκαμε το πρωι, για αγνωστο λογο και χωρις να εχουμε παρκαρει καπου που να ενοχλει, ενα φιλικο ζευγαρι) με αποτελεσμα και στο γυρισμο να ερχονται με ρεζερβα αφου δεν βρηκαμε αλλο για προχειρη αντικατασταση.. Ελπιζω οποιος μπορεσει την πρωτοχρονια να ερθει για ενα χαλαρο πρωινο καφεδακι.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις, καντε και κανα tag να ξερουμε ποιος ειναι ποιος..:p (απο αριστερα προς δεξια πχ)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...