Jump to content

Συναντήσεις μελών myphone.gr Πάτρας (Επίσημο Θέμα)


giachtas
 Κοινοποίηση

Θα παρευρεθείτε στο νέο meeting μας στην Πάτρα;  

27 members have voted

  1. 1. Θα παρευρεθείτε στο νέο meeting μας στην Πάτρα;

    • Ναι, σίγουρα!
    • Δεν ξέρω, ίσως.
    • Όχι, δεν μπορώ


Recommended Posts

Απογευματάκι ίσως σας προλάβω στο τέλος...

 

Αντώνη μεγειά το νέο gadget :)

Thanks....:)

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κλείνουμε λοιπόν μεσημεράκι Κυριακής αφού οι περισσότεροι λέμε Ναι. Αντώνη μεγεια δεν σου έχω πει εγώ.
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ.Λέω να πούμε στις 4.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Μέσα εγώ για 4. Daboos κλασσικά;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

OK και εγώ μέσα για Κυριακή μεσημέρι. Αυτό το poll που βρίσκεται στην αρχή του θέματος σχετικά με την πρώτη φορά που είχαμε κάνει συνάντηση, μπορεί να βγει; Δε νομίζω ότι έχει νόημα ύπαρξης.
Link to comment
Share on other sites

Daboos 4 OK.....

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

...............................

Καλημερα :)

 

Βασιλη αν μπορεις δες το ποστ μου http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5742987#post5742987

Θα ανεβασουμε τις φωτογραφιες που βγαλαμε οι τρεις μας με το τραπεζακι, αν μπορεις ανεβασε και αυτες που εβγαλες με το g2 και δωσε λινκ ;):)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ποτε θα το κανετε? στις 4/12? αν ειναι ΣΚ ισως ειμαι και εγω, ανεβαινω μια φορα το μηνα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

LG SONY και βλακιες. Παρατηρω motorola X2014 και droid turbo και νιωθω βλακας. Μοτορολα να εινα οι επομενοι στοχοι σας.
SONY MOBILE
Link to comment
Share on other sites

Παιδες ποτε θα το κανετε? στις 4/12? αν ειναι ΣΚ ισως ειμαι και εγω, ανεβαινω μια φορα το μηνα

Νικο, οταν ειναι να ερθεις γραψε εδω στο τοπικ 1-2 μερες ποιο πριν και κανονιζουμε :)

Δεν εχουμε στανταρ ημερες και ωρες, οποιος εχει ορεξη για καφε - φαγητο - βαφλες - γυρο - καλαμακια - σουβλακια - χταποδακι ξυδατο - γιδα βραστη και μπυρα κρυσταλλο κλπ το γραφει εδω και οσοι μπορουμε παμε :)

 

Σε περιμενουμε :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

LG SONY και βλακιες. Παρατηρω motorola X2014 και droid turbo και νιωθω βλακας. Μοτορολα να εινα οι επομενοι στοχοι σας.

 

οντως εχει αρχισει να μαρεσει..θα δουμε και τι προβληματα θαχουν, ολα τα κινητα στα χαρτια ειναι ονειρικα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Νικο, οταν ειναι να ερθεις γραψε εδω στο τοπικ 1-2 μερες ποιο πριν και κανονιζουμε :)

Δεν εχουμε στανταρ ημερες και ωρες, οποιος εχει ορεξη για καφε - φαγητο - βαφλες - γυρο - καλαμακια - σουβλακια - χταποδακι ξυδατο - γιδα βραστη και μπυρα κρυσταλλο κλπ το γραφει εδω και οσοι μπορουμε παμε :)

 

Σε περιμενουμε :)

 

Εγινε φιλαρακι, θα ποσταρω να πιουμε εστω ενα καφεδακι μαρινα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

LG SONY και βλακιες. Παρατηρω motorola X2014 και droid turbo και νιωθω βλακας. Μοτορολα να εινα οι επομενοι στοχοι σας.

 

Βασίλη, εγώ έχω βάλει στο μάτι ήδη δύο motorola. Το Nexus και το moto x (2014). Το moto x 2014 το είδα στο skroutz, αλλά η τιμή είναι ακόμη αποτρεπτική, τουλάχιστο για μένα.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου αρέσει πολύ το moto x Τάσο. Λογικά η τιμή θα πέσει σε λίγους μήνες.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου αρέσει πολύ το moto x Τάσο. Λογικά η τιμή θα πέσει σε λίγους μήνες.

 

Αλέξη τι έκανες τελικά με το nexus; Πως έτσι πας για note 3; Έγινε κάτι με το nexus που σε χάλασε; Σε λίγο καιρό θα πάρει και "γλειφιτζούρι".

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα ήδη lollipop και η μπαταρία βελτιώθηκε πολύ. Ψήθηκα για note 3 γιατί θέλω μεγαλύτερη οθόνη. Έλυσα και το πρόβλημα της σχεδόν αδύνατης χρήσης του με το ένα χέρι με το
. Και τις υπόλοιπες ώρες θα απολαμβάνω μεγαλύτερη οθόνη, κάπως καλύτερη διάρκεια μπαταρίες και multitasking με δύο εφαρμογές ανοιχτές συν το s-pen.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα ήδη lollipop και η μπαταρία βελτιώθηκε πολύ. Ψήθηκα για note 3 γιατί θέλω μεγαλύτερη οθόνη. Έλυσα και το πρόβλημα της σχεδόν αδύνατης χρήσης του με το ένα χέρι με το
. Και τις υπόλοιπες ώρες θα απολαμβάνω μεγαλύτερη οθόνη, κάπως καλύτερη διάρκεια μπαταρίες και multitasking με δύο εφαρμογές ανοιχτές συν το s-pen.

Σε ~1,5 μηνα θα ερθει το 2015. Με τετοιο home button δεν πας πουθενα το 2015...... :lol::lol::p:p

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Σε ~1,5 μηνα θα ερθει το 2015. Με τετοιο home button δεν πας πουθενα το 2015...... :lol::lol::p:p

Χαχαχα έτσι καλά τα λες!

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα ήδη lollipop και η μπαταρία βελτιώθηκε πολύ. Ψήθηκα για note 3 γιατί θέλω μεγαλύτερη οθόνη. Έλυσα και το πρόβλημα της σχεδόν αδύνατης χρήσης του με το ένα χέρι με το
. Και τις υπόλοιπες ώρες θα απολαμβάνω μεγαλύτερη οθόνη, κάπως καλύτερη διάρκεια μπαταρίες και multitasking με δύο εφαρμογές ανοιχτές συν το s-pen.

 

Λοιπόν να σου πω και εγώ την σκέψη μου.

Καλή συσκυεή το note 3 αλλά σε απροβλημάτιστη λειτουργια καλύτερα το nexus.

Αυτό είναι καλό για εμένα και τον Αντώνη και τα υπόλοιπα παιδιά που θα σε ''παταμε'' κάτω :lol:

 

Έγω την αμαρτία μου θα την πω. Σκέφτομαι μόλις πέσει η τιμή του note 4 να το δοκιμάσω και αν δεν, έρχεται το m9 :p

 

Πάντως αν βρεις να το πουλήσεις, ότι και να πάρεις να το χαρείς

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν να σου πω και εγώ την σκέψη μου.

Καλή συσκυεή το note 3 αλλά σε απροβλημάτιστη λειτουργια καλύτερα το nexus.

Αυτό είναι καλό για εμένα και τον Αντώνη και τα υπόλοιπα παιδιά που θα σε ''παταμε'' κάτω :lol:

 

Έγω την αμαρτία μου θα την πω. Σκέφτομαι μόλις πέσει η τιμή του note 4 να το δοκιμάσω και αν δεν, έρχεται το m9 :p

 

Πάντως αν βρεις να το πουλήσεις, ότι και να πάρεις να το χαρείς

 

Φίλε άστο.Το δοκιμασα το Νοτε 4.

Μην το συζητάς.Η QHD το γονατίζει.Το Μ8 είναι σαφώς πιο γρήγορο.Θα χαλαστεις στο λέω.Θα γράψω την εμπειρία στο ανάλογο νήμα.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω. Ο 805 εχει περιπου 50% καλυτερη καρτα γραφικων αρα δε νομιζω οτι υπαρχει προβλημα απο specs μερια. Οσοι εβαλαν lolipop στο g3 πχ με 801 λενε οτι παει παρα πολυ καλα ετσι για να εχουμε και ενα μετρο αναφορας. http://www.gsmarena.com/iphone_6_plus_vs_galaxy_note_4-review-1161p6.php ( off screan σημαινει οτι και τα δυο τρεχουν σε 1080p )

 

παντως σε single thread to G2 σας παταει ολους στα 2.26GHZ με 974 στο geek bench. DORIMANX ΘΕΕ!

SONY MOBILE
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη και Θανάση απλά απαξιώ!! :lol::p Το home button είναι ένα θέμα αλλά το ξεπερνάω γιατί μου αρέσει το υπόλοιπο πακέτο. Θοδωρή παίζει να το δώσω από εβδομάδα στα 320€. Καλά δεν είναι; Αντώνη το είδα και εγώ το 4αρι και δεν μου φάνηκε να λαγκάρει. Ενδέχεται βέβαια να έχει λίγο αργά animation από το m8 γι αυτό και κάποια ελάχιστη καθυστέρηση. Με έτρωγε από καιρό για note 3 και δεν βιάζομαι για άμεση android l. Προτιμώ να έχω kitkat και xposed στο note. Αντώνη με wanam αλλάζει το grid στον touchwiz; Πέρα από το (καλοπροαίρετο θέλω να πιστεύω) δούλεμα τι λέτε; :)

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζετε και οι δύο,χωρίς όμως να τα έχετε βάλει δίπλα δίπλα Μ8 και Νοτε 4.

Θα σας τα πω και από κοντά.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Αμαν πια αυτη η καραμελα με την αποκρισιμοτητα. Αμα πας στις επιλογες προγραμματιστη Μ9 κανεις ολα τα κινητα και αμα βαλεις και κανα πυρηνα που να δεχεται παραμετροποιηση ολα τα κινητα με 800 801 805 ιδια γινονται. Οταν πχ κανω το g2 τουμπανε απο touch boost, governor και hotplug οχι μονο φυσαει αλλα μου τη σπαει που ειναι τοσο γρηγορο ΑΛΛΑ με αυτονομια Μ8 βεβαια.
SONY MOBILE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...