Jump to content

Eξεταστική


kallitheotis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πολυτελειες!! εμας μας εφαγαν τα 35ωρα,και να δω ποτε θα βγει η σχολη... κοιμουνται ολοι στο τει πειραια,να αποφασισουν να αλλαξει κατι

 

τραγικότητες....:(

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 558
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ακουστε κι αυτο:Αυριο κι μεθαυριο εδινα τα μαθηματα που εχασα λογω κακοκαιριας Τει αθηνας,και πριν λιγο εμαθα οτι η γραμματεια η οποια ειναι πολυ εξυπηρετικη(μ@λα...)ανακοινωσε οτι μεταφερονται τα μαθηματα απο αυριο κι μεθαυριο σε Πεμπτη και Παρασκευη....Τους γα....ς ή δεν τους.....τωρα????Μου φαινεται οτι γουσταρουν μας κανουνε.ΟΙ Ξ-Ε-Φ-Τ-Υ-Λ-Ε-Σ!!!!

 

Αντε να δω τελικα αυτη τη βδομαδα.... δινω....δεν δινω....????

Link to comment
Share on other sites

Σε μας (πάτρα) κάναν άλλο ωραίο. Ήταν η εξέταση του μαθήματος στη μια και στις 9 το πρωί έβγαλε ανακοίνωση οτι η εξέταση θα γίνει στις 11.Εννοείται πως όσοι έδιναν στη 1 κόπηκαν όλοι :down:

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε μας (πάτρα) κάναν άλλο ωραίο. Ήταν η εξέταση του μαθήματος στη μια και στις 9 το πρωί έβγαλε ανακοίνωση οτι η εξέταση θα γίνει στις 11.Εννοείται πως όσοι έδιναν στη 1 κόπηκαν όλοι :down:

 

Κάτι τέτοιο είναι πραγματικά απαράδεκτο.

Δεν έγιναν κινήσεις από τις πολιτικές παρατάξεις της σχολής σου?Έστω απλά μια πίεση.Σε τέτοια ουσιαστικά θέματα θα πρέπει να υπάρχει δράση.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοιο είναι πραγματικά απαράδεκτο.

Δεν έγιναν κινήσεις από τις πολιτικές παρατάξεις της σχολής σου?Έστω απλά μια πίεση.Σε τέτοια ουσιαστικά θέματα θα πρέπει να υπάρχει δράση.

 

στην σχολή μου δεν ασχολούνται ιδιαίτερα με παρατάξεις..πήγαν κάτι παιδιά στον πρόεδρο της σχολής αλλά δεν έκανε τπτ.

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

στην σχολή μου δεν ασχολούνται ιδιαίτερα με παρατάξεις..πήγαν κάτι παιδιά στον πρόεδρο της σχολής αλλά δεν έκανε τπτ.

Τί να σου κάνουν και οι παρατάξεις.Μόνο πάρτυ ξέρουν να κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Θέλω να ρωτήσω τι μπορεί να κάνει ο φοιτητής σε περίπτωση αδικίας από κάποιον καθηγητή σε αποτέλεσμα μαθήματος. Μιλάω πάντα για εμπάθεια του καθηγητή και μετά από επίσκεψη στο γραφείο του όπου δεν έγινε τίποτα.. Το γραπτό είναι για 8 αντικειμενικά... Σας παρακαλώ όποιος γνωρίζει κάτι ας απαντήσει αμέσως, είναι πολύ σοβαρό. Έψαξα σε στον κανονισμό του ΑΠΘ αλλά δεν βρήκα τίποτα..

 

Σας ευχαριστώ.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω τι μπορεί να κάνει ο φοιτητής σε περίπτωση αδικίας από κάποιον καθηγητή σε αποτέλεσμα μαθήματος. Μιλάω πάντα για εμπάθεια του καθηγητή και μετά από επίσκεψη στο γραφείο του όπου δεν έγινε τίποτα.. Το γραπτό είναι για 8 αντικειμενικά... Σας παρακαλώ όποιος γνωρίζει κάτι ας απαντήσει αμέσως, είναι πολύ σοβαρό. Έψαξα σε στον κανονισμό του ΑΠΘ αλλά δεν βρήκα τίποτα..

 

Σας ευχαριστώ.

 

file mou an piges sto grafeio tou,kai epemene oti dn eprepe na se perasei tote dn mporeis na kaneis kai polla..

esu brikes to grapto sou,tou to edeikses kai sou eipe oti ontws aksizei gia 8?i oti kai kala aksizes na kopeis?

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

file mou an piges sto grafeio tou,kai epemene oti dn eprepe na se perasei tote dn mporeis na kaneis kai polla..

esu brikes to grapto sou,tou to edeikses kai sou eipe oti ontws aksizei gia 8?i oti kai kala aksizes na kopeis?

 

φίλε μου το θέμα είναι ότι έβαλε 0.. Δηλαδή είναι να τρελαθείς.. Για το γραπτό είπε έλα την άλλη εβδομάδα να το δεις δεν μπορώ τώρα...

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως αν σε κοβει χωρις λογο καταφευγεις στον προεδρο του τμηματος σου ,μετα το γραπτο περναει απο επιτροπη και αν αξιζεις να το περασεις το περνας και ο καθηγητης δεχεται επιπληξη η κατι τετοιο.Βασικα προχθες που ημουν στη γραμματεια της σχολης μου ηταν μια κοπελα η οποια ειχε μονο ενα μαθημα για να παρει πτυχειο αλλα ο καθηγητης την εκοβε χωρις λογο.Απο οτι ακουσα κατι αναφερθηκε για εξωδικο,δικαστηρια και τετοια αλλα δεν ειμαι και πολυ σιγουρος.Ρωτα πρωτα στη γραμματεια.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως αντέγραψες ή αντέγραψε κάποιος άλλος απο σένα και σου έβαλε 0? Αν ναι τότε δεν μπορείς να κάνεις κάτι..
Link to comment
Share on other sites

Μήπως αντέγραψες ή αντέγραψε κάποιος άλλος απο σένα και σου έβαλε 0? Αν ναι τότε δεν μπορείς να κάνεις κάτι..

 

δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση ρε παιδιά γι'αυτό και αυτή η ανησυχία...

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση ρε παιδιά γι'αυτό και αυτή η ανησυχία...

 

Αν είσαι 100% σίγουρος ότι αξίζεις 10 , κάνε σαματά.

Αλλιώς , άστο , μη γίνεις ρεζίλι.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως το προβλημα του δεν ειναι οτι αξιζει 10 αλλα το οτι δεν τον περναει καν.Δηλαδη και 5 να αξιζε λεει οτι δεν τον περναει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα αποτελέσματα πότε βγήκαν? Ρωτάω γιατί η δική μας εξεταστική τελείωσε εδω και ένα μήνα+.. όπως και στις περισσότερες σχολές!
Link to comment
Share on other sites

Τα αποτελέσματα πότε βγήκαν? Ρωτάω γιατί η δική μας εξεταστική τελείωσε εδω και ένα μήνα+.. όπως και στις περισσότερες σχολές!

 

Έτσι και σε αυτή αλλά τα αποτελέσματα βγήκαν τώρα... Τέλος πάντων σας ευχαριστώ όλους παιδιά. Θα δω τι θα γίνει και θα σας πω...

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 5 months later...

Kανένας από ασοεε? Ξέρετε κανένα sos για οικονομική 1? Δεν προλαβαίνω να τα διαβάσω όλα μέχρι την Πέμπτη... :X

Ή αν ξέρετε που μπορώ να βρω παλιότερα θέματα από εξεταστικές? :O

Link to comment
Share on other sites

Κανες απο φυσικο ιωαννινων!!! Μηπως ξερει τα θεματα που θα πεσουν στην κβαντικη θεωρια 1 και αν ναι μηπως μπορει να τα λυσει κιολας γιατι το μαθημα ειναι παλουκι!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Κανες απο φυσικο ιωαννινων!!! Μηπως ξερει τα θεματα που θα πεσουν στην κβαντικη θεωρια 1 και αν ναι μηπως μπορει να τα λυσει κιολας γιατι το μαθημα ειναι παλουκι!!!!!!

 

ατύχησες...εγώ είμαι δυο σχολές δίπλα σου :p Πληροφορική

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kανένας από ασοεε? Ξέρετε κανένα sos για οικονομική 1? Δεν προλαβαίνω να τα διαβάσω όλα μέχρι την Πέμπτη... :X

Ή αν ξέρετε που μπορώ να βρω παλιότερα θέματα από εξεταστικές? :O

 

Ρε alex χαμός γίνεται στην ασοεε απο Δαπίτες και πασπίτες..!:p Άνετα μπορείς να βρεις sos. Για κάτι τέτοια είναι αυτοί ,δεν κάνουν και τίποτα άλλο(άντε κ τα party).. :p:p Θυμάμαι όταν είχα πάει να γραφτώ εγώ φυλαγαν τσίλιες στην πατησίων για εκείνους που ανέβαιναν από σταθμό Βικτώρια και τους ψάρευαν.

Link to comment
Share on other sites

Ρε alex χαμός γίνεται στην ασοεε απο Δαπίτες και πασπίτες..!:p Άνετα μπορείς να βρεις sos. Για κάτι τέτοια είναι αυτοί ' date='δεν κάνουν και τίποτα άλλο(άντε κ τα party).. :p:p Θυμάμαι όταν είχα πάει να γραφτώ εγώ φυλαγαν τσίλιες στην πατησίων για εκείνους που ανέβαιναν από σταθμό Βικτώρια και τους ψάρευαν.[/quote']

 

Nαι αλλά βαριέμαι να κατεβαίνω Πατησίων... Μάλλον θα πάρω τηλ κανέναν απο παρατάξεις .. ελπίζω να βρω κάποια άκρη.. Εσύ σε ποιο τμήμα είσαι?

Link to comment
Share on other sites

Kανένας από ασοεε? Ξέρετε κανένα sos για οικονομική 1? Δεν προλαβαίνω να τα διαβάσω όλα μέχρι την Πέμπτη... :X

Ή αν ξέρετε που μπορώ να βρω παλιότερα θέματα από εξεταστικές? :O

Nικολόπουλος;;; Οικονομική των επιχειρήσεων;; τι μου θύμισες... όντως ΔΑΠ και ΠΑΣΠ σφάζονται εκεί ποιος θα βγαλει τα καλύτερα φυλλάδια. Πάντως αν μιλάμε για Νικολόπουλο και να τα δεις και να μη τα δεις δεν εχουν σχέση με τη πραγματικότητα...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Nικολόπουλος;;; Οικονομική των επιχειρήσεων;; τι μου θύμισες... όντως ΔΑΠ και ΠΑΣΠ σφάζονται εκεί ποιος θα βγαλει τα καλύτερα φυλλάδια. Πάντως αν μιλάμε για Νικολόπουλο και να τα δεις και να μη τα δεις δεν εχουν σχέση με τη πραγματικότητα...

 

Στο άλλο τμήμα είμαι.. Παπαλεξανδρή έχω... Αλλά δεν βάζουν τα ίδια θέματα?

Link to comment
Share on other sites

όχι απόλυτα...

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...