Jump to content

iNew V3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα!Διαβάζω τα καλύτερα για το inew v3 και ψήνομαι να το πάρω αλλά απο την άλλη βλέπω και το HUAWEI HONOR 3C που εχουν διαφορά 10-15 ευρω και λεω οτι και μονο και λόγω brand name αξίζει να επιλεξω το 2ο.Τι πιστεύετε?Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όχι μόνο λόγω brand name αλλά και λόγω 2GB ram και μεγαλύτερης μπαταρίας αξίζει να το προτιμήσεις. Το inew βέβαια από εμφάνιση σκίζει...
HTC DESIRE 825
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από tinydeal την παρήγγειλα και ήρθε προχθές, μετά από 28 μέρες. Έκανα μαλάκια όμως και την κατέστρεψα μέσα σε 5 λεπτα και ακόμα κλαίω. Τα νεύρα μου!!!

 

Πως τα κατάφερες??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Διαβάζω τα καλύτερα για το inew v3 και ψήνομαι να το πάρω αλλά απο την άλλη βλέπω και το HUAWEI HONOR 3C που εχουν διαφορά 10-15 ευρω και λεω οτι και μονο και λόγω brand name αξίζει να επιλεξω το 2ο.Τι πιστεύετε?Ευχαριστώ

 

Αν και είμαστε εκτός θέματος, για μένα αν είναι να διαθέσεις παραπάνω μην πάρεις ούτε το συγκεκριμένο της huawei. Ψάξε για 8πύρηνο με 2γίγα μνήμη. Ξεκινάνε από πολύ χαμηλά. Βέβαια πας στην λογική άντε 10€ παραπάνω + 10...

Link to comment
Share on other sites

Πως τα κατάφερες??

 

Άστα! Η μια χάλκινη επαφή ξεκόλλησε μαζί με το ασημένιο κομμάτι όπου είναι κολλημένη και πάπαλα... Δεν κατάλαβα πώς έγινε γιατί δεν έβαλα και δύναμη, μπορεί να ήταν και προβληματική η μπαταρία.

HTC DESIRE 825
Link to comment
Share on other sites

σε μένα, η μπαταρια του w8, εξακολουθει να κανει περίεργα..

 

το φορτιζω ολο το βραδυ, 100%

Το αναβω το πρωι, δειχνει 12%

βγαζω βαζω μπαταρια, 87%

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Αν την λαβεις και κανεις την μοντα και ολα πάνε καλά, αν θες, ενημέρωσε μας για να παραγγείλω από κει μια.... Μαλλον επεσα σε ελαττωματικό κομμάτι.

Υ. Γ. Αν θες δωσε λινκ...

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα κι εγώ με αρκετή καθυστέρηση σήμερα. Έχει την 1.0.5 είναι το 850/2100MHz με ενιαίο 13GB και είχε προεγκατεστημένο μόνο το Google Play. Αν και ακόμη δεν έβαλα sim card (ακόμη το περιεργάζομαι), σε πρώτη φάση όλα καλά για GPS και WiFi (ικανοποιητικά) και το κινητό είναι όντως πανέμορφο. Θέλω να ρωτήσω τους πιο έμπειρους, να πάω στην 1.0.8; και σε ποιά; της εταιρίας ή αυτή iNew V3 1.0.8 rooted + Pre installed CWM. Είναι καλύτερο το gps και το wifi που περιγράφετε παραπάνω; Αξίζει η αναβάθμιση;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπωσ ξερεται οταν ειμαι στο ιντερνετ για πολυ ωρα συνεχομενα καπου 4 ωρεσ κολαει το ιντερνετ δεν φορτωνει σελιδεσ ενω παει να φορτωσει δεν ολοκληρωνει ποτε μονο οταν το κλεισω η βγαλω την μπαταρια τοτε ειναι οκ.

 

Επισησ το αλλο που απασχολει ειναι οταν απενεργοποιω το κινητο και παω να το ενεργοποιησω

Συγκεκριμενα πατω το power buton ανοιγει η οθονη (λευκη με το λογοτυπο ) αμεσωσ μαυριζει ακουγεται ενασ ηχοσ (κλικ) συγκεκριμενα ειναι αυτοσ που ακουμε οταν ξεκλειδωνουμε την οθονη και σβηνει μετα απο 5 με 10 προσπαθειεσ ενεργοποιηται κανονικα.

Εχω την εκδοση 1.0.5 αν το λεω σωστα

 

Δωστε τα φωτα σας:(

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ που το παρέλαβα σήμερα, ήταν το πρώτο που εντόπισα, έχω κι εγώ 1.0.5. Πολύ απλά απενεργοποιείς την γρήγορη επανεκκίνηση (ρυθμίσεις). Δεν ξέρω ποιά είναι η χρησιμότητά της.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ που το παρέλαβα σήμερα, ήταν το πρώτο που εντόπισα, έχω κι εγώ 1.0.5. Πολύ απλά απενεργοποιείς την γρήγορη επανεκκίνηση (ρυθμίσεις). Δεν ξέρω ποιά είναι η χρησιμότητά της.

Να σαι καλα για την βοηθεια σου που ηταν ταχυτατη:)

Εγω το εχω 5 μερουλεσ εξαιρετικο κινητο εχω να πω για τα χρηματα που ξοδεψα "τημιοτατο"

Με το ιντερνετ αυτο που εγραψα παραπανω το εχεισ προσεξει ;

Μιασ και εχουμε την ιδια εκδοση .

Καλοριζικο κιολας:)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ που το παρέλαβα σήμερα, ήταν το πρώτο που εντόπισα, έχω κι εγώ 1.0.5. Πολύ απλά απενεργοποιείς την γρήγορη επανεκκίνηση (ρυθμίσεις). Δεν ξέρω ποιά είναι η χρησιμότητά της.

 

Απο που το αγορασες και ποσες μερες εκανε να σου ερθει?

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα κι εγώ με αρκετή καθυστέρηση σήμερα. Έχει την 1.0.5 είναι το 850/2100MHz με ενιαίο 13GB και είχε προεγκατεστημένο μόνο το Google Play. Αν και ακόμη δεν έβαλα sim card (ακόμη το περιεργάζομαι), σε πρώτη φάση όλα καλά για GPS και WiFi (ικανοποιητικά) και το κινητό είναι όντως πανέμορφο. Θέλω να ρωτήσω τους πιο έμπειρους, να πάω στην 1.0.8; και σε ποιά; της εταιρίας ή αυτή iNew V3 1.0.8 rooted + Pre installed CWM. Είναι καλύτερο το gps και το wifi που περιγράφετε παραπάνω; Αξίζει η αναβάθμιση;

 

Ό,τι δουλεύει δεν το πειράζουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με τα push στο mail; Εμένα όποτε θυμούνται έρχονται. Έχω live λογαριασμό στην μαμά εφαρμογή.

 

Edited: Έβαλα την εφαρμογή outlook και όλα καλά!

ξαναedited: Και αυτό όποτε γουστάρει τα παίρνει :/

 

Καλά μου την έχει γονατίσει την μπαταρία το outlook! Το έβγαλα στις 7 από την μπρίζα και στις 12 ήθελα μπαταρία :Ο Το έβγαλα κιόλας!

Link to comment
Share on other sites

Προς ενημέρωση.

 

Αυτοί στο http://www.to2c.com είναι .... ας μην τους χαρακτηρίσω. Περίμενα σχεδόν 10 μέρες πριν κάνω την παραγγελία για να φέρουν το V3 σε μαύρο χρώμα.Αφού λοιπόν πριν 4 μέρες έβαλαν την δυνατότητα να μπορείς να το αγοράσεις σε μαύρο χρώμα έκανα την παραγγελία. Εν τω μεταξύ πριν κάνω την παραγγελία διαβάζω σε ερώτηση πελάτη αν υπάρχει πλέον stock σε μαύρο χρώμα και του λένε ότι ναι υπάρχει.

Εχθές που τους ρωτάω γιατί δεν μου έχετε στείλει ακόμα το κινητό, μου λένε ότι πρέπει να περιμένω λέει μερικές μέρες ακόμα λέει γιατί δεν το έχουν σε stock.. Τους #$@$# κύριε πρόεδρε ή δεν τους @#$!$! (βρίζεις) ???

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα για την βοηθεια σου που ηταν ταχυτατη:)

Εγω το εχω 5 μερουλεσ εξαιρετικο κινητο εχω να πω για τα χρηματα που ξοδεψα "τημιοτατο"

Με το ιντερνετ αυτο που εγραψα παραπανω το εχεισ προσεξει ;

Μιασ και εχουμε την ιδια εκδοση .

Καλοριζικο κιολας:)

 

Για το internet, όχι δεν το έχω προσέξει. Απλά δουλεύει, αλλά 4 ώρες δεν θα το άντεχα σε 5"

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απο που το αγορασες και ποσες μερες εκανε να σου ερθει?

 

Από το μούφα inewmobile.com που νόμιζα ότι ήταν η μαμά εταιρία. Με τυράννησαν αρκετά. Παράγγειλα 17/02 και πήρα tracking στις 11/03 και παραλαβή εχθές 04/04. (Δηλαδή στο στέλνουν... αλλά πότε... είναι το θέμα, όλοι οι κινέζοι να πουλήσουν θέλουν και λένε τα ψεματάκια τους για τις διαθεσιμότητες)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα φωτα σας.

 

Οταν πληκτρολογω sms δονειται το κινητο σε καθε γραμμα.

Ψαχνω την ρυθμιση αλλα δεν την βρισκω.

Any ideas?

 

Πέρνα μια βόλτα απο το: Προφίλ ήχου -> Γενικές -> και κάτω κατω έχει μια επιλογή: Δονηση κατά την αφή ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...