Jump to content

iNew V3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες με προβλημάτισε πολύ αυτό με την μπαταρία.Περίμενα να θέλει κάθε μέρα φόρτισμα άλλα όχι και να μην βγάζει την ημέρα μόνο απο την χρήση wifi??Μήπως τελικά να περιμένω για το Huawei 3C??

Το 3c δείχνει ότι ειναι μια κλάση παραπάνω.Το να μην βγάζει την ημέρα μόνο απο την χρήση wifi ειναι πολύ σχετικό ως όρος.Αν δε δούμε στατιστικά μπαταρίας για να δούμε πόσες ώρες οθόνη βγάζει με χρήση wifi,δε μπορούμε να ξέρουμε ακριβώς τι παίζει με το wifi.Το να τελειώνει η μπαταρία με το κινητό στην αναμονή και απλά συνδεδεμένο στο wifi χωρίς καμμία χρήση,τότε πάμε σε περίπτωση bug.π.χ. Aν με χρήση wifi για browsing βγάζει ένα 5ωρο θα ειναι αρκετά καλά για αυτό το κινητό.Και επίσης δε ξέρουμε ακόμη αν έχει το bug κάποιων mtk να φορτίζει πολύ αργά ή να μην φορτίζει πλήρως την μπαταρία στο κινητό.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το 3c δείχνει ότι ειναι μια κλάση παραπάνω.Το να μην βγάζει την ημέρα μόνο απο την χρήση wifi ειναι πολύ σχετικό ως όρος.Αν δε δούμε στατιστικά μπαταρίας για να δούμε πόσες ώρες οθόνη βγάζει με χρήση wifi,δε μπορούμε να ξέρουμε ακριβώς τι παίζει με το wifi.Το να τελειώνει η μπαταρία με το κινητό στην αναμονή και απλά συνδεδεμένο στο wifi χωρίς καμμία χρήση,τότε πάμε σε περίπτωση bug.

 

Η παρουσιαση του τηλεφωνου απο τον φιλο που το εχει ηταν ελλιπης,δεν υπαρχουν παρα κομματια πληροφοριων για οσους θελουν να το αγορασουν,ελπιζω ο επομενος να κανει κατι περισσοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες με προβλημάτισε πολύ αυτό με την μπαταρία.Περίμενα να θέλει κάθε μέρα φόρτισμα άλλα όχι και να μην βγάζει την ημέρα μόνο απο την χρήση wifi??Μήπως τελικά να περιμένω για το Huawei 3C??

 

μιας και εχουν τεθεί προβληματισμοί σχετικά με την μπαταρια του, τι γνωμη εχετε γι αυτο?

 

http://www.ahappydeal.com/product-165223.html

 

κι αυτο?

 

http://www.ahappydeal.com/product-139691.html

 

Μην αγχώνεστε. Ας έρθει πρώτα το κινητό και βλέπουμε μετά. Η χρήση που κάνει ο καθένας στο κινητό του διαφέρει. Αν δεν δω στατιστικά δεν πιστευω τπτ. Παντως δεν γίνεται να κραταει λιγοτερο απο κινητα με 6589(T).

Ελπίζω απο βδομάδα να ανοιξουν τον σακο και να μας ερθει....

Link to comment
Share on other sites

σχετικα με την ερωτηση που εκανα στην sony γιατο αν εχει exmor το inew

Αγαπητέ πελάτη,

 

 

 

Παρακαλώ όπως καλέσετε στο παρακάτω τηλέφωνο διότι εμείς για την υποστήριξη του vaio:

 

 

 

80111810810

 

 

Γιαοποιαδήποτε άλλη πληροφορία ή βοήθεια χρειαστείτε, σας παρακαλούμε μηνδιστάσετε να επικοινώνήσετε με το ΚέντροΕξυπηρέτησης Πελατών SONYστα παρακάτω τηλέφωνα:

 

Γιακλήση μόνο από σταθερό από Ελλάδα:

008004412 1496(εντός εγγύησης)&00800 4414 2962(εκτός εγγύησης)

Γιακλήση και από κινητό από Ελλάδα: 2111980703

 

Γιακλήση από Κύπρο: 80091179 - 80091178

 

ΤοΤηλεφωνικό μας Κέντρο λειτουργεί απόΔευτέρα έως Παρασκευή, από τις 09:00 έωςτις 18.00.

 

 

 

Μεεκτίμηση.

 

 

SONYSUPPORT TEAM

SUPPORT:http://www.sony.gr/support/el

χαχαχα google translate rules :lol::lol::lol:

BTW πιο κατω το δικο μου πακετο.....υπομονη παιδες:)

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

iNew V3 with 32GB Toshiba class 10 TF Card , Price only $189.99

 

iNew V3 with 100% real leather case , Price only $194.99

 

iNew V3 , Price only $174.99 ( After use coupon code: INEW V3 )

 

Μόλις το παρήγγειλα και εγώ για την κόρη μου, μετά από αυτό το e-mail που μου έστειλαν.

 

POY ειναι το κουπονι φιλε μου εγω στο to2c δεν το βλεπω και ειμαι και γραμμενος??

Link to comment
Share on other sites

POY ειναι το κουπονι φιλε μου εγω στο to2c δεν το βλεπω και ειμαι και γραμμενος??

 

Στο site "to2c" υπάρχουν τρεις επιλογές για το τηλ inewv3. Αν επιλέξεις αυτή που είναι χωρίς δώρα, με αρχική τιμή 139,21€, τότε μπορείς να χρησιμοποιήσεις το κουπόνι INEWV3 και σου κάνει έκπτωση 10,99€ με τελική τιμή 128,22€

Link to comment
Share on other sites

Στο site "to2c" υπάρχουν τρεις επιλογές για το τηλ inewv3. Αν επιλέξεις αυτή που είναι χωρίς δώρα, με αρχική τιμή 139,21€, τότε μπορείς να χρησιμοποιήσεις το κουπόνι INEWV3 και σου κάνει έκπτωση 10,99€ με τελική τιμή 128,22€

 

 

τα 189,99usd αυτη την στιγμη αντιστοιχουν σε περιπου 139,80 ευρω και αν υπολογισει καποιος (εφοσον επιλεξει πληρωμη με paypal) και περιπου 7-8 ευρω επιβαρυνση (5-5,5% λογω paypal), φτανουμε στα 147-148 ευρω. επισης αυτη τη στιγμη το κουπονι δεν υπαρχει!

Link to comment
Share on other sites

τα 189,99usd αυτη την στιγμη αντιστοιχουν σε περιπου 139,80 ευρω και αν υπολογισει καποιος (εφοσον επιλεξει πληρωμη με paypal) και περιπου 7-8 ευρω επιβαρυνση (5-5,5% λογω paypal), φτανουμε στα 147-148 ευρω. επισης αυτη τη στιγμη το κουπονι δεν υπαρχει!

 

δεν υπαρχει επιβαρυνση απο το paypal αν δεν κανει εκεινο την μετατροπη απο δολλαριο σε ευρω,εχει ρυθμιση που αφηνει το νομισμα ως ειναι γιατι στην μετατροπη το χρεωνει ακριβοτερο και κερδιζει.

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει επιβαρυνση απο το paypal αν δεν κανει εκεινο την μετατροπη απο δολλαριο σε ευρω,εχει ρυθμιση που αφηνει το νομισμα ως ειναι γιατι στην μετατροπη το χρεωνει ακριβοτερο και κερδιζει.

 

θυμασαι πως επιλεγεις την συγκεκριμενη ρυθμιση?

Link to comment
Share on other sites

θυμασαι πως επιλεγεις την συγκεκριμενη ρυθμιση?

 

οχι αλλα το εχω κανει και με χρεωνει οσο λεει σε δολλαρισ,ψαξε λιγο στις ρυθμισεις του

Link to comment
Share on other sites

Όταν πας να πληρώσεις σου λέει ποιος θέλεις να κάνεις την μετετροπή, τράπεζα η paypal.

 

σωστος ο φιλος. Οταν θα πας να πληρωσεις και κανεις log in στο playpal εχει εκει μια επιλογη που του λες ποιος να κανει τη μετατροπη(paypal ή τραπεζα). Και στις δυο περιπτωσεις θα χρεωθεις κατι εξτρα αλλα προτιμισε την τραπεζα μιας και χρεωνει κατι λιγοτερο. Ολα αυτα ισχυουν οταν πας να πληρωσεις σε δολλαρια. Εαν ειναι σε ευρω, δεν εχεις ΚΑΜΙΑ παραπανω χρεωση. Εγω εχω εμπειριες απο minideal και geekbuying. Στο minideal ενω καθως ψωνιζεις γινεται να στα δειχνει σε ευρω αλλα... οταν πας να πληρωσεις ειναι σε δολλαρια... οποτε για μια χρεωση 150ευρω, σε χρεωνει η τραπεζα +3 ευρω περιπου ενω το paypal(το μαμημενο) περιπου 5ευρω. Απο το geekbuying πληρωνεις σε ευρω(εαν το εχεις επιλεξει βεβαια) και δε χρεωνεσαι τιποτα παραπανω απο αυτο που σου αναγραφει σαν total. γιαυτο και ειναι συνηθως ελαχιστα πιο φτηνα τα προιοντα στο minideal. αυτα. ελπιζω να βοηθησα και ..... ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε ολους με υγεια!

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι θα ζορίζεται να βγάλει την μία μέρα με νορμάλ χρήση ......

Και πάλι δεν συντρέχει λόγος ανησυχίας όταν με 6 δολάρια αγοράζεις 2η μπαταρία.

Είσαι ασφαλής και χωρίς άγχος για πρίζα...

Edited by leros2004
Link to comment
Share on other sites

Νεες φωτο

http://www.chinaphonearena.com/forum/attachment.php?aid=616

http://www.chinaphonearena.com/forum/attachment.php?aid=615

http://www.chinaphonearena.com/forum/attachment.php?aid=614

 

εχουν τραβηχτει με συσκευη απο την 1η φουρνιά. οι 2 πρωτες με φλας, η τελευταια χωρις φλας με ελαχιστο φωτισμο δωματιου

 

Το επισημαινω διοτι καποιος ισχυριζεται οτι οι 2 φουρνιές εχουν διαφορετικη καμερα. Η 1η 18,2 mp f2,2 και η 2η 13mp f2,0 με τον αληθινο αισθητηρα cmos sony

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

τα 189,99usd αυτη την στιγμη αντιστοιχουν σε περιπου 139,80 ευρω και αν υπολογισει καποιος (εφοσον επιλεξει πληρωμη με paypal) και περιπου 7-8 ευρω επιβαρυνση (5-5,5% λογω paypal), φτανουμε στα 147-148 ευρω. επισης αυτη τη στιγμη το κουπονι δεν υπαρχει!

 

1. Η τιμή των 139,21 € είναι από το ίδιο site όταν επιλέξεις στο tab: Your currency, να σου δείχνει τις τιμές σε άλλο νόμισμα και συγκεκριμένα σε euros

2. Το κουπόνι ισχύει μια χαρά. Μόλις το χρησιμοποίησα! Τελική τιμή 128,22 € (με SP)

Link to comment
Share on other sites

1. Η τιμή των 139,21 € είναι από το ίδιο site όταν επιλέξεις στο tab: Your currency, να σου δείχνει τις τιμές σε άλλο νόμισμα και συγκεκριμένα σε euros

2. Το κουπόνι ισχύει μια χαρά. Μόλις το χρησιμοποίησα! Τελική τιμή 128,22 € (με SP)

 

το κουπονι ισχυει μονο στην επιλογη χωρις την 32gb καρτα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι θα ζορίζεται να βγάλει την μία μέρα με νορμάλ χρήση ......

Και πάλι δεν συντρέχει λόγος ανησυχίας όταν με 6 δολάρια αγοράζεις 2η μπαταρία.

Είσαι ασφαλής και χωρίς άγχος για πρίζα...

 

Είσαι όμως .. ανασφαλής και.. με άγχος όσον αφορά το πίσω καπάκι της συσκευής, το οποίο δείχνει και ακουγεται πολυ .. ψευτικο :p

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Είσαι όμως .. ανασφαλής και.. με άγχος όσον αφορά το πίσω καπάκι της συσκευής, το οποίο δείχνει και ακουγεται πολυ .. ψευτικο :p

 

Αντε 5$ ακόμα για ένα καινούργιο πίσω καπάκι :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Νεες φωτο

http://www.chinaphonearena.com/forum/attachment.php?aid=616

http://www.chinaphonearena.com/forum/attachment.php?aid=615

http://www.chinaphonearena.com/forum/attachment.php?aid=614

 

εχουν τραβηχτει με συσκευη απο την 1η φουρνιά. οι 2 πρωτες με φλας, η τελευταια χωρις φλας με ελαχιστο φωτισμο δωματιου

 

Το επισημαινω διοτι καποιος ισχυριζεται οτι οι 2 φουρνιές εχουν διαφορετικη καμερα. Η 1η 18,2 mp f2,2 και η 2η 13mp f2,0 με τον αληθινο αισθητηρα cmos sony

Φίλε οι φωτό δεν εμφανίζονται.

Link to comment
Share on other sites

The Battery & Battery HD Benchmark came to the following conclusions:

Standby: 121 hours 25 minutes

Music: 3 hrs 25 mins

Video: 4 hours 48 minutes

Internet (WLAN): 7 hrs 55 mins

Internet (3G): 3 hours 44 minutes

Talk time (2G): 7 hrs 13 mins

Talk time (3G): 4 hours 7 minutes

2D Games: 2 hours

3D games: 1 hour 16 minutes

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...