Jump to content

iNew V3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και γω 8αρα εσντι εχω... Και δεν θελω να δώσω άλλα λεφτά, εστω και15ευρω, για καρτα απο τη στιγμή που υπάρχει τόση μεγάλη χωρητικότητα αν εκμετάλλευτη...

Και το γμτο της υπόθεσης είναι ότι δεν την εμπιστεύομαι την ιντερναλ για φωτογραφίες. Οσο περίεργο κι αν φαίνεται.. Κατά καιρούς έχουν αναφερθεί προβλήματα με την εσωτερική που απαιτουσαν φορματ... Μου εχει συμβεί μια φορά...

 

Έχεις δοκιμάσει να αλλάξεις επιλογή; αν βάλεις να σώζειστην sd που θα τις σώζει; λέω μήπως έχουν αλλάξει μετά το φλασάρισμα οι ονομασίες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχεις δοκιμάσει να αλλάξεις επιλογή; αν βάλεις να σώζειστην sd που θα τις σώζει; λέω μήπως έχουν αλλάξει μετά το φλασάρισμα οι ονομασίες.

 

Δοκίμασα όλους τους συνδυασμούς σχετικα με τις επιλογές στην καρτέλα storage, τοσο στο θεμα default write disk οσο και στον ορισμο θέσης εγκατάστασης εφαρμογών...

Τίποτα.....

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα όλους τους συνδυασμούς σχετικα με τις επιλογές στην καρτέλα storage, τοσο στο θεμα default write disk οσο και στον ορισμο θέσης εγκατάστασης εφαρμογών...

Τίποτα.....

 

Χμμμμ...

Τότε μετά από κάθε εγκατάσταση πρέπει να πηγαίνεις στην διαχείριση εφαρμογών και να τις μετακινήσεις στον εσωτερικό χώρο, σωστά; ή ούτε αυτό γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ...

Τότε μετά από κάθε εγκατάσταση πρέπει να πηγαίνεις στην διαχείριση εφαρμογών και να τις μετακινήσεις στον εσωτερικό χώρο, σωστά; ή ούτε αυτό γίνεται;

 

Οχι...

Εαν, πριν απο την εγκατάσταση κάνω unmount την κάρτα, τότε όλη η εφαρμογή εγκαθίσταταιστην εεσωτερική, δλδ εκεί που θέλω....

Απλα, πριν εγκαταστήσω μια εφαρμογή, αφαιρω την εσντι και η εγκατάσταση γίνεται στην ιντερναλ... Και είμαι οκ...

Αγγαρεία θα μου πεις.....

 

Πριν unmount

http://img513.imageshack.us/img513/3986/zt1t.th.png

 

http://img823.imageshack.us/img823/2738/nm03.th.png

 

Μετά unmount

 

http://img62.imageshack.us/img62/9554/v9r9.th.png

 

 

http://img89.imageshack.us/img89/4158/kxiv.th.png

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Η αναμονή αυτή μόνο σε καλό μπορεί να σου βγει.Πλέον υπάρχει πιο επώνυμο τηλέφωνο το huawei honor 3c με 2gb ram και τιμή κάτω από 200$.

 

Σωστό κι αυτό..και εφόσον και το ZTE δεν βγαίνει πλέον, μπαίνει ξεκάθαρα οδηγός πιστεύω..

 

Για να μην βγω εντελώς off πάντως, να ρωτήσω πως σας πηγαίνει η μπαταρία του W8 τώρα που πέρασε κάπως ο καιρός και τι αλλαγές βλέπατε με την αναβάθμιση που βελτίωνε και τη διάρκεια της μπαταρίας..

Link to comment
Share on other sites

Πειτε τις 2-3 αγαπημενες σας εφαρμογες για τη φωτογραφικη του inew v3 :)

Ειμαι με τη στοκ καμερα και ειμαι σιγουρος πως εχει παραπανω να δωσει

Link to comment
Share on other sites

Πειτε τις 2-3 αγαπημενες σας εφαρμογες για τη φωτογραφικη του inew v3 :)

Ειμαι με τη στοκ καμερα και ειμαι σιγουρος πως εχει παραπανω να δωσει

 

Δες εδώ

Post #3317

Edited by apollo_el
Link to comment
Share on other sites

Πειτε τις 2-3 αγαπημενες σας εφαρμογες για τη φωτογραφικη του inew v3 :)

Ειμαι με τη στοκ καμερα και ειμαι σιγουρος πως εχει παραπανω να δωσει

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=slide.cameraZoom&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταιο διαστημα αρχισε να χανει το σημα .... ειμαι με την 1.04 μεσα και εχς δυο sim μια wind και μια micro vofafone. Δεν εχει σχεση εαν δεχομαι κληση ει αν ειναι το τηλεφωνο σε αναμονη απλως χανει και τα 2 σηματα . Αυτο γινεται πανω απο 10 φορεσ τη μερα. Εχει κανενας παρομοιο προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπερα!

Μου ήρθε κ εμένα πριν 3 μέρες το κινητό απο pandawill , και εχει build number:inew_v3e_v1.0.1

μου κάνει εντύπωση που δεν έχει την v1.0.4 , ενώ στο baseband version έχει ημ/νια: 2014/02/15 .

Πριν λίγο διάβασα κάτι για νέα v1.0.1 , μπορεί κάποιος να εξηγήσει περισσότερο, και πως θα το καταλάβω;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπερα!

Μου ήρθε κ εμένα πριν 3 μέρες το κινητό απο pandawill , και εχει build number:inew_v3e_v1.0.1

μου κάνει εντύπωση που δεν έχει την v1.0.4 , ενώ στο baseband version έχει ημ/νια: 2014/02/15 .

Πριν λίγο διάβασα κάτι για νέα v1.0.1 , μπορεί κάποιος να εξηγήσει περισσότερο, και πως θα το καταλάβω;

Ευχαριστώ.

 

Πάντως, επειδή και εγώ το έχω αγοράσει από PW (εδώ και ένα μήνα), να επισημάνω ότι:

Model number: V3-E

Baseband version: 2013/11/01

Kernel version: 3.4.5 17 Jan 2014

Build number: cxq_v3_inew_v1.0.4

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, επειδή και εγώ το έχω αγοράσει από PW (εδώ και ένα μήνα), να επισημάνω ότι:

Model number: V3-E

Baseband version: 2013/11/01

Kernel version: 3.4.5 17 Jan 2014

Build number: cxq_v3_inew_v1.0.4

 

To δικό μου έχει τα εξής:

Model number: V3

Baseband version: 2014/02/25

Kernel version: 3.4.5

Build number: inew_v3e_v1.0.1

Link to comment
Share on other sites

To δικό μου έχει τα εξής:

Model number: V3

Baseband version: 2014/02/25

Kernel version: 3.4.5

Build number: inew_v3e_v1.0.1

 

Έχεις την τελευταία έκδοση. Διαφορετική από τις δικές μας που είναι οι πρώτες. Σε εσένα ταιριάζει η 1.0.7 αν και είχαν αναφερθεί κάποια προβληματάκια. Για μένα μείνε με την έκδοση που έχεις. Απλά ρουτ αν θέλεις και cwm recovery.

Link to comment
Share on other sites

Για την ώρα μην κάνεις τίποτα.

Περίμενε μέχρι να ξεκαθαρίσει το τοπίο. Ούτως ή άλλως δεν είναι παλιά η ρομ που φοράς και δεν ξέρω αν και η 1.0.7 ταιριάζει χωρίς αλχημείες!

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι σοβαρά να το παραγγειλω απο κάπου (δεν έχω κατασταλάξει ακριβώς απο ποιο κατάστημα) αλλα με αυτά που διαβάζω μπερδευομαι και 'ανησυχω'.

Δε το έχω να περναω καινουριες rom, να flashαρω κτλ.

 

Υπάρχουν θεματάκια που καλύτερα να περιμένω να λυθουν και να παραγγείλω μετα?

Να προσέξω κάτι συγκεκριμένα? Να ζητήσω κάτι συγκεκριμένο απο το (οποιο) κατάστημα καταλήξω?

 

Εχετε να προτείνετε κάποιο κατάστημα?

Για κάποιο λόγο (δε ξέρω γιατι :lol:) είτε απο το to2c.com ή απο το coolicool.com

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

 

1) Εχει βγει η θηκη μας σε μαυρο και ειναι ωραια αλλα τη βρισκω μονο σε ενα μαγαζι. Θετικα η αρνητικα κανεις η προσωπικη αποψη για το συγκεκριμενο? Ειναι περιεργο που το εχουν μονο αυτοι?

 

http://www.antelife.com/original-protective-leather-case-for-inew-v3-black.html

 

 

2) Aπ οτι διαβαζω οι παρακατω θεωρουνται γενικως οι καλυτεροι players. Δε θελω να προκαλεσω spamming αλλα οποιος ποσταρει ετσι κι αλλιως ας πει και τη γνωμη του να παρουμε μια εικονα.:O

 

poweramp

playerpro

n7player

rocketmusic

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα κ γω πριν μερικές μέρες, αλλά δύστυχος η οθόνη έχει ένα καμένο pixel κ μια μπλε κηλίδα κ οι κινέζοι σφυρίζουν αδιάφορα :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

 

1) Εχει βγει η θηκη μας σε μαυρο και ειναι ωραια αλλα τη βρισκω μονο σε ενα μαγαζι. Θετικα η αρνητικα κανεις η προσωπικη αποψη για το συγκεκριμενο? Ειναι περιεργο που το εχουν μονο αυτοι?

 

http://www.antelife.com/original-protective-leather-case-for-inew-v3-black.html

 

και τη θήκη σιλικόνης που πήραμε μόνο το antelife την είχε Edited by soullis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...