Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω τι παίζει με τα Honor 3C και τις τιμές τους από aliexpress? http://www.aliexpress.com/item/HUAWEI-phone-android4-2-MTK6589-4-5-inch-quad-core-dual-SIM-smart-phone-5MP-1GRAM/1704868271.html

Συγνώμη αν έχει απαντηθεί κάπου, έκανα αναζήτηση στο θέμα δεν κατάφερα να βρω κάτι...

 

Τι να παίζει, fake... Τι άλλο :rolleyes:

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να ρωτήσω τι παίζει με τα Honor 3C και τις τιμές τους από aliexpress? http://www.aliexpress.com/item/HUAWEI-phone-android4-2-MTK6589-4-5-inch-quad-core-dual-SIM-smart-phone-5MP-1GRAM/1704868271.html

Συγνώμη αν έχει απαντηθεί κάπου, έκανα αναζήτηση στο θέμα δεν κατάφερα να βρω κάτι...

Το συγκεκριμενο ειναι καποιος κλωνος και οχι το γνησιο.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

To good to be true

Thanks

 

Υπερβολίκα too good to be true. Καλύτερα μείνει στα γνωστά μαγαζιά Minideal, To2c, Vickmall και πάει λέγοντας πάρα να γλιτώσεις 20$ και να βρεθείς με κάνα 16πύρηνο Fake :happy:

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι θέμα του Android και το πως ανοίγει η μία εφαρμογή μέσα από μία άλλη δεν είναι θέμα του Honor 3C ή της Huawei.

μάλλον δεν το εξήγησα καλά όταν είμαι π.χ. σε μια εφαρμογή ΤΗΝ ΚΛΕΊΝΩ με back μπαίνω σε μια άλλη μέσα στο μενού της π.χ. μετά βγαίνω με back και έχουν μείνει "υπολείμματα"ΆΛΛΩΝ εφαρμογών λ.χ. μισός κάτω stock dialer που εκείνη την ημέρα μπορεί και να μην την είχα ανοίξει και καθόλου!

 

ΔΕΝ εννοώ το αυτονόητο όταν από π.χ. το Twitter ανοίγω ένα λινκ στον browser μετά κάνω back και με πάει πάλι στο Twitter αν αυτό κατάλαβες.

Link to comment
Share on other sites

μάλλον δεν το εξήγησα καλά όταν είμαι π.χ. σε μια εφαρμογή ΤΗΝ ΚΛΕΊΝΩ με back μπαίνω σε μια άλλη μέσα στο μενού της π.χ. μετά βγαίνω με back και έχουν μείνει "υπολείμματα"ΆΛΛΩΝ εφαρμογών λ.χ. μισός κάτω stock dialer που εκείνη την ημέρα μπορεί και να μην την είχα ανοίξει και καθόλου!

 

ΔΕΝ εννοώ το αυτονόητο όταν από π.χ. το Twitter ανοίγω ένα λινκ στον browser μετά κάνω back και με πάει πάλι στο Twitter αν αυτό κατάλαβες.

 

Ναι αυτό κατάλαβα που αναφέρεις στην τελευταία πρόταση, τότε μάλλον είναι θέμα ROM. :shifty:

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Κάτι που σίγουρα έχει απαντηθεί ...

Με 143 μπορώ να περάσω με local update εύκολα σε 4.4 ?

θα χάσω δεδομενα?

Μπορω μετά πάλι με local update να ξαναγυρίσω σε 143?

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εβγαλε μια ενημερωση σημερα με αριθμο 4.8.20 κοντα στα 140 mb. Την εβαλε κανενας;; Εγω ειμαι με 4.8.1
Link to comment
Share on other sites

Κάτι που σίγουρα έχει απαντηθεί ...

Με 143 μπορώ να περάσω με local update εύκολα σε 4.4 ? θα χάσω δεδομενα?

Μπορω μετά πάλι με local update να ξαναγυρίσω σε 143?

 

Ρε σεις, σοβαρά τώρα, οταν ξεκινάτε μια ερώτηση με την φράση: "Κάτι που σίγουρα έχει απαντηθεί...", τι ακριβώς θέλετε να δείξετε, οτι υπάρχει απάντηση και βαριέστε να την ψάξετε?

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Κάτι που σίγουρα έχει απαντηθεί ...

Με 143 μπορώ να περάσω με local update εύκολα σε 4.4 ?

θα χάσω δεδομενα?

Μπορω μετά πάλι με local update να ξαναγυρίσω σε 143?

 

Ρε σεις, σοβαρά τώρα, οταν ξεκινάτε μια ερώτηση με την φράση: "Κάτι που σίγουρα έχει απαντηθεί...", τι ακριβώς θέλετε να δείξετε, οτι υπάρχει απάντηση και βαριέστε να την ψάξετε?

 

οι εξηγήσεις είναι διάφορες και έχεις δίκιο.

πχ εγώ ναι βαριόμουν αλλά κατόπιν εορτής που κοίταξα μόνο απο dev σε kitkat βρήκα οδηγίες

Η 143 έχει Ελληνικά ειναι η τελευταία επίσημη οπότε μπορεί να υπάρξει μια οδηγία στην πρώτη σελίδα.

(ερωτήσεις πάντα θα γίνονται γιατί θέλεις την προσωπική απάντηση γιατί το κινητό στοιχίζει και φοβάσαι μην το χαλάσεις)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.Μετά από συνεχή παρακολούθηση του forum αγόρασα το κινητό,το οποίο σε γενικές γραμμές είναι πολύ καλό για τα λεφτά του.Έχω μια ερωτησούλα:όταν έχω αναπάντητη κλήση μου βγάζει δίπλα στην ώρα που έγινε την ένδειξη π.χ. "κάλεσε 10 φορές" ή "κάλεσε 5 φορές".Στην πραγματικότητα αυτός που έκανε την αναπάντητη έχει καλέσει 1 φορά.Έχει παρουσιαστεί και σε άλλον αυτό;Σημειωτέον έχω την Β143.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που βλέπεις είναι το πόσες φορές χτύπησε το τηλέφωνο σου μέχρι ο άλλος να το κλείσει. Ξες εκείνο το "τουτ τουτ" που ακούγεται όταν παίρνουμε τηλέφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Χρειάζομαι βοήθεια για να το κάνω rooted.

Δοκίμασα τις οδηγίες της πρώτης σελίδας (Vroot και Rootgenious) αλλά δεν κατάφερα τίποτα.

Έχει δοκιμάσει κάποιος επιτυχώς άλλη μέθοδο;

Φοράει την Β143.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πέρασα την 4.8.20, καταλαβαίνω καλύτερη διαχ. μνήμης.

 

Εχει κανεις το changelog της 4.8.20? Ευχαριστώ. Σε εμένα όλα κομπλέ εκτός από το YouTube

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια απο εχθες κατοχος του κινητου κανω αναβαθμιση αλλα δεν την προχωραει τι μπορει να συμβαινει?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια απο εχθες κατοχος του κινητου κανω αναβαθμιση αλλα δεν την προχωραει τι μπορει να συμβαινει?

Ποια rom εχεις? Μηπως εχεις τη multilanguage?

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

γεια σας έχω εδώ και 1,5 χρόνο το huawei ascend p1 (κινηταρα) και λέω να πάω σε πιο καινούριο τι λέτε αξίζει η μετάβαση στο huawei honor 3c και αν ναι ποιο το κανονικό ή το καινούριο που θα βγει με 4g??
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαλα την 4.8.20 με online update και μετα το Swype δεν μου έχει ελληνικά. Στην προσπάθεια να κατεβάσω άλλες γλώσσες μου λέει να ανοίξω τα δεδομένα δικτύου (που τα έχω ήδη ανοιχτά) ή να συνδεθώ σε wifi (που δεν μπορώ γιατί δεν υπάρχει δίκτυο λόγω διακοπών). Το έχει κι άλλος το πρόβλημα ή μόνο εγώ; Οχι τιποτε άλλο αλλά το πληκτρολόγιο AOSP δεν έχει πρόβλεψη κλπ. Edited by tasoseat
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...