Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οι developer κιτκατ σε κανενα μηνα θα γινουν ΕΠΙΣΗΜΕΣ ΚΙΤΚΑΤ!και εσυ ρωτας εαν οι dev εκδοσεις κιτκατ θα γινουν ΕΠΙΣΗΜΕΣ????ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ !ΤΟΤΕ ΤΙ ΤΙΣ ΔΙΝΟΥΝ?

βαλε την dev kitkat να εχεις ολα αυτα που λεμε και ρωτας συνεχεια.kapoia stigmh poy ua bgei h EPISHMH KITKAT την περνας απο πανω.τοσο απλα...

και μην ρωτησεις παλι πως περναμε μια νεα εκδοση..διαβασε και λιγο γιατι απο οτι βλεπω δεν διαβαζεις τιποτα οταν ρωτας "ποια η διαφορα local απο online update"

 

Ναι δεν εχω καταλαβει την διαφορα online με local. Που το κακο??? ΚΑΙ ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ, ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ, ή αλλιως ολα τα νηματα.

Επισης το ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ !ΤΟΤΕ ΤΙ ΤΙΣ ΔΙΝΟΥΝ? Ποιος σε ειπε εσενα οτι εννοειται κατι?? Ειναι νομος?? Ειναι συμβολαιο?? Ειναι συνηθεια?? ΑΠο ποιον εννοειται??

""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι δεν εχω καταλαβει την διαφορα online με local. Που το κακο??? ΚΑΙ ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ, ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ, ή αλλιως ολα τα νηματα.

Επισης το ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ !ΤΟΤΕ ΤΙ ΤΙΣ ΔΙΝΟΥΝ? Ποιος σε ειπε εσενα οτι εννοειται κατι?? Ειναι νομος?? Ειναι συμβολαιο?? Ειναι συνηθεια?? ΑΠο ποιον εννοειται??

δεν φτανει που δίνουν τις beta kitkat ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΈΣ γκρινιάζεις κιόλας;;; μπορεί να έχεις κιτκατ δύο μήνες πριν και σταθερή κιόλας και γκρινιάζεις;;

Link to comment
Share on other sites

δεν φτανει που δίνουν τις beta kitkat ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΈΣ γκρινιάζεις κιόλας;;; μπορεί να έχεις κιτκατ δύο μήνες πριν και σταθερή κιόλας και γκρινιάζεις;;

 

Καταλαβαινεις τι λες???? ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ??? ΠΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ???? ΠΕΣ ΜΟΥ, αποριες εχω που εσυ ο κακομαθημενος δεν εχεις διαθεση να λυσεις ή νομιζεις οτι εισαι ο Εξυπνοτερος ολων μας που τα καταλαβαινεις ολα εδω μεσα.

""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

Guest pany07

Πάντως οι της Huawei, με την ποιότητα, ταχύτητα, σταθερότητα, διαχείριση πόρων - μπαταρίας, απροβλημάτιστη λειτουργία...

που έχουν επιτύχει και με τις 2 developer - beta ROMS (4.7.1 + 4.7.16)...

με έχουν κάνει να αναθεωρήσω την έννοια και των δύο αυτών όρων (developer - beta)...

Είναι σοβαροί. Μπράβο τους και μαγκιά τους.

Και όχι...δεν είμαι fanboy.

Link to comment
Share on other sites

Guest pany07
το πρόβλημα τελικά με το Wi-Fi επιμένει και με την τελευταία kitkat πάντως δυστυχώς.

 

Τι να σου πω.

Δεν μπορώ να το αναπαράγω με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω.

Δεν μπορώ να το αναπαράγω με τίποτα.

πολλες φορες οταν γυρναω σπιτι δεν συνδεεται παλι με το οικιακο wifi και δοκιμασα και wep και wpa2! Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Tempered Glass protector 1, 2

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Σε Tempered Glass και απλό screen protector τι αγοράσατε και σας βγήκε καλό?

 

 

Υπάρχει κι' αυτή η οποία είναι πιο λεπτή. Έχει πάχος 0,2 mm.

 

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-New-Water-Dirt-Shock-Explosion-Proof-For-Huawei-Honor-3c-Tempered-Glass-Screen-Protector/1822214552.html

Edited by tasoseat
Link to comment
Share on other sites

Tempered Glass protector 1, 2

Επειδή δεν εχω βάλει ακόμα σε κανένα κινητό glass αν το ξεκολλήσεις μπορείς να το ξαναβάλεις μια η περισσότερες φορές

Γενικότερα αξίζει η να μείνω σε απλό protector

 

Υπάρχει κι' αυτή η οποία είναι πιο λεπτή. Έχει πάχος 0,2 mm.

δεν έβαλες λινκ

Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν εχω βάλει ακόμα σε κανένα κινητό glass αν το ξεκολλήσεις μπορείς να το ξαναβάλεις μια η περισσότερες φορές

Γενικότερα αξίζει η να μείνω σε απλό protector

 

 

δεν έβαλες λινκ

 

Συγνώμη έχεις δίκιο. Το λινκ είναι αυτό: http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-New-Water-Dirt-Shock-Explosion-Proof-For-Huawei-Honor-3c-Tempered-Glass-Screen-Protector/1822214552.html

 

 

(Διόρθωσα και το #2537)

Edited by tasoseat
Link to comment
Share on other sites

ρωτάω και εδώ μιας και εδώ αυτό το κινητό.

Εάν βάλω δύο κάρτες σιμ μια ΜΌΝΟ για data και η άλλη να είναι για κλήσεις, μηνύματα κλπ.πως γίνεται; τι ρυθμιζω;

Link to comment
Share on other sites

ρωτάω και εδώ μιας και εδώ αυτό το κινητό.

Εάν βάλω δύο κάρτες σιμ μια ΜΌΝΟ για data και η άλλη να είναι για κλήσεις, μηνύματα κλπ.πως γίνεται; τι ρυθμιζω;

Δεν χρειαζεται να ρυθμισεις τιποτα, απλως να επιλεξεις σε ποια sim θες 3g. Οταν θες να καλεσεις, να στειλεις μηνυμα η να χρησιμοποιησεις mobile data θα σου εχει επιλογη. Απλως οταν χρησιμοποιεις τη μια sim η αλλη εναι standby.

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου ηρθε ενημερωση για την εφαρμογη χαρτες μεσω του app center του κινητου, την εκανα και μετα απο αυτο βλεπω οτι δεν με πεταει πλεον απο τους χαρτες.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου ηρθε ενημερωση για την εφαρμογη χαρτες μεσω του app center του κινητου, την εκανα και μετα απο αυτο βλεπω οτι δεν με πεταει πλεον απο τους χαρτες.

αυτές τις αναβαθμίσεις από το κινέζικο μάρκετ τις κάνουμε; είναι πιο φρέσκες εκδόσεις εφαρμογών από του play store;

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου ηρθε ενημερωση για την εφαρμογη χαρτες μεσω του app center του κινητου, την εκανα και μετα απο αυτο βλεπω οτι δεν με πεταει πλεον απο τους χαρτες.

αυτές τις αναβαθμίσεις από το κινέζικο μάρκετ τις κάνουμε; είναι πιο φρέσκες εκδόσεις εφαρμογών από του play store;

Συνήθως είναι - και γω την έκανα, και το Google Maps δεν κρασάρει πλεον...!

ρωτάω και εδώ μιας και εδώ αυτό το κινητό.

Εάν βάλω δύο κάρτες σιμ μια ΜΌΝΟ για data και η άλλη να είναι για κλήσεις, μηνύματα κλπ.πως γίνεται; τι ρυθμιζω;

Για την κλήση (και SMS), σε ρωταει κάθε φορά, για τα DATA, οριζεις εσύ οποια κάρτα θες.

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, εχω και γω μια ερωτησουλα. Εχω το κινητο ενα μηνα περιπου με την μαμα ρομ Β143, και εχω παρατηρησει οτι η φωτογραφιες που βγαζω εξαφανιζονται απο την εφαρμογη gallery του κινητου αμα κλεισει πχ το κινητο, ο es explorer τις βρισκει στο φακελο που αποθηκευονται δηλ δεν διαγραφονται. Κατεβασα μια εφαρμογη my roll λεγοταν αλλα ουτε σ αυτη εμφανιζονταν οι φωτο. Το ιδιο θεμα ειχα κ με τα τραγουδια αλλα με το poweramp λυθηκε. Πιστευετε οτι ειναι θεμα του κινητου ή της καρτας sd? Πως μπορω να το διορθωσω? Κατα τ αλλα ειμαι υπερευχαριστημενη φτου φτου!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, εχω και γω μια ερωτησουλα. Εχω το κινητο ενα μηνα περιπου με την μαμα ρομ Β143, και εχω παρατηρησει οτι η φωτογραφιες που βγαζω εξαφανιζονται απο την εφαρμογη gallery του κινητου αμα κλεισει πχ το κινητο, ο es explorer τις βρισκει στο φακελο που αποθηκευονται δηλ δεν διαγραφονται. Κατεβασα μια εφαρμογη my roll λεγοταν αλλα ουτε σ αυτη εμφανιζονταν οι φωτο. Το ιδιο θεμα ειχα κ με τα τραγουδια αλλα με το poweramp λυθηκε. Πιστευετε οτι ειναι θεμα του κινητου ή της καρτας sd? Πως μπορω να το διορθωσω? Κατα τ αλλα ειμαι υπερευχαριστημενη φτου φτου!

Καλος ηρθες, μαλλον ειναι θεμα της καρτας σου. Δοκιμασε την σε καποιο αλλο τηλεφωνο ή στο pc σου.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

ξέρω γίνομαι κουραστικός αλλά μου είναι αδύνατον να πιστέψω ότι είναι feature και όχι bug το γεγονός ότι η Huawei δεν γίνει πλέον την δυνατότητα να κλειδωσουμε το δίκτυο ΜΌΝΟ σε 3g και το οποίο υπάρχει ακόμα και σε κινητά της πλάκας! και το κακό είναι ότι δεν ξέρω που να στείλω email στην Huawei για το πρόβλημα αυτό!

τρώει πολύ μπαταρία η αυτόματη εναλλαγή 2g/ 3g!

Link to comment
Share on other sites

ξέρω γίνομαι κουραστικός αλλά μου είναι αδύνατον να πιστέψω ότι είναι feature και όχι bug το γεγονός ότι η Huawei δεν γίνει πλέον την δυνατότητα να κλειδωσουμε το δίκτυο ΜΌΝΟ σε 3g και το οποίο υπάρχει ακόμα και σε κινητά της πλάκας! και το κακό είναι ότι δεν ξέρω που να στείλω email στην Huawei για το πρόβλημα αυτό!

τρώει πολύ μπαταρία η αυτόματη εναλλαγή 2g/ 3g!

 

Το ότι σου τρώει μπαταρία το έχεις μετρήσει ή το υποθέτεις?

Πάντως το κλείδωμα σε 3g σημαίνει ότι δε θαχεις παντού δεδομένα, αλλά και νομίζω ότι όπου χάνει το 3g, πάλι το κινητό θα μπαίνει στη διαδικασία αναζήτησης.

Γιατί πιστεύω ότι ασχολείσαι τόσο καιρό με ένα θέμα, κατά τη γνώμη μου, όχι και τόσο σημαντικό.

www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

Το ότι σου τρώει μπαταρία το έχεις μετρήσει ή το υποθέτεις?

Πάντως το κλείδωμα σε 3g σημαίνει ότι δε θαχεις παντού δεδομένα, αλλά και νομίζω ότι όπου χάνει το 3g, πάλι το κινητό θα μπαίνει στη διαδικασία αναζήτησης.

Γιατί πιστεύω ότι ασχολείσαι τόσο καιρό με ένα θέμα, κατά τη γνώμη μου, όχι και τόσο σημαντικό.

το ξέρω ότι ακόμα και στην Αθήνα που μένω κάπου δεν θα έχω σήμα αν το έχω μόνο σε 3g ,αλλά σε οριακά σημεία που δεν ξέρει που να πάει 2g η 3g κάπου κολλάει και είναι εκνευριστικό.δεν κατεβάζει.εγώ προτιμώ πλέον το μόνο 3g που εννοείται ότι καταναλώνει λιγότερη μπαταρία από το αυτόματο ειδικά σε οριακό σήμα.μάλιστα εξαρτάται και από την εταιρεία κινητής τι "όριο" έχει βάλει στο 3g κάτω από το οποίο θα γυρίσει σε 2g.ειδικά στην βοντα είναι σπαστικό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...