Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν θυμάμαι καλά δεν υποστηρίζει και οι 2 κάρτες σιμ 3g?

3G Μόνο στην πρωτη καρτα

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστώ

καμιά ιδέα γιατί με την 141 δεν μου βγάζει να επιλέξω ταπετσαρίες της Huawei που έλεγε online κλπ?

οταν πηγες στα themes->online σου ζητησε access to your location? αν σου ζητησε και πατησες οχι μετα δεν σε αφηνει να δεις wallpapers online. πατησε search και δωσε access.

παντως και εμενα με την 141 δεν μου εμφανιζει καποια wallpapers τα οποια παλαιοτερα τα εμφανιζε.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα απο το etotalcl . Εντυπη αποδειξη δεν υπηρχε. Το κουτι ήταν χωρις ουτε ενα γραμμα επανω.

Το αυθεντικό (γαλάζιο) κουτί που συνοδευει το τηλέφωνο, έχει αυτοκόλλητα με ΙΜΕΙ, serial, κλπ

Καλησπερα. Έχω πρόβλημα με το συγχρονισμό των επαφών από Google. Πιο συγκεκριμένα δεν μπορώ να βρώ στο κινεζικο μαρκετ τις εφαρμογές που χρειάζονται για τον συγρονισμό με το Google. Βάζοντας στην αναζήτηση syncML ή Google δεν τις βγάζει. Τρέχω developer Rom Β611. Μπορεί κάποιος να ανεβάσει κάπου το apk ή να δώσει άλλη λύση? Ευχαριστώ

 

Κατι δεν κάνεις καλά...

Παρέλαβα προχτές για φίλη ένα 3C, πέρασα κατευθείαν Β611, και αμέσως μετά, μέσω του Huawei App Center, πέρασα Google Play και καπάκι syncml (Google Contacts), απροβλημάτιστα!

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Για του λόγου το αληθές http://imgur.com/nLgbgYE.jpg Edited by Romanos

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

οταν πηγες στα themes->online σου ζητησε access to your location? αν σου ζητησε και πατησες οχι μετα δεν σε αφηνει να δεις wallpapers online. πατησε search και δωσε access.

παντως και εμενα με την 141 δεν μου εμφανιζει καποια wallpapers τα οποια παλαιοτερα τα εμφανιζε.

 

[ATTACH]46584[/ATTACH]μα πλέον δεν μου δείχνει το tab online!

Link to comment
Share on other sites

Κατι δεν κάνεις καλά...

Παρέλαβα προχτές για φίλη ένα 3C, πέρασα κατευθείαν Β611, και αμέσως μετά, μέσω του Huawei App Center, πέρασα Google Play και καπάκι syncml (Google Contacts), απροβλημάτιστα!

 

Τελικά όντως το βρήκα όταν το έγραψα ακριβώς έτσι "syncml" τελικά μάλλον το κινεζικο μαρκετ είναι case sensitive:lol::lol:

“Don’t expect something for nothing.”
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]46584[/ATTACH]μα πλέον δεν μου δείχνει το tab online!

Το tab online το δειχνει απο το application Themes. Απο το screenshot καταλαβαινω οτι επελεξες settings=>display=>wallpaper=> set home screen wallpaper. Εκει δεν υπαρχει tab online(Το παραξενο ειναι οτι δεν σου εμφανιζει κανενα wallpaper). Ανοιξε το application Themes, εκει εχει 2 tabs, Local και online.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

πήγα από εκεί που είπες και ναι φαίνονται τα εγκατέστημενα αλλά και τα online πλέον! αλλά γιατί όταν πάω μέσω display.... να βάλω ταπετσαρίες τώρα ναι μεν μου δείχνει ότι έχω αλλά δεν μου βγάζει την επιλογή online πάλι!

επίσης στην εφαρμογή themes δείχνει θέματα που αλλάζουν όλο το μενού παλιά είχε μόνο ταπετσαρίες η δεν θυμάμαι καλά;

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

πήγα από εκεί που είπες και ναι φαίνονται τα εγκατέστημενα αλλά και τα online πλέον! αλλά γιατί όταν πάω μέσω display.... να βάλω ταπετσαρίες τώρα ναι μεν μου δείχνει ότι έχω αλλά δεν μου βγάζει την επιλογή online πάλι!

επίσης στην εφαρμογή themes δείχνει θέματα που αλλάζουν όλο το μενού παλιά είχε μόνο ταπετσαρίες η δεν θυμάμαι καλά;

Μεσω display δεν υπαρχει επιλογη online.Απο Themes θα επιλεξεις πιο θεμα θες και μετα αν θελεις να επιλεξεις wallpaper η να αλλαξεις την εμφανιση των apps θα πας μεσω display>set home screen wallpaper

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Μεσω display δεν υπαρχει επιλογη online.Απο Themes θα επιλεξεις πιο θεμα θες και μετα αν θελεις να επιλεξεις wallpaper η να αλλαξεις την εμφανιση των apps θα πας μεσω display>set home screen wallpaper

 

δηλαδή καταργησανε το να κατεβάζεις ΜΌΝΟ wallpapers? μόνο themes πλέον?

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή καταργησανε το να κατεβάζεις ΜΌΝΟ wallpapers? μόνο themes πλέον?

 

Δεν ξέρω, μόνο Themes είχα κατεβάσει στο παρελθόν. Πάντως, όπως σου είπα και πριν, μερικά Themes τα οποία με την 137 εμφανίζονταν διαθέσιμα για download, τώρα πλέον δεν υπάρχουν.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

στο hisuite μου βγάζει ενημέρωση από την b611 που είμαι στην b612 ?!!!

To βλέπω και γω (μονο μεσω HiSuite), 190Mb

ΔΟκιμάζω να δω αν περνάει...

Στο log πάντως (με μετάφραση) γράφει

Upgrade Optimization:

1 sliding screen desktop support cycle

2 users can uninstall Swype input method

3 When there are unread notifications, priority drop-down notification bar displays the contents of the notification

 

update:Ενώ κατι κατεβάζει, το περνάει στο τηλέφωνο, γίνεται αναβαθμιση, μετά την επανεκκίνηση, Β611 βλέπω... τζιφος λοιπόν, μην μπαίνετε στο κόπο

Την Τρίτη 1/7 τα λέμε!!!

Edited by asot

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έψαξες τοτε έχω δώσει λινκς λίγο πιο πίσω για στοκ ρομς ενώ custom μπορείς να βρεις στο κλασσικό πλέον needrom

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

εχω το κινητο και οταν με περνουν τηλεφωνο δονειται συνεχωσ!!!!!! μπορειτε να μου πειτε σε ποια σελιδα μπορω να βρω την διαδικασια για να αλλαξω ρομ!!! και αν μπορειτε να μου πειτε ποια ρομ να βαλω??? το εχω παρει απο minideal
Link to comment
Share on other sites

εχω το κινητο και οταν με περνουν τηλεφωνο δονειται συνεχωσ!!!!!! μπορειτε να μου πειτε σε ποια σελιδα μπορω να βρω την διαδικασια για να αλλαξω ρομ!!! και αν μπορειτε να μου πειτε ποια ρομ να βαλω??? το εχω παρει απο minideal

Post #1872

Rom B611

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

To τηλεφωνο καταντησε βαρετό.... :( ολα δουλευουν κανονικα..... :D:lol:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...